Λίγκα 3
Βαθμολογία και Στατιστικά

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3: Σέριε 1 2020/2021

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1Στίντα Μιροσλάβα61341113:6
2Σομούζ Φαλτιτσένι61341110:5
3Μπουκοβίνα Ρανταούτι51240114:4
4Χουσάνα Χούσι61240210:5
5Σουσεάβα5930210:6
6Βασλούι693038:5
7Σιλούλ Πιάτρα Νεμτ693036:7
8Μπράντου Μπόρκα641146:15
9Ντάντε Μποτοσάνι631055:14
10CMS Πασκάνι610152:17

Promotion Play off

Relegation

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3: Σέριε 2 2020/2021

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1Οτελούλ Γκαλάτι61341111:4
2Ραμνίσου Σαράτ61341110:4
3Σπόρτινγκ Λιέστι61341114:9
4Μπράιλα61240217:7
5CSM Φοξάνι 200761132117:8
6Βιτορούλ Ιάνκα692316:4
7Σπορτούλ Τσισκάνι651235:16
8CSM Μπακάου641143:13
9Φορέι620247:16
10Αβαντούλ Βάλεα Μαρουλούλ610151:10

Promotion Play off

Relegation

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3: Σέριε 3 2020/2021

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1Αφουμάτι61860013:1
2Αξιόπολις Σερναβόντα61341120:12
3Ιναίντε Μοντέλου61240217:6
4Μοσιστέα Ούμλου61132112:6
5Γκλόρια Ποπέστι Λεορντένι6103129:6
6Βιτορούλ Κονστάντα Β572127:10
7Γκλόρια Αλμπέστι6620410:11
8CSM Ολτένιτα641147:15
9Αγκρικόλα Μπορτσέα531047:12
10Ρεκόλτα Γκεόργκιε600063:26

Promotion Play off

Relegation

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3: Σέριε 4 2020/2021

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1CSA Στεάουα Βουκουρεστίου51550016:4
2Στεάουα Βουκ. ΙΙ61240215:8
3Προγκρεσούλ Σπάρτακ61031214:10
4Βολουντάρι Β'5103118:5
5Τουνάρι692314:4
6Μεταλούλ Μπουζάου682229:8
7Ντιναμό Βουκουρεστίου ΙΙ6721310:15
8Κονκόρντια ΙΙ640425:9
9Ραπίντ Βουκουρεστίου ΙΙ641149:14
10Μπαλοτέστι610154:17

Promotion Play off

Relegation

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3: Σέριε 5 2020/2021

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1Κορόνα Μπρασόφ61651015:4
2SR Μπράσοφ61341114:8
3Μπλέτζοϊ61341112:10
4Τάργκου Σεκούιεσκ61031210:9
5Οντόρχειου Σεκουίεσκ672139:6
6Άστρα Γκιούργκιου ΙΙ6721312:10
7Πλοπένι662048:13
8Κιντς Τάμπα Μπρασόφ662045:16
9Σέπκι Σφάντου ΙΙ641145:10
10Τσετάτε Ράσνοβ630333:7

Relegation Play off

Relegation

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3: Σέριε 6 2020/2021

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1Σπόρτινγκ Ροσιόρι61233014:4
2Φλακάρα Μορένι61233012:7
3Φιλιάσι6124027:6
4Βεντίτα Κολονέστι6113218:4
5Ουνιρέα Μπάσκοβ6930310:9
6ΚΣΜ Αλεξάνδρεια6822210:6
7Πουτσιοάσα671417:7
8Ουνιβερσιτατέα Κραϊόβα ΙΙ651239:11
9Πετρολούλ Ποτκοάβα641144:14
10Ακαντέμικα Κλιντσένι ΙΙ610154:17

Promotion Play off

Relegation

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 2020/2021

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1Βιτορούλ Σελιμπάρ51550018:5
2Γκαζ Μετάν Β'51341019:5
3Μάγκουρα Σισνάντιε5103116:4
4Γκιλορτούλ Τάργκου Καρμπουνέστι61031215:16
5Βιτορούλ Νταέστι6721311:15
6Ζιούλ Πετροσάνι6613210:15
7Φλακάρα Χορεζού551229:10
8Μινερούλ Κοστέστι641147:17
9Έρμανσταντ Β'531048:11
10Σετάτ Ντέβα531047:12

Promotion Play off

Relegation

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 2020/2021

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1Σόιμι Λιπόβα61442010:5
2Ντουμπραβίτα61341120:4
3Κρίσουλ Κισινέου Κρις51341019:5
4Γκιρόντα61233012:7
5Πόλι Τιμισοάρα6103129:7
6Προγκρεσούλ Πέσιτσα693037:5
7Αβαντούλ Περιάμ630335:13
8Γκλόρια Σερμέι531046:16
9Προγκρεσούλ Εζέρις631055:16
10Φορτούνα Μπεκιτσέρετσου610154:19

Promotion Play off

Relegation

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 2020/2021

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1Μεταλουργκίστουλ Κουγκίρ61860020:5
2Ουνιρέα Ντεζ51240112:5
3Ουνιρέα Ουνγκχένι61240210:9
4Άβαντουλ Ρέγκνιν61031210:9
5Αριέσου Τούρντα562038:8
6Χουνεντοάρα462025:5
7Ουνιρέα Άλμπα Ιουλία6620411:15
8Σανατατέα Κλουζ562035:9
9Όκνα Μούρες631054:12
10ACS Ιντάστρια Γκάλντα510143:11

Promotion Play off

Relegation

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 3 2020/2021

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1SCM Ζαλάου51341012:3
2Μινόρ Μπαΐα Μάρε41240014:3
3Σπορτούλ Σιμλέου Σιλβάνι61132111:11
4ΚΣΚ Σαν Μαρτίν582217:6
51.ΦΚ Γκλόρια6822210:13
6Σάτου Μάρε562039:7
7Σομεσούλ Ντετζ662048:11
8CA Οράντεα551229:11
9Προγκρεσούλ Σομκούτα Μάρε651239:13
10Λουσεαφάρουλ Οράντεα610154:15

Promotion Play off

Relegation

Ιστορικό Αγώνων

HΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΗΜΙΧ ΣΚΟΡ
17/10/2020 Μπράντου Μπόρκα Σουσεάβα1 - 01 - 3
17/10/2020 Βασλούι CMS Πασκάνι2 - 03 - 0
17/10/2020 Σομούζ Φαλτιτσένι Σιλούλ Πιάτρα Νεμτ0 - 10 - 1
17/10/2020 Χουσάνα Χούσι Στίντα Μιροσλάβα0 - 10 - 2
17/10/2020 Ντάντε Μποτοσάνι Μπουκοβίνα Ρανταούτι1 - 21 - 3
17/10/2020 Ραμνίσου Σαράτ CSM Φοξάνι 20070 - 10 - 2
17/10/2020 Αβαντούλ Βάλεα Μαρουλούλ Βιτορούλ Ιάνκα0 - 00 - 0
17/10/2020 Οτελούλ Γκαλάτι CSM Μπακάου2 - 04 - 0
17/10/2020 Σπορτούλ Τσισκάνι Φορέι1 - 01 - 1
17/10/2020 Σπόρτινγκ Λιέστι Μπράιλα0 - 02 - 1
17/10/2020 Γκλόρια Ποπέστι Λεορντένι Γκλόρια Αλμπέστι1 - 01 - 0
17/10/2020 CSM Ολτένιτα Αξιόπολις Σερναβόντα0 - 10 - 1
17/10/2020 Ιναίντε Μοντέλου Μοσιστέα Ούμλου0 - 10 - 1
17/10/2020 Ρεκόλτα Γκεόργκιε Αφουμάτι0 - 30 - 4
17/10/2020 Προγκρεσούλ Σπάρτακ Τουνάρι0 - 01 - 2
17/10/2020 Βολουντάρι Β' Μπαλοτέστι0 - 03 - 0
17/10/2020 CSA Στεάουα Βουκουρεστίου Κονκόρντια ΙΙ0 - 02 - 0
17/10/2020 Τάργκου Σεκούιεσκ SR Μπράσοφ0 - 22 - 3
17/10/2020 Μπλέτζοϊ Πλοπένι2 - 23 - 2
17/10/2020 Πετρολούλ Ποτκοάβα ΚΣΜ Αλεξάνδρεια0 - 10 - 3
17/10/2020 Σπόρτινγκ Ροσιόρι Φλακάρα Μορένι0 - 00 - 0
17/10/2020 Ζιούλ Πετροσάνι Βιτορούλ Νταέστι2 - 12 - 2
17/10/2020 Φλακάρα Χορεζού Γκιλορτούλ Τάργκου Καρμπουνέστι2 - 03 - 3
17/10/2020 Αβαντούλ Περιάμ Κρίσουλ Κισινέου Κρις1 - 11 - 4
17/10/2020 Γκλόρια Σερμέι Φορτούνα Μπεκιτσέρετσου1 - 03 - 0
17/10/2020 Προγκρεσούλ Πέσιτσα Ντουμπραβίτα0 - 10 - 1
17/10/2020 Μεταλουργκίστουλ Κουγκίρ Αριέσου Τούρντα1 - 12 - 1
17/10/2020 Ουνιρέα Άλμπα Ιουλία Άβαντουλ Ρέγκνιν1 - 21 - 4
17/10/2020 1.ΦΚ Γκλόρια SCM Ζαλάου0 - 10 - 4
17/10/2020 Σπορτούλ Σιμλέου Σιλβάνι Λουσεαφάρουλ Οράντεα2 - 02 - 1
17/10/2020 Σάτου Μάρε Σομεσούλ Ντετζ0 - 00 - 1
17/10/2020 Προγκρεσούλ Σομκούτα Μάρε CA Οράντεα1 - 12 - 4
16/10/2020 Ντιναμό Βουκουρεστίου ΙΙ Ραπίντ Βουκουρεστίου ΙΙ2 - 13 - 2
16/10/2020 Στεάουα Βουκ. ΙΙ Μεταλούλ Μπουζάου2 - 04 - 2
16/10/2020 Κορόνα Μπρασόφ Οντόρχειου Σεκουίεσκ0 - 01 - 0
16/10/2020 Σέπκι Σφάντου ΙΙ Τσετάτε Ράσνοβ0 - 00 - 0
16/10/2020 Άστρα Γκιούργκιου ΙΙ Κιντς Τάμπα Μπρασόφ1 - 21 - 2
16/10/2020 Ακαντέμικα Κλιντσένι ΙΙ Πουτσιοάσα0 - 10 - 1
16/10/2020 Ουνιβερσιτατέα Κραϊόβα ΙΙ Φιλιάσι0 - 10 - 1
16/10/2020 Ουνιρέα Μπάσκοβ Βεντίτα Κολονέστι0 - 12 - 1

Επόμενοι Αγώνες

HΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΗΜΙΧ ΣΚΟΡ
23/10/2020 Μπαλοτέστι Στεάουα Βουκ. ΙΙ-
23/10/2020 Κονκόρντια ΙΙ Βολουντάρι Β'-
23/10/2020 Κιντς Τάμπα Μπρασόφ Τάργκου Σεκούιεσκ-
23/10/2020 Οντόρχειου Σεκουίεσκ Σέπκι Σφάντου ΙΙ-
23/10/2020 Βεντίτα Κολονέστι Ουνιβερσιτατέα Κραϊόβα ΙΙ-
23/10/2020 Φλακάρα Μορένι Ακαντέμικα Κλιντσένι ΙΙ-
23/10/2020 ΚΣΜ Αλεξάνδρεια Ουνιρέα Μπάσκοβ-
23/10/2020 Βιτορούλ Σελιμπάρ Ζιούλ Πετροσάνι-
23/10/2020 Σετάτ Ντέβα Φλακάρα Χορεζού-
23/10/2020 Ντουμπραβίτα Πόλι Τιμισοάρα-
23/10/2020 Φορτούνα Μπεκιτσέρετσου Αβαντούλ Περιάμ-
23/10/2020 Αριέσου Τούρντα Σανατατέα Κλουζ-
23/10/2020 Άβαντουλ Ρέγκνιν Ουνιρέα Ουνγκχένι-
24/10/2020 CMS Πασκάνι Ντάντε Μποτοσάνι-
24/10/2020 Σιλούλ Πιάτρα Νεμτ Χουσάνα Χούσι-
24/10/2020 Μπουκοβίνα Ρανταούτι Σομούζ Φαλτιτσένι-
24/10/2020 Σουσεάβα Βασλούι-
24/10/2020 Στίντα Μιροσλάβα Μπράντου Μπόρκα-
24/10/2020 Μπράιλα Οτελούλ Γκαλάτι-
24/10/2020 Φορέι Ραμνίσου Σαράτ-
24/10/2020 CSM Μπακάου Σπορτούλ Τσισκάνι-
24/10/2020 Βιτορούλ Ιάνκα Σπόρτινγκ Λιέστι-
24/10/2020 CSM Φοξάνι 2007 Αβαντούλ Βάλεα Μαρουλούλ-
24/10/2020 Αφουμάτι Βιτορούλ Κονστάντα Β-
24/10/2020 Αξιόπολις Σερναβόντα Ιναίντε Μοντέλου-
24/10/2020 Αγκρικόλα Μπορτσέα CSM Ολτένιτα-
24/10/2020 Γκλόρια Αλμπέστι Ρεκόλτα Γκεόργκιε-
24/10/2020 Μοσιστέα Ούμλου Γκλόρια Ποπέστι Λεορντένι-
24/10/2020 Μεταλούλ Μπουζάου Προγκρεσούλ Σπάρτακ-
24/10/2020 Ραπίντ Βουκουρεστίου ΙΙ CSA Στεάουα Βουκουρεστίου-
24/10/2020 Τουνάρι Ντιναμό Βουκουρεστίου ΙΙ-
24/10/2020 Πλοπένι Κορόνα Μπρασόφ-
24/10/2020 SR Μπράσοφ Μπλέτζοϊ-
24/10/2020 Τσετάτε Ράσνοβ Άστρα Γκιούργκιου ΙΙ-
24/10/2020 Φιλιάσι Σπόρτινγκ Ροσιόρι-
24/10/2020 Πουτσιοάσα Πετρολούλ Ποτκοάβα-
24/10/2020 Βιτορούλ Νταέστι Μάγκουρα Σισνάντιε-
24/10/2020 Μινερούλ Κοστέστι Γκαζ Μετάν Β'-
24/10/2020 Γκιλορτούλ Τάργκου Καρμπουνέστι Έρμανσταντ Β'-
24/10/2020 Γκιρόντα Προγκρεσούλ Πέσιτσα-
24/10/2020 Κρίσουλ Κισινέου Κρις Σόιμι Λιπόβα-
24/10/2020 Προγκρεσούλ Εζέρις Γκλόρια Σερμέι-
24/10/2020 Όκνα Μούρες Ουνιρέα Ντεζ-
24/10/2020 ACS Ιντάστρια Γκάλντα Ουνιρέα Άλμπα Ιουλία-
24/10/2020 Χουνεντοάρα Μεταλουργκίστουλ Κουγκίρ-
24/10/2020 CA Οράντεα ΚΣΚ Σαν Μαρτίν-
24/10/2020 Σομεσούλ Ντετζ Προγκρεσούλ Σομκούτα Μάρε-
24/10/2020 Λουσεαφάρουλ Οράντεα Σάτου Μάρε-
24/10/2020 SCM Ζαλάου Σπορτούλ Σιμλέου Σιλβάνι-
24/10/2020 Μινόρ Μπαΐα Μάρε 1.ΦΚ Γκλόρια-
27/10/2020 Σετάτ Ντέβα Μάγκουρα Σισνάντιε-
27/10/2020 Γκαζ Μετάν Β' Φλακάρα Χορεζού-
27/10/2020 Έρμανσταντ Β' Βιτορούλ Σελιμπάρ-
27/10/2020 Κρίσουλ Κισινέου Κρις Γκλόρια Σερμέι-
27/10/2020 Αριέσου Τούρντα Χουνεντοάρα-

Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1Βιτορούλ Σελιμπάρ51550018:5
2Αφουμάτι51550012:1
3Μεταλουργκίστουλ Κουγκίρ51550016:4
4CSA Στεάουα Βουκουρεστίου51550016:4
5Γκαζ Μετάν Β'51341019:5
6Κρίσουλ Κισινέου Κρις51341019:5
7SCM Ζαλάου51341012:3
8Κορόνα Μπρασόφ51341010:3
9Οτελούλ Γκαλάτι51341011:3
10Μινόρ Μπαΐα Μάρε41240014:3
11Ουνιρέα Ντεζ51240112:5
12Αξιόπολις Σερναβόντα51240117:9
13Ιναίντε Μοντέλου51240115:3
14Μπουκοβίνα Ρανταούτι51240114:4
15Στεάουα Βουκ. ΙΙ51240113:5
16Φλακάρα Μορένι51132010:5
17Γκιρόντα51132010:5
18Σόιμι Λιπόβα5113207:4
19Ντουμπραβίτα51031117:4
20SR Μπράσοφ51031112:7
21Μπλέτζοϊ51031110:9
22Μάγκουρα Σισνάντιε5103116:4
23Βολουντάρι Β'5103118:5
24Τάργκου Σεκούιεσκ5103119:4
25Σπορτούλ Σιμλέου Σιλβάνι5103119:9
26Μοσιστέα Ούμλου5103119:3
27Γκλόρια Ποπέστι Λεορντένι5103119:5
28Σπόρτινγκ Λιέστι5103119:7
29Σομούζ Φαλτιτσένι5103118:5
30Ραμνίσου Σαράτ5103119:4
31Στίντα Μιροσλάβα51031111:5
32Σπόρτινγκ Ροσιόρι5923011:3