Ντιβιζιόν 1 Βορράς & Νότος
Βαθμολογία και Στατιστικά

ΣΟΥΗΔΙΑ: Ντιβιζιόν 1 Βορράς & Νότος 2019/2020

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1Βάσαλουντς2560193376:28
2Μπρομαποϊκάρνα2550148347:19
3ΙΦΚ Χάνινγκε2549154661:38
4Σαντιβίκενς2547138454:28
5Σίλβια2547138446:34
6Σολεντούντα2545136645:39
7Γκέφλε2539109644:35
8Φρέι25331031242:44
9Τάμπι ΦΚ2532951139:41
10Λουλέα2531941236:44
11Έρεμπρο Συριάνσκα2528771130:41
12Κάρλσταντ ΒΚ2527761236:46
13Κάρλσουντ2525741434:40
14Τιμ TG FF2523721634:70
15ΙΦΚ Μπέργκα2512331927:61
16Νίκοπινγκς Βις2510241929:72

Superettan

Promotion Play off

Relegation Play off

Relegation

ΣΟΥΗΔΙΑ: Ντιβιζιόν 1 Βορράς & Νότος 2019/2020

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1Βάρναμο2558191555:20
2Λαντσκρόνα2549147443:26
3Ούτσικτενς25431110449:33
4Λίντομε2543134843:27
5Τορνς2538911536:22
6Ασιρίσκα Τουραμπντίν25371141040:36
7Λίνκοπινγκ Σίτι25341041145:40
8Σκόβντε25341041147:44
9Τρολχάταν25341041137:39
10Όσκαρσαμνς ΑΪΚ253497939:43
11Τβάκερς2531871033:43
12Εσκιλσμίνε2528771132:45
13Κβίντινγκ2527761221:42
14Λούντς2526681131:39
15Μοτάλα2522571332:46
16Καρλσκρόνα2514351731:69

Superettan

Promotion Play off

Relegation Play off

Relegation

Ιστορικό Αγώνων

HΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΗΜΙΧ ΣΚΟΡ
28/10/2020 Γκέφλε Φρέι1 - 02 - 0
28/10/2020 Τιμ TG FF Σαντιβίκενς0 - 10 - 5
26/10/2020 Τρολχάταν Τβάκερς1 - 43 - 4
25/10/2020 Βάρναμο Όσκαρσαμνς ΑΪΚ0 - 00 - 1
25/10/2020 Τιμ TG FF ΙΦΚ Χάνινγκε0 - 00 - 4
25/10/2020 Λουλέα Κάρλσταντ ΒΚ1 - 11 - 1
25/10/2020 Λίντομε Λαντσκρόνα1 - 02 - 2
25/10/2020 Νίκοπινγκς Βις Σολεντούντα1 - 01 - 2
24/10/2020 Σίλβια Γκέφλε2 - 13 - 3
24/10/2020 Λίνκοπινγκ Σίτι Λούντς1 - 03 - 1
24/10/2020 Ασιρίσκα Τουραμπντίν Τορνς2 - 02 - 1
24/10/2020 ΙΦΚ Μπέργκα Μπρομαποϊκάρνα0 - 11 - 4
24/10/2020 Σαντιβίκενς Φρέι0 - 13 - 2
24/10/2020 Τάμπι ΦΚ Βάσαλουντς0 - 20 - 3
24/10/2020 Εσκιλσμίνε Ούτσικτενς1 - 02 - 1
24/10/2020 Καρλσκρόνα Μοτάλα1 - 21 - 2
24/10/2020 Έρεμπρο Συριάνσκα Κάρλσουντ1 - 01 - 0
24/10/2020 Κβίντινγκ Σκόβντε0 - 13 - 2
21/10/2020 Λουλέα Τιμ TG FF1 - 02 - 1
21/10/2020 Λαντσκρόνα Λίντομε1 - 11 - 2
18/10/2020 Τρολχάταν Λίνκοπινγκ Σίτι0 - 03 - 2
18/10/2020 Γκέφλε Λουλέα1 - 01 - 1
18/10/2020 Νίκοπινγκς Βις Τιμ TG FF0 - 40 - 4
18/10/2020 Κάρλσταντ ΒΚ Σαντιβίκενς0 - 10 - 1
17/10/2020 Μπρομαποϊκάρνα Φρέι3 - 14 - 1
17/10/2020 ΙΦΚ Χάνινγκε Σίλβια1 - 02 - 1
17/10/2020 Ούτσικτενς Ασιρίσκα Τουραμπντίν4 - 04 - 0
17/10/2020 Λαντσκρόνα Όσκαρσαμνς ΑΪΚ2 - 03 - 0
17/10/2020 Τορνς Βάρναμο1 - 02 - 1
17/10/2020 ΙΦΚ Μπέργκα Βάσαλουντς1 - 31 - 5
17/10/2020 Σολεντούντα Κάρλσουντ1 - 02 - 1
17/10/2020 Μοτάλα Εσκιλσμίνε2 - 23 - 5
17/10/2020 Τβάκερς Σκόβντε1 - 02 - 1
17/10/2020 Τάμπι ΦΚ Έρεμπρο Συριάνσκα1 - 01 - 1
17/10/2020 Λούντς Καρλσκρόνα2 - 03 - 0
17/10/2020 Λίντομε Κβίντινγκ1 - 01 - 1
12/10/2020 Κβίντινγκ Βάρναμο1 - 01 - 2
11/10/2020 Τιμ TG FF Γκέφλε0 - 41 - 5
11/10/2020 Κάρλσουντ Τάμπι ΦΚ2 - 03 - 0
11/10/2020 Σκόβντε Λούντς2 - 02 - 0

Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)

Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1Σαντιβίκενς51550016:3
2Γκέφλε51132015:6
3Λαντσκρόνα5103119:4
4Βάσαλουντς51031113:8
5Τβάκερς51031111:8
6Σολεντούντα51031113:7
7Εσκιλσμίνε593029:7
8Μπρομαποϊκάρνα5923012:6
9Ασιρίσκα Τουραμπντίν593025:7
10Λίνκοπινγκ Σίτι5930210:7
11Τρολχάταν5930212:10
12Βάρναμο593026:5
13Λίντομε582218:7
14Λουλέα582219:5
15Σίλβια582219:7
16Έρεμπρο Συριάνσκα582217:6
17Όσκαρσαμνς ΑΪΚ582217:8
18Κβίντινγκ572126:7
19ΙΦΚ Χάνινγκε5721211:12
20Ούτσικτενς5721213:8
21Κάρλσουντ562038:7
22Σκόβντε562039:9
23Τορνς562036:6
24Κάρλσταντ ΒΚ551228:8
25Μοτάλα541138:11
26Φρέι541136:11
27ΙΦΚ Μπέργκα531044:14
28Τιμ TG FF531046:16
29Λούντς531044:9
30Τάμπι ΦΚ510143:16
31Καρλσκρόνα510148:18
32Νίκοπινγκς Βις500052:14