Πλατφόρμες
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Σίριους : Στατιστικά για Άλσβενσκαν 2026
Αγώνες
ΣΟΥΗΔΙΑ: Άλσβενσκαν 2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Σίριους
|
23 | 54 | 17 | 3 | 3 | 53:28 | ||
| 2 |
Γιουργκόρντεν
|
23 | 44 | 14 | 2 | 7 | 48:21 | ||
| 3 |
Χάμαρμπι
|
23 | 43 | 13 | 4 | 6 | 49:21 | ||
| 4 |
Έλφσμποργκ
|
23 | 40 | 11 | 7 | 5 | 35:22 | ||
| 5 |
Χάκεν
|
23 | 39 | 10 | 9 | 4 | 42:30 | ||
| 6 |
Μάλμε
|
23 | 36 | 11 | 3 | 9 | 38:33 | ||
| 7 |
Βαστέρας ΦΚ
|
23 | 35 | 10 | 5 | 8 | 34:36 | ||
| 8 |
Γκέτεμποργκ
|
23 | 35 | 10 | 5 | 8 | 32:41 | ||
| 9 |
ΑΪΚ Στοκχόλμης
|
23 | 33 | 9 | 6 | 8 | 36:40 | ||
| 10 |
Γκάις
|
23 | 30 | 8 | 6 | 9 | 28:21 | ||
| 11 |
Μπρομαποϊκάρνα
|
23 | 30 | 8 | 6 | 9 | 36:41 | ||
| 12 |
Μιάλμπι
|
23 | 23 | 5 | 8 | 10 | 28:39 | ||
| 13 |
Ντέγκερφορς
|
23 | 20 | 5 | 5 | 13 | 20:35 | ||
| 14 |
Κάλμαρ
|
23 | 19 | 5 | 4 | 14 | 21:37 | ||
| 15 |
Έργκριτε
|
23 | 15 | 3 | 6 | 14 | 25:52 | ||
| 16 |
Χάλμσταντ
|
23 | 14 | 3 | 5 | 15 | 16:44 |
Τσάμπιονς Λιγκ Προκριματικά
Κόνφερενς Λιγκ Προκριματικά
Πλέι Άουτ
Υποβιβασμός
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΒΑΘΜ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ | ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 19 | 6 (60.0%) |
1 (10.0%) |
3 (30.0%) |
17:12 | 2.9 | 1.7:1.2 | |
| Ημίχρονο | 10 | 18 | 5 (50.0%) |
3 (30.0%) |
2 (20.0%) |
12:5 | 1.7 | 1.2:0.5 | |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. | |
|---|---|---|---|
| Goals υπέρ | 51% | 49% | |
| Goals κατά | 32% | 68% | |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 45.91 λεπ. | ||
| Μέσος χρόνος goal κατά | 53.89 λεπ. | ||
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 69.6% (16/23) | 30.4% (7/23) |
| Ημίχρονο | 30.4% (7/23) | 69.6% (16/23) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 13.0% (3/23) |
| 2-3 | 43.5% (10/23) |
| 4-6 | 34.8% (8/23) |
| 7+ | 8.7% (2/23) |
| Failed to score | 8.7% (2/23) |
G/G - N/G
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 53 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 28 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 39 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 74 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 2.30 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 1.22 γκολ σε κάθε αγώνα . |
Στοιχηματικές
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
NetBet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Top Scorers
Κίτρινες Κάρτες
Κόκκινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Soumah Mohamed | 1 |
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 0 - 1 | 13.0% (3/23) | |
| 2 - 0 | 13.0% (3/23) | |
| 0 - 3 | 13.0% (3/23) | |
| 1 - 2 | 8.7% (2/23) | |
| 2 - 2 | 8.7% (2/23) | |
| 4 - 1 | 8.7% (2/23) | |
| 2 - 3 | 8.7% (2/23) | |
| 4 - 3 | 4.3% (1/23) | |
| 0 - 2 | 4.3% (1/23) | |
| 1 - 3 | 4.3% (1/23) | |
| 4 - 4 | 4.3% (1/23) | |
| 2 - 1 | 4.3% (1/23) | |
| 3 - 2 | 4.3% (1/23) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 3 | 26.1% (6/23) | |
| 5 | 21.7% (5/23) | |
| 2 | 17.4% (4/23) | |
| 1 | 13.0% (3/23) | |
| 4 | 13.0% (3/23) | |
| 7 | 4.3% (1/23) | |
| 8 | 4.3% (1/23) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 26.1% (6/23) | |
| 1/X | 8.7% (2/23) | |
| 1/2 | 0.0% (0/23) | |
| X/1 | 0.0% (0/23) | |
| X/X | 4.3% (1/23) | |
| X/2 | 17.4% (4/23) | |
| 2/1 | 8.7% (2/23) | |
| 2/X | 0.0% (0/23) | |
| 2/2 | 34.8% (8/23) | |
Ρόστερ
Mohamed Soumah
- Aμυντικός
- #2
Bogdan Milovanov
- Aμυντικός
- #3
Tobias Anker
- Aμυντικός
- #4
Henrik Castegren
- Aμυντικός
- #5
Isaac Hoeoek
- Aμυντικός
- #12
Simon Sandberg
- Aμυντικός
- #15
Victor Ekstroem
- Aμυντικός
- #20
Oscar Krusnell
- Aμυντικός
- #22
Victor Svensson
- Aμυντικός
- #24
Ben Magnusson
- Aμυντικός
- #27
Πληροφορίες
- Συνολικοί Παίκτες
- 27
- Μέση Ηλικία
- 23.5
Προπονητής
- Andreas Engelmark