Αγώνες
Πλατφόρμες
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Μακάμπι Χάιφα : Στατιστικά για Λίγκατ Χάαλ 2025/2026
Αγώνες
ΙΣΡΑΗΛ: Λίγκατ Χάαλ 2025/2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Λίγκατ ΧαΑλ | |||||||||
| 1 |
Χάποελ Μπερ Σεβά
|
26 | 59 | 18 | 5 | 3 | 58:25 | ||
| 2 |
Μπεϊτάρ Ιερουσαλήμ
|
26 | 57 | 17 | 6 | 3 | 61:29 | ||
| 3 |
Μακάμπι Τελ Αβίβ
|
26 | 49 | 14 | 7 | 5 | 55:32 | ||
| 4 |
Χάποελ Τελ Αβίβ *
|
26 | 49 | 15 | 6 | 5 | 46:26 | ||
| 5 |
Μακάμπι Χάιφα
|
26 | 42 | 11 | 9 | 6 | 50:28 | ||
| 6 |
Χάποελ Πετάχ Τίκβα
|
26 | 37 | 9 | 10 | 7 | 41:36 | ||
| 7 |
Μακάμπι Νετάνια
|
26 | 35 | 10 | 5 | 11 | 45:55 | ||
| 8 |
Χάποελ Μπνέι Σαχνίν
|
26 | 32 | 8 | 8 | 10 | 27:35 | ||
| 9 |
Χαποέλ Ιρόνι Κιριάτ Σμόνα
|
26 | 27 | 7 | 6 | 13 | 37:46 | ||
| 10 |
Χάποελ Χάιφα
|
26 | 25 | 6 | 7 | 13 | 31:44 | ||
| 11 |
Ασντόντ
|
26 | 24 | 5 | 9 | 12 | 32:50 | ||
| 12 |
Χαποέλ Καταμόν Ιερουσαλήμ
|
26 | 21 | 4 | 9 | 13 | 22:37 | ||
| 13 |
Ιρόνι Τιμπέριας *
|
26 | 19 | 7 | 6 | 13 | 32:52 | ||
| 14 |
Μακάμπι Μπνέι Ραϊνά
|
26 | 12 | 3 | 3 | 20 | 17:59 | ||
| Πλέι οφ Πρωταθλήματος | |||||||||
| 1 |
Χάποελ Μπερ Σεβά
|
33 | 73 | 22 | 7 | 4 | 71:31 | ||
| 2 |
Μπεϊτάρ Ιερουσαλήμ
|
33 | 71 | 21 | 8 | 4 | 75:38 | ||
| 3 |
Μακάμπι Τελ Αβίβ
|
33 | 65 | 19 | 8 | 6 | 70:38 | ||
| 4 |
Χάποελ Τελ Αβίβ
|
33 | 59 | 18 | 7 | 8 | 53:31 | ||
| 5 |
Μακάμπι Χάιφα
|
33 | 48 | 13 | 9 | 11 | 56:43 | ||
| 6 |
Χάποελ Πετάχ Τίκβα
|
33 | 37 | 9 | 10 | 14 | 45:54 | ||
| Γκρουπ Υποβιβασμού | |||||||||
| 1 |
Μακάμπι Νετάνια
|
32 | 45 | 13 | 6 | 13 | 55:62 | ||
| 2 |
Χαποέλ Ιρόνι Κιριάτ Σμόνα
|
32 | 40 | 11 | 7 | 14 | 48:50 | ||
| 3 |
Χάποελ Μπνέι Σαχνίν
|
32 | 34 | 8 | 10 | 14 | 28:46 | ||
| 4 |
Ιρόνι Τιμπέριας
|
32 | 33 | 11 | 8 | 13 | 43:56 | ||
| 5 |
Χάποελ Χάιφα
|
32 | 31 | 7 | 10 | 15 | 36:51 | ||
| 6 |
Χαποέλ Καταμόν Ιερουσαλήμ
|
32 | 31 | 7 | 10 | 15 | 26:41 | ||
| 7 |
Ασντόντ
|
32 | 25 | 5 | 10 | 17 | 35:60 | ||
| 8 |
Μακάμπι Μπνέι Ραϊνά
|
32 | 22 | 6 | 4 | 22 | 25:65 | ||
Υποβιβασμός
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΒΑΘΜ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ | ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 9 | 3 (30.0%) |
0 (0.0%) |
7 (70.0%) |
10:19 | 2.9 | 1.0:1.9 | |
| Ημίχρονο | 10 | 9 | 2 (20.0%) |
3 (30.0%) |
5 (50.0%) |
4:9 | 1.3 | 0.4:0.9 | |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. | |
|---|---|---|---|
| Goals υπέρ | 36% | 64% | |
| Goals κατά | 33% | 67% | |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 52.88 λεπ. | ||
| Μέσος χρόνος goal κατά | 57.33 λεπ. | ||
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 60.6% (20/33) | 39.4% (13/33) |
| Ημίχρονο | 18.2% (6/33) | 81.8% (27/33) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 21.2% (7/33) |
| 2-3 | 36.4% (12/33) |
| 4-6 | 42.4% (14/33) |
| 7+ | 0.0% (0/33) |
| Failed to score | 30.3% (10/33) |
G/G - N/G
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 56 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 43 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 53 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 69 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 1.70 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 1.30 γκολ σε κάθε αγώνα . |
Στοιχηματικές
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Top Scorers
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Stewart Trivante | 10 |
| Melamed Guy | 10 |
| Haziza Dolev | 6 |
| Saief Kenneth | 5 |
| Gorre Kenji | 4 |
| Jovanovic Djordje | 3 |
| Azoulay Ethane | 3 |
| Silva Kani | 3 |
| Leiva Matias Nahuel | 2 |
| Seck Abdoulaye | 2 |
| Ohana Michael | 2 |
| Agba Peter | 1 |
| Gabay Niv Michael | 1 |
| Eissat Lisav Naif | 1 |
| Cedric | 1 |
| Benson Manuel | 1 |
| Ratner Navot | 1 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| - | |
Κόκκινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Stewart Trivante | 2 |
| Ohana Michael | 1 |
| Bataille Jelle | 1 |
| Cornud Pierre | 1 |
| Ratner Navot | 1 |
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 0 - 1 | 12.1% (4/33) | |
| 1 - 1 | 12.1% (4/33) | |
| 3 - 0 | 9.1% (3/33) | |
| 4 - 0 | 9.1% (3/33) | |
| 4 - 1 | 9.1% (3/33) | |
| 0 - 0 | 9.1% (3/33) | |
| 1 - 2 | 6.1% (2/33) | |
| 2 - 0 | 6.1% (2/33) | |
| 0 - 4 | 6.1% (2/33) | |
| 1 - 3 | 3.0% (1/33) | |
| 3 - 2 | 3.0% (1/33) | |
| 2 - 1 | 3.0% (1/33) | |
| 3 - 3 | 3.0% (1/33) | |
| 2 - 2 | 3.0% (1/33) | |
| 2 - 3 | 3.0% (1/33) | |
| 5 - 1 | 3.0% (1/33) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 4 | 21.2% (7/33) | |
| 3 | 18.2% (6/33) | |
| 2 | 18.2% (6/33) | |
| 5 | 15.2% (5/33) | |
| 1 | 12.1% (4/33) | |
| 0 | 9.1% (3/33) | |
| 6 | 6.1% (2/33) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 36.4% (12/33) | |
| 1/X | 6.1% (2/33) | |
| 1/2 | 6.1% (2/33) | |
| X/1 | 6.1% (2/33) | |
| X/X | 18.2% (6/33) | |
| X/2 | 15.2% (5/33) | |
| 2/1 | 0.0% (0/33) | |
| 2/X | 3.0% (1/33) | |
| 2/2 | 9.1% (3/33) | |
Ρόστερ
Sean Goldberg
- Aμυντικός
- #3
Maor Kandil
- Aμυντικός
- #23
Jelle Bataille
- Aμυντικός
- #25
Pierre Cornud
- Aμυντικός
- #27
Abdoulaye Seck
- Aμυντικός
- #30
Roey Elimelech
- Aμυντικός
- #42
Pedro Henrique
- Aμυντικός
- #44
Rami Gershon
- Aμυντικός
- #55
Πληροφορίες
- Συνολικοί Παίκτες
- 29
- Μέση Ηλικία
- 27.2