Προκριματικά Μουντιάλ: Εφιάλτης… (video)

Προκριματικά Μουντιάλ: Εφιάλτης… (video)



Η Εθνική Ελλάδας πλήρωσε τα παιδικά της λάθη και ηττήθηκε με το βαρύ 4-1 από την Κροατία στο Ζάγκρεμπ, σκορ που φέρνει τους Κροάτες με το… ενάμιση πόδι στα τελικά της Ρωσίας. Μόντριτς (13’ πεν.), Κάλινιτς (19’), Πέρισιτς (33’) και Κράμαριτς (49’) οι σκόρερ, μείωσε ο Σωκράτης (30’).

Ένα… θαύμα χρειάζεται πλέον η Εθνική Ελλάδας για να προκριθεί στο Μουντιάλ της Ρωσίας. Η «γαλανόλευκη» παρουσιάστηκε κατώτερη των προσδοκιών και ηττήθηκε με 4-1 από την Κροατία στο Ζάγκρεμπ, σκορ απαγορευτικό για να ανατραπεί στη ρεβάνς του «Γ. Καραϊσκάκης» (12/11).

Οι παίκτες του Μίκαελ Σκίμπε έβγαλαν τα… μάτια τους, αφού και τα τέσσερα γκολ των Κροατών προέκυψαν από ατομικά λάθη της άμυνας και του Ορέστη Καρνέζη. Η «Χρβάτσκα» είχε καλές στιγμές για μεγαλύτερο σκορ, ενώ το μοναδικό τέρμα της «γαλανόλευκης» πέτυχε ο Σωκράτης Παπασταθόπουλος (30’).

Το ματς:


Προκριματικά Μουντιάλ: Εφιάλτης… (video)Μην έχοντας τους Μανωλά και Τοροσίδη, ο Σκίμπε αποφάσισε ν' αλλάξει σχήμα βάζοντας τον Τζαβέλλα στόπερ δίπλα στους Παπασταθόπουλο-Παπαδόπουλο και τους Μανιάτη-Σταφυλίδη στα δύο άκρα της άμυνας. Τζιόλης, Σάμαρης και Ζέκα ήταν οι τρεις στο χώρο του κέντρου, ενώ ο Φορτούνης έπαιζε πίσω από τον Κώστα Μήτρογλου.

Η Κροατία πήρε την πρωτοβουλία των κινήσεων από το ξεκίνημα του παιχνιδιού, ψάχνοντας τον τρόπο για να διασπάσει την πολυπρόσωπη άμυνα της Ελλάδας. Οι γηπεδούχοι δεν χρειάστηκαν πολύ προσπάθεια για να τα καταφέρουν, αφού στο 11’ ο Τζαβέλλας γύρισε άτσαλα τη μπάλα στον Καρνέζη, αυτός έχασε το κοντρόλ και στη συνέχεια ανέτρεψε τον Κάλινιτς στην περιοχή, δίνοντας την ευκαιρία στον Μόντριτς να «γράψει» το 1-0 από την άσπρη βούλα (13’).

Μέχρι να συνέλθει η Εθνική από το σοκ ήρθε και δεύτερο γκολ (19’). Ο Πέρισιτς έκανε ανενόχλητος τη σέντρα από τα αριστερά και ο αφύλαχτος Κάλινιτς με όμορφο τελείωμα έκανε το 2-0

Μετά το δεύτερο γκολ ο Σκίμπε γύρισε το σύστημα σε 4-2-3-1 και η Εθνική κατάφερε να σκοράρει στην πρώτη της ουσιαστική ευκαιρία. Μετά από εκτέλεση κόρνερ του Φορτούνη στο 30’, ο Παπασταθόπουλος έπιασε την κεφαλιά και μείωσε το σκορ σε 2-1.

Πριν κοπιάσουν οι πανηγυρισμοί, οι Κροάτες πέτυχαν και τρίτο γκολ, εκμεταλλευόμενοι τα μεγάλα ανασταλτικά προβλήματα της Ελλάδας. Στο 33’ ο ανενόχλητος Βρσάλκο έκανε τη σέντρα από τα δεξιά και ο ξεχασμένος Πέρισιτς μπήκε με τη μπάλα στα δίχτυα. Η Κροατία θα μπορούσε να πετύχει και τέταρτο γκολ πριν το ημίχρονο, όμως ο Καρνέζης πραγματοποίησε διπλή μεγάλη επέμβαση στα σουτ των Κράμαριτς και Κάλινιτς.

Τα αμυντικά λάθη συνεχίστηκαν και στο δεύτερο μέρος. Στο 49’ ο Σταφυλίδης αποφάσισε να γυρίσει τη μπάλα με το στήθος στον Καρνέζη, ωστόσο το μόνο που κατάφερε ήταν να δώσει… ασίστ για το γκολ του Κράμαριτς.

Η Κροατία συνέχισε να έχει τον έλεγχο του αγώνα, ψάχνοντας ένα 5ο γκολ. Στο 51’ ο Καρνέζης βγήκε έγκαιρα προτού ο Κράμαριτς βγει σε τετ-α-τετ, ενώ στο 56’ ο Έλληνας πορτιέρο έδιωξε σωτήρια το σουτ του Κροάτη επιθετικού. Δευτερόλεπτα μετά ο Καρνέζης χρειάστηκε να επέμβει ξανά, αυτή τη φορά για να διώξει το δυνατό σουτ του Ράκιτιτς.

Η Ελλάδα γλίτωσε από ακόμα ένα γκολ και στο 60’ θα μπορούσε να μειώσει με δυνατό σουτ του Μήτρογλου, όμως ο Σούμπασιτς έπεσε στη γωνία του και έδιωξε σε κόρνερ. Τρία λεπτά μετά, ο Έλληνας φορ έκανε το γύρισμα από τα δεξιά, όμως η κεφαλιά του Παπασταθόπουλου πέρασε πάνω από τα δοκάρια.

Στο 67’ ο αρχηγός της «γαλανόλευκης» έδιωξε στη γραμμή το πλασέ του Πέρισιτς, ενώ στο 69’ ο άσος της Ίντερ απείλησε ξανά με διαγώνιο σουτ, το οποίο πέρασε λίγο άουτ. Στο τελευταίο 20λεπτο η Εθνική έψαξε ένα δεύτερο γκολ για να αποκτήσει περισσότερες ελπίδες στη ρεβάνς, έχοντας δύο καλές στιγμές με κεφαλιές του Μήτρογλου (75’, 90’). Το 4-1 έμεινε τελικά ως το φινάλε και η Εθνική ψάχνει ένα μεγάλο θαύμα για να πάει στη Ρωσία…

Κροατία (Ζλάτκο Ντάλιτς): Σούμπασιτς, Βρσάλκο, Λοβρέν, Στρίνιτς, Μπρόζοβιτς, Ράκιτιτς, Βίντα, Μόντριτς, Κράμαριτς (81' Βλάσιτς), Πέρισιτς, Κάλινιτς (75' Ρέμπιτς)

Ελλάδα (Μίκαελ Σκίμπε): Καρνέζης, Μανιάτης (46' Ρέτσος), Παπασταθόπουλος, Παπαδόπουλος, Τζαβέλλας, Σταφυλίδης (72' Μπακασέτας), Τζιόλης, Σάμαρης, Ζέκα, Φορτούνης, Μήτρογλου




Ομάδες που αφορά: ΚΡΟΑΤΙΑ, ΜΕΤΑ

Σχολιασμός

41 σχόλια:

στις 09/11/2017 23:43
kai tou xronou

στις 09/11/2017 23:49
ελπίζω μετα απο αυτήν την ΞΕΦΤΙΛΑ γιατι για ξεφτίλα μιλάμε, κάναμε την κροατια βραζιλια και τον προφανή αποκλεισμό μας να υπάρξουν ριζικές αλλαγές στην εθνική και σε θεμα προπονητή... αυτο που είδα σήμερα τον τζιολη να περπατάει στο κέντρο τον φορτουνη να την χάνει και να περιμένει τους άλλους να βγάλουν άμυνα και τον μονο πραγματικό μα πραγματικό ΕΛΛΗΝΑ στο γήπεδο να ακούει στο όνομα CARLOS ZECA (είναι τιμή μασ να παίζεις στην εθνική) και σωκρατη παπασταθοπουλο !!! μην ξανα κατεβείτε στα μπαράζ δεν είστε άξιοι αν φοράτε το εθνόσημο το ατιμάζετε σκουλήκια

στις 09/11/2017 23:57
Αυτός ο φορτουνης πεφτουνης πως τον λένε με τι μέσο παίζει μπάλα το παλικάρι;

Ο τζιολης;

ΜΥΚΟΝΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ

στις 09/11/2017 23:58
Τα λόγια είναι περιττά..!

Με κάλυψε ο φίλος {johnt1988} με το σχόλιό του.

στις 10/11/2017 00:15
Οι τεράστιες ελείψεις τελικά μας κόστισαν.Αργοκίνητο καράβι το κέντρο με έναν Ζέκα στη θέση του Μάνταλου να κάνει ότι μπορεί.Θα μπορούσε να ξεκινήσει ο Λάζαρος δεξιά για να γυρίσει ο Ζέκα στη φυσική του θέση και να κόβει τον άξονα που ο Μόντριτζ ένανε ότι ήθελε.Φαινόταν οτι η άμυνά τους είχε πρόβλημα αν πιέζαμε όπως αυτοί αλλά δεν είχαμε συγκέντρωση.Κακή διαχείρηση γενικά που τελικά θα στείλει τους Κροάτες mundial γιατί αν δεν πάνε αυτοί και πάει ο Τζιόλης θα γελάνε και τα τσιμέντα δυστυχώς...!

στις 10/11/2017 00:28
Φορτουνις για κλάματα ..Άπορο γιατη δεν κάλεσε των Ανέστη τέρμα μόνο πιρε τον Καρνέζη και δεν άρχισε το Ρέτσος βασικό ....

[+]  Eagle007 στις 10/11/2017 01:06

στις 10/11/2017 02:31
POUTANAS GIE ALVANE ETHNIKH MYKONOU EXEI MONO H ALVANIA KAI KAPOIES ALLES OMADOULES POU DEN TIS KSEREIS 4 GOAL VALANE EPEIDH EPAIKSE LATHOS SYSTHMA APO THN ARXH O GERMANOS KAI PHGAN OLA STRAVA ETSI EPREPE NA KATEVEI ME THN ESTHONIA GIA NA MHN PAROUME ISOPALIA OTAN ALLAKSE TO SYSTHMA HTAN ARGA PALI KALA POU TOTE VOHTHISE H KYPROS TWRA OMWS DEN GINETAI NA MAS VOHTHISEI KAPOIOS SIGOURA TA LATHI PLHRWNONTAI 3 GOAL BOROUN NA BOUN THN KYRIAKH AN PAIKSOUME 3-5-2 PALI ALLA PWS KRATAS TO 0 STHN AMYNA ME TO PISTOLI THS JUVENTUS MESA...

στις 10/11/2017 02:52
Manor εισαι για τον πουτ@@@ !!!!

παλιοβουλγαρε με τα greekenglish αντε να συννενοηθεις με τις μπουγατσες στη βουλγαρια !!!!

στις 10/11/2017 03:18
DEUTERH FORA VLEPW NA YPOSTHRIZOUN ALVANO MONO O BOUFOS TO EXEI KANEI AUTO MEXRI TWRA TELIKA YPARXEI KAI ALLOS POU FTIAXNEI KAINOURGIA ACCOUNTS GIA NA VRISEI TOURKOSPORE OUTE TA VASIKA VLEPW DEN KSEREIS GREEKLISH LEGONTAI ASXETE SE OLA MIA FLEVA APO TA @@ MOU ME APODEIKSEIS EISAI SYNEXISE ESY NA FTIAXNEIS KAINOURGIA ACCOUNTS XWRIS LOGO OPWS KATHE ADERFH...

στις 10/11/2017 09:09
γιατι γραφετε μαλακιες μπορω να μαθω?2 γκολ ηρθαν απο λαθος κοντρολ..σε τι φταιει ο προπονητης αν ο καρνεζης και ο σταφυλιδης δεν ξερουν να κανουν κοντρολ?στο μονο που φταιει για εμενα ειναι οτι αυτην την ξανθοπουστρα επρεπε να την ειχε βγαλει απο το 10!!!

στις 10/11/2017 11:20
εθνικη ξεφτιλα πειτε το , εθνικη μυκονου, παντως αυτο ηταν μεγαλη ξεφτιλα για την ομαδα που στα προκριματικα εφαγε 6 γκολ σε ολα τα ματς και σε ενα ματς τρωει 4! εχουμε αποκλειστει 100%

στις 10/11/2017 14:58
Και ο ηρωας μας επανηλθε στο site agones.gr με απεραντη ορεξη για να μας διασκεδαζει και να μας ψυχαγωγει!!Μπορω αν θελετε φιλοι μου να τον κανω να γραφει στο συγκεκριμενο ποστ μεχρι το το 2019!!!Εχει γνωσεις προπονητη μεγαλης κλασσης γνωριζει πολεμικες τεχνες (καρατε,κουγκ φου,ζιου ζιτσου),ειναι λεκτορας σε τρια Ελληνικα Πανεπιστημια και σε τεσσερα ανα τον κοσμο και ειναι Πρυτανης σε τρια γνωστα πανεπιστημια του Κοσμου!!!Ειναι και γνωστης προγραμματισμου HACKER και αλλα πολλα που θα γινω κουραστικος αν τα καταγραψω...ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ ΤΟΝ!!παραγγειλτε Πιτσες σουβλακια και οταν εχετε ελευθερο χρονο θα παρακολουθειτε το συγκεκριμενο ποστ που γραφω αυτη την στιγμη...Μπορει να τον κανω να γραφει εδω μεχρι οσο γουσταρω εγω...ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ ΤΟΝ!!!MANΟR Η ΑΛΛΙΩΣ ME TO USERNAME: NEVERMORE (CHAMPIONSHIP IN SALONICA)

στις 10/11/2017 15:00
@manor λιγα εγραψες αυτη την φορα!!πως και ετσι φιλος??

στις 10/11/2017 21:17
XAXAXAXAXAXA TO ATOMO POU TO EPAIZE ARIANOS SUPERAS KAI EXEI ENA ACCOUNT GIA KATHE OMADA WSTE NA GELAME PERISSOTERO GRAFEI GIA EMENA...ASXETE SE OLA ASE THN BALITSA KAI PANE STO FARMAKEIO NA PAREIS ENA KOUTAKI VAZELINH WSTE NA PERASEI PIO ANWDYNA O TELEUTAIOS VIASMOS SOU PALI ROMPA SE OLO TO SITE EGINES XAXAXAXAXA PIO BOUFOS PETHAINEIS DEITE TI EGRAPSE PRIN APO LIGES WRES...

στις 10/11/2017 21:18
salmeida

στις 10/11/2017 10:49

Δεν κατεβαινεις ηλιθιε 4-2-3-1 σε τετοια παιχνιδια χωρις να εχεις καθαροαιμους μπαχ χαφ (ελλειψη Τοροσιδη) και την αδυναμια απωλεια του Μανωλα προσπαθησε να την ενισχυση με 3 κεντρικους αμυντικους στον αξονα προσπαθοντας να αποκοψει διαδρομους σε Μοντριτς Ρακιτιτς...Βεβαια απο την φυση του το 3--5-2 ειναι συστημα που μπαζει στα ακρα και το στηριζεις μονο αν θεωρεις οτι εχεις ποιοτικους στοπερ (που εχεις αν εξαιρεσεις τον Τζαβελα)...

στις 10/11/2017 22:06
καλά σου λένε λοιπόν @Manor!! γράφε πιο συχνά φίλε για να γελάμε..

στις 11/11/2017 04:02
BOUFE DEN EINAI TWITTER EDW TA EXEIS BERDEPSEI OLA PIO XAZOS PETHAINEIS BES TWRA NA GRAPSEIS KAI ME TA ALLA ACCOUNTS NA VGALOUME PERISSOTERA GOUSTA...

στις 11/11/2017 14:24
Καλα ασε μας τωρα το τηλεφωνο της μαμακας να την γαμησω να κανεις και κατι καλο μπουγατσοτριμαλακα παραπληγικε, και ασε τις εξυπναδες εχουμε ξαναπει οτι με αντιγραφεις μεχρι και στο πως κλανω...Δεν συναδει κουτορνιθα, μπουγατσουλης και εξυπναδα μαζι ειναι τσακωμενα μεταξυ τους

[+]  Manor στις 12/11/2017 03:18

στις 12/11/2017 10:46
sYGCBHW6512765583274HDBNC D

στις 12/11/2017 20:46
XAXAXAXAXAXAXAXA OPWS TO PERIMENA TOSO MEGALOS BOUFOS POU EINAI KARFWTHIKE PALI MONOS TOU BHKE ME OLOUS TOUS LOGARIASMOUS POU EXEI GIA NA PSHFISEI TON EAUTO TOU TWRA OTI KAI NA KANEIS H PHOTO EXEI TRAVHKTEI DEN KRYVETAI ME TIPOTA THA MATHEI OLO TO SITE OTI YPARXEI MIA ADERFH POU EXEI ENA LOGARIASMO GIA KATHE OMADA ME APODEIKSEIS!!!

http://imgur.com/bhxErKn

στις 12/11/2017 21:42
CDSMCN LD ANJNCJANLCNQ NCLAN8712686T1GBJHJDC

στις 13/11/2017 21:59
OLA TA ACCOUNTS TOU BOUFOU EINAI AYTA...

http://imgur.com/bhxErKn

στις 14/11/2017 16:21
Σας τα ελεγα!!! μπορει να τον κανω

να γραφει εδω μεσα σε αυτην

την αναρτηση μεχρι το 2022...

ειναι μεγαλοφυια ο ανθρωπος!!!

χαχαχαχαχαχαχαχαχα συνεχισε μια χαρα τα λες χαχαχαχαχαχαχααααααααααα

ααααααααααααααααααααααααααααααα

χαχαχαχαχαχαχαχαααααααααααααααα ααααααααααα

στις 15/11/2017 00:24
XAXAXAXAXAXAXAXAXA THN PATHSE OPWS KATHE BOUFOS BHKE ME OLA ME TA ACCOUNTS GIA NA MATHOUN OLOI POSA EXEI KAI TWRA ARXISE NA KANEI SPAM GIA NA TO SWSEI XAXAXAXAXAXA TWRA EINAI ARGA DEN YPARXEI KANEIS POU NA MHN PISTEUEI OTI EXEIS ENA ACCOUNT GIA KATHE OMADA...

http://imgur.com/bhxErKn

στις 15/11/2017 00:44
Καλως την κοπελιτσα μου με κολοτρυπιδα μεγεθος χοανης!!Εδω καθημερινα πιστα ,στο ραντεβου μας παντα τις μεγαλες ωρες...χαχαχαχαχα Ειπαμε αν θες να κρατας καλο ημερολογιο με το τι κανω μεσα στην ημερα μου εγκεφαλε μυγας, σημειωνε και της ωρες που γαμαω την μαμακα σου...Φιλε μπουγατσοπουστα, εδω που τα λεμε καλο κοματακι η μαμακα σου!!...Δυνατη μπουγατσορουφηκτρα!!Την καταπινει την μπουγατσα μου με αμασητο το λουκανικο!!!

στις 15/11/2017 00:44
Τραβα το πετσακι σου ρε beavis Μπέτ μεκερ γκαβλιμαν καστριτη αργυροκαστριτη κοπρίτη σκεπεταρο ή όπως αλλιώς σε λένε παιδι του αυνάνα

στις 15/11/2017 00:50
Εχω μια καλυτερη ιδεα να ριξω ενα πουτσακο παλι στην μανα σου...Τις αρεσει να της αλοιφω την μαρμελαδα στο ψαρακι μου λεει...Την πιτσιλισα παλι την μανουλα σου argiman ..

στις 15/11/2017 00:56
Τραβα ενα τσιμπουκι του ιμπας και κανε αλαξοκολια με τον καστριτη

Μετα τραβα μαλακια του Μπέτ μέικερ και Χυσε στην μούρη του αναξιμανδρου αφου πρώτα Πιπιλή σεις το πέος του μπειβις.

Γενικά εισαι τύπος μπουρδελο.

Τραβα αυτοκτόνησε καλυτερα να ξεβρωμίσει ο τόπος σαλμειντα

στις 15/11/2017 01:09
Πως σου την εχω κανει ετσι την ροδελα να αλλαζεις 9 λογαριασμους και να πατας dislike...Τραβα στον ιατρο μην τα ξαναλεμε εχεις μεγαλο θεμα..Φιλικα στο λεω πριν φτασεις σε αυτοκτονικες τασεις...Σε αλλες φασεις θα εκανα πλακιτσα, αλλα εισαι για τα σιδερα αδελφε ξεφευγει απο την κουταμαρα σου αυτο που εχεις...(@argiman1000)

στις 15/11/2017 01:14
Aσε που με αντιγραφεις μεχρι και στο πως κλανω μπουλη...Για μεσα εισαι εξυπναδα...Πολλα ειπαμε μαζι μουρλε, εδω θα γραφει μονο ο μπουγατσουλης..Παω να ραντισω την μανουλα σου στο διπλα δωματιο τωρα...

στις 16/11/2017 04:04
XAXAXAXAXAXAXA PWS VIAZW ETSI DEN BOREI NA ME FTASEI KANEIS SIGOURA NIWTHEI APISTEUTO PONO POU EGINE GIA ALLH MIA FORA ROMPA SE OLO TO SITE KALA NA PATHEIS BOUFE AUTA PATHAINEI OTAN ENAS ASXETOS SE OLA GRAFEI PAPAROLOGIES KAI META DEN BOREI NA APANTHSEI SE TIPOTA...SHMEIWNW KAI TIS WRES POU PHGAINW STO BOURDELO THS MANAS SOU GIA NA THN PHDHKSOUME DWREAN MAZI ME ALLES POUTANES OTAN TELEIWNEI H PARTOUZA BOREI NA THN KERASOUME KANENA KOUTI PROFILAKTIKA MHN KOLLHSEI H POUTANA TIPOTA KAI META DEN EXOUME POIA MANA GAYROU NA PHDAME ARGIMAN MHN STAMATAS NA TON GLENTAS EXW XASEI TO METRHMA ME POSOUS LOGARIASMOUS BHKE MONO SE AUTHN THN EIDHSH...

στις 16/11/2017 15:26
caN BLIFVN WUTWURQPrpwejmv

στις 16/11/2017 15:30
@manor λιγα εγραψες αυτη την φορα!!πως και ετσι φιλος??

στις 16/11/2017 15:33
Εντάξει πολλά είπαμε μανουρακος ,τράβα φέρε τώρα τα τσίγαρα μου από τον καναπέ που τα άφησα, και χτύπα την πόρτα πριν μπείς στην κρεβατοκάμαρα μην είναι ξεβράκωτη η μαμάκα σου..Και στο ψυγείο έχει μείνει μπουγάτσα με φλούρι απο τα χριστούγεννα που περισσεψε που είχε φτίαξει η μαμά ...τραβά να φας μετά

στις 18/11/2017 06:36
XAXAXAXAXAXAXA PWS VIAZW ETSI DEN BOREI NA ME FTASEI KANEIS SIGOURA NIWTHEI APISTEUTO PONO POU EGINE GIA ALLH MIA FORA ROMPA SE OLO TO SITE KALA NA PATHEIS BOUFE AUTA PATHAINEI OTAN ENAS ASXETOS SE OLA GRAFEI PAPAROLOGIES KAI META DEN BOREI NA APANTHSEI SE TIPOTA...SHMEIWNW KAI TIS WRES POU PHGAINW STO BOURDELO THS MANAS SOU GIA NA THN PHDHKSOUME DWREAN MAZI ME ALLES POUTANES OTAN TELEIWNEI H PARTOUZA BOREI NA THN KERASOUME KANENA KOUTI PROFILAKTIKA MHN KOLLHSEI H POUTANA TIPOTA KAI META DEN EXOUME POIA MANA GAYROU NA PHDAME ARGIMAN MHN STAMATAS NA TON GLENTAS EXW XASEI TO METRHMA ME POSOUS LOGARIASMOUS BHKE MONO SE AUTHN THN EIDHSH...

http://imgur.com/bhxErKn

στις 18/11/2017 15:13
νψΑΔ ΦΝΦΙΛΞ Ν κλφνδφωγν σδλνγφωσδ

στις 19/11/2017 06:25
TON EXW XAZEPSEI ENTELWS SYNEXEIA KANEI TO ROBOT KAI RWTAEI TA IDIA ENW DEN TON DINEI KANEIS SHMASIA XAXAXAXAXAXA MONO GIA NA GELAME YPARXEIS BOUFE SIGA MHN APANTAME STIS ERWTHSEIS ETSI DEN VGAZOUME GOUSTA...

στις 21/11/2017 19:47
AFCJNIFN2959Y 597NUJ1 413oru0479q3hifhifanfohf3748

στις 25/11/2017 00:57
TON EXW XAZEPSEI ENTELWS SYNEXEIA KANEI TO ROBOT KAI RWTAEI TA IDIA ENW DEN TON DINEI KANEIS SHMASIA XAXAXAXAXAXA MONO GIA NA GELAME YPARXEIS BOUFE SIGA MHN APANTAME STIS ERWTHSEIS ETSI DEN VGAZOUME GOUSTA...

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.