Κάηκε το «Κλ. Βικελίδης» πριν το Άρης-Μπόκα (pics & video)

Κάηκε το «Κλ. Βικελίδης» πριν το Άρης-Μπόκα (pics & video)

Αφορά τον αγώνα ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΡΗΣ


Τη μέρα… νύχτα έκαναν οι φίλοι του Άρη που βρέθηκαν στο «Κλεάνθης Βικελίδης» για το φιλικό με την Μπόκα Τζούνιορς. Όλο το γήπεδο στο πόδι για τον Νίκο Γκάλη.

Εντυπωσιακή ατμόσφαιρα επεφύλαξαν οι οπαδοί του Άρη κατά την είσοδο των ομάδων στο μεγάλο φιλικό των «κίτρινων» με την Μπόκα Τζούνιορς.

Οι οπαδοί του Άρη πέταξαν χιλιάδες χαρτάκια και ρολά και άναψαν δεκάδες πυρσούς, κάνοντας τη νύχτα… μέρα.

Πριν από τη σέντρα, ο Νίκος Γκάλης έλαβε τιμητική πλακέτα από τον μεγαλομέτοχο της ΠΑΕ, Θόδωρο Καρυπίδη, με ολόκληρο το γήπεδο να βρίσκεται στο... πόδι προκειμένου να τον αποθεώσει.

Δείτε βίντεο:






(video credits: metrosport.gr:)







Κάηκε το «Κλ. Βικελίδης» πριν το Άρης-Μπόκα (pics & video)Κάηκε το «Κλ. Βικελίδης» πριν το Άρης-Μπόκα (pics & video)Κάηκε το «Κλ. Βικελίδης» πριν το Άρης-Μπόκα (pics & video)Κάηκε το «Κλ. Βικελίδης» πριν το Άρης-Μπόκα (pics & video)Κάηκε το «Κλ. Βικελίδης» πριν το Άρης-Μπόκα (pics & video)




Στοιχεία για τον αγώνα: ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΡΗΣ
1Χ2OverUnder1X12X2
6.253.751.381.851.652.341.131
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
6.252.021.852.001.55

Σχολιασμός

8 σχόλια:

στις 08/11/2017 21:45
Χχςχαααχχχςςχςχχςχςχςχςχχχςχςχςχςχχςχςχςχςχχααχχααχχαχαχαχςχςχςχςχςχςψχςχςχχαχαχαχαχααχ

στις 08/11/2017 21:47
το γεμίσαν πάλι το γήπεδο.......

στις 08/11/2017 22:05
RESPECT ΝΙΚΟΣ ΓΚΑΛΗΣ...Aλλα πρεπει ο κοσμος του Αρη να αντιληφθει οτι δεν πρεπει να κανει κουμαντο στα εσωτερικα του ο Ιβαν Σαββιδης...Πουλαει στοιχηματικα η football league με ομαδες επιπεδου Αρη..Η σημερινη γιορτη σιγουρα προμοταρει αυτο το γεγονος και δινει γενικα ``στοιχηματικο πρεστιζ``σε ολη την football league...Aυτη η ομαδα ομως Κυριοι της εξυγιανσης πρεπει να βρισκεται στην super league και οχι οπου γουσταρει η william hill,η βετ365 kai o Sam της θυρας 4 (συμβουλος των Σαββιδηδων)

στις 09/11/2017 15:54
Betfrix sou mphke kana palouki ston kolo kai kaneis etsi?

stoke kominges filiko tetarth kai eixe 20xiliarika esu oute 5 tha eixes vromomoune

στις 09/11/2017 18:50
στα χειροτερα μας οι καλυτεροι ολων σας!

στις 09/11/2017 18:51
αλλη μια μαγικη βραδια που ζησαμε! ευχαριστω τον θεο που με εδωσε αυτη την ευκαιρια να δω απο κοντα αυτην την τρελη ατμοσφαιρα!

στις 09/11/2017 18:51
βγαλτε κομπλεξ αλλοθρησκοι

στις 10/11/2017 01:42
Καιρο ειχαν να γουσταρουν ετσι οι φιλοι του ΑΡΗ απο οτι μαθαινω. Θελω να ανεβειτε παιδια γιατι μου ελειψαν τα ντερμπι ΠΑΟΚ-ΑΡΗ . Απο την αλλη αν ειναι να σκοτώνεστε και να πλακώνεστε ,καλύτερα ας μείνουν ετσι τα πράγματα

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.