Τσάμπιονς Λιγκ: Θρυλικός βαθμός!

Τσάμπιονς Λιγκ: Θρυλικός βαθμός!



Ο Ολυμπιακός, πραγματοποιώντας εξαιρετική εμφάνιση, κράτησε στο 0-0 την Μπαρτσελόνα στο «Γ. Καραϊσκάκης» και πήρε τον πρώτο του βαθμό στον όμιλο. Μεγάλες επεμβάσεις από τον Προτό, δοκάρι ο Σουάρες.

Ζωντανός στη μάχη για την 3η θέση έμεινε ο Ολυμπιακός! Οι «ερυθρόλευκοι» πραγματοποιώντας συγκλονιστική εμφάνιση, έμειναν στο 0-0 με την Μπαρτσελόνα στο πύρινο «Καραϊσκάκη» και δεν επέτρεψαν στην Σπόρτινγκ να ξεφύγει στη βαθμολογία μετά το ισόπαλο 1-1 με την Γιουβέντους στη Λισαβόνα.

Με κορυφαίο τον Προτό, ο οποίος κατέβασε ρολά, οι Πειραιώτες κράτησαν το μηδέν στα μετόπισθεν και μάλιστα είχαν καλές στιγμές στις αντεπιθέσεις για να πετύχουν γκολ. Η ψυχωμένη ομάδα του Τάκη Λεμονή πήρε τον πρώτο της βαθμό στον όμιλο και πλέον πάει στη Λισαβόνα για να παίξει τα… ρέστα της για την 3η θέση που οδηγεί στους «32» του Γιουρόπα Λιγκ.

Αξίζει να σημειωθεί ότι αυτό ήταν μόλις το δεύτερο 90λεπτο μετά από 48 ματς της Μπαρτσελόνα στη φάση των ομίλων του Τσάμπιονς Λιγκ στο οποίο δεν βρήκε το δρόμο προς τα δίχτυα! Η τελευταία φορά που δεν κατάφερε να σκοράρει ήταν στο εντός έδρας ματς με την Μπενφίκα τον Δεκέμβριο του 2012, όπου βέβαια ήταν βαθμολογικά αδιάφορη και έπαιξε με αρκετούς αναπληρωματικούς.

Το ματς:


Τσάμπιονς Λιγκ: Θρυλικός βαθμός!Όπως και στο «Καμπ Νου» ο Ολυμπιακός παρατάχθηκε χωρίς κλασσικό επιθετικό, με τον Φορτούνη να αναλαμβάνει το ρόλο του «ψευτοεννιαριού». Με τους Ελαμπντελαουί - Φιγκέιρας να καλύπτουν τη δεξιά πλευρά και τον Ταχτσίδη να πλαισιώνει τους Ρομαό και Οτζίτζα στον άξονα της μεσαίας γραμμής, οι «ερυθρόλευκοι» επιχείρησαν να κλείσουν τους δρόμους προς την εστία του Προτό και τα κατάφεραν σε μεγάλο βαθμό.

Με πολύ πάθος και ατελείωτα τρεξίματα, οι Πειραιώτες δεν δέχτηκαν την πίεση που ένιωσαν στη Βαρκελώνη και όποτε οι παίκτες του Ερνέστο Βαλβέρδε έβγαλαν φάσες, ο Πορτό δήλωσε «παρών».

Στο 3’ ο Βέλγος πορτιέρο μπλόκαρε το σουτ του Σεμέντο, ενώ στο 20’ απέκρουσε εντυπωσιακά το κοντινό τακουνάκι του Παουλίνιο. Δύο λεπτά αργότερα ο έμπειρος γκολκίπερ στάθηκε τυχερός, αφού ο Σουάρες αστόχησε σε τετ-α-τετ, ενώ στο 28’ έδιωξε με το πόδι το πλασέ του Μέσι.

Το 0-0 έμεινε ως το ημίχρονο, με τον Ολυμπιακό να είχε τις δικές του στιγμές στις αντεπιθέσεις για ένα γκολ. Στο 15’ ο Οφόε έβγαλε τον Ομάρ σε θέση βολής, αλλά η παρεμβολή του Ουμτιτί αποδείχθηκε καθοριστική. Η επόμενη σημαντική φάση σημειώθηκε στο 37’ όταν οι Πειραιώτες έφυγαν υποδειγματικά στην κόντρα, όμως ο Τερ Στέγκεν μπλόκαρε με διπλή προσπάθεια το σουτ του Φορτούνη.

Η εικόνα της αναμέτρησης δεν ήταν διαφορετική ούτε στο δεύτερο μέρος, με τη διαφορά ότι ο Ολυμπιακός δεν είχε τις ίδιες δυνάμεις για να «χτυπήσει» στις αντεπιθέσεις. Πάντως, η πρώτη σημαντική στιγμή άνηκε στους «ερυθρόλευκους», όταν στο 61’ ο Φορτούνης έκανε το γέμισμα για τον Ένγχελς, όμως ο Τερ Στέγκεν βγήκε έγκαιρα και παραχώρησε το κόρνερ.

Δύο λεπτά μετά ένα αβίαστο λάθος του Ένγχελς έφερε τον Μέσι σε θέση βολής, όμως ο Αργεντινός δεν κατάφερε να πιάσει καλά το σουτ. Η επόμενη αξιόλογη φάση σημειώθηκε στο 80’ με τον Σουάρες να περνά τη μπάλα πάνω από τον Προτό, όμως αυτή κατέληξε στο οριζόντιο δοκάρι.

Με τον Μποτία να πραγματοποιεί εξαιρετικό παιχνίδι, οι «ερυθρόλευκοι» άντεξαν την πίεση των Καταλανών, αν και στο φινάλε χρειάστηκαν δύο καθοριστικές επεμβάσεις του Προτό για να πάρουν το βαθμό. Στο 88’ ο Βέλγος απέκρουσε με γροθιές το φάουλ του Μέσι ενώ στο 90+1’ είπε «όχι» σε ξαφνικό σουτ του Αργεντινού έξω από την περιοχή.

Ολυμπιακός (Τάκης Λεμονής): Προτό, Ομάρ, Ενγκελς, Μποτία, Κούτρης, Ρομαό, Ταχτσίδης, Οφόε (75' Ζιλέ), Φιγκέιρας, Καρσελά (79' Πάρντο), Φορτούνης (84' Τζούρτζεβιτς)

Μπαρτσελόνα (Ερνέστο Βαλβέρδε): Τερ Στένγκεν, Σεμέδο, Μασεράνο, Ουμτιτί, Αλμπα, Παουλίνιο (62' Ράκιτιτς), Μπούσκετς, Σέρχι Ρομπέρτο (45' Ντελοφέου), Σουάρεθ, Μέσι, Σουάρες

Η βαθμολογία:

1. Μπαρτσελόνα 10
2. Γιουβέντους 7
3. Σπόρτινγκ 4
4. Ολυμπιακός 1




Ομάδες που αφορά: ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ, ΜΕΤΑ

Σχολιασμός

41 σχόλια:

στις 31/10/2017 23:45
ΜΟΝΟ ΘΡΥΛΟΣ ΛΕΜΕ Η ΚΑΛΗΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑΡΑ..ΔΩΣΕ ΠΟΝΟΟΟΟ

στις 31/10/2017 23:45
πραγματικα ενας απιστευτος και παθιασμενος ολυμπιακος και εντελως διαφορετικος απο αυτο των τελευταιων παιχνιδιων...πραγματικα το αξιζε το βαθμο και παμε στην πορτογαλια ολα για ολα!!!

στις 31/10/2017 23:46
sketi koroidia kai aftos o agwnas an thelei oragmatika i barca 0-5 tha erxotan kai parapanw..valverde epexe symantiko rolo se afto..

στις 31/10/2017 23:47
https://www.youtube.com/watch?v=7lgl-K44v8I

και το καινουριο του παντελου αφιερωμενο προς πασα κατευθυνση!!!

στις 31/10/2017 23:49
Δεν θέλω να γίνω κακός αλλά όχι και εξαιρετική εμφάνιση! Δεν είχε καθόλου κατοχή ο ΟΣΦΠ και εαν δεν είχαν τον Πρότο, μαύρο φίδι που θα τους έτρωγε! Πιο σωστός τίτλος θα ήταν : "Ο Πρότο χάρισε θρυλικό βαθμό στον Ολυμπιακό" Τίποτα λιγότερο και τίποτα περισσότερο". Και μην αρχίσετε να γράφετε για καναπέδες κτλπ.... Καταντάει γραφικό...

στις 31/10/2017 23:56
REAL LEAGUE (σσ.champions league) αποψε και ενα αναμενομενο χ στο Γ.Καραισκακης!!Οπως και στο πρωτο ματσ (που η ουεφαλονα σταθηκε τυχερη απο ενα αυτογκολ και ενα απειρο φαουλ βρεθηκε να νικαει) ετσι και σημερα ο γαυρος εδειξε οτι ειναι αξιος αντιπαλος της UEFAλονας...μπραβο στην ελληνικη ομαδα για τους βαθμους που εφερε για την χωρα μας!!PUTA CATALUNA,H A L A R E A L M A D R I D!!!!!!

στις 31/10/2017 23:59
ακουγεται οτι η μπαρτσα θελει τακη αλλα ο χοντρος δεν τον δινει και οι καταλανοι θα αρκεστουν σε παρασχο

στις 01/11/2017 00:01
Δν μπορει η Μπαρτσελονα με Βαλβερδε, αν επαιζε με τον πρωτο της Ελλαδας Ατρομητο θα ετρωγε 3

στις 01/11/2017 00:02
ΘΡΥΛΑΡΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΑΡΡΩΣΤΙΑ ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΜΑΓΚΕΣ ΜΟΥ ΣΤΟ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΝΕ ΑΥΤΑ

στις 01/11/2017 00:02
Πάντως ένα μεγάλο στοιχηματικό μπράβο σε αυτούς που είχαν προβλέψει Χ. Είστε μαγκες και γω βλάκας που δεν το έπαιξα ένα 10ευρω για πλάκα.

στις 01/11/2017 00:02
Θυμιζει το παιχνιδι του παο με μπαρτσελονα στο ολυμπιακό σταδιο 0-0.σχεδον ιδιο.μονο που στο παιχνιδι του παο δεν ειχε φάσεις.εδω κατι ειχε.μπράβο στον ολυμπιακό.παλι καλα που ηρθε χ στην Λισαβόνα.καλη συνέχεια και,βλεπουμε.*ΒΡΕ θαναιλακη!ποσο μ...ς θα γινεις ακομα.ολο λάθη είσαι.μονο να ουρλιαζεις εισαι.νομιζεις ετσι εισαι σχολιαστής.ωραιο το παρεο του ολυμπιακου αυτο θα βαλεις το καλοκαίρι!μαλακα!!!!.

στις 01/11/2017 00:04
Παξαρε τραβα μαλακια τωρα για το βαθμο που σου εδωσε η μπαρτσα.Ετσι και αλλιως πρωτη ειναι ο βαλβερδε σας τον εδωσε.Γαμιδια

στις 01/11/2017 00:06
Το τελευταίο για τον θαναηλακη ειναι.γιατι ετσι είπε ο βλακας.

στις 01/11/2017 00:10
den mporw na akouw geloiotites oti to edwse o valverde oti itan stimeno sto x...asteia pragmata profanws den eidate ton agwna o valverde evale oti kalitero eixe mesa h barca epaikse epithetika eixe kathares faseis gia gkol h barca eidika sto telos kai o olimpaikso sto prwto imi aki teliak irthe x!!!! ta opadilikia kai oi malakies autes apo olous tous ponirous edw mesa einai asteia pragmata!!! apo ena panathinaiko

στις 01/11/2017 00:13
ποσο προβατα...ενα φιλικο παιχνιδι εκδηλωση παλαμακια βραβεια ομορφα και ωραια....ειναι ζωντανος λεει στη προκριση.....δωσε σανο στα προβατα....α ρε τζολε ριμπο τζιοβανι καστιγιο γεωργατο ζαχοβιτς....βγαλτε τις τσιμπλες προβαταααααααααααα

[+]  Solo7 στις 01/11/2017 00:20

στις 01/11/2017 00:26
γιατι να βγαλουμε χολη ρε μουσουλμανε???Ελληνικη ομαδα εισαστε..μακαρι να κερδιζατε κιολας δεν βγαζω φραγγα εγω μονο ο Βαγγελας!!!!!!!

στις 01/11/2017 00:27
Σκάσε ρε μαλακα Ολυμπιακός είμαι μην βρίζεις τα ιερά αυτής της χώρας ηλιθιε

στις 01/11/2017 00:28
Καριολι

στις 01/11/2017 00:29
Καλά, τι πάθανε οι αλλόθρησκοι; Πω ρε, τι ζήλειες και τι κατινιές διαβάζω! Ο ΒΑΛΒΕΡΔΕ βρίσκεται στην μπάρτσα και δεν του αρέσει να μη νικάει και εσείς ακομα λέτε ότι το έδωσε ο ΙΔΙΟΣ, σαν να φταίει αυτός και όχι οι παίκτες της Μπάρτσας που προσπάθησαν να σκοράρουν και δεν μπόρεσαν (λόγω Προτό και καλής άμυνας).

Ε ΡΕ ΑΝΘΕΛΛΗΝΕΣ ΞΥΛΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΤΕ!

στις 01/11/2017 00:30
kala re solo eisai megalo arxidi , polu megalo

στις 01/11/2017 00:38
osfp-10%barcelona+valverde 0-0

στις 01/11/2017 00:41
Boomax apla gelaw xD hmoun etoimos na koimh8w me to na mhn kanei tipota h barca kai oso gia to an8ellhnes kala.. Pou kolaei o gauros me ton ellhnismo? Asxetws oti exete katastrepsei to athlima k giauto oloi oi alloi ektos apo sas einai antiolympiakoi

στις 01/11/2017 00:41
Δεν ηθελα να γραψω ευλογοντας τα γενια μου, απλα ενεκα του χθεσινου ban απο τον admin, περασα σημερα το ματσακι οχι λογω ελεημοσυνης ,γιατι ηξερα οτι πολλοι που με γνωριζουν ως ανεγκεφαλοι που ειναι δεν θα το εριχναν..Με λιγα λογια εκανα ελεημοσυνη στην ουσια χωρις να κανω...Πρεπει να ειναι και εκατοστη φορα ισως εδω μεσα σε σχολιασμους, που περναω αποδοση του 6 και πανω με τεκμηριωμενη αναλυση για οσους ξερουν,ξεχωρα τα εκατονταδες σημεια που ειχα δωσει οταν ειχα φτασει με τους δυο λογαριασμους 190 σκορ χωρις συν7 το 2014...Ηταν απλα μια επίδειξη για τον πολεμο που μου εχουν κανει εδω μεσα 3-5 ανεγκεφαλοι κομπλεξικοι και στην ουσια στερησαν απο εσας τους υπολοιπους να γραφω ανα καιρους στοιχηματικη θεωρεια για να μαθαινει ο απλος κοσμος...Και ομως ειναι ξεκαθαρα ευθυνη του αδμιν που εδω και δυομιση χρονια ειμαι ωσει παρων απων...Οταν δεν ειμαι αποδεκτος σε εναν ιστοτοπο τοτε συνακολουθα ειμαι ωσει παρων απων...Ηταν μια επιδειξη και ταπεινωτικη τιμωρια στον admin του agones.gr

betmak

στις 01/11/2017 00:42
betmaker®

στις 01/11/2017 00:44
ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΟ ΔΩΡΟ...ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΛΛΑ Η ΑΓΝΩΜΟΣΥΝΗ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΒΛΑΨΕ ΤΟΝ ΕΛΕΗΜΟΝΑ ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΒΟΗΘΗΜΕΝΟ

στις 01/11/2017 00:54
εγω που γουσταρα να δω σχολια απο geniusms σημερα?

στις 01/11/2017 00:58
σολο κλαρινο σκαψε ενα λακο και πεσε μεσα

στις 01/11/2017 01:23
JohnnyYesno καποιος εφαγε γαυρο σημερα και του εκατσε στο λαιμο χαχχαχαα

στις 01/11/2017 01:34
Συγχαρητήρια στον Ολυμπιακό πήγα και το είδα ,καλά για τους οπαδούς του Ολυμπιακού στο πέταλο τι να πεις ,οι Νεάντερταλ θα φέρονταν πιο πολιτισμένα!

Ποιός ο λόγος σε κόρνερ της αντίπαλης ομάδας όποια και αν είναι αυτή να πετάς αντικείμενα και μην πείτε όχι το είδα με τα μάτια μου και συγκεκριμένα στο κόρνερ στο δεύτερο ημίχρονο που πήγε να εκτελέσει ο Ρακιτιτς!

Ρε φίλε νιξα έχασε η ομάδα μου; ΟΧΙ , ΠΡΏΤΟΙ ΕΊΜΑΣΤΕ ΣΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΊΑ ,πάνε κλάψε που έχεις γίνει ο καρπαζοεισπρακτορας της Λα Λίγκα και ταλεμε ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!

ΥΓ συγχαρητήρια στον μάγκα που πήγε και αγκάλιασε τον Μέσι στο κόρνερ,η ψυχούλα του μόνο ξέρει πως αισθάνθηκε ,μπράβο μικρέ!

στις 01/11/2017 01:36
Καλά εσύ Johnny που ήσουν όταν τρώγατε τις καρπαζιες από Χιρόνα ρε ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ κουκουλωσου μην κρυώσεις ,στο -8 βρίσκεσαι ΠΑΓΕΤΌΣ ΠΑΓΕΤΌΣ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ τράβα κλάψε και εσύ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

στις 01/11/2017 01:37
λουτσο οχι γαυρο..μπερδεψανε το γαυρο με το λουτσο!

αλλα ετσι ειναι το ποδοσφαιρο

θα παρουνε το κυπελλο ισπανιας ομως!αν και απειλουν οτι αν δε παρουν το πρωταθλημα θα αποσχισθουν,το πρωταθλημα ειναι της εσπανιολ απο τωρα..α και τσουλου πρωτα θα το παρει ο θρυλος και μετα αυτοι..

ο μεσσι ομως ειναι η μεγαλητερη παιχταρα του κοσμου αν και ενας μεση με εναν δρακουμελ δε φερνουν τη ανοιξη

στις 01/11/2017 01:59
geniusMS η χιρονα δισκολεψε τη ρεαλ περισσοτερο απο τη μπαρτσα το τελευταιο καιρο,,

και στη τελικη δε σου υποσχεται κανενας οτι θα νικας και αυτο ειναι το ωραιο κατα τη γνωμη μου..απο την αλλη αρκετα εχει κανει η ρεαλ τα τελευταια χρονια δε νομιζεις?2 τσουλου καπακι δεν ειναι και λιγο και με το δικιο τους τα παιδια να κανουν κοιλια.

αναψε κανενα καντιλακι σε αυτη τη παιχταρα το μεσσι γιατι χτυπα ξιλο αν παθει κατι θα χανετε και απο το λεβαδιακο!

στις 01/11/2017 02:36
Πήραν δύο τσου λου θες να σου θυμίσω πως τα πήρατε; Γκολ οφσάιντ στον τελικό ενάντια της Ατλέτικο! Πέρυσι που σφαξατε την Μπάγερν; και πόσα άλλα γκολ οφσάιντ είχατε βάλει! Και μην πω για το πρωτάθλημα τι κουβαλημα σας έκαναν.. Μόλις γυρίσει και ι Ντεμπελε θα δεις γλέντια που θα γίνουν χαχαχα!

Καλά η λογική σου στις πρώτες δύο γραμμές είναι λογική 6 χρονου παιδιού που ξεκινάει τα βήματά του στο χώρο του ποδοσφαίρου χαχα άκου τι είπε χαχαχα ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ενώ εμείς ρε μπαγλαμά δεν δυσκολεύτηκαμε που βάλαμε δύο γκολ στο δεύτερο ημίχρονο με τις δύο αλλαγές χαχαχαχαχα κάθομαι και σου απαντάω κιόλας αυτό είναι το χειρότερο ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

στις 01/11/2017 04:20
Μαλακοπιτουρα οτι και να πεις δεν θα αλλοιωσεις την ιστορια της ρεαλ γιατι ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟΣ.Που προσπαθειτε να παρετε cl αποκλειωντας την πολυ καλυτερη σας παρι με ενα ματσ φιασκο μπας και φτασετε τι?...την ρεαλ??? χαχαχαχαχαχαχα,12,13,14,15 θα ανεβαινει το κοντερ και εσεις θα πονατε και εμεις θα σας χυνουμε ρε μπινε.Που δεν μπορειτε να κερδισετε ποιον τον ολυμπιακο με μια αξιοπρεπη εμφανιση...superομαδας οπως θελετε να λεγεστε και τον κερδιζετε με αυτογκολ και κατι αλλες μαλακιες χοχοχοχο...ΠΑΡΕ ΤΗΝ ΦΑΝΕΛΑ ΤΟΥ ''ΠΕΝΑΛΤΟ'' ΟΠΟΥ ΣΑΣ ΚΑΡΦΩΣΕ ΕΕΝΑΑ...ΠΕΝΑΛΤΙ ΑΛΛΟ ΠΡΑΓΜΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΡΕΜΑΣΕ ΤΗΝ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΠΡΟΣΚΥΝΑΣ ΧΑΧΑΧΑ ΧΛΕΧΛΕ!

στις 01/11/2017 04:21
ΣΕ ΓΛΕΝΤΑΩ ΡΕΕΕΕ ΜΑΛΑΚΑΑΑ

στις 01/11/2017 08:58
Θα αρκεστω σε μια απο τις ατακες του ΑΡΚΑ για να σχολιασω το αρθρο με τιτλο Τσάμπιονς Λιγκ: Θρυλικός βαθμός!

Η ΤΕΧΝΗΤΗ ΝΟΗΜΟΣΥΝΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΤΗ ΦΥΣΙΚΗ ΗΛΙΘΙΟΤΗΤΑ.

και...ο νοών νοείτω Καλημερες.

στις 01/11/2017 19:19
Μιξα δεν θα σου απαντήσω καθώς διαθέτεις IQ χαμηλότερο αμοιβαδας!

Ούτε μπάλα δεν ξέρεις και σχολιάζεις κιόλας,λες για τον Ολυμπιακό που κατάφερε να πάρει το Χ και δεν λες για την Χιρόνα που σας έκανε όλες τις στάσεις του καμασουτρα σε 90' .. τεσπα βάλε βαζελίνη και χαλάρωσε ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

στις 01/11/2017 23:33
κ εγω ημουν γηπεδο κα ς μην ειμαι γαυρος αμαν καναμε για 1 φωτο με σουαρεζ κ μεσσι αλλα αξιζε !

στις 01/11/2017 23:44
nickxa κλαψε παλι 3 1 απο ΤΟΤΕΝΑΜ και ασε geniusMNS να σε καβαλιση παλι.

στις 02/11/2017 01:19
Dimi έκλαψα φίλε ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.