Πριμέρα Ντιβιζιόν: «Σκότωσε» την Μπαρτσελόνα ο Μίτσελ!

Πριμέρα Ντιβιζιόν: «Σκότωσε» την Μπαρτσελόνα ο Μίτσελ!



Η Μάλαγα του Μίτσελ κέρδισε με 2-0 την Μπαρτσελόνα στην Ανδαλουσία και δεν επέτρεψε στους Καταλανούς να πιάσουν την Ρεάλ στην κορυφή. Σάντρο (32’) και Γιόνι (90’) τα γκολ, αποβλήθηκε ο Νεϊμάρ (65’).

Τέλος στο νικηφόρο σερί της Μπαρτσελόνα έβαλε η Μάλαγα. Οι Καταλανοί ηττήθηκαν με 2-0 στην Ανδαλουσία και έχασαν την ευκαιρία να πιάσουν την Ρεάλ στην κορυφή μετά το ισόπαλο 1-1 στο ντέρμπι της Μαδρίτης. Αυτή ήταν η 2η σερί νίκη για την ομάδα του Μίτσελ, με τον πρώην τεχνικό του Ολυμπιακού και παλαίμαχο αστέρα της Ρεάλ να κάνει σπουδαίο δώρο στην πρώην ομάδα του στη μάχη που δίνει για τον τίτλο.

Η Μπαρτσελόνα, που έπαιζε χωρίς τους τιμωρημένους Ίβαν Ράκιτιτς και Ζεράρ Πικέ, είχε την πρώτη μεγάλη ευκαιρία στο 16ο λεπτό, με τον Καμενί να σταματά σε τετ-α-τετ τον Σουάρες. Στο 22’ ο Μέσι έστειλε τη μπάλα δίπλα από το δοκάρι με απευθείας φάουλ, ενώ οχτώ λεπτά μετά ο Αργεντινός έδωσε πάρε-βάλε στον Γκόμες , όμως ο Πορτογάλος καθυστέρησε και κόπηκε από τον Ροσάλες.

Η Μάλαγα γλίτωσε το γκολ και στο 32’ «χτύπησε» στην κόντρα, ανοίγοντας το σκορ με τον πρώην Καταλανό, Σάντρο Ραμίρεθ. Οι Ανδαλουσιανοί πήγαν στα αποδυτήρια μπροστά στο σκορ, αφού μετά το γκολ δεν συνάντησαν ιδιαίτερο πρόβλημα από τους φιλοξενούμενους.

Πριμέρα Ντιβιζιόν: «Σκότωσε» την Μπαρτσελόνα ο Μίτσελ!Με το ξεκίνημα της επανάληψης, ο Λουίς Ενρίκε έριξε στο ματς τους Ινιέστα και Σέρτζι Ρομπέρτο αντί των Σουάρεθ και Ματιέ, όμως η πρώτη μεγάλη φάση άνηκε στην Μάλαγα. Στο 57’, η ομάδα του Μίτσελ βγήκε στην αντεπίθεση, όμως ο Ανιόρ αστόχησε από θέση βολής, στέλνοντας τη μπάλα πάνω στον Τερ Στέγκεν.

Τρία λεπτά μετά, η Μπαρτσελόνα είχε δοκάρι με σουτ του Νεϊμάρ, ενώ στο 64’ ο Σουάρες βγήκε απέναντι από τον Καμενί, αλλά αντί να πλασάρει, προτίμησε να δώσει στον Βραζιλιάνο, χωρίς αποτέλεσμα.

Μάλιστα, ένα λεπτό αργότερα (65’), ο Νεϊμάρ αντίκρισε δεύτερη κίτρινη για αχρείαστο μαρκάρισμα στον Γιορέντε (σ.σ. για ανόητο λόγο είδε και την πρώτη κίτρινη, αφού στήθηκε μπροστά σε εκτέλεση φάουλ των αντιπάλων και έκανε ότι έδενε τα κορδόνια του) και άφησε την ομάδα του με παίκτη λιγότερο.

Το ματς είχε στραβώσει για τα καλά για την Μπαρτσελόνα, η οποία πάντως στάθηκε τυχερή στο 71’, αφού ο βοηθός ακύρωσε καθαρό γκολ του Πενιαράντα για οφσάιντ. Επτά λεπτά μετά την συγκεκριμένα φάση, ήρθε το λάθος του διαιτητή κατά της Μπαρτσελόνα, καθώς ο Τσάρλες ανέτρεψε καθαρά τον Σέρτζι Ρομπέρτο μέσα στην περιοχή όμως ο ρέφερι έδωσε φάουλ εκτός αυτής.

Παρά το αριθμητικό μειονέκτημα, οι φιλοξενούμενοι «άγγιξαν» την ισοφάριση στο 89’, με τον Καμενί να σταματά σε τετ-α-τετ τον Ρομπέρτο, κρατώντας το μηδέν. Δευτερόλεπτα μετά, η Μάλαγα βγήκε με τρεις στην αντεπίθεση και τελείωσε το ματς, με τον Τζόνι Ροντρίγκες να διαμορφώνει το τελικό 2-0.

Η βαθμολογία:


1. Ρεάλ 72*
2. Μπαρτσελόνα 69
3. Ατλέτικο 62
4. Σεβίλλη 61

*ματς λιγότερο




Ομάδες που αφορά: ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ, ΜΑΛΑΓΑ

Σχολιασμός

58 σχόλια:

στις 08/04/2017 23:47
μια φορα ειμουν με την μπαρτσελονα και εγω(σχεδον μια φορα) και με εστειλε κουβα, ηθελα ανατροπη απο ημιχρονο για ταμειακι..τεσπα...

Αμαν ρε Μπαρτσελονα...

παλι πρωτο σχολιο, παλι σας κατουραω ολους...

στις 08/04/2017 23:47
<<Χαρτομάντιλα μόνο 1€ +1 δώρο

Σόδα για χώνεψη μόνο 1,20 +4 δώρο

Για τον φίλο genius ένα δονητή στα χρώματα της Μαλαγας τσάμπα +2 δώρο ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ>>

~ Geniusmsn ~ 2017

στις 08/04/2017 23:48
MIA MEGALH POUTSA EFAGE H FARCHA,H XEIROTERH AMUNA TWN TELEUTAIWN 20 XRONWN,AN PISTEOUN PWS ME AUTH THN AMUNA THA PAROUN REAL KAI JUVE TOTE EINAI APLA AISIODOKSOI.DEN EINAI H BARCHELONA POU OLOI KSEROUME,AUTO EINAI NTROPH OXI OMADA.OSO AFORA THN REAL MADRID PAIKSAME KLASEIS ANWTERA KALUTERA,PIO POLLES EUKAIRIES,HTAN SIGOURA 3-0 ALLA DEN PEIRAZEI,MAS EFTIAKSE H MALAGA KAI O MITSELARAS(APO TO PSOLARAS,KSERETE ESEIS EKEI STHN VARKELONH).PUTA BARCHA VAMOS REAL -3 KAI H DIAFORA ANEVAINEI.EPISHS NA SUMPLHRWSW PWS AMA KAPOIOS PEI GIA THN DIAITHSIA THS BARCHA NA MOU PEI KAI GIA TO GOAL POU AKURWSE STHN MALAGA.EISTE POUTHENADES APLA AUTO.....POU-THE-NA-DES

GENIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

στις 08/04/2017 23:48
μαγκα κανεις και delivery ? χαχαχαχαχαχαχαχαχα μαλακα

στις 08/04/2017 23:48
ημαρτον οχι κομπλεξικοι που βριζουν μπαρτσελονα και Ρεαλ ...οχι , φτανει με αυτους, αφηστ το ανικειμενικο σας σχολιο απλα...το παιχνιδι εγω δεν το ειδα οποτε δεν θα πω τιποτα ...

στις 08/04/2017 23:50
ΤΕΟ πουλησε Παρα πολυ πνευμα ο μαλακας σε ενα αρ8ρο πριν για Ρεαλ - Αλτετικο και μας το επαιξε πολυ και καλα ιστορια ....

στις 08/04/2017 23:50
Genius ρε καραγκιοζη παλι κουρασμενα παλικαρια εισασταν? Χαχα τη δικαιολογια εχεις lol

στις 08/04/2017 23:50
ΑΝ ΗΤΑΝ ΠΙΟ ΣΟΒΑΡΗ Η ΜΠΑΡΤΣΑ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΕΙΧΕ ΝΙΚΗΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΤΟΥΣ ΤΟ ΕΔΩΣΕ ΣΤΗ ΜΑΛΑΓΑ.Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΟΥΣ 3 ΒΑΘΜΟΥΣ.72 Η ΡΕΑΛ ΚΑΙ 69 Η ΜΠΑΡΤΣΑ.ΟΛΑ ΟΠΩΣ ΦΕΝΕΤΑΙ ΘΑ ΚΡΙΘΟΥΝ ΣΤΟ ΚΛΑΣΙΚΟ ΣΤΙΣ 23 ΤΟΥ ΜΗΝΑ.

ΝΕΥΜΑΡ ΑΛΗΤΗ ΤΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕΣ?

[+]  Tzakonatsis στις 08/04/2017 23:51

στις 08/04/2017 23:51
EIXE AFRODITH STHN SELHNH GENI?

στις 08/04/2017 23:52
ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΝΤΙΘΕΤΗ ΠΛΕΥΡΑ ΟΜΩΣ ΠΟΛΛΑ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΝ ΜΙΤΣΕΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΝΙΚΗ ΠΟΥ ΠΗΡΕ Η ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ.ΕΙΣΑΙ ΣΤΙΣ ΚΑΡΔΙΕΣ ΜΑΣ ΑΡΧΗΓΕ

στις 08/04/2017 23:53
Στημενο το ματσακι παντως

στις 08/04/2017 23:56
GENIIIIIIII PES ALEURH?

O MITSEL SE GUREUEI XAXAXAXAXAXAAXXA

THELETE KAI CL POUTHENADES AAAAAAAAAAXAXAXAXAXAXAXAXAX

NTROPH AUTO TELOS DEN PERIGRAFW ALLO......

[+]  Tzakonatsis στις 08/04/2017 23:56

στις 08/04/2017 23:57
Δεν σχολιασα πριν τον αγωνα της ρεαλ γιατι περιμενα την γκελα της farcas να τελειωσει.Ετσι θα πω οσο αφορα τον αγωνα της ρεαλ οτι ειμασταν ανωτεροι σχεδον σε ολοι την διαρκεια του ματσ,αλλα η ατυχια και το οτι αφησαμε στα τελευταια λεπτα την ατλετικο να κανει παιχνιδι αυτο μας κοστισε την νικη.Τωρα οσον αφορα την ουεφαλονα περιμενα οτι δεν θα κερδισει σημερα (το ειχα σχολιασει και στα σχολια του αγωνα) και η ηττα της μας δινει ενα βαθμο παραπανω διαφορα στην βαθμολογια.Εξαιρετικος ηταν ο γιορεντε που αγωνιζεται δανεικος απο την βασιλισσα και απεδειξε με το παθος και την κηδεια που εκανε αποψε στο μεσσι και στο νευμαρ οτι δεν επαιζε μονο για την μαλαγα αποψε...αλλα και για την ρεαλ!!!

στις 09/04/2017 00:01
Οχι εμεις δεν δεχομαστε δωρα απο απογονους ,τι να τα κανουμε αλλωστε? Ετσι Ενρικε? καλα δεν τα λεω?

2 δωρα μας εχουν κανει οι βρωμιλενοι εμεις γκεεεεεεελα!

ΓΙΑΤΙ ΓΚΟΜΕΣ ΓΑΜΩ ΤΟ ΚΕΡΑΤΟ ΣΟΥ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΕΝΡΙΚΕ ΓΙΑΤΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ??

Τεσπα ισως το παρετε εσεις βρωμιλενοι αλλα οιπως ξερουμε εχει ακομη ζουμι το πρωταθλημα! Εχετε Θελτα εχετε Σεβιλλη και καποιες ακομα,χαλαρωστε! Αλλα αν το παρετε μπραβο σας, 5 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΚΥΑΛΙΑ ΕΙΣΤΕ!

στις 09/04/2017 00:02
pakos33 ναι φιλε το ειδα, αλλα ολο αυτο το Ρεαλ - Μπαρτσελονα των οπαδων , χολη , κακια και κομπλεξ και πειραγματα ειναι ΟΟΟΛΑ ΑΥΤΑ δραση και αντιδραση...κατι θα πει ο ενας, ο αλλος στην επομενη ευκαιρια που θα βρει θα του απαντησει με παρομοιο τροπο, ο αλλο μετα θα κανει το ιδιο...ημαρτον πια...ξεκολατε καποιοι, ας περιμενουμε να γουσταρουμς μπαλαρα απο τις δυο καλητερες ομαδες της Ισπανιας στο μεταξυ τους παιχνιδι σε λιγο καιρο σαν απλο φιλαθλοι, μεχρι εκει ...τελος, φτανει πια με τις βρισιες, τις κακιες , τα κομπλεξ τα χαζοπειραγματα, τις εξυπναδες, τις λασπολογιες...ΦΤΑΝΕΙ!!!

στις 09/04/2017 00:04
geniusmsn εχεις λιγο χυσι στο μαγουλο

στις 09/04/2017 00:06
ΤΕΟ βασικα εγω τη κοντρα με τον genius την εχω ... ουτε ρεαλ ειμαι ουτε μπαρτσελονα ... απλα 8ελω να τον γαμαω

στις 09/04/2017 00:07
ΛΟΥΛ

στις 09/04/2017 00:08
Σε αυτα τα πεντε χρονια που αναφερεσαι εμεις ειχαμε σοβαροτερες δουλειες να κανουμε,βλεπεις λεγομαστε βασιλισσα και πρεπει να εχουμε τροπαια του champions league και δωσαμε περισσοτερο σημασια σε αυτο...κατι που δεν μπορειτε να το καταλαβετε για ειστε UEFAlona...και αφου πηραμε μεσα 3 χρονια 2 cl ηρθε η στιγμη να παρουμε και 2 χρονιες την primera φετος και του χρονου θα ειναι δικη μας η primera division...και θα το δεις!

στις 09/04/2017 00:10
TEO πολυ σωστα τα λες στο τελευταιο σου σχολιο,αλλα βλεπεις μερικοι ειναι ΟΠΑΔΟΙ της ρεαλ και οχι απλα φιλαθλοι

στις 09/04/2017 00:11
Πακο εχεις λιγο Γκριζμαν στον κωλο σου ρε αντρα χαχαχαχαχα!

Πανω απ'ολα υγεια ρε παιδια,πραγματικα!

Απο την αλλη εβδομαδα θα μοιραζουμε σοδες σε κατι πονεμενους μετα απο τα λουκανικα που θα σας κερασουν,χαλαρωστε!

στις 09/04/2017 00:13
Μιξα εισαι οπαδος και μονο οπαδος για να μην σε χαρακτηρισω και χουλιγκαν απο την στιγμη που βριζεις ΜΑΝΕΣ για ομαδες!

στις 09/04/2017 00:15
Παιδια ειμαι 19 χρονων αλλα ποτε δεν εβρυσα μανες για ομαδες!

Προσωπικα θα βρυσω αυτον που με βρυζει και μονο!

Οσο παραξενο και αν σας φενεται εχω φιλους μαδριλενους και κανουμε και πλάκα πειραζομαστε κτλπ..

Στο 0-4 το ειδα με 4 αλλα 5 ατομα που οι 3 τους ηταν ρεαλ! Μοο πλακα καναμε ,ουτε βρυσιες ουτε τιποτα!

στις 09/04/2017 00:29
Που ειναι αυτοι που βριζουν μανες να πουν οτι ειναι οπαδοι και χουλιγκαν? κοοοοοοοοοκκκκοοοοκοο

στις 09/04/2017 00:31
Genius kakomoirh pali kourasmena htan ta palikaria? H to sthsate to matsaki pali gia na ikonomisete ? Barcebroma

στις 09/04/2017 00:32
Καλα εσυ εισαι αμπαλος με ολη την σημασια της λεξης καμαρι μου ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

στις 09/04/2017 00:33
Ισχυει οτι η σακιρα γαμαει με stap on ολους τους παιχτες της μπαρτσα γιαυτο δεν μπορουσαν να παρουν τα ποδια τους σημερα??

στις 09/04/2017 00:38
Δεν σας ειδα να το θελετε και πολυ το παιχνιδι . στημενοι πουστηδες

στις 09/04/2017 00:41
Εσεις θα πιασετε 5αδα φετος ή ονειρο?

Ας ειχα εγω την Σακιρα και θα σου'λεγα!

στις 09/04/2017 00:43
Sou euxomai ugeia genius gia na perneis pipes se messi ,suarez kai to araph gifto to neymar lol

στις 09/04/2017 00:44
Pia shakira re malaka ! Taylor swift kai ksero pswmi ! Ante k selena gomez lol

στις 09/04/2017 00:45
Εγω το κανω αυτο σε οποιον παει κοντρα στην ομαδα μου θα βρισω,θα μαμησω,θα χτυπησω και οτι αλλο χρειαστει...για αυτο ας ειμαστε λιγο προσεχτικοι στα σχολια και λιγοτερο εριστικοι στο τροπο που γραφουμε (γενικα αναφερομαι δεν στοχοποιω καποιον)

στις 09/04/2017 00:46
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑ Genious το ενιωσες;

στις 09/04/2017 00:47
Pia omada sou re patsabourh . ton karkino tou podosfairo th real enoeis? Lol

στις 09/04/2017 00:49
Skaste re malakes mhn koroideuete to filaraki mou genius . htan kourasnena ta palikaria giauto xasane

στις 09/04/2017 00:58
Τασο πιο πολυ ενιωσες το εργαλειο του Γκριζμαν παρα εγω την ηττα χαχαχαχαχα και θυμησου τι θα νιωσεις απο εβδομαδα ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

στις 09/04/2017 01:00
Genius πηγαινε πεσε μεσα σε κανενα πηγαδι

στις 09/04/2017 01:02
Λουκαρντισιο το εχω απορια ρε φιλε! Την ενδεκαδα της ομαδα σου την γνωριζεις?

Βασικα τι σχημα εχει η μπαλα ξερεις?

στις 09/04/2017 01:22
GENIUS POUTAANS GIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE KATSE OPWS EISAI KAI ROUFAAAAAAAAAAA TN POUTSARA MOU MPASTARDOOOOOOOOOOO -3 ?

στις 09/04/2017 01:24
πατσαβουρη να πεις την μανα σου ρε γελοιε lucadirisio...προσεχε πω γραφεις για να μην αρχισω και εγω!

στις 09/04/2017 01:27
Νατος και ο βικονι ο πονεμενος! Βικονι με τετοιο ονομα σου εχω πει θα αυτοκτονουσα με κωλοδαχτυλο ,δευτερον καταπινε αργα αργα μην φας την π''''α του Γκριζμαν αμπαλε ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

στις 09/04/2017 01:30
GENIUSSSSSSSSSSSS T EPATHES RE ?????? SOU MPIKANE TA 2 ARXIDIA MESA STN KOLORAAAAA..

στις 09/04/2017 01:35
Απο εβδομαδα να δω τι θα λες,με το τσιγκελι θα μου τα λες χαχαχα!

Εχεις να φας καλααααααα

στις 09/04/2017 01:39
xax0ax0a0xa0xa0xa0 vale 2 mpalakia stn kolara sou na eisai hremos skoupidiiiiiiiiiii klarinoooooooooooooooooooo oN!

στις 09/04/2017 02:19
ρε μαλακα λες για Γκριεζμαν λες και η ρεαλ εχασε ενω ηρ8ε 1-1 αποτελεσμα που της εδωσε βα8μο ... απο την αλλη εσυ εισαι αυτος που τον βιασαν μαλακα ...

στις 09/04/2017 02:26
Ρε στο κουτελο σου πρεπει να γραφει ΜΑΛΑΚΑΣ.. χαχαχα

στις 09/04/2017 02:28
Πακο μαλακας εισαι και φενεσαι ρε φιλε ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

αμα σου αρεσε το Χ εσενα εχεις προβλημα

στις 09/04/2017 06:34
<<Tzakonatsis

στις 08/04/2017 23:51

ΟΤΑΝ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΦΕΤΟΣ ΠΑΙΡΝΕΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Η ΡΕΑΛ.. ΝΑ ΜΕ ΑΚΟΥΤΕ! >>

AΦΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ Ο ΤΖΑΚΟΝΑΤΣΙΣ ΕΕ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟΝ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΤΟΝ TIPSTER ΠΑΓΚΟΣΜΙΑΣ ΚΛΑΣΗΣ ΚΩΜΙΚΟ ΤΟΥ ΑΓΟΝΕΣ.GR...ΕΙΠΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΡΕ ΠΑΠΑΡΙ ΚΑΤΙ ΜΕΤΑ ΕΟΡΤΗΣ ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΕΙΣ ΝΑ ΕΥΛΟΓΗΣΕΙΣ ΤΑ ΓΕΝΙΑ ΣΟΥ ΠΑΠΑΡΙΛΙΚΙ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΕΕ ΛΟΓΙΚΟ ΡΕ ΜΠΑΓΛΑΜΑ ΚΑΙ Ο ΑΝΙΨΙΟΣ ΝΑ ΔΩΣΕΙ 5 ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ ΑΠΟΔΟΣΗΣ ΤΟΥ 1,40 ΕΕΕ ΤΟΥ ΠΟΥΣΤΗ ΘΑ ΠΙΑΣΕΙ ΤΗΝ ΜΙΑ...ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΓΡΑΦΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ <<ΣΑΣ ΤΑ ΕΛΕΓΑ,ΜΑ ΔΕΝ ΜΕ ΑΚΟΥΓΑΤΕ>> ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΣΥΧΝΟΤΕΡΑ ΤΖΑΚΟΝΑΤΣΙΣ ...ΜΑΣ ΕΛΕΙΨΕΣ ΦΙΛΕ...ΕΧΕΙΣ ΨΩΜΙ!!ΑΣΤΗΡΕΥΤΟ ΚΑΙ ΠΑΤΡΟΠΑΡΑΔΟΤΟ ΤΑΛΕΝΤΟ ΓΕΛΙΟΥ Ο ΤΖΑΚΟΣ Ο TIPSTER ΤΟΥ 1,15!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑ ΡΕ ΤΟΝ ΜΠΑΓΑΣΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

στις 09/04/2017 06:44
<<Tzakonatsis

στις 08/04/2017 23:51 ...ΑΝ ΚΑΙ Η ΜΠΑΡΣΕΛΟΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΟΠΩΣ ΚΑΙ Η ΡΕΑΛ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΓΥΡΙΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΠΙΣΩ 2 ΓΚΟΛ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΠΑΙΧΤΗ.. ΑΛΛΑ ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΟ ΗΤΑΝ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΓΚΕΛΑ...>>

με λιγα λογια απο τον εκλεκτο κωμικο διαδικτυακο διασκεδαστη του agones.gr...Ναι μπορει η Μπαρτσα να το γυριζε ακομα και 2 γκολ πισω και με λιγοτερο παικτη αλλα ηταν αναμενομενη η γκελα χαχαχαχαχαχα βαλε βαθμο χαχαχαχαχα αναλυτης σε στοιχηματικο site και καλα χαχαχαχαχαχα ααχ δακρυσα με τον μαλακα χαχαχαχαχαχαχα η κοιλια μου ελεος βοηθειααα χαχαχαχαχαχα και οποιος καταλαβε καταλαβε...Ριχτο 1 Χ και 2 εεε και κατι θα πιασεις του πουστη!!! χαχαχαχαχαχαχαχαχαΧΑΧΑΧΑ το παλικαρακι δινει ρεστα παλι χαχαχαχααααααααααααααααααααααααχχχχαχαχαχααααααααααααααααααχαχαχαχα

στις 09/04/2017 06:47
<<Tzakonatsis

στις 08/04/2017 23:51 ...

ΑΝ ΚΑΙ Η ΜΠΑΡΣΕΛΟΝΑ ΕΙΝΑΙ

ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΟΜΑΔΕΣ

ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΟΠΩΣ ΚΑΙ Η ΡΕΑΛ

ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΓΥΡΙΣΕΙ

ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΠΙΣΩ 2 ΓΚΟΛ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΠΑΙΧΤΗ.. ΑΛΛΑ ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΟ ΗΤΑΝ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΓΚΕΛΑ...>> με λιγα λογια απο τον εκλεκτο κωμικο διαδικτυακο διασκεδαστη του agones.gr... Ναι μπορει η Μπαρτσα να το γυριζε ακομα και 2 γκολ πισω και με λιγοτερο παικτη , αλλα ηταν αναμενομενη η γκελα χαχαχαχαχαχα βαλε βαθμο χαχαχαχαχα αναλυτης σε στοιχηματικο site και καλα χαχαχαχαχαχα ααχ δακρυσα με τον μαλακα χαχαχαχαχαχαχα η κοιλια μου ελεος βοηθειααα χαχαχαχαχαχα και οποιος καταλαβε καταλαβε... Ριχτο 1 Χ και 2 εεε και κατι θα πιασεις του πουστη!!! χαχαχαχαχαχαχαχαχαΧΑΧΑΧΑ το παλικαρακι δινει ρεστα παλι χαχαχαχααααααααααααααααααααααααχχ χχαχαχαχααααααααααααααααααχαχαχαχα

στις 09/04/2017 09:34
όταν τον καίει κάποιος και μπαίνει από τα άπειρα προφίλ του πατάει dislike και μετα γραφει σχολια και παταει like στα σχολια του με τα απειρα προφιλ του.. θελει σημασια το παιδι και προσοχή lol χΔ καλα σε κάνει ολο το agones.gr και σε κραζει κατι θα ξερει :)

στις 09/04/2017 10:21
hahahahahahahaahahahahhahahahaha uefalonaaaaaaaa hahahaahahahhahahaha

στις 09/04/2017 11:47
Πάρε τώρα τα αρχιδια του Μίτσελ μπάσταρδε και κάτσε με τις μαλακιες σου... Και στο κούτελο σου γράφει <<μου γαμανε τη μάνα >> αλλά αν δεν σκουπίσεις τα χυσια δεν μπούμε να το δούμε

στις 09/04/2017 13:49
Ήμουν ένας από τους πολλούς που σκέφτηκε... αφού έφερε Χ η Ρεάλ Μαδρίτης η μπαρτσελόνα σίγουρα θα κερδίσει..το πολύ να έρθει ισοπαλία....... κ πήγα Κούβα..........

στις 09/04/2017 17:27
Πακο απο εβδομαδα δεν θα μπορεις να κατσεις χαχαχαχχαχα

στις 09/04/2017 21:08
Καλά καλά σκουπίσου τώρα

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.