21+

Σίλκεμποργκ - Κοπεγχάγη

14/4/2022 17:00
Κωδ ΟΠΑΠ: 895
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 756 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Σίλκεμποργκ - Κοπεγχάγη στις 5/5/2024

• Θεατές: 6151
90+5'

Δίκαιη νίκη για την ομάδα Σίλκεμποργκ μετά από μία καλή εμφάνιση

90+5'

90+5'

6151 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

90+5'

Κατοχή: Σίλκεμποργκ: 45%, Κοπεγχάγη: 55%.

90+5'

Ο Nicolai Larsen κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

90+5'
Σέντρα

Ο Victor Kristiansen κάνει τη σέντρα

90+5'
Απόκρουση

Ο Lukas Engel απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+5'
Σέντρα

90+5'
Απόκρουση

Ο Joel Felix απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+4'

O Victor Kristiansen στέλνει τη μπάλα μακριά.

90+3'

Ο Robert Gojani έδωσε την ασίστ για το γκολ.

90+3'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Soeren Tengstedt σκοράρει με το αριστερό πόδι!

90+3'

Ο Soeren Tengstedt από την ομάδα Σίλκεμποργκ προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

90+3'

Ο Robert Gojani από την ομάδα Σίλκεμποργκ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

90+3'

Η ομάδα Σίλκεμποργκ ξεκινάει αντεπίθεση

90+2'

Καλή ενέργεια από τον Andreas Oggesen ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

90+2'

Ο Andreas Oggesen από την ομάδα Σίλκεμποργκ προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

90+2'

90+2'
Απόκρουση

Ο Pelle Mattsson απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+2'
Γέμισμα

Ο Kamil Grabara εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

90+1'

Ο Anders Klynge δίνει τη θέση του στον Andreas Oggesen

90+1'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Soeren Tengstedt από την ομάδα Σίλκεμποργκ ανατρέπει τον Peter Ankersen

90+1'

Κατοχή: Σίλκεμποργκ: 44%, Κοπεγχάγη: 56%.

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 4'

89'

Ο Khouma Babacar έδωσε την ασίστ για το γκολ.

89'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Hakon Arnar Haraldsson σκοράρει με το δεξί πόδι!

89'

Ο Khouma Babacar από την ομάδα Κοπεγχάγη πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

89'

Ο Rasmus Falk από την ομάδα Κοπεγχάγη πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

89'

Η ομάδα Κοπεγχάγη ξεκινάει αντεπίθεση

89'

Η ομάδα Σίλκεμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

89'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Isak Bergmann Johannesson από την ομάδα Κοπεγχάγη ανατρέπει τον Rasmus Carstensen

89'

Η ομάδα Σίλκεμποργκ παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

89'

Ο Peter Ankersen αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

88'
Απόκρουση

Ο Nicklas Helenius απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

88'
Γέμισμα

Ο Pep Biel εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

88'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Robert Gojani από την ομάδα Σίλκεμποργκ ανατρέπει τον Hakon Arnar Haraldsson

87'

Ο Robert Gojani από την ομάδα Σίλκεμποργκ εκτελεί το κόρνερ χαμηλά από τα αριστερά.

87'

Το σουτ του Nicolai Vallys μπλοκάρεται

87'

Ο Lukas Engel από την ομάδα Σίλκεμποργκ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

86'

86'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Soeren Tengstedt από την ομάδα Σίλκεμποργκ ανατρέπει τον Victor Kristiansen

85'

Η ομάδα Σίλκεμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

85'
Σέντρα

Ο Rasmus Carstensen από την ομάδα Σίλκεμποργκ προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

84'

Κίτρινη κάρτα για τον Denis Vavro

84'

Ο Denis Vavro από την ομάδα Κοπεγχάγη το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Nicklas Helenius

84'

Η ομάδα Κοπεγχάγη κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

84'
Απόκρουση

Ο Tobias Salquist απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

84'
Σέντρα

Ο Rasmus Falk κάνει τη σέντρα

82'

81'

Ο Sebastian Joergensen δίνει τη θέση του στον Soeren Tengstedt

81'

Ο Mark Brink δίνει τη θέση του στον Pelle Mattsson

79'

Ο Viktor Claesson δίνει τη θέση του στον Khouma Babacar

79'

Ο Lukas Lerager δίνει τη θέση του στον Isak Bergmann Johannesson

79'

Ο Davit Khocholava δίνει τη θέση του στον Nicolai Boilesen

78'

Η ομάδα Κοπεγχάγη κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

78'
Ολοκληρώθηκε

Ο ΕΛΕΓΧΟΣ ΤΟΥ VAR ΤΕΛΕΙΩΣΕ - Δεν θα υπάρξει κάποια αλλαγή απόφασης μετά τον έλεγχο του VAR.

78'
Πέναλτι

Μετά από εξέταση του VAR, ο διαιτητής αποφάσισε να παραμείνει στην αρχική απόφασή του και να μην καταλογίσει πέναλτι για την ομάδα Κοπεγχάγη!

78'

VAR - ΠΙΘΑΝΟ ΠΕΝΑΛΤΙ! - Ο διαιτητής σταματάει το παιχνίδι. Έλεγχος από το VAR σε εξέλιξη, πιθανός καταλογισμός πέναλτι.

78'
Απόκρουση

Ο Tobias Salquist της ομάδας Σίλκεμποργκ απομακρύνει τον κίνδυνο με ένα ωραίο τάκλιν.

77'
Απόκρουση

Ο Davit Khocholava της ομάδας Κοπεγχάγη απομακρύνει τον κίνδυνο με ένα ωραίο τάκλιν.

77'

Ο Sebastian Joergensen από την ομάδα Σίλκεμποργκ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

77'

76'

Κατοχή: Σίλκεμποργκ: 46%, Κοπεγχάγη: 54%.

74'

Ο Sebastian Joergensen έδωσε την ασίστ για το γκολ.

74'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Nicklas Helenius σκοράρει με το δεξί πόδι!

74'

74'

ΕΥΚΑΙΡΙΑ! Ο Sebastian Joergensen βρέθηκε τετ α τετ με τον τερματοφύλακα...

74'

Ο Sebastian Joergensen από την ομάδα Σίλκεμποργκ προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

74'

74'
Απόκρουση

74'
Σέντρα

74'

Ο Lukas Engel από την ομάδα Σίλκεμποργκ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Roony Bardghji

73'

72'

Η ομάδα Κοπεγχάγη κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

72'

Το σουτ του Nicklas Helenius μπλοκάρεται

71'
Απόκρουση

Ο Anders Klynge της ομάδας Σίλκεμποργκ απομακρύνει τον κίνδυνο με ένα ωραίο τάκλιν.

71'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Peter Ankersen , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

70'

Ο Nicolai Vallys τιμωρείται για σπρώξιμο στον Peter Ankersen

69'

69'

69'

ΕΥΚΑΙΡΙΑ! Ο Viktor Claesson έχει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, αλλά η προσπάθεια του με βολέ χτύπησε στο δοκάρι!

68'
Σέντρα

Ο Denis Vavro κάνει τη σέντρα

68'

68'

Κατοχή: Σίλκεμποργκ: 47%, Κοπεγχάγη: 53%.

67'

Ελεύθερο για την ομάδα Σίλκεμποργκ

67'

Ο Stefan Thordarson δίνει τη θέση του στον Robert Gojani

67'

Ο Kevin Diks δίνει τη θέση του στον Victor Kristiansen

66'

Ο Kevin Diks σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Nicolai Larsen ελέγχει την φάση

66'

Καλή ενέργεια από τον Stefan Thordarson ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

66'

Ο Nicolai Vallys από την ομάδα Σίλκεμποργκ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

66'

Ο Sebastian Joergensen από την ομάδα Σίλκεμποργκ εκτελεί χαμηλά το κόρνερ από τα δεξιά.

65'

Το σουτ του Rasmus Carstensen μπλοκάρεται

65'
Σέντρα

Ο Lukas Engel κάνει τη σέντρα

65'

Το σουτ του Sebastian Joergensen μπλοκάρεται

65'

64'

Η ομάδα Κοπεγχάγη παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

64'

Πως το έχασε αυτό; Ο Nicolai Vallys έχει μια υπέροχη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά κατά κάποιο τρόπο καταφέρνει να χάσει τον στόχο!

64'

Ο Nicklas Helenius από την ομάδα Σίλκεμποργκ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

63'

63'

VAR - ΠΙΘΑΝΟ ΓΚΟΛ! - Ο διαιτητής σταματάει το παιχνίδι. Έλεγχος από το VAR σε εξέλιξη, πιθανός καταλογισμός γκολ.

62'

Ο Viktor Claesson από την ομάδα Κοπεγχάγη είναι σε θέση οφσάιντ

62'

ΑΚΥΡΩΘΕΝ ΓΚΟΛ! Ο Viktor Claesson πανηγυρίζει αλλά το γκολ δε θα μετρήσει!

59'

Ο Anders Klynge έδωσε την ασίστ για το γκολ.

59'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Nicolai Vallys σκοράρει με το δεξί πόδι!

59'

Ο Anders Klynge από την ομάδα Σίλκεμποργκ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

59'

59'

58'

Η ομάδα Κοπεγχάγη κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

58'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Hakon Arnar Haraldsson από την ομάδα Κοπεγχάγη ανατρέπει τον Sebastian Joergensen

56'

Ο Paul Mukairu δίνει τη θέση του στον Roony Bardghji

56'

55'

55'

55'

Πως το έχασε αυτό; Ο Pep Biel έχει μια υπέροχη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά κατά κάποιο τρόπο καταφέρνει να χάσει τον στόχο!

54'

54'

Ο Kevin Diks αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

53'

Ο Hakon Arnar Haraldsson από την ομάδα Κοπεγχάγη κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ο Nicolai Larsen βγαίνει μπροστά και μαζεύει τη μπάλα

53'

52'

Ο Anders Klynge υποπίπτει σε χέρι

51'

Ο Nicolai Vallys από την ομάδα Σίλκεμποργκ κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

49'

Ο Paul Mukairu από την ομάδα Κοπεγχάγη είναι σε θέση οφσάιντ

49'

48'
Απόκρουση

48'

Ο Pep Biel από την ομάδα Κοπεγχάγη εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

47'
Απόκρουση

47'

Ένας παίκτης από την ομάδα Κοπεγχάγη στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά.

46'

Η ομάδα Σίλκεμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

46'

45+1'

Η ομάδα Κοπεγχάγη παρουσιάζει το καλύτερο πρόσωπο σ' αυτό το ημίχρονο

45+1'

45+1'

Το σουτ του Stefan Thordarson μπλοκάρεται

45+1'

45'

45'
Απόκρουση

Ο Kevin Diks απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

45'
Σέντρα

45'

44'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Hakon Arnar Haraldsson από την ομάδα Κοπεγχάγη ανατρέπει τον Rasmus Carstensen

44'

44'

Ο Peter Ankersen από την ομάδα Κοπεγχάγη κάνει γέμισμα, , αλλά ο συμπαίκτης του δεν κατάφερε να το εκμεταλλευτεί

44'

Ο Paul Mukairu από την ομάδα Κοπεγχάγη πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

44'

43'

43'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Kevin Diks , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

43'

41'

Η ομάδα Σίλκεμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

41'

41'

40'

40'

Ο Kevin Diks από την ομάδα Κοπεγχάγη προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή. Δυστυχώς η προσπάθειά του πέρασε μόλις άουτ.

39'

Καλή ενέργεια από τον Pep Biel ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

39'

37'
Απόκρουση

Ο Rasmus Carstensen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

37'
Σέντρα

Ο Peter Ankersen κάνει τη σέντρα

36'

36'

Ο Pep Biel πηγαίνει για γκολ, αλλά η προσπάθειά του δεν ήταν ποτέ κοντά στο στόχο.

36'

Ο Peter Ankersen από την ομάδα Κοπεγχάγη πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

36'

Ο Viktor Claesson από την ομάδα Κοπεγχάγη πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

35'

Κατοχή: Σίλκεμποργκ: 52%, Κοπεγχάγη: 48%.

35'

Η ομάδα Κοπεγχάγη εκδηλώνει επίθεση

35'

Ο Nicolai Larsen έσωσε ένα σίγουρο γκολ! Ο Denis Vavro βρέθηκε σε εξαιρετική θέση για να σκοράρει, αλλά ο Nicolai Larsen του αρνήθηκε το γκολ με μια μεγάλη απόκρουση.

34'
Απόκρουση

34'
Σέντρα

34'

33'

33'

32'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Paul Mukairu , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

32'

Ο Pep Biel από την ομάδα Κοπεγχάγη πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

32'

Ο Davit Khocholava από την ομάδα Κοπεγχάγη φαίνεται να έκανε φάουλ στον Sebastian Joergensen, αλλά ο διαιτητής λέει να συνεχιστεί το παιχνίδι.

31'

Ο Rasmus Carstensen από την ομάδα Σίλκεμποργκ κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

31'

Ο Anders Klynge από την ομάδα Σίλκεμποργκ εκτελεί το κόρνερ χαμηλά από τα αριστερά.

30'
Απόκρουση

Ο Peter Ankersen απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

30'
Σέντρα

30'

30'

29'

29'

Ο Rasmus Falk από την ομάδα Κοπεγχάγη προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή, αλλά το σουτ του έφυγε δίπλα από την εστία.

28'

Ο Rasmus Carstensen από την ομάδα Σίλκεμποργκ στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή αλλά κόβεται από έναν αντίπαλο.

28'

28'
Απόκρουση

27'

27'

Ο Stefan Thordarson από την ομάδα Σίλκεμποργκ κάνει μία ωραία πάσα μέσα στην περιοχή αλλά οι συμπαίκτες του δεν μπορουν να την εκμεταλλευτούν.

27'

Κατοχή: Σίλκεμποργκ: 51%, Κοπεγχάγη: 49%.

27'

26'

26'

Ο Nicolai Vallys πηγαίνει για γκολ, αλλά η προσπάθειά του δεν ήταν ποτέ κοντά στο στόχο.

26'

Ο Nicolai Vallys χάνει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, καθώς η προσπάθεια του μπλοκαρίστηκε!

26'

Ο Stefan Thordarson από την ομάδα Σίλκεμποργκ κάνει μία εναέρια πάσα σε συμπαίκτη του.

25'

Ο Viktor Claesson από την ομάδα Κοπεγχάγη το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Stefan Thordarson

24'
Απόκρουση

24'

23'
Απόκρουση

23'
Σέντρα

23'

22'

22'

21'

Ο Peter Ankersen από την ομάδα Κοπεγχάγη είναι σε θέση οφσάιντ

20'
Απόκρουση

Ο Denis Vavro απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

20'
Σέντρα

Ο Stefan Thordarson κάνει τη σέντρα

20'

19'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Paul Mukairu από την ομάδα Κοπεγχάγη ανατρέπει τον Lukas Engel

18'

Ο Anders Klynge από την ομάδα Σίλκεμποργκ πιάνει την κεφαλιά αλλά η προσπάθεια του είναι πολύ άστοχη.

18'

Ο Rasmus Carstensen από την ομάδα Σίλκεμποργκ κάνει μία εναέρια πάσα σε συμπαίκτη του.

16'

Κατοχή: Σίλκεμποργκ: 42%, Κοπεγχάγη: 58%.

16'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Lukas Engel από την ομάδα Σίλκεμποργκ ανατρέπει τον Peter Ankersen

15'

Ελεύθερο για την ομάδα Κοπεγχάγη

15'

Ο Stefan Thordarson αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

15'

13'

13'

12'

12'

Τι ευκαιρία! Ο Lukas Lerager έχει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, αλλά η κεφαλιά του περνάει δίπλα από την εστία!

12'
Σέντρα

12'

Ο Lukas Lerager από την ομάδα Κοπεγχάγη πιάνει την κεφαλιά αλλά η προσπάθεια του είναι πολύ άστοχη.

12'

Ο Pep Biel από την ομάδα Κοπεγχάγη εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

11'

Ο Pep Biel έχει μια μεγάλη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά η προσπάθεια του έφυγε πίσω από τον τερματοφύλακα!

11'
Απόκρουση

Ο Davit Khocholava απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

11'
Σέντρα

Ο Nicklas Helenius κάνει τη σέντρα

10'

10'

O Denis Vavro στέλνει τη μπάλα μακριά.

9'

Ο Kamil Grabara κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

9'
Σέντρα

Ο Mark Brink κάνει τη σέντρα

9'

Ο Rasmus Carstensen από την ομάδα Σίλκεμποργκ είδε την πάσα του να κόβεται από έναν αντίπαλο.

9'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Rasmus Carstensen , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

8'

8'
Απόκρουση

Ο Joel Felix από την ομάδα Σίλκεμποργκ είναι σε εγρήγορση και γυρνάει με κεφαλιά στον τερματοφύλακα.

8'

O Kevin Diks στέλνει τη μπάλα μακριά.

8'

7'
Απόκρουση

7'
Σέντρα

6'
Απόκρουση

6'

Ένας παίκτης από την ομάδα Κοπεγχάγη στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά.

6'
Απόκρουση

6'
Σέντρα

4'
Απόκρουση

4'
Σέντρα

3'

3'
Σέντρα

Ο Rasmus Carstensen κάνει τη σέντρα

3'

2'

1'

Συννεφιασμένος ο καιρός αυτήν τη στιγμή.

1'

Οι παίκτες παίζουν σε γήπεδο τεχνητού χλοοτάπητα σήμερα.

1'

Η ομάδα Σίλκεμποργκ είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το JYSK Park, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Η ομάδα Κοπεγχάγη δεν έχει χάσει στους τελευταίους 14 από 15 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: X2 με απόδοση 1.40 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Κοπεγχάγη νίκησε στους τελευταίους 7 αγώνες στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα.
    Σημείο: 2 με απόδοση 2.22 στον ΟΠΑΠ
  • Στους τελευταίους 4 αγώνες της ομάδας Κοπεγχάγη, μπήκαν λιγότερα από 2.5 γκολ (στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα).
    Σημείο: Under με απόδοση 2.05 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Σίλκεμποργκ έχασε στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα.

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα