21+

Κοπεγχάγη - Σίλκεμποργκ

11/5/2022 21:00
Κωδ ΟΠΑΠ: 653
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 729 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Σίλκεμποργκ - Κοπεγχάγη στις 5/5/2024

• Θεατές: 22876
90+6'

Η ομάδα Κοπεγχάγη είναι η νικήτρια του αγώνα, σ' ένα μοιρασμένο παιχνίδι όπου η μπίλια μπορούσε να κάτσει παντού

90+6'

90+6'

Κατοχή: Κοπεγχάγη: 45%, Σίλκεμποργκ: 55%.

90+6'

Ο Joel Felix σουτάρει τη μπάλα προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ το βγάζει

90+6'

Ο Pelle Mattsson από την ομάδα Σίλκεμποργκ δίνει πάσα με το κεφάλι σε έναν συμπαίκτη του.

90+6'

Ένας παίκτης από την ομάδα Σίλκεμποργκ στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά.

90+5'

Ο Nicolai Boilesen της ομάδας Κοπεγχάγη βλέπει κίτρινη κάρτα για καθυστέρηση

90+5'

Η ομάδα Κοπεγχάγη κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

90+5'
Σέντρα

Ο Joel Felix από την ομάδα Σίλκεμποργκ κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα καταλήγει πλάγιο άουτ.

90+5'

Ελεύθερο για την ομάδα Σίλκεμποργκ

90+4'

Ο Khouma Babacar από την ομάδα Κοπεγχάγη προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ένας αντίπαλος παρεμβαίνει.

90+4'
Γέμισμα

Ο Peter Ankersen εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

90+4'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Joel Felix από την ομάδα Σίλκεμποργκ ανατρέπει τον Mamoudou Karamoko

90+3'

Ελεύθερο για την ομάδα Κοπεγχάγη

90+3'

Τι ευκαιρία! Ο Joel Felix έχει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, αλλά η κεφαλιά του περνάει δίπλα από την εστία!

90+3'
Σέντρα

Ο Rasmus Carstensen κάνει τη σέντρα

90+3'
Απόκρουση

Ο William Boeving απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+3'

Ο Soeren Tengstedt από την ομάδα Σίλκεμποργκ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

90+2'
Σέντρα

Ο Rasmus Carstensen από την ομάδα Σίλκεμποργκ προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

90+2'

Ο Stefan Thordarson από την ομάδα Σίλκεμποργκ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

90+2'
Απόκρουση

Ο Nicolai Boilesen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+2'
Σέντρα

90+1'

Ο William Boeving από την ομάδα Κοπεγχάγη είναι σε θέση οφσάιντ

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 5'

90+1'

Ο Elias Jelert επιστρέφει στο γήπεδο.

90+1'

Η ομάδα Σίλκεμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

90'

Ο Isak Bergmann Johannesson από την ομάδα Κοπεγχάγη είναι υποψήφιος για παίκτης του παιχνιδιού μετά την σπουδαία σημερινή του εμφάνιση

90'

Η ομάδα Κοπεγχάγη κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

90'

90'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Elias Jelert να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

90'

Ο Elias Jelert είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

89'

Ο Lukas Engel δίνει τη θέση του στον Oliver Sonne

89'

89'

88'
Απόκρουση

Ο Rasmus Falk απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

88'

Ο Andreas Oggesen από την ομάδα Σίλκεμποργκ κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

88'
Απόκρουση

Ο Denis Vavro απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

88'

Ο Andreas Oggesen από την ομάδα Σίλκεμποργκ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

87'

Το σουτ του Rasmus Carstensen μπλοκάρεται

87'
Απόκρουση

87'
Σέντρα

Ο Lukas Engel κάνει τη σέντρα

86'

Κατοχή: Κοπεγχάγη: 49%, Σίλκεμποργκ: 51%.

86'

Η ομάδα Σίλκεμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

86'

Η ομάδα Σίλκεμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

85'

Ο Hakon Arnar Haraldsson δίνει τη θέση του στον Mamoudou Karamoko

85'
Απόκρουση

85'

85'
Απόκρουση

Ο Nicolai Boilesen απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

85'

Ο Nicolai Vallys από την ομάδα Σίλκεμποργκ κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

84'

Μεγάλη χαμένη ευκαιρία! Ο Soeren Tengstedt από την ομάδα Σίλκεμποργκ αστοχεί από πλεονεκτική θέση. Σπατάλησε την ευκαιρία.

84'

Ο Nicklas Helenius από την ομάδα Σίλκεμποργκ κάνει μία εναέρια πάσα σε συμπαίκτη του.

84'
Σέντρα

83'

Η φιλοξενούμενη ομάδα αρχίζει πραγματικά να ασκεί πίεση στην αντίπαλο της τώρα.

83'
Απόκρουση

83'
Σέντρα

83'

Κατοχή: Κοπεγχάγη: 51%, Σίλκεμποργκ: 49%.

83'

83'

Η ομάδα Σίλκεμποργκ εκδηλώνει επίθεση

82'

81'

80'

80'

Η ομάδα Κοπεγχάγη κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

79'

Ο Viktor Claesson δίνει τη θέση του στον Khouma Babacar

79'
Απόκρουση

78'
Σέντρα

78'

Κατοχή: Κοπεγχάγη: 52%, Σίλκεμποργκ: 48%.

78'

22876 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

78'

77'
Γέμισμα

Ο Hakon Arnar Haraldsson εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

77'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Andreas Oggesen από την ομάδα Σίλκεμποργκ ανατρέπει τον Hakon Arnar Haraldsson

77'
Απόκρουση

Ο Tobias Salquist απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

76'
Σέντρα

Ο Peter Ankersen κάνει τη σέντρα

76'

75'

Ο Mark Brink δίνει τη θέση του στον Pelle Mattsson

75'

Ο Robert Gojani δίνει τη θέση του στον Andreas Oggesen

75'

Ένα πολύ όμορφο γκολ από τον Soeren Tengstedt

74'

Ο Rasmus Carstensen έδωσε την ασίστ για το γκολ.

74'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Soeren Tengstedt της ομάδας Σίλκεμποργκ νικάει τον τερματοφύλακα έξω από την περιοχή με το αριστερό πόδι!

74'

Ο Rasmus Carstensen από την ομάδα Σίλκεμποργκ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

74'

Η ομάδα Σίλκεμποργκ έχει την κατοχή της μπάλας

72'

Ο Nicolai Vallys από την ομάδα Σίλκεμποργκ είδε την πάσα του να κόβεται από έναν αντίπαλο.

72'

71'

71'

Μεγάλη χαμένη ευκαιρία! Ο Lukas Lerager από την ομάδα Κοπεγχάγη αστοχεί από πλεονεκτική θέση. Σπατάλησε την ευκαιρία.

70'

Ο Hakon Arnar Haraldsson από την ομάδα Κοπεγχάγη εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

70'
Σέντρα

Ο Paul Mukairu από την ομάδα Κοπεγχάγη προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

70'

Ο Paul Mukairu από την ομάδα Κοπεγχάγη προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

69'

Ο Nicolai Larsen κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

69'
Απόκρουση

Ο Joel Felix της ομάδας Σίλκεμποργκ απομακρύνει τον κίνδυνο με ένα ωραίο τάκλιν.

69'

Η ομάδα Σίλκεμποργκ παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

68'

Ο Isak Bergmann Johannesson δίνει τη θέση του στον Paul Mukairu

68'

Ο Pep Biel δίνει τη θέση του στον William Boeving

67'
Σέντρα

Ο Hakon Arnar Haraldsson από την ομάδα Κοπεγχάγη κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα βγαίνει άουτ

67'

67'

67'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Stefan Thordarson από την ομάδα Σίλκεμποργκ ανατρέπει τον Hakon Arnar Haraldsson

66'

65'

Η ομάδα Κοπεγχάγη κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

65'

64'

Ο Isak Bergmann Johannesson σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Nicolai Larsen ελέγχει την φάση

64'

63'

Πως το έχασε αυτό; Ο Robert Gojani έχει μια υπέροχη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά κατά κάποιο τρόπο καταφέρνει να χάσει τον στόχο!

63'

Ο Lukas Engel από την ομάδα Σίλκεμποργκ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

63'

62'

Ο Kamil Grabara κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

62'
Σέντρα

62'

Το σουτ του Nicolai Vallys μπλοκάρεται

61'

61'

Κατοχή: Κοπεγχάγη: 54%, Σίλκεμποργκ: 46%.

61'
Ολοκληρώθηκε

Ο ΕΛΕΓΧΟΣ ΤΟΥ VAR ΤΕΛΕΙΩΣΕ - Δεν θα υπάρξει κάποια αλλαγή απόφασης μετά τον έλεγχο του VAR.

61'
Γκολ

ΤΟ ΓΚΟΛ ΜΕΤΡΑΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ! - Αφού είδε ξανά τη φάση, ο διαιτητής αποφασίζει ότι το γκολ για την ομάδα Κοπεγχάγη μετράει κανονικά.

60'

VAR - ΠΙΘΑΝΟ ΓΚΟΛ! - Ο διαιτητής σταματάει το παιχνίδι. Έλεγχος από το VAR σε εξέλιξη, πιθανός καταλογισμός γκολ.

59'

Ο Peter Ankersen έδωσε την ασίστ για το γκολ.

59'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Isak Bergmann Johannesson της ομάδας Κοπεγχάγη «τσιμπάει» την μπάλα με το αριστερό! Εύκολο τελείωμα για τον Isak Bergmann Johannesson

59'

Ο Peter Ankersen από την ομάδα Κοπεγχάγη στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή και βρίσκει έναν συμπαίκτη του.

59'

Ο Lukas Lerager από την ομάδα Κοπεγχάγη πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

59'

59'

58'

Έχει σταματήσει το παιχνίδι και ο διαιτητής μιλάει στους παίκτες.

58'

Ο Rasmus Carstensen από την ομάδα Σίλκεμποργκ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Elias Jelert

58'
Απόκρουση

Ο Elias Jelert απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

58'
Σέντρα

Ο Robert Gojani κάνει τη σέντρα

58'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Viktor Claesson από την ομάδα Κοπεγχάγη ανατρέπει τον Rasmus Carstensen

57'

57'
Απόκρουση

Ο Lukas Engel από την ομάδα Σίλκεμποργκ είναι σε εγρήγορση και γυρνάει με κεφαλιά στον τερματοφύλακα.

56'

56'

Η ομάδα Σίλκεμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

55'

Κατοχή: Κοπεγχάγη: 55%, Σίλκεμποργκ: 45%.

54'

54'
Απόκρουση

Ο Mark Brink της ομάδας Σίλκεμποργκ απομακρύνει τον κίνδυνο με ένα ωραίο τάκλιν.

52'

52'
Σέντρα

Ο Lukas Engel από την ομάδα Σίλκεμποργκ κάνει την σέντρα αλλά δεν βρίσκει στόχο

51'

Ο Isak Bergmann Johannesson από την ομάδα Κοπεγχάγη είναι σε θέση οφσάιντ

51'
Απόκρουση

Ο Rasmus Carstensen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

51'
Σέντρα

51'

Κατοχή: Κοπεγχάγη: 56%, Σίλκεμποργκ: 44%.

50'

50'
Απόκρουση

Ο Rasmus Carstensen της ομάδας Σίλκεμποργκ απομακρύνει τον κίνδυνο με ένα ωραίο τάκλιν.

50'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Rasmus Falk , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

50'

Το σουτ του Denis Vavro μπλοκάρεται

50'

Ο Pep Biel από την ομάδα Κοπεγχάγη εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

49'
Σέντρα

Ο Lukas Lerager από την ομάδα Κοπεγχάγη κάνει μία σέντρα που κοντράρει μέσα στην περιοχή.

48'

Η ομάδα Κοπεγχάγη εκδηλώνει επίθεση

47'

Το σουτ του Lukas Lerager μπλοκάρεται

47'

Ο Hakon Arnar Haraldsson πηγαίνει για γκολ, αλλά η προσπάθειά του δεν ήταν ποτέ κοντά στο στόχο.

47'
Απόκρουση

Ο Tobias Salquist αποτυγχάνει να απομακρύνει τη μπάλα και θέτει την ομάδα του υπό πίεση

47'
Σέντρα

46'

46'

Ο Anders Klynge δίνει τη θέση του στον Stefan Thordarson

46'

Ο Sebastian Joergensen δίνει τη θέση του στον Soeren Tengstedt

46'

45+3'

Η ομάδα Κοπεγχάγη παρουσιάζει το καλύτερο πρόσωπο σ' αυτό το ημίχρονο

45+3'

45+3'

Κατοχή: Κοπεγχάγη: 53%, Σίλκεμποργκ: 47%.

45+2'

45+2'
Σέντρα

Ο Rasmus Carstensen από την ομάδα Σίλκεμποργκ εκτελεί το φάουλ αλλά ο συμπαίκτης του δεν προλαβαίνει την μπάλα και η ευκαιρία χάνεται.

45+2'

45+1'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mark Brink από την ομάδα Σίλκεμποργκ ανατρέπει τον Rasmus Falk

45+1'

Ο Rasmus Carstensen τιμωρείται για σπρώξιμο στον Viktor Claesson

45+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 2'

45+1'

45+1'
Σέντρα

45'
Απόκρουση

45'
Σέντρα

45'

45'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Anders Klynge από την ομάδα Σίλκεμποργκ ανατρέπει τον Viktor Claesson

44'

44'
Σέντρα

Ο Mark Brink κάνει τη σέντρα

43'

42'

42'
Απόκρουση

42'
Σέντρα

42'

42'
Απόκρουση

41'

41'
Σέντρα

Ο Elias Jelert από την ομάδα Κοπεγχάγη εκτελεί το φάουλ αλλά ο συμπαίκτης του δεν προλαβαίνει την μπάλα και η ευκαιρία χάνεται.

41'

Ο Pep Biel από την ομάδα Κοπεγχάγη πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

40'

40'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Robert Gojani από την ομάδα Σίλκεμποργκ ανατρέπει τον Peter Ankersen

40'
Απόκρουση

Ο Elias Jelert από την ομάδα Κοπεγχάγη είναι σε εγρήγορση και γυρνάει με κεφαλιά στον τερματοφύλακα.

39'

38'

38'
Απόκρουση

Ο Nicklas Helenius απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

37'

Ο Pep Biel από την ομάδα Κοπεγχάγη εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

37'
Απόκρουση

Ο Joel Felix απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

37'

Ο Hakon Arnar Haraldsson από την ομάδα Κοπεγχάγη πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

36'

36'

35'

35'
Απόκρουση

34'
Σέντρα

Ο Sebastian Joergensen κάνει τη σέντρα

34'
Απόκρουση

34'
Σέντρα

34'
Απόκρουση

Ο Isak Bergmann Johannesson από την ομάδα Κοπεγχάγη είναι σε εγρήγορση και γυρνάει με κεφαλιά στον τερματοφύλακα.

33'

33'
Απόκρουση

33'
Σέντρα

32'

32'

31'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Denis Vavro για την ομάδα Κοπεγχάγη. Ο Joel Felix σταματάει την φάση.

31'
Απόκρουση

31'
Γέμισμα

Ο Pep Biel εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

31'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Rasmus Carstensen από την ομάδα Σίλκεμποργκ ανατρέπει τον Elias Jelert

30'

29'

29'

29'

Ο Viktor Claesson από την ομάδα Κοπεγχάγη προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή, αλλά το σουτ του έφυγε δίπλα από την εστία.

29'
Απόκρουση

Ο Robert Gojani αποτυγχάνει να απομακρύνει τη μπάλα και θέτει την ομάδα του υπό πίεση

29'
Σέντρα

Ο Lukas Lerager κάνει τη σέντρα

28'

28'

28'

26'

26'
Απόκρουση

Ο Nicolai Larsen από την ομάδα Σίλκεμποργκ δεν καταφέρνει να «καθαρίσει» σωστά την μπάλα και δίνει ένα πλάγιο άουτ στην αντίπαλη ομάδα.

26'

25'
Απόκρουση

Ο Joel Felix από την ομάδα Σίλκεμποργκ είναι σε εγρήγορση και γυρνάει με κεφαλιά στον τερματοφύλακα.

25'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Sebastian Joergensen από την ομάδα Σίλκεμποργκ ανατρέπει τον Rasmus Falk

25'
Απόκρουση

Ο Joel Felix απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

25'
Σέντρα

Ο Peter Ankersen από την ομάδα Κοπεγχάγη σπάει την μπάλα μέσα από την περιοχή.

24'

24'
Σέντρα

23'

23'

23'

23'

22'
Κακό κοντρόλ

Ο Nicolai Vallys από την ομάδα Σίλκεμποργκ έκανε κακή επαφή με τη μπάλα και δεν εκμεταλλεύτηκε την σέντρα του συμπαίκτη του.

22'

O Robert Gojani στέλνει τη μπάλα μακριά.

22'

22'

Η βροχή κάνει δύσκολες τις συνθήκες για τους παίκτες

22'

Κατοχή: Κοπεγχάγη: 50%, Σίλκεμποργκ: 50%.

21'

Η ομάδα Κοπεγχάγη παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

21'

Ο Sebastian Joergensen αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

21'

Ο Pep Biel επιστρέφει στο γήπεδο.

21'

21'

21'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Pep Biel να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

19'

Ο Pep Biel είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

19'

19'
Απόκρουση

Ο Isak Bergmann Johannesson απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

19'

Ο Lukas Engel από την ομάδα Σίλκεμποργκ στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή αλλά κόβεται από έναν αντίπαλο.

19'

Ο Isak Bergmann Johannesson τιμωρείται για σπρώξιμο στον Robert Gojani

19'
Απόκρουση

19'

18'

17'

17'

17'

17'
Απόκρουση

16'

15'

Το σουτ του Nicklas Helenius μπλοκάρεται

15'

Ο Sebastian Joergensen από την ομάδα Σίλκεμποργκ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

14'

13'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Anders Klynge από την ομάδα Σίλκεμποργκ ανατρέπει τον Lukas Lerager

13'

12'

Κατοχή: Κοπεγχάγη: 58%, Σίλκεμποργκ: 42%.

11'

11'

Ο Viktor Claesson από την ομάδα Κοπεγχάγη είχε προσπάθεια εκτός στόχου

11'
Σέντρα

Ο Pep Biel κάνει τη σέντρα

11'
Σέντρα

11'
Σέντρα

Ο Peter Ankersen από την ομάδα Κοπεγχάγη προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

10'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Nicolai Vallys από την ομάδα Σίλκεμποργκ ανατρέπει τον Lukas Lerager

9'
Απόκρουση

Ο Robert Gojani της ομάδας Σίλκεμποργκ απομακρύνει τον κίνδυνο με ένα ωραίο τάκλιν.

9'

8'
Απόκρουση

8'

O Joel Felix στέλνει τη μπάλα μακριά.

8'
Απόκρουση

Ο Denis Vavro από την ομάδα Κοπεγχάγη είναι σε εγρήγορση και γυρνάει με κεφαλιά στον τερματοφύλακα.

8'

Ο Lukas Engel από την ομάδα Σίλκεμποργκ κάνει μία πάσα στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας αλλά «κόβεται από τον αντίπαλο.

7'

7'

7'

Ο Nicolai Vallys από την ομάδα Σίλκεμποργκ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

6'

6'
Σέντρα

Ο Elias Jelert από την ομάδα Κοπεγχάγη κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα βγαίνει άουτ

6'
Απόκρουση

5'

5'
Σέντρα

Ο Isak Bergmann Johannesson από την ομάδα Κοπεγχάγη προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

5'

5'
Απόκρουση

5'
Γέμισμα

4'

4'

Ο Nicolai Larsen έσωσε ένα σίγουρο γκολ! Ο Pep Biel βρέθηκε σε εξαιρετική θέση για να σκοράρει, αλλά ο Nicolai Larsen του αρνήθηκε το γκολ με μια μεγάλη απόκρουση.

4'

4'

Η ομάδα Κοπεγχάγη κατάφερε να σκοράρει το σημαντικό πρώτο γκολ. Μπορεί να χτίσει πάνω σε αυτό;

3'

3'
Γκολ

3'

2'

Ο Viktor Claesson έδωσε την ασίστ για το γκολ.

2'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Isak Bergmann Johannesson σκοράρει με το αριστερό πόδι!

2'

Ο Viktor Claesson από την ομάδα Κοπεγχάγη πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

2'

O Denis Vavro στέλνει τη μπάλα μακριά.

1'

1'

Καλώς ήρθατε στο σημερινό παιχνίδι όπου οι προβολείς φωτίζουν όλο το γήπεδο.

1'

Η ομάδα Σίλκεμποργκ είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Parken, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Η ομάδα Σίλκεμποργκ νίκησε στους τελευταίους 6 αγώνες στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα.
    Σημείο: 2 με απόδοση 3.65 στον ΟΠΑΠ
  • Στους τελευταίους 8 από 9 αγώνες της ομάδας Κοπεγχάγη, μπήκαν λιγότερα από 2.5 γκολ (στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα).
    Σημείο: Under με απόδοση 1.98 στον ΟΠΑΠ
  • Στους τελευταίους 6 από 7 αγώνες της ομάδας Σίλκεμποργκ, μπήκαν περισσότερα από 2.5 γκολ (στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα).
    Σημείο: Over με απόδοση 1.65 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Κοπεγχάγη νίκησε στους τελευταίους 5 από 6 αγώνες εντός έδρας στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα.
    Σημείο: 1 με απόδοση 1.81 στον ΟΠΑΠ

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα