Μπρόντμπι - Ράντερς

11/9/2022 17:00
Κωδ ΟΠΑΠ: 465
2 - 2
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 600 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Ράντερς - Μπρόντμπι στις 2/11/2023

• Θεατές: 22325
90+7'

Υπήρχαν πολλές ευκαιρίες στο παιχνίδι αλλά καμία ομάδα δεν μπόρεσε να βρει το καθοριστικό γκολ.

90+7'

90+7'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 47%, Ράντερς: 53%.

90+6'
Ολοκληρώθηκε

Ο ΕΛΕΓΧΟΣ ΤΟΥ VAR ΤΕΛΕΙΩΣΕ - Δεν θα υπάρξει κάποια αλλαγή απόφασης μετά τον έλεγχο του VAR.

90+6'
Γκολ

ΓΚΟΛ! Μετά από έλεγχο της φάσης στο VAR ο διαιτητής άλλαξε την αρχική του απόφαση και έδειξε σέντρα για την Ράντερς

90+5'

VAR - ΠΙΘΑΝΟ ΓΚΟΛ! - Ο διαιτητής σταματάει το παιχνίδι. Έλεγχος από το VAR σε εξέλιξη, πιθανός καταλογισμός γκολ.

90+5'

Ο Thomas Mikkelsen είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

90+5'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Bjoern Kopplin της ομάδας Ράντερς σκοράρει έξω από την περιοχή με το δεξί πόδι!

90+4'

Ο Kevin Tshiembe από την ομάδα Μπρόντμπι απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

90+4'

Ο Frederik Lauenborg κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Oscar Schwartau.

90+3'

Ελεύθερο για την ομάδα Ράντερς

90+3'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Alhaji Kamara από την ομάδα Ράντερς ανατρέπει τον Marko Divkovic

90+2'

90+2'

Ο Josip Radosevic από την ομάδα Μπρόντμπι προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή, αλλά το σουτ του έφυγε δίπλα από την εστία.

90+2'

Καλή ενέργεια από τον Oscar Schwartau ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

90+2'

Ο Mathias Kvistgaarden τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

90+2'

Ο Frederik Alves Ibsen από την ομάδα Μπρόντμπι απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

90+1'

22325 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

90+1'

90+1'

Η ομάδα Ράντερς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 4'

90'

Η ομάδα Ράντερς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

90'

89'

89'

Ο Andreas Maxsoe από την ομάδα Μπρόντμπι απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

87'

Ο Daniel Wass δίνει τη θέση του στον Frederik Alves Ibsen

87'

Ο Nicolai Vallys δίνει τη θέση του στον Marko Divkovic

87'

Ο Mikkel M. Pedersen από την ομάδα Ράντερς στέλνει την μπάλα λίγο δίπλα από το δοκάρι. Τόσο κοντά!

87'

Ο Adam Andersson τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

87'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 48%, Ράντερς: 52%.

87'

Ο Oscar Schwartau απομακρύνει τη μπάλα

86'

85'

Ο Tosin Kehinde δίνει τη θέση του στον Mikkel M. Pedersen

85'

Ο Jakob Ankersen δίνει τη θέση του στον Edgar Babayan

85'

85'
Γκολ

ΤΟ ΓΚΟΛ ΜΕΤΡΑΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ! - Αφού είδε ξανά τη φάση, ο διαιτητής αποφασίζει ότι το γκολ για την ομάδα Μπρόντμπι μετράει κανονικά.

85'

84'

Ο Jens Martin Gammelby έδωσε την ασίστ για το γκολ!

83'

Ο Daniel Wass έδωσε την ασίστ για το γκολ.

83'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Nicolai Vallys της ομάδας Μπρόντμπι σκοράρει με κεφαλιά

83'

Ο Daniel Wass τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

83'

Ο Alhaji Kamara από την ομάδα Ράντερς είναι σε θέση οφσάιντ

82'

Η ομάδα Ράντερς ξεκινάει αντεπίθεση

82'

Ο Alhaji Kamara τιμωρείται για σπρώξιμο στον Kevin Tshiembe

81'

Ο Daniel Hoeegh κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Mathias Kvistgaarden.

81'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 49%, Ράντερς: 51%.

81'

Ο Oscar Schwartau από την ομάδα Μπρόντμπι το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Stephen Odey

80'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Alhaji Kamara από την ομάδα Ράντερς ανατρέπει τον Nicolai Vallys

78'

Ο Hugo Andersson από την ομάδα Ράντερς το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Mathias Kvistgaarden

78'

Ο Nicolai Vallys κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

77'

77'

77'

Ο Christian Cappis κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Alhaji Kamara.

77'

Ο Christian Cappis από την ομάδα Μπρόντμπι απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

76'

Ο Hugo Andersson κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

76'

76'

76'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Anis Ben Slimane από την ομάδα Μπρόντμπι ανατρέπει τον Tosin Kehinde

75'

Ο Patrik Carlgren κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

75'

Ο Daniel Hoeegh από την ομάδα Ράντερς το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Josip Radosevic

75'

Ο Adam Andersson από την ομάδα Ράντερς εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

74'

74'

74'

Ένας παίκτης από την ομάδα Ράντερς στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά.

74'

73'

73'

Ο Simon Hedlund δίνει τη θέση του στον Oscar Schwartau

73'

Ο Mathias Greve δίνει τη θέση του στον Anis Ben Slimane

73'

72'

72'

72'

Ο Mathias Kvistgaarden από την ομάδα Μπρόντμπι είχε προσπάθεια εκτός στόχου

72'

Ο Daniel Wass κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Daniel Hoeegh.

71'

Ο Hugo Andersson τιμωρείται για σπρώξιμο στον Mathias Kvistgaarden

71'

Ελεύθερο για την ομάδα Μπρόντμπι

71'

Ο Jakob Ankersen αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

71'

Ένας παίκτης από την ομάδα Ράντερς στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά.

70'

Ο Christian Cappis απομακρύνει τη μπάλα

70'

69'

68'

68'

Ο Nicolai Vallys από την ομάδα Μπρόντμπι απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

67'

Ο Marvin Egho δίνει τη θέση του στον Alhaji Kamara

67'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Kevin Tshiembe από την ομάδα Μπρόντμπι ανατρέπει τον Stephen Odey

67'

67'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Daniel Hoeegh από την ομάδα Ράντερς αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

66'

Η σέντρα από τον Adam Andersson από την ομάδα Ράντερς βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

66'

66'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Kevin Tshiembe από την ομάδα Μπρόντμπι ανατρέπει τον Jakob Ankersen

65'

Ο Jens Martin Gammelby σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Patrik Carlgren ελέγχει την φάση

65'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Stephen Odey από την ομάδα Ράντερς ανατρέπει τον Daniel Wass

64'

Η ομάδα Μπρόντμπι κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

64'

64'

Ο Mathias Greve τιμωρείται για σπρώξιμο στον Jakob Ankersen

63'

Η ομάδα Μπρόντμπι κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

62'

Ο Filip Bundgaard δίνει τη θέση του στον Stephen Odey

62'

Ο Simon Graves δίνει τη θέση του στον Daniel Hoeegh

61'

61'

60'

Κίτρινη κάρτα για τον Marvin Egho

60'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Marvin Egho για την ομάδα Ράντερς. Ο Thomas Mikkelsen σταματάει την φάση.

60'

Ο Thomas Mikkelsen κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

59'

59'

Ο Nicolai Vallys από την ομάδα Μπρόντμπι είχε προσπάθεια εκτός στόχου

59'

Η σέντρα από τον Jens Martin Gammelby από την ομάδα Μπρόντμπι βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

59'

59'

Ο Hugo Andersson από την ομάδα Ράντερς απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

58'

57'

57'

Ο Kevin Tshiembe απομακρύνει τη μπάλα

56'

56'

Η ομάδα Ράντερς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

55'

Ο Simon Graves από την ομάδα Ράντερς απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

55'

Ο Daniel Wass από την ομάδα Μπρόντμπι εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

55'

Καλή ενέργεια από τον Simon Hedlund ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

55'

54'

Ανόητη κίτρινη για τον Daniel Wass καθώς χτύπησε τη μπάλα από εκνευρισμό

54'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Daniel Wass από την ομάδα Μπρόντμπι ανατρέπει τον Bjoern Kopplin

53'

53'

Ο Lasse Berg Johnsen σταματά επιτυχώς το σουτ

53'

Το σουτ του Christian Cappis μπλοκάρεται

53'

Ο Mathias Kvistgaarden κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

52'

52'

Ο Mathias Kvistgaarden χάνει ανεπανάληπτη ευκαιρία για να σκοράρει!

52'

Ο Mathias Kvistgaarden από την ομάδα Μπρόντμπι στέλνει την μπάλα λίγο δίπλα από το δοκάρι. Τόσο κοντά!

51'

51'

Ο Nicolai Vallys πηγαίνει για γκολ, αλλά η προσπάθειά του δεν ήταν ποτέ κοντά στο στόχο.

51'

51'

51'

Ο Patrik Carlgren από την ομάδα Ράντερς απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

51'

50'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Daniel Wass από την ομάδα Μπρόντμπι αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

50'

Η σέντρα από τον Josip Radosevic από την ομάδα Μπρόντμπι βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

50'

Ο Simon Graves σταματά επιτυχώς το σουτ

50'

Το σουτ του Mathias Kvistgaarden μπλοκάρεται

50'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 44%, Ράντερς: 56%.

50'

50'

Ο Tosin Kehinde από την ομάδα Ράντερς προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή, αλλά το σουτ του έφυγε δίπλα από την εστία.

49'

Ο Hugo Andersson απομακρύνει τη μπάλα

49'

Τέλεια ημέρα για ποδόσφαιρο, με ηλιόλουστο καιρό

49'

Ο Adam Andersson τιμωρείται για σπρώξιμο στον Mathias Greve

48'

47'

47'

Η ομάδα Ράντερς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

46'

Ο Adam Andersson κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Mathias Kvistgaarden.

46'

45+3'

45+3'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 43%, Ράντερς: 57%.

45+3'

Ο Marvin Egho τιμωρείται για σπρώξιμο στον Josip Radosevic

45+2'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 2'

45+1'

Ο Adam Andersson έδωσε την ασίστ για το γκολ!

45+1'

Ο Tosin Kehinde έδωσε την ασίστ για το γκολ.

45+1'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Hugo Andersson της ομάδας Ράντερς σκοράρει με κεφαλιά

45+1'

Ο Tosin Kehinde τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

45+1'

Ο Adam Andersson από την ομάδα Ράντερς εκτελεί το κόρνερ χαμηλά από τα αριστερά.

45+1'

Καλή ενέργεια από τον Marvin Egho ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

45+1'

45'

Ο Thomas Mikkelsen κάνει μία καθοριστική επέμβαση.

45'

Ο Filip Bundgaard κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο Thomas Mikkelsen μπλοκάρει εύκολα

45'

45'

Ο Christian Cappis σταματά επιτυχώς το σουτ

45'

Το σουτ του Tosin Kehinde μπλοκάρεται

45'

45'

Ο Jakob Ankersen τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

45'

Ο Filip Bundgaard από την ομάδα Ράντερς εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

43'

43'

Φράγμα από τον Nicolai Vallys, ο οποίος διακόπτει το τρέξιμο του Adam Andersson. Το φάουλ σφυρίχτηκε.

42'

42'

Ο Bjoern Kopplin απομακρύνει τη μπάλα

41'

Ο Jens Martin Gammelby κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

41'

Ο Simon Hedlund από την ομάδα Μπρόντμπι είναι σε θέση οφσάιντ

40'

40'

Ο Thomas Mikkelsen από την ομάδα Μπρόντμπι απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

39'

Ο διαιτητής επιστρέφει για να δείξει στον Frederik Lauenborg από την Ράντερς κίτρινη κάρτα για προηγούμενο φάουλ.

39'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Kevin Tshiembe από την ομάδα Μπρόντμπι ανατρέπει τον Marvin Egho

38'

38'

Ο Frederik Lauenborg από την ομάδα Ράντερς φαίνεται να έκανε φάουλ στον Mathias Greve, αλλά ο διαιτητής λέει να συνεχιστεί το παιχνίδι.

38'

Ο Mathias Greve κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

38'

Ο Josip Radosevic απομακρύνει τη μπάλα

38'

37'

37'

Η σέντρα από τον Daniel Wass από την ομάδα Μπρόντμπι βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

36'

Κίτρινη κάρτα για τον Simon Graves

36'

Ο Simon Graves από την ομάδα Ράντερς το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Mathias Kvistgaarden

35'

34'

34'

33'

33'

33'

Η ομάδα Μπρόντμπι ξεκινάει αντεπίθεση

33'

33'

Ο Marvin Egho κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Josip Radosevic.

32'

31'

Κίτρινη κάρτα για τον Josip Radosevic

31'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Josip Radosevic ανέτρεψε τον Tosin Kehinde από πίσω και δόθηκε φάουλ

31'

31'

30'

29'

Ο Kevin Tshiembe κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Marvin Egho.

29'

Ο Bjoern Kopplin σταματά επιτυχώς το σουτ

29'

Ο Andreas Maxsoe της ομάδας Μπρόντμπι παίρνει την κεφαλιά αλλά βλέπει την προσπάθεια του να μπλοκάρεται πριν καταλήξει στα δίχτυα.

29'

Ο Daniel Wass από την ομάδα Μπρόντμπι εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

28'

28'

Το σουτ του Jens Martin Gammelby μπλοκάρεται

28'

27'

Ο Lasse Berg Johnsen απομακρύνει τη μπάλα

27'

27'

Ο Patrik Carlgren κάνει μία καθοριστική επέμβαση.

27'

27'

26'

Ο Tosin Kehinde κάνει φάουλ σε αντίπαλο

26'

25'

25'

Ο Daniel Wass κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

25'

Ο Kevin Tshiembe κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Frederik Lauenborg.

24'

Ο Andreas Maxsoe κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο Patrik Carlgren μπλοκάρει εύκολα

24'

23'

23'

23'

23'

Έχει σταματήσει το παιχνίδι και ο διαιτητής μιλάει στους παίκτες.

22'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Simon Hedlund από την ομάδα Μπρόντμπι ανατρέπει τον Tosin Kehinde

22'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 41%, Ράντερς: 59%.

21'

21'

Ο Ohi Anthony Omoijuanfo είναι τραυματίας και αντικαθίσταται από τον Mathias Kvistgaarden

21'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Ohi Anthony Omoijuanfo να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

19'

19'

Η ομάδα Μπρόντμπι κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

19'

Ο Simon Graves κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

18'

18'

Ο Josip Radosevic αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

18'

Ο Hugo Andersson σταματά επιτυχώς το σουτ

18'

Το σουτ του Nicolai Vallys μπλοκάρεται

18'

Ο Josip Radosevic επιστρέφει στο γήπεδο.

17'

17'

17'

Ο Josip Radosevic από την ομάδα Μπρόντμπι βγαίνει εκτός γηπέδου γιατί πρέπει να αλλάξει παπούτσια.

16'

15'

Ο Ohi Anthony Omoijuanfo απομακρύνει τη μπάλα

15'

14'

Ο Andreas Maxsoe απομακρύνει τη μπάλα

14'

14'

Η σέντρα από τον Bjoern Kopplin από την ομάδα Ράντερς βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

13'

12'

12'

12'

12'

12'

11'

Ο Kevin Tshiembe σταματά επιτυχώς το σουτ

11'

Το σουτ του Filip Bundgaard μπλοκάρεται

11'

10'

10'

10'

Ο Christian Cappis κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

9'

8'

7'

6'

6'

6'

6'

Ο Christian Cappis από την ομάδα Μπρόντμπι προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή. Δυστυχώς η προσπάθειά του πέρασε μόλις άουτ.

5'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Filip Bundgaard από την ομάδα Ράντερς ανατρέπει τον Jens Martin Gammelby

5'

4'

4'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Filip Bundgaard από την ομάδα Ράντερς αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

4'

Ο Frederik Lauenborg τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

4'

3'

Ο Jens Martin Gammelby απομακρύνει τη μπάλα

3'

1'

Ο Nicolai Vallys έδωσε την ασίστ για το γκολ.

1'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Ohi Anthony Omoijuanfo της ομάδας Μπρόντμπι «τσιμπάει» την μπάλα με το δεξί! Εύκολο τελείωμα για τον Ohi Anthony Omoijuanfo

1'

Ο Nicolai Vallys τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

1'

Ο Nicolai Vallys κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Adam Andersson.

1'

1'

1'

1'

Συννεφιασμένος ο καιρός αυτήν τη στιγμή.

1'

Η ομάδα Μπρόντμπι είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Broendby Stadion, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Η ομάδα Ράντερς νίκησε στους τελευταίους 5 αγώνες στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα.
    Σημείο: 2 με απόδοση 3.60 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Ράντερς ήταν ισόπαλη στο ημίχρονο στους τελευταίους 4 αγώνες εκτός έδρας στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα.
    Σημείο: Ημ.X με απόδοση 2.20 στον ΟΠΑΠ
  • Στους τελευταίους 5 από 6 αγώνες της ομάδας Ράντερς, μπήκαν λιγότερα από 2.5 γκολ (στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα).
    Σημείο: Under με απόδοση 2.10 στον ΟΠΑΠ

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα