Μπρόντμπι - Ράντερς

3/4/2022 17:00
Κωδ ΟΠΑΠ: 513
0 - 1
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 761 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Ράντερς - Μπρόντμπι στις 2/11/2023

• Θεατές: 16767
90+6'

Η ομάδα Ράντερς είναι η νικήτρια του αγώνα, σ' ένα μοιρασμένο παιχνίδι όπου η μπίλια μπορούσε να κάτσει παντού

90+6'

90+6'

16767 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

90+6'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 55%, Ράντερς: 45%.

90+6'

Ο Mads Hermansen κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

90+6'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Tobias Klysner , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

90+5'

Ελεύθερο για την ομάδα Ράντερς

90+5'
Σέντρα

Ο Christian Cappis από την ομάδα Μπρόντμπι κάνει την σέντρα αλλά δεν βρίσκει στόχο

90+4'

Η ομάδα Μπρόντμπι κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

90+4'

Καλή ενέργεια από τον Jakob Ankersen ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

90+3'

Ο Mathias Kvistgaarden από την ομάδα Μπρόντμπι είναι σε θέση οφσάιντ

90+2'

Ο Stephen Odey δίνει τη θέση του στον Tobias Klysner

90+2'

90+2'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Andrija Pavlovic από την ομάδα Μπρόντμπι αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

90+1'

Ο Simon Hedlund από την ομάδα Μπρόντμπι εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

90+1'
Σέντρα

Ο Simon Hedlund από την ομάδα Μπρόντμπι προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 4'

90+1'
Απόκρουση

Ο Bjoern Kopplin απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+1'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Anis Ben Slimane , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

90'

Ο Stephen Odey από την ομάδα Ράντερς το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Kevin Tshiembe

90'

Η ομάδα Ράντερς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

90'

Η ομάδα Ράντερς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

89'

Καλή ενέργεια από τον Anis Ben Slimane ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

89'

Η ομάδα Μπρόντμπι κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

89'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Stephen Odey ανέτρεψε τον Andreas Maxsoe από πίσω και δόθηκε φάουλ

89'

Το σουτ του Andrija Pavlovic μπλοκάρεται

88'

Ο Mathias Greve από την ομάδα Μπρόντμπι στέλνει την μπάλα στην καρδιά της περιοχής.

87'

Ο Jakob Ankersen τιμωρείται για σπρώξιμο στον Mathias Kvistgaarden

87'
Απόκρουση

Ο Kevin Tshiembe απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

87'

Ο Vito Hammershoej-Mistrati από την ομάδα Ράντερς εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

87'

Το σουτ του Filip Bundgaard κατέληξε σε κόρνερ μετά από επέμβαση του γκολκίπερ

86'

86'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 62%, Ράντερς: 38%.

85'

Ο Tosin Kehinde δίνει τη θέση του στον Jesper Lauridsen

85'

Ο Simon Tibbling δίνει τη θέση του στον Jakob Ankersen

85'

Ο Anis Ben Slimane υποπίπτει σε χέρι

84'

84'

Καλή ενέργεια από τον Tosin Kehinde ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

83'

Ο Simon Hedlund από την ομάδα Μπρόντμπι είναι σε θέση οφσάιντ

83'

Εδώ θα μπορούσε να γίνει μία καλή ευκαιρία καθώς ο Marko Divkovic από την ομάδα Μπρόντμπι «κόβει» την αντίπαλη άμυνα στα δύο με μία κάθετη πάσα...

82'

81'

81'

Ο Patrik Carlgren κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

80'
Σέντρα

Ο Mathias Kvistgaarden από την ομάδα Μπρόντμπι εκτελεί το φάουλ αλλά ο συμπαίκτης του δεν προλαβαίνει την μπάλα και η ευκαιρία χάνεται.

80'

Η ομάδα Μπρόντμπι εκδηλώνει επίθεση

79'

Ο Josip Radosevic δίνει τη θέση του στον Andrija Pavlovic

79'

Ο Sigurd Rosted δίνει τη θέση του στον Christian Cappis

79'

Ο Marko Divkovic τιμωρείται για σπρώξιμο στον Tosin Kehinde

78'

Ο Andreas Bruus έχει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, αλλά ο Patrik Carlgren βγαίνει δυνατά και σώζει!

77'

Η ομάδα Ράντερς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

77'

Ο Simon Piesinger έκανε φάουλ, καθώς δεν είχε άλλο τρόπο να σταματήσει την αντεπίθεση, και βλέπει κίτρινη κάρτα

77'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Simon Piesinger ανέτρεψε τον Marko Divkovic από πίσω και δόθηκε φάουλ

75'

Η ομάδα Μπρόντμπι κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

75'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mathias Kvistgaarden από την ομάδα Μπρόντμπι ανατρέπει τον Hugo Andersson

75'

Ο Vito Hammershoej-Mistrati τιμωρείται για σπρώξιμο στον Kevin Tshiembe

75'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 53%, Ράντερς: 47%.

74'

74'

73'
Απόκρουση

Ο Andreas Maxsoe απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

73'

Ένας παίκτης από την ομάδα Ράντερς στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά.

73'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Kevin Tshiembe για την ομάδα Μπρόντμπι. Ο Simon Piesinger σταματάει την φάση.

72'

72'

72'

Ο Simon Hedlund από την ομάδα Μπρόντμπι εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

72'
Απόκρουση

Ο Hugo Andersson απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

71'

Ο Anis Ben Slimane από την ομάδα Μπρόντμπι προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

71'

Η ομάδα Μπρόντμπι ξεκινάει αντεπίθεση

71'

70'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mathias Kvistgaarden από την ομάδα Μπρόντμπι ανατρέπει τον Bjoern Kopplin

70'

Το σουτ του Mathias Kvistgaarden μπλοκάρεται

70'

Ο Simon Hedlund από την ομάδα Μπρόντμπι στέλνει την μπάλα στην καρδιά της περιοχής.

68'

Ο Mads Enggaard δίνει τη θέση του στον Filip Bundgaard

68'

Ο Andreas Bruus τιμωρείται για σπρώξιμο στον Oliver Bundgaard Kristensen

68'

68'

O Hugo Andersson στέλνει τη μπάλα μακριά.

68'

Η ομάδα Ράντερς έχει την κατοχή της μπάλας

68'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 61%, Ράντερς: 39%.

66'

Καλή ενέργεια από τον Marko Divkovic ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

65'

Το σουτ του Lasse Berg Johnsen μπλοκάρεται

65'

64'

Η ομάδα Ράντερς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

63'

Ο Carl Bjoerk δίνει τη θέση του στον Mathias Kvistgaarden

63'

Ο Blas Riveros δίνει τη θέση του στον Mathias Greve

63'

Ο Stephen Odey από την ομάδα Ράντερς είχε προσπάθεια εκτός στόχου

62'

Καλή ενέργεια από τον Blas Riveros ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

62'
Απόκρουση

Ο Patrik Carlgren απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

62'

61'
Απόκρουση

61'
Σέντρα

Ο Simon Hedlund κάνει τη σέντρα

61'

59'

58'

58'

Ο Simon Tibbling τιμωρείται για σπρώξιμο στον Andreas Bruus

57'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 64%, Ράντερς: 36%.

57'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Bjoern Kopplin από την ομάδα Ράντερς ανατρέπει τον Marko Divkovic

56'
Απόκρουση

Ο Mads Hermansen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

56'

Ο Vito Hammershoej-Mistrati από την ομάδα Ράντερς εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

56'

Το σουτ του Vito Hammershoej-Mistrati κατέληξε σε κόρνερ μετά από επέμβαση του γκολκίπερ

56'
Σέντρα

Ο Simon Tibbling από την ομάδα Ράντερς προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

55'

Ο Stephen Odey υποπίπτει σε χέρι

55'

Ο Blas Riveros επιστρέφει στο γήπεδο.

55'
Σέντρα

Ο Bjoern Kopplin από την ομάδα Ράντερς προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

54'

54'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Blas Riveros να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

53'

Ο Blas Riveros είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

53'

52'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Vito Hammershoej-Mistrati από την ομάδα Ράντερς ανατρέπει τον Kevin Tshiembe

52'

Ο Oliver Bundgaard Kristensen από την ομάδα Ράντερς πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

52'

Η ομάδα Ράντερς εκδηλώνει επίθεση

51'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 65%, Ράντερς: 35%.

51'

50'

50'
Σέντρα

Ο Tosin Kehinde κάνει τη σέντρα

49'

Ο Vito Hammershoej-Mistrati σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Mads Hermansen ελέγχει την φάση

48'

Ο Marko Divkovic κάνει σκληρό φάουλ σε αντίπαλο και σημειώνεται στο μπλοκάκι του διαιτητή

48'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Marko Divkovic από την ομάδα Μπρόντμπι ανατρέπει τον Hugo Andersson

48'

Ελεύθερο για την ομάδα Μπρόντμπι

48'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Stephen Odey , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

48'

Ο Oliver Bundgaard Kristensen από την ομάδα Ράντερς εκτελεί χαμηλά το κόρνερ από τα δεξιά.

47'

47'

Το σουτ του Stephen Odey μπλοκάρεται

47'
Απόκρουση

46'
Σέντρα

Ο Simon Hedlund από την ομάδα Μπρόντμπι κάνει μία σέντρα που κοντράρει μέσα στην περιοχή.

46'

46'

Ο Joe Bell δίνει τη θέση του στον Simon Hedlund

46'

45+7'

Η ομάδα Μπρόντμπι παρουσιάζει το καλύτερο πρόσωπο σ' αυτό το ημίχρονο

45+7'

45+7'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 69%, Ράντερς: 31%.

45+6'

45+6'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Sigurd Rosted από την ομάδα Μπρόντμπι αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

45+6'

Ο Marko Divkovic από την ομάδα Μπρόντμπι εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

45+6'

Το σουτ του Josip Radosevic μπλοκάρεται

45+6'
Απόκρουση

Ο Simon Piesinger απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

45+6'

45+5'
Απόκρουση

Ο Simon Piesinger απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

45+5'
Γέμισμα

Ο Joe Bell εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

45+4'

Ο Hugo Andersson κάνει σκληρό φάουλ σε αντίπαλο και σημειώνεται στο μπλοκάκι του διαιτητή

45+4'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Hugo Andersson από την ομάδα Ράντερς ανατρέπει τον Carl Bjoerk

45+4'

45+3'

Ο Anis Ben Slimane από την ομάδα Μπρόντμπι κάνει την πάσα στην πλάτη της άμυνας αλλά ο τερματοφύλακας βγαίνει και μαζεύει.

45+2'
Σέντρα

Ο Anis Ben Slimane από την ομάδα Μπρόντμπι προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

45+1'

Ο Blas Riveros κάνει το σουτ, ο Patrik Carlgren αποκρούει αλλά δεν μπορεί να συγκρατήσει την μπάλα...

45+1'
Σέντρα

Ο Andreas Bruus κάνει τη σέντρα

45+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 6'

45+1'

Ο Sigurd Rosted επιστρέφει στο γήπεδο.

45+1'

45'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Sigurd Rosted να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

45'

Ο Sigurd Rosted είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

45'

45'
Γέμισμα

Ο Vito Hammershoej-Mistrati εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

44'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Kevin Tshiembe από την ομάδα Μπρόντμπι ανατρέπει τον Simon Tibbling

43'

43'

Το σουτ του Blas Riveros μπλοκάρεται

43'
Απόκρουση

Ο Hugo Andersson απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

43'

43'
Απόκρουση

43'
Σέντρα

42'

Η ομάδα Μπρόντμπι κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

42'

Ο Bjoern Kopplin από την ομάδα Ράντερς στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή αλλά κόβεται από έναν αντίπαλο.

42'

41'

41'

Ο Anis Ben Slimane από την ομάδα Μπρόντμπι στέλνει την μπάλα λίγο άουτ. Τόσο κοντά!

41'

Ο Andreas Bruus από την ομάδα Μπρόντμπι στέλνει την μπάλα στην καρδιά της περιοχής.

41'
Σέντρα

Ο Blas Riveros από την ομάδα Μπρόντμπι κάνει μία σέντρα που κοντράρει μέσα στην περιοχή.

40'

Ο Andreas Bruus από την ομάδα Μπρόντμπι είδε την πάσα του να κόβεται από έναν αντίπαλο.

39'

39'

Ο Andreas Bruus από την ομάδα Μπρόντμπι στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή αλλά κόβεται από έναν αντίπαλο.

38'
Απόκρουση

38'
Σέντρα

38'

37'

37'
Σέντρα

Ο Josip Radosevic από την ομάδα Μπρόντμπι εκτελεί το φάουλ αλλά ο συμπαίκτης του δεν προλαβαίνει την μπάλα και η ευκαιρία χάνεται.

36'

Ο Andreas Bruus από την ομάδα Μπρόντμπι το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Simon Tibbling

36'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Mads Enggaard ανέτρεψε τον Joe Bell από πίσω και δόθηκε φάουλ

35'

35'

35'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 71%, Ράντερς: 29%.

34'

Ο Stephen Odey επιστρέφει στο γήπεδο.

34'

34'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Stephen Odey να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

33'

Ο Stephen Odey είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

33'

32'
Απόκρουση

Ο Mads Enggaard απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

32'

32'

32'
Απόκρουση

Ο Stephen Odey απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

32'

Ο Andreas Maxsoe από την ομάδα Μπρόντμπι δίνει πάσα με το κεφάλι σε έναν συμπαίκτη του.

31'

Ο Joe Bell από την ομάδα Μπρόντμπι εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

31'

Ο Sigurd Rosted της ομάδας Μπρόντμπι παίρνει την κεφαλιά αλλά βλέπει την προσπάθεια του να μπλοκάρεται πριν καταλήξει στα δίχτυα.

31'

31'
Απόκρουση

Ο Lasse Berg Johnsen απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

31'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Blas Riveros , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

30'

30'
Σέντρα

Ο Blas Riveros από την ομάδα Μπρόντμπι προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

30'

Η ομάδα Μπρόντμπι έχει την κατοχή της μπάλας

30'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 56%, Ράντερς: 44%.

29'

28'

Ο Patrik Carlgren είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

28'

27'

Το σουτ του Anis Ben Slimane μπλοκαρίστηκε από τον γκολκίπερ, που δίνει συνέχεια στο παιχνίδι

27'
Σέντρα

Ο Blas Riveros κάνει τη σέντρα

27'
Σέντρα

27'

26'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 68%, Ράντερς: 32%.

25'

Ο Blas Riveros τιμωρείται για σπρώξιμο στον Simon Tibbling

25'

24'

24'

23'

Ο Bjoern Kopplin σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Mads Hermansen ελέγχει την φάση

22'

21'

Ο Stephen Odey έδωσε την ασίστ για το γκολ.

21'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Vito Hammershoej-Mistrati σκοράρει με το αριστερό πόδι!

21'

Ο Stephen Odey από την ομάδα Ράντερς στέλνει την μπάλα στην καρδιά της περιοχής.

21'

O Simon Piesinger στέλνει τη μπάλα μακριά.

20'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 70%, Ράντερς: 30%.

20'

20'

20'

Ο Joe Bell από την ομάδα Μπρόντμπι εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

19'
Σέντρα

Ο Andreas Bruus από την ομάδα Μπρόντμπι προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

19'

19'

Το παιχνίδι σταματάει για μία στιγμή, καθώς η μπάλα βρήκε στον διαιτητή.

18'

18'
Ολοκληρώθηκε

Ο ΕΛΕΓΧΟΣ ΤΟΥ VAR ΤΕΛΕΙΩΣΕ - Δεν θα υπάρξει κάποια αλλαγή απόφασης μετά τον έλεγχο του VAR.

17'
Πέναλτι

Μετά από εξέταση του VAR, ο διαιτητής αποφάσισε να αλλάξει την απόφασή του και να μην καταλογίσει πέναλτι για την ομάδα Μπρόντμπι!

15'

VAR - ΠΙΘΑΝΟ ΠΕΝΑΛΤΙ! - Ο διαιτητής σταματάει το παιχνίδι. Έλεγχος από το VAR σε εξέλιξη, πιθανός καταλογισμός πέναλτι.

15'

ΠΕΝΑΛΤΙ! - Ο Simon Piesinger από την ομάδα Ράντερς υποπίπτει σε πέναλτι.

15'

14'

14'

Ο Hugo Andersson από την ομάδα Ράντερς προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ο τερματοφύλακας βγαίνει και «καθαρίζει» την φάση.

13'

13'
Απόκρουση

13'
Σέντρα

Ο Bjoern Kopplin από την ομάδα Ράντερς κάνει μία σέντρα που κοντράρει μέσα στην περιοχή.

13'

12'

12'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Josip Radosevic από την ομάδα Μπρόντμπι ανατρέπει τον Stephen Odey

11'

Ο Anis Ben Slimane τιμωρείται για σπρώξιμο στον Oliver Bundgaard Kristensen

11'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 59%, Ράντερς: 41%.

10'

9'

Ο Oliver Bundgaard Kristensen από την ομάδα Ράντερς το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Josip Radosevic

9'

9'

9'

9'
Σέντρα

Ο Marko Divkovic κάνει τη σέντρα

9'
Απόκρουση

Ο Oliver Bundgaard Kristensen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

9'

Ο Marko Divkovic από την ομάδα Μπρόντμπι εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

8'
Σέντρα

8'

8'

7'

Καλή ενέργεια από τον Carl Bjoerk ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

6'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Vito Hammershoej-Mistrati από την ομάδα Ράντερς ανατρέπει τον Anis Ben Slimane

6'
Απόκρουση

6'

Ο Bjoern Kopplin από την ομάδα Ράντερς στέλνει την μπάλα στην καρδιά της περιοχής.

6'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 58%, Ράντερς: 42%.

5'

5'
Γέμισμα

4'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mads Enggaard από την ομάδα Ράντερς ανατρέπει τον Blas Riveros

4'
Απόκρουση

4'
Σέντρα

4'
Απόκρουση

4'

3'
Απόκρουση

3'

3'

2'
Απόκρουση

2'
Σέντρα

2'

Ο Stephen Odey κάνει το σουτ, ο Mads Hermansen αποκρούει αλλά δεν μπορεί να συγκρατήσει την μπάλα...

1'

1'
Σέντρα

Ο Simon Tibbling κάνει τη σέντρα

1'

1'
Σέντρα

Ο Stephen Odey από την ομάδα Ράντερς εκτελεί το φάουλ αλλά ο συμπαίκτης του δεν προλαβαίνει την μπάλα και η ευκαιρία χάνεται.

1'

1'

Συννεφιασμένος ο καιρός αυτήν τη στιγμή.

1'

Η ομάδα Ράντερς είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Broendby Stadion, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Η ομάδα Ράντερς δεν έχει κερδίσει στους τελευταίους 9 από 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: 1X με απόδοση 1.25 στον ΟΠΑΠ
  • Στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες της ομάδας Μπρόντμπι, μπήκαν λιγότερα από 2.5 γκολ (στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα).
    Σημείο: Under με απόδοση 1.65 στον ΟΠΑΠ

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα