• Γήπεδο: Ceres Park
  • Χωρητικότητα: 19433
  • Θεατές: 12783
90+11'

Η ομάδα Άαρχους είναι η νικήτρια του αγώνα, σ' ένα μοιρασμένο παιχνίδι όπου η μπίλια μπορούσε να κάτσει παντού

90+11'

90+11'

12783 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

90+11'

Κατοχή: Άαρχους: 46%, Ράντερς: 54%.

90+11'

Το σουτ του Oliver Olsen μπλοκάρεται

90+11'

Ο Mikael Anderson σταματά επιτυχώς το σουτ

90+11'

Το σουτ του Mads Albaek μπλοκάρεται

90+11'

Ο Mikael Anderson από την ομάδα Άαρχους απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

90+10'

Ο Wessel Dammers απομακρύνει τη μπάλα

90+10'

Ο Frederik Brandhof από την ομάδα Άαρχους το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Stephen Odey

90+9'
Κόκκινη κάρτα

ΑΠΟΒΟΛΗ! Ο Frederik Brandhof διώχνει μακριά τη μπάλα και τιμωρείται με δεύτερη κίτρινη

90+9'

Ο Frederik Brandhof έκανε φάουλ, καθώς δεν είχε άλλο τρόπο να σταματήσει την αντεπίθεση, και βλέπει κίτρινη κάρτα

90+9'

Ελεύθερο για την ομάδα Άαρχους

90+8'

Ο Stephen Odey βλέπει το έμμεσο ελεύθερο λάκτισμά του να πηγαίνει δίπλα από την εστία

90+7'

Ο Bailey Peacock-Farrell πιάνει τη μπάλα με το χέρι έξω από την περιοχή και μπορεί να βρεθεί σε μπελάδες...

90+7'

Ο Bailey Peacock-Farrell από την ομάδα Άαρχους απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

90+6'

Ελεύθερο για την ομάδα Ράντερς

90+6'

Ο Felix Beijmo από την ομάδα Άαρχους προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή, αλλά το σουτ του έφυγε δίπλα από την εστία.

90+6'

Η ομάδα Άαρχους εκδηλώνει επίθεση

90+6'

Ο Felix Beijmo κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

90+6'

Ο Patrik Carlgren κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

90+6'

90+6'

Η ομάδα Ράντερς εκτελεί πλάγιο στο δικό της μισό του γηπέδου

90+5'

Ο Mikkel M. Pedersen κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

90+4'

Ο Tobias Bech δίνει τη θέση του στον Tobias Anker

90+4'

Ο Alhaji Kamara από την ομάδα Ράντερς είναι σε θέση οφσάιντ

90+4'

Ο Alhaji Kamara κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

90+3'

90+2'

Ο Mikkel M. Pedersen τιμωρείται για σπρώξιμο στον Patrick Mortensen

90+2'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 8'

90+1'

Ο Alhaji Kamara έκανε φάουλ στον Frederik Tingager

90+1'

Ο Frederik Tingager κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Alhaji Kamara.

90+1'

Ο Oliver Olsen κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

89'

Ο Mikkel M. Pedersen έκανε φάουλ, καθώς δεν είχε άλλο τρόπο να σταματήσει την αντεπίθεση, και βλέπει κίτρινη κάρτα

89'

Ο Mikkel M. Pedersen από την ομάδα Ράντερς το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Jacob Andersen

88'

Η ομάδα Άαρχους εκτελεί πλάγιο στο δικό της μισό του γηπέδου

87'

Κατοχή: Άαρχους: 50%, Ράντερς: 50%.

86'

Ο Mads Enggaard δίνει τη θέση του στον Mads Albaek

86'

Ο Mikkel Kallesoee δίνει τη θέση του στον Alhaji Kamara

85'

Ο Frederik Brandhof έδωσε την ασίστ για το γκολ.

85'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Tobias Bech της ομάδας Άαρχους σκοράρει με κεφαλιά

85'

Η σέντρα από τον Frederik Brandhof από την ομάδα Άαρχους βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

85'

Ο Gift Links έδωσε την ασίστ για το γκολ!

84'

84'

Η ομάδα Ράντερς εκτελεί πλάγιο μπροστά από την αντίπαλη περιοχή

84'

82'

82'

81'

Ο Frederik Tingager από την ομάδα Άαρχους απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

81'

Η ομάδα Ράντερς εκδηλώνει επίθεση

80'

80'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mikael Anderson από την ομάδα Άαρχους ανατρέπει τον Mikkel Kallesoee

79'

79'

Ο Mikkel M. Pedersen από την ομάδα Ράντερς απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

78'

Ο Lasso Coulibaly τιμωρείται για σπρώξιμο στον Mikael Anderson

78'

77'

Ο Nicolai Poulsen από την ομάδα Άαρχους βλέπει την κίτρινη κάρτα μετά από αρκετά φάουλ στα οποία υπέπεσε.

77'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Nicolai Poulsen από την ομάδα Άαρχους ανατρέπει τον Stephen Odey

77'

77'

Κατοχή: Άαρχους: 49%, Ράντερς: 51%.

76'

Ο Janni Serra δίνει τη θέση του στον Frederik Brandhof

76'

Ο Magnus Knudsen δίνει τη θέση του στον Jacob Andersen

76'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mikael Anderson από την ομάδα Άαρχους ανατρέπει τον Stephen Odey

76'

Η ομάδα Άαρχους εκτελεί πλάγιο μπροστά από την αντίπαλη περιοχή

75'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jacob Andersen από την ομάδα Άαρχους ανατρέπει τον Oliver Olsen

73'

Ο Simen Bolkan Nordli δίνει τη θέση του στον Mikkel M. Pedersen

73'

Ο Filip Bundgaard δίνει τη θέση του στον Ernest Agyiri

73'

Το σουτ του Janni Serra μπλοκάρεται

73'

Η σέντρα από τον Mikael Anderson από την ομάδα Άαρχους βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

73'

72'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Filip Bundgaard από την ομάδα Ράντερς ανατρέπει τον Tobias Moelgaard

72'

Ο Nicolai Poulsen κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

72'

Κατοχή: Άαρχους: 48%, Ράντερς: 52%.

71'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Wessel Dammers από την ομάδα Ράντερς ανατρέπει τον Tobias Moelgaard

71'

Το παιχνίδι αρχίζει ξανά με ελεύθερο

71'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Nicolai Poulsen να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

70'

Ο Nicolai Poulsen είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

70'

70'

Ο Nicolai Poulsen κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Stephen Odey.

70'

Ο Patrik Carlgren από την ομάδα Ράντερς απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

70'

Ο Felix Beijmo από την ομάδα Άαρχους εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

69'

Ο Mikkel Kallesoee απομακρύνει τη μπάλα

69'

69'

Ο John Bjoerkengren κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

68'

Η ομάδα Άαρχους έχει την κατοχή της μπάλας

68'

67'

Ο Eric Kahl δίνει τη θέση του στον Gift Links

66'

Ο Magnus Knudsen έκανε φάουλ, καθώς δεν είχε άλλο τρόπο να σταματήσει την αντεπίθεση, και βλέπει κίτρινη κάρτα

66'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Magnus Knudsen ανέτρεψε τον Lasso Coulibaly από πίσω και δόθηκε φάουλ

66'

Ο Lasso Coulibaly κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

65'

65'

Ο Filip Bundgaard από την ομάδα Ράντερς το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Nicolai Poulsen

64'

64'

Μεγάλη χαμένη ευκαιρία! Ο Tobias Bech από την ομάδα Άαρχους αστοχεί από πλεονεκτική θέση. Σπατάλησε την ευκαιρία.

64'

Ο Eric Kahl από την ομάδα Άαρχους εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

63'

Το σουτ του Magnus Knudsen μπλοκάρεται

63'

Ο Wessel Dammers από την ομάδα Ράντερς απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

63'

63'
Πέναλτι

Μετά από εξέταση του VAR, ο διαιτητής αποφάσισε να παραμείνει στην αρχική απόφασή του και να μην καταλογίσει πέναλτι για την ομάδα Ράντερς!

63'
Σε εξέλιξη

VAR - ΠΕΝΑΛΤΙ! Ο διαιτητής σταμάτησε το παιχνίδι. Γίνεται έλεγχος του VAR, πιθανό πέναλτι για την ομάδα Ράντερς

62'

Ο Mikael Anderson απομακρύνει τη μπάλα

62'

Ο Filip Bundgaard από την ομάδα Ράντερς εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

62'

62'

Έχει σταματήσει το παιχνίδι και ο διαιτητής μιλάει στους παίκτες.

61'

Ο Felix Beijmo από την ομάδα Άαρχους απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

60'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Mikael Anderson για την ομάδα Άαρχους. Ο Lasso Coulibaly σταματάει την φάση.

60'

60'

60'

60'

59'

Ο Filip Bundgaard από την ομάδα Ράντερς εκτελεί χαμηλά το κόρνερ από τα δεξιά.

59'

Ο Eric Kahl από την ομάδα Άαρχους απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

59'

58'

Ο Oliver Olsen κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Tobias Moelgaard.

58'

57'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mikael Anderson από την ομάδα Άαρχους ανατρέπει τον Lasso Coulibaly

57'

56'

56'

Ο Lasso Coulibaly επιστρέφει στο γήπεδο.

55'

55'

55'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Lasso Coulibaly να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

54'

Ο Lasso Coulibaly είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

53'

53'

Ο Bailey Peacock-Farrell κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

53'

Η ομάδα Ράντερς ξεκινάει αντεπίθεση

53'

Ο Mads Enggaard κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

53'

53'

52'

52'

52'

Ο Bailey Peacock-Farrell απομακρύνει τη μπάλα

52'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Eric Kahl από την ομάδα Άαρχους ανατρέπει τον Mads Enggaard

51'

Ο Mads Enggaard από την ομάδα Ράντερς απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

51'

Ο Mikael Anderson κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

51'

50'

Κατοχή: Άαρχους: 52%, Ράντερς: 48%.

50'

Ο Patrik Carlgren είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

50'

49'

49'

49'

Ο Tobias Bech από την ομάδα Άαρχους προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή. Δυστυχώς η προσπάθειά του πέρασε μόλις άουτ.

49'

49'

48'

48'

47'

46'

46'

Ο Tobias Moelgaard απομακρύνει τη μπάλα

46'

46'

45+5'

45+5'

45+4'

45+3'

45+3'

Ο Lasso Coulibaly κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Felix Beijmo.

45+2'

45+2'

Ο Janni Serra κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Daniel Hoeegh.

45+2'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Lasso Coulibaly από την ομάδα Ράντερς ανατρέπει τον Nicolai Poulsen

45+1'

Ο Patrick Mortensen από την ομάδα Άαρχους το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Filip Bundgaard

45+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 4'

45'

Ο Oliver Olsen απομακρύνει τη μπάλα

45'

Κατοχή: Άαρχους: 54%, Ράντερς: 46%.

45'

45'

44'

43'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Nicolai Poulsen από την ομάδα Άαρχους ανατρέπει τον Lasso Coulibaly

43'

43'

43'

43'

42'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Patrick Mortensen από την ομάδα Άαρχους αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

42'

Η σέντρα από τον Tobias Bech από την ομάδα Άαρχους βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

42'

42'

41'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mikkel Kallesoee από την ομάδα Ράντερς ανατρέπει τον Mikael Anderson

40'

40'

40'

40'

39'

39'

Ο Mikkel Kallesoee από την ομάδα Ράντερς απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

38'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Felix Beijmo από την ομάδα Άαρχους ανατρέπει τον Oliver Olsen

37'

36'

Ο αρχηγός παραδίδει το περιβραχιόνιο του καθώς βγαίνει αλλαγή.

36'

Ο Bjoern Kopplin είναι τραυματίας και αντικαθίσταται από τον Oliver Olsen

35'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Filip Bundgaard της ομάδας Ράντερς μετουσιώνει σε γκολ το πέναλτι με το αριστερό πόδι! Ο Bailey Peacock-Farrell επέλεξε τη λάθος γωνία.

34'

Κίτρινη κάρτα για τον Tobias Moelgaard

34'

ΠΕΝΑΛΤΙ! Ο Tobias Moelgaard τράβηξε τον Simen Bolkan Nordli από τη φανέλα και ο διαιτητής έδειξε άσπρη βούλα!

34'

33'

Η σέντρα από τον Eric Kahl από την ομάδα Άαρχους βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

33'

Φράγμα από τον John Bjoerkengren, ο οποίος διακόπτει το τρέξιμο του Patrick Mortensen. Το φάουλ σφυρίχτηκε.

32'

Η ομάδα Άαρχους ξεκινάει αντεπίθεση

32'

32'

31'

31'

30'

Κατοχή: Άαρχους: 47%, Ράντερς: 53%.

30'

30'

29'
Γκολ

ΤΟ ΓΚΟΛ ΜΕΤΡΑΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ! - Αφού είδε ξανά τη φάση, ο διαιτητής αποφασίζει ότι το γκολ για την ομάδα Άαρχους μετράει κανονικά.

29'
Σε εξέλιξη

VAR - ΓΚΟΛ! Ο διαιτητής σταμάτησε το παιχνίδι. Γίνεται έλεγχος του VAR, πιθανό γκολ για την ομάδα Άαρχους

27'

Ο Eric Kahl έδωσε την ασίστ για το γκολ.

27'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Janni Serra σκοράρει με το δεξί πόδι!

27'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mads Enggaard από την ομάδα Ράντερς ανατρέπει τον Mikael Anderson

26'

25'

25'

Το σουτ του Bjoern Kopplin μπλοκάρεται

25'

24'

24'

Ο Frederik Tingager κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

24'

24'

23'

22'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mads Enggaard από την ομάδα Ράντερς ανατρέπει τον Nicolai Poulsen

22'

22'

Ο Filip Bundgaard από την ομάδα Ράντερς εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

21'

Ο Nicolai Poulsen απομακρύνει τη μπάλα

20'

Ο Tobias Moelgaard επιστρέφει στο γήπεδο.

20'

20'

Κατοχή: Άαρχους: 56%, Ράντερς: 44%.

19'

19'

19'

Ο Tobias Moelgaard από την ομάδα Άαρχους βγαίνει εκτός γηπέδου επειδή η μύτη του έχει ματώσει.

18'

Ο Tobias Moelgaard είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

17'

17'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Tobias Moelgaard από την ομάδα Άαρχους ανατρέπει τον Bjoern Kopplin

17'

16'

Ο Nicolai Poulsen από την ομάδα Άαρχους απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

16'

15'

Κατοχή: Άαρχους: 57%, Ράντερς: 43%.

15'

14'

14'

Ο Eric Kahl από την ομάδα Άαρχους το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Lasso Coulibaly

14'

Ο Lasso Coulibaly κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Eric Kahl.

13'

13'

Ο Daniel Hoeegh από την ομάδα Ράντερς απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

13'

13'

Το αμυντικό λάθος του Tobias Moelgaard μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

12'

12'

12'

11'

11'

Η σέντρα από τον Filip Bundgaard από την ομάδα Ράντερς βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

10'

Κατοχή: Άαρχους: 66%, Ράντερς: 34%.

10'

9'

8'

Ο John Bjoerkengren από την ομάδα Ράντερς απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

8'

7'

7'

Ο Eric Kahl απομακρύνει τη μπάλα

7'

7'

6'

6'

6'

5'

Ο Mads Enggaard απομακρύνει τη μπάλα

5'

4'

4'

4'

3'

3'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Lasso Coulibaly από την ομάδα Ράντερς ανατρέπει τον Felix Beijmo

3'

Ο Mikkel Kallesoee κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Eric Kahl.

2'

2'

2'

Ο Mikael Anderson αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

1'

1'

1'

Καλώς ήρθατε στο σημερινό παιχνίδι όπου οι προβολείς φωτίζουν όλο το γήπεδο.

1'

Η ομάδα Ράντερς είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

1'

0'

Καλησπέρα σας από το Ceres Park, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Στους τελευταίους 5 από 6 αγώνες της ομάδας Άαρχους, μπήκαν λιγότερα από 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
    Σημείο: Under με απόδοση 1.71 στον ΟΠΑΠ
  • Στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες της ομάδας Ράντερς, μπήκαν περισσότερα από 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
    Σημείο: Over με απόδοση 2.20 στον ΟΠΑΠ

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα