MasterGuru
Μέλος από 27/8/2014- Points
- 61.5
- Yield*
- -7%
- 30 ημερών
- -7%
- Κατάταξη
- 357ος
- Προβλέψεις
- 34167
- Μέση απόδοση
- 2.20
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 48% (16458 από 34167)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11930 | 51.2% | -587.65 | -4.9% | 2.12 |
| X | 759 | 22.8% | -156.52 | -20.6% | 3.62 |
| 2 | 5716 | 43.1% | -263.97 | -4.6% | 2.76 |
| 1X | 709 | 43.3% | -84.81 | -12.0% | 2.23 |
| 12 | 23 | 52.2% | -4.14 | -18.0% | 1.18 |
| X2 | 786 | 45.7% | -85.11 | -10.8% | 2.12 |
| Over | 4630 | 55.3% | -232.41 | -5.0% | 1.75 |
| Under | 324 | 49.4% | -16.53 | -5.1% | 2.05 |
| Ημ.1 | 330 | 45.8% | -41.34 | -12.5% | 2.44 |
| Ημ.X | 2006 | 41.1% | -241.25 | -12.0% | 2.18 |
| Ημ.2 | 191 | 34.0% | -16.99 | -8.9% | 4.80 |
| Goal | 3348 | 52.5% | -278.27 | -8.3% | 1.76 |
| No Goal | 391 | 53.5% | -4.56 | -1.2% | 1.88 |
| 0-1 Goal | 409 | 29.8% | -53.70 | -13.1% | 3.09 |
| 2-3 Goals | 2372 | 45.8% | -160.29 | -6.8% | 2.05 |
| 4-6 Goals | 243 | 37.9% | -22.34 | -9.2% | 2.50 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 1626 | 46.4% | -152.60 | -9.4% | 2.18 | |
| 1615 | 47.2% | -126.76 | -7.8% | 2.19 | |
| 1501 | 49.5% | -120.35 | -8.0% | 2.08 | |
| 1432 | 51.0% | -67.84 | -4.7% | 2.06 | |
| 1365 | 45.5% | -122.29 | -9.0% | 2.29 | |
| 1224 | 50.8% | -65.07 | -5.3% | 2.09 | |
| 913 | 44.8% | -40.54 | -4.4% | 2.37 | |
| 868 | 47.9% | -34.12 | -3.9% | 2.27 | |
| 814 | 48.2% | -57.94 | -7.1% | 2.22 | |
| 803 | 46.1% | -67.08 | -8.4% | 2.50 | |
| 771 | 46.6% | -92.02 | -11.9% | 2.25 | |
| 716 | 44.6% | -110.04 | -15.4% | 2.15 | |
| 641 | 48.7% | -36.14 | -5.6% | 2.04 | |
| 626 | 46.0% | -52.88 | -8.4% | 2.29 | |
| 583 | 52.7% | -22.67 | -3.9% | 2.01 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 3221 | 72.6% | -105.88 | -3.3% | 1.34 |
| 1.50 - 1.99 | 15315 | 55.3% | -756.60 | -4.9% | 1.73 |
| 2.00 - 2.99 | 11717 | 40.7% | -849.41 | -7.2% | 2.31 |
| 3.00 - 5.00 | 3172 | 25.2% | -376.48 | -11.9% | 3.56 |
| 5.01+ | 742 | 11.7% | -161.51 | -21.8% | 8.24 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 2292 | 46.4% | -173.40 | -7.6% | 2.28 |
| 1 - 3 | 4662 | 47.6% | -382.20 | -8.2% | 2.25 |
| 3 - 6 | 5963 | 47.4% | -478.44 | -8.0% | 2.18 |
| 6 - 12 | 6404 | 46.8% | -461.02 | -7.2% | 2.24 |
| 12 - 24 | 5265 | 47.2% | -319.53 | -6.1% | 2.24 |
| 24 - 48 | 4458 | 50.5% | -153.85 | -3.5% | 2.21 |
| 48+ | 5123 | 51.2% | -281.44 | -5.5% | 2.07 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
34255 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 14/5/26 23:00 | - |
Λιμπερτάδ Ασουνσιόν
0
2 Ντε Μάγιο
0
|
1 | 1.73
| -1.00 |
| 14/5/26 22:30 | - |
Ρεάλ Μαδρίτης
2
Ρεάλ Οβιέδο
0
|
Ημ.1 | 1.67
| +0.67 |
| 14/5/26 22:30 | - |
Ρεάλ Μαδρίτης
2
Ρεάλ Οβιέδο
0
|
No Goal | 1.94
| +0.94 |
| 14/5/26 22:30 | - |
Ρεάλ Μαδρίτης
2
Ρεάλ Οβιέδο
0
|
1 | 1.28
| +0.28 |
| 14/5/26 20:00 | - |
Βαλένθια
1
Ράγιο Βαγιεκάνο
1
|
1 | 2.30
| -1.00 |
| 14/5/26 18:00 | - |
Κοπεγχάγη
0
Μίντιλαντ
1
|
1 | 2.67
| -1.00 |
| 14/5/26 17:30 | - |
Βασιλεία
1
Σεντ Γκάλεν
3
|
2 | 2.45
| +1.45 |
| 14/5/26 17:30 | - |
Τουν
3
Γιούνγκ Μπόις
8
|
2 | 2.82
| +1.82 |
| 14/5/26 16:00 | - |
Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ
1
Άντερλεχτ
1
|
2 | 5.00
| -1.00 |
| 14/5/26 04:15 | - |
Ατλέτικο Τζούνιορ
2
Όνσε Κάλντας
2
|
2 | 4.00
| -1.00 |
| 14/5/26 03:30 | - |
Σεντ Λούις Σίτι
2
Λος Άντζελες
1
|
2 | 2.55
| -1.00 |
| 14/5/26 03:30 | - |
Σπόρτινγκ Κάνσας Σίτι
3
Λος Άντζελες Γκάλαξι
1
|
2 | 1.80
| -1.00 |
| 14/5/26 03:30 | - |
Ρίβερ Πλέιτ
2
Χιμνάσια Λα Πλάτα
0
|
1 | 1.53
| +0.53 |
| 14/5/26 02:30 | - |
Νιου Γιορκ Ρεντ Μπουλς
3
Κολόμπους Κρου
2
|
1 | 3.00
| +2.00 |
| 14/5/26 02:30 | - |
Νιου 'Ινγκλαντ Ρεβολούσιον
0
Νάσβιλ
3
|
1 | 2.92
| -1.00 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.