Μπρόντμπι - Ράντερς

28/11/2021 17:00
Κωδ ΟΠΑΠ: 869
1 - 0
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 887 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Ράντερς - Μπρόντμπι στις 2/11/2023

• Θεατές: 15432
90+9'

Η ομάδα Μπρόντμπι είναι η νικήτρια του αγώνα, σ' ένα μοιρασμένο παιχνίδι όπου η μπίλια μπορούσε να κάτσει παντού

90+9'

90+9'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 52%, Ράντερς: 48%.

90+9'
Απόκρουση

Ο Andreas Maxsoe απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+9'

Ο Tosin Kehinde κάνει το σουτ, ο Mads Hermansen αποκρούει αλλά δεν μπορεί να συγκρατήσει την μπάλα...

90+9'

Το σουτ του Jakob Ankersen μπλοκάρεται

90+8'
Απόκρουση

Ο Henrik Heggheim απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+8'
Γέμισμα

Ο Vito Hammershoej-Mistrati εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

90+8'

Ο Andrija Pavlovic κάνει σκληρό φάουλ σε αντίπαλο και σημειώνεται στο μπλοκάκι του διαιτητή

90+8'

Ο Andrija Pavlovic τιμωρείται για σπρώξιμο στον Jesper Lauridsen

90+7'
Απόκρουση

90+7'
Σέντρα

Ο Vito Hammershoej-Mistrati κάνει τη σέντρα

90+7'

Το σουτ του Mikkel Kallesoee μπλοκάρεται

90+7'
Απόκρουση

Ο Mads Hermansen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+7'

Ο Jesper Lauridsen από την ομάδα Ράντερς εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

90+6'

Το σουτ του Oliver Bundgaard Kristensen μπλοκάρεται

90+5'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Morten Frendrup ανέτρεψε τον Jakob Ankersen από πίσω και δόθηκε φάουλ

90+5'

Η ομάδα Μπρόντμπι κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

90+4'

Ο Simon Piesinger κάνει σκληρό φάουλ σε αντίπαλο και σημειώνεται στο μπλοκάκι του διαιτητή

90+4'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Simon Piesinger ανέτρεψε τον Blas Riveros από πίσω και δόθηκε φάουλ

90+3'

Ο Simon Piesinger από την ομάδα Ράντερς προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ένας αντίπαλος παρεμβαίνει.

90+3'

Η ομάδα Ράντερς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

90+2'

Η ομάδα Μπρόντμπι κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

90+2'

Η ομάδα Ράντερς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

90+1'

90+1'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 51%, Ράντερς: 49%.

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 8'

90'

Ο Andrija Pavlovic υποπίπτει σε χέρι

90'

Ο Mads Hermansen κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

90'
Σέντρα

Ο Tosin Kehinde κάνει τη σέντρα

90'

89'
Σέντρα

Ο Oliver Bundgaard Kristensen κάνει τη σέντρα

89'

89'

Ο Mikael Uhre δίνει τη θέση του στον Andrija Pavlovic

88'

Ο Patrik Carlgren κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

88'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Simon Hedlund , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

88'

Η ομάδα Μπρόντμπι κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

87'

Ο Stephen Odey δίνει τη θέση του στον Marvin Egho

87'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mikael Uhre από την ομάδα Μπρόντμπι ανατρέπει τον Jakob Ankersen

87'
Απόκρουση

86'
Σέντρα

86'
Απόκρουση

Ο Sigurd Rosted απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

86'

Ο Vito Hammershoej-Mistrati από την ομάδα Ράντερς εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

86'
Απόκρουση

86'

85'

84'

Ο Josip Radosevic δίνει τη θέση του στον Christian Cappis

84'

Ο Tosin Kehinde κάνει σκληρό φάουλ σε αντίπαλο και σημειώνεται στο μπλοκάκι του διαιτητή

84'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Tosin Kehinde από την ομάδα Ράντερς ανατρέπει τον Sigurd Rosted

83'

Ο Stephen Odey έχει μια μεγάλη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά η προσπάθεια του απομακρύνεται από τον τερματοφύλακα!

83'

Ο Alhaji Kamara από την ομάδα Ράντερς πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

83'

Ο Simon Hedlund από την ομάδα Μπρόντμπι κάνει μία πάσα στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας αλλά «κόβεται από τον αντίπαλο.

82'

Η ομάδα Ράντερς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

82'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 54%, Ράντερς: 46%.

82'

Η ομάδα Μπρόντμπι κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

81'

81'

80'
Απόκρουση

80'
Σέντρα

Ο Jesper Lauridsen κάνει τη σέντρα

80'

Ο Alhaji Kamara από την ομάδα Ράντερς πιάνει την κεφαλιά αλλά η προσπάθεια του είναι πολύ άστοχη.

80'

80'

15432 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

79'

Η ομάδα Ράντερς έχει την κατοχή της μπάλας

78'

Ο Alhaji Kamara από την ομάδα Ράντερς είναι σε θέση οφσάιντ

78'
Απόκρουση

Ο Simon Piesinger απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

78'
Σέντρα

Ο Kevin Mensah κάνει τη σέντρα

77'

76'

76'

76'

76'

75'

75'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Simon Piesinger ανέτρεψε τον Mikael Uhre από πίσω και δόθηκε φάουλ

74'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Jesper Lauridsen ανέτρεψε τον Morten Frendrup από πίσω και δόθηκε φάουλ

73'

73'

Έχει σταματήσει το παιχνίδι και ο διαιτητής μιλάει στους παίκτες.

73'

73'

72'

Το σουτ του Vito Hammershoej-Mistrati μπλοκάρεται

72'

Το σουτ του Alhaji Kamara μπλοκάρεται

71'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 56%, Ράντερς: 44%.

71'

Ο Frederik Lauenborg από την ομάδα Ράντερς έκανε την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ο τερματοφύλακας βγήκε και μπλόκαρε.

70'
Απόκρουση

70'
Σέντρα

70'

69'

66'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 57%, Ράντερς: 43%.

66'

Ο Mads Hermansen είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

66'

65'

Ο Alhaji Kamara τιμωρείται για σπρώξιμο στον Mads Hermansen

65'
Σέντρα

64'

64'

63'

Ελεύθερο για την ομάδα Ράντερς

63'

Ο Anis Ben Slimane δίνει τη θέση του στον Mathias Greve

63'

Ο Marko Divkovic δίνει τη θέση του στον Simon Hedlund

62'

Ο Simon Tibbling δίνει τη θέση του στον Jakob Ankersen

62'

Ο Lasse Berg Johnsen δίνει τη θέση του στον Vito Hammershoej-Mistrati

62'

Ο Vincent Onovo δίνει τη θέση του στον Frederik Lauenborg

62'

Ο Anis Ben Slimane αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

61'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 58%, Ράντερς: 42%.

61'

Ο Alhaji Kamara κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο Mads Hermansen μπλοκάρει εύκολα

61'
Απόκρουση

61'

60'
Σέντρα

Ο Simon Tibbling από την ομάδα Ράντερς προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

60'

Ο Josip Radosevic από την ομάδα Μπρόντμπι δέχεται κίτρινη κάρτα μετά από επικίνδυνο μαρκάρισμα σε αντίπαλο παίκτη.

60'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Josip Radosevic για την ομάδα Μπρόντμπι. Ο Lasse Berg Johnsen σταματάει την φάση.

59'

Ο Anis Ben Slimane από την ομάδα Μπρόντμπι είναι σε θέση οφσάιντ

58'

58'

Ο Erik Marxen είναι τραυματίας και αντικαθίσταται από τον Alhaji Kamara

58'

Καλή ενέργεια από τον Anis Ben Slimane ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

58'

Ο Morten Frendrup κάνει το σουτ, ο Patrik Carlgren αποκρούει αλλά δεν μπορεί να συγκρατήσει την μπάλα...

57'

57'

Ο Blas Riveros επιστρέφει στο γήπεδο.

56'

56'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Blas Riveros να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

56'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Erik Marxen να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

56'

56'

Ο Blas Riveros είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

56'

Ο Erik Marxen είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

55'

55'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Lasse Berg Johnsen ανέτρεψε τον Blas Riveros από πίσω και δόθηκε φάουλ

54'

53'

53'

Το σουτ του Andreas Maxsoe μπλοκάρεται

53'

Ο Blas Riveros από την ομάδα Μπρόντμπι εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

53'
Απόκρουση

Ο Erik Marxen απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

52'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Anis Ben Slimane , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

52'

51'

50'

50'

Ο Marko Divkovic από την ομάδα Μπρόντμπι δίνει πάσα με το κεφάλι σε έναν συμπαίκτη του.

49'

Ο Mikael Uhre τιμωρείται για σπρώξιμο στον Erik Marxen

49'
Απόκρουση

Ο Morten Frendrup απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

49'
Σέντρα

Ο Mikkel Kallesoee κάνει τη σέντρα

49'

Το σουτ του Stephen Odey μπλοκάρεται

48'

Η ομάδα Ράντερς εκδηλώνει επίθεση

48'

48'
Απόκρουση

Ο Jesper Lauridsen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

47'
Σέντρα

Ο Josip Radosevic κάνει τη σέντρα

47'
Απόκρουση

Ο Lasse Berg Johnsen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

47'

Ο Josip Radosevic από την ομάδα Μπρόντμπι εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

47'

Σουτ του Anis Ben Slimane βρίσκει σε σώματα και καταλήγει εκτός εστίας

46'

Ο Mikkel Kallesoee από την ομάδα Ράντερς κάνει το φάουλ καθώς βρίσκει με τον αγκώνα του τον Blas Riveros

46'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mikkel Kallesoee από την ομάδα Ράντερς ανατρέπει τον Morten Frendrup

46'

45+2'

Το γκολ που σκόραρε η ομάδα Μπρόντμπι της δίνει ένα ελαφρύ προβάδισμα στην ανάπαυλα.

45+2'

45+2'

45+1'

45+1'

Ο Josip Radosevic επιχειρεί να σκοράρει με απευθείας φάουλ, αλλά η μπάλα φεύγει άουτ

45+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 1'

45'

Ο Mikkel Kallesoee έκανε φάουλ, καθώς δεν είχε άλλο τρόπο να σταματήσει την αντεπίθεση, και βλέπει κίτρινη κάρτα

45'

45'

Ο Morten Frendrup από την ομάδα Μπρόντμπι πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

44'

44'
Σέντρα

Ο Simon Piesinger κάνει τη σέντρα

43'

43'

Ο Simon Piesinger σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Mads Hermansen ελέγχει την φάση

42'

42'

42'

Ελεύθερο για την ομάδα Μπρόντμπι

41'

ΔΟΚΑΡΙ! Η κεφαλιά του Erik Marxen χτυπάει στο δοκάρι

41'

41'
Σέντρα

Ο Mikkel Kallesoee από την ομάδα Ράντερς προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

40'

40'

39'

38'

38'

Ο Stephen Odey από την ομάδα Ράντερς στέλνει την μπάλα λίγο άουτ. Τόσο κοντά!

38'
Απόκρουση

37'

37'
Απόκρουση

Ο Andreas Maxsoe απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

37'
Σέντρα

36'

36'

Το σουτ του Kevin Mensah μπλοκάρεται

35'

35'

Ο Mikael Uhre από την ομάδα Μπρόντμπι είχε προσπάθεια εκτός στόχου

35'

Ο Sigurd Rosted από την ομάδα Μπρόντμπι πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

35'

Ο Mikael Uhre από την ομάδα Μπρόντμπι δίνει πάσα με το κεφάλι σε έναν συμπαίκτη του.

34'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Erik Marxen ανέτρεψε τον Marko Divkovic από πίσω και δόθηκε φάουλ

34'

Ο Vincent Onovo από την ομάδα Ράντερς κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

33'

Ο Tosin Kehinde τιμωρείται για σπρώξιμο στον Andreas Maxsoe

33'
Σέντρα

Ο Simon Tibbling κάνει τη σέντρα

32'
Απόκρουση

32'

Ο Kevin Mensah από την ομάδα Μπρόντμπι στέλνει την μπάλα στην καρδιά της περιοχής.

32'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 62%, Ράντερς: 38%.

31'

31'

Ο Simon Tibbling από την ομάδα Ράντερς είναι σε θέση οφσάιντ

30'

30'

30'
Απόκρουση

30'

Ο Lasse Berg Johnsen από την ομάδα Ράντερς πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

30'

27'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Mikael Uhre στέλνει με το δεξί πόδι τη μπάλα στα δίχτυα!

27'

ΔΟΚΑΡΙ! Για λίγα εκατοστά δεν είχαμε γκολ, με τον Marko Divkovic να σημαδεύει το δοκάρι

27'

27'

26'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 65%, Ράντερς: 35%.

26'

26'

Ο Marko Divkovic από την ομάδα Μπρόντμπι κάνει μία ωραία πάσα μέσα στην περιοχή αλλά οι συμπαίκτες του δεν μπορουν να την εκμεταλλευτούν.

25'
Απόκρουση

Ο Erik Marxen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

25'

Ο Anis Ben Slimane από την ομάδα Μπρόντμπι στέλνει την μπάλα στην καρδιά της περιοχής.

24'

O Henrik Heggheim στέλνει τη μπάλα μακριά.

23'

23'

23'

Και οι δύο πλευρές προσπαθούν να διασπάσουν τις αντίπαλες άμυνες

23'

Ο Tosin Kehinde από την ομάδα Ράντερς είναι σε θέση οφσάιντ

21'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Stephen Odey ανέτρεψε τον Morten Frendrup από πίσω και δόθηκε φάουλ

21'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 60%, Ράντερς: 40%.

20'

Ο Lasse Berg Johnsen από την ομάδα Ράντερς εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

20'

Ο Tosin Kehinde από την ομάδα Ράντερς εκτελεί το κόρνερ χαμηλά από τα αριστερά.

19'

19'

18'
Απόκρουση

18'

Μεγάλη χαμένη ευκαιρία! Ο Stephen Odey από την ομάδα Ράντερς αστοχεί από πλεονεκτική θέση. Σπατάλησε την ευκαιρία.

18'

Ο Simon Piesinger από την ομάδα Ράντερς δίνει πάσα με το κεφάλι σε έναν συμπαίκτη του.

18'

17'
Σέντρα

17'

Η ομάδα Μπρόντμπι έχει την κατοχή της μπάλας

16'

Η ομάδα Ράντερς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

15'

15'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Sigurd Rosted από την ομάδα Μπρόντμπι αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

15'

15'

Ο Mikael Uhre παίρνει την κεφαλιά αλλά ο Patrik Carlgren διώχνει σε κόρνερ!

15'
Σέντρα

15'
Απόκρουση

Ο Mikkel Kallesoee απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

15'

14'
Απόκρουση

Ο Mikkel Kallesoee απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

14'
Σέντρα

Ο Blas Riveros κάνει τη σέντρα

14'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 78%, Ράντερς: 22%.

14'

13'
Σέντρα

13'

Ο Mikael Uhre από την ομάδα Μπρόντμπι είναι σε θέση οφσάιντ

13'

11'

Ο Anis Ben Slimane από την ομάδα Μπρόντμπι κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

11'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 71%, Ράντερς: 29%.

10'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Mikael Uhre ανέτρεψε τον Jesper Lauridsen από πίσω και δόθηκε φάουλ

10'

9'

9'

7'

6'

Κατοχή: Μπρόντμπι: 85%, Ράντερς: 15%.

6'

5'

5'

5'

5'
Σέντρα

Ο Kevin Mensah από την ομάδα Μπρόντμπι προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

4'
Απόκρουση

3'
Σέντρα

3'

2'

2'

1'

1'
Σέντρα

Ο Oliver Bundgaard Kristensen από την ομάδα Ράντερς προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

1'

1'

1'

Είναι μία κρύα μέρα για να παίξεις ποδόσφαιρο.

1'

Η ομάδα Ράντερς είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Broendby Stadion, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Η ομάδα Μπρόντμπι δεν έχει χάσει στους τελευταίους 7 από 8 αγώνες στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα.
    Σημείο: 1X με απόδοση 1.27 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Μπρόντμπι νίκησε στους τελευταίους 4 αγώνες εντός έδρας στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα.
    Σημείο: 1 με απόδοση 2.00 στον ΟΠΑΠ
  • Στους τελευταίους 5 από 6 αγώνες της ομάδας Ράντερς, μπήκαν περισσότερα από 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
    Σημείο: Over με απόδοση 1.65 στον ΟΠΑΠ
  • Στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες της ομάδας Μπρόντμπι, μπήκαν περισσότερα από 2.5 γκολ (στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα).

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα