Κοπεγχάγη - Ράντερς

24/4/2022 17:00
Κωδ ΟΠΑΠ: 986
0 - 1
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 745 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Κοπεγχάγη - Ράντερς στις 20/3/2024

• Θεατές: 21243
90+6'

Η ομάδα Ράντερς είναι η νικήτρια του αγώνα, σ' ένα μοιρασμένο παιχνίδι όπου η μπίλια μπορούσε να κάτσει παντού

90+6'

90+6'
Απόκρουση

Ο Simon Piesinger απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+6'
Γέμισμα

Ο Pep Biel εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

90+6'

Κίτρινη κάρτα για τον Hugo Andersson

90+5'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Hugo Andersson από την ομάδα Ράντερς ανατρέπει τον Paul Mukairu

90+5'

Κατοχή: Κοπεγχάγη: 54%, Ράντερς: 46%.

90+5'

Ελεύθερο για την ομάδα Ράντερς

90+5'
Σέντρα

Ο Hakon Arnar Haraldsson από την ομάδα Κοπεγχάγη κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα βγαίνει άουτ

90+4'

Ο διαιτητής δείχνει κίτρινη στον Filip Bundgaard για αντιαθλητικό χτύπημα

90+4'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Filip Bundgaard από την ομάδα Ράντερς ανατρέπει τον Rasmus Falk

90+4'

Ελεύθερο για την ομάδα Κοπεγχάγη

90+3'

Ο Jakob Ankersen δίνει τη θέση του στον Hugo Andersson

90+3'

Ο Frederik Lauenborg δίνει τη θέση του στον Filip Bundgaard

90+3'

Ο Patrik Carlgren κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

90+3'

Ο Denis Vavro της ομάδας Κοπεγχάγη παίρνει την κεφαλιά αλλά βλέπει την προσπάθεια του να μπλοκάρεται πριν καταλήξει στα δίχτυα.

90+3'
Γέμισμα

90+2'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Frederik Lauenborg από την ομάδα Ράντερς ανατρέπει τον Rasmus Falk

90+2'
Απόκρουση

90+2'
Σέντρα

Ο Hakon Arnar Haraldsson κάνει τη σέντρα

90+1'

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 4'

90+1'
Ολοκληρώθηκε

Ο ΕΛΕΓΧΟΣ ΤΟΥ VAR ΤΕΛΕΙΩΣΕ - Δεν θα υπάρξει κάποια αλλαγή απόφασης μετά τον έλεγχο του VAR.

90+1'
Πέναλτι

Μετά από εξέταση του VAR, ο διαιτητής αποφάσισε να παραμείνει στην αρχική απόφασή του και να μην καταλογίσει πέναλτι για την ομάδα Κοπεγχάγη!

90+1'

VAR - ΠΙΘΑΝΟ ΠΕΝΑΛΤΙ! - Ο διαιτητής σταματάει το παιχνίδι. Έλεγχος από το VAR σε εξέλιξη, πιθανός καταλογισμός πέναλτι.

90+1'

Ο Lukas Lerager από την ομάδα Κοπεγχάγη είχε προσπάθεια εκτός στόχου

90+1'

Ένας παίκτης από την ομάδα Κοπεγχάγη στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά.

90'

Η ομάδα Κοπεγχάγη κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

90'

90'
Απόκρουση

Ο Bjoern Kopplin από την ομάδα Ράντερς είναι σε εγρήγορση και γυρνάει με κεφαλιά στον τερματοφύλακα.

89'
Σέντρα

Ο Denis Vavro από την ομάδα Κοπεγχάγη εκτελεί το φάουλ αλλά ο συμπαίκτης του δεν προλαβαίνει την μπάλα και η ευκαιρία χάνεται.

89'

Η ομάδα Ράντερς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

89'

Ο Lukas Lerager από την ομάδα Κοπεγχάγη προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ένας αντίπαλος παρεμβαίνει.

89'

88'

Ο Stephen Odey δίνει τη θέση του στον Nicolai Brock-Madsen

88'

Ο Tosin Kehinde δίνει τη θέση του στον Jesper Lauridsen

88'

Ο Pep Biel από την ομάδα Κοπεγχάγη κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

88'

Ο Rasmus Falk από την ομάδα Κοπεγχάγη πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

87'

Η ομάδα Κοπεγχάγη κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

87'

Ο Jakob Ankersen από την ομάδα Ράντερς κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

87'

Κατοχή: Κοπεγχάγη: 50%, Ράντερς: 50%.

87'

21243 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

87'

86'

Ο αρχηγός παραδίδει το περιβραχιόνιο του καθώς βγαίνει αλλαγή.

86'

Ο Vito Hammershoej-Mistrati δίνει τη θέση του στον Mads Enggaard

85'

85'
Σέντρα

Ο Denis Vavro κάνει τη σέντρα

85'
Απόκρουση

85'

Ο Pep Biel από την ομάδα Κοπεγχάγη εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

85'

Θα έπρεπε να ήταν γκολ! Ο Pep Biel έχασε μια μεγάλη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά η προσπάθειά του πέρασε πίσω από τον Patrik Carlgren

85'

Πως το έχασε αυτό; Ο Pep Biel έχει μια υπέροχη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά κατά κάποιο τρόπο καταφέρνει να χάσει τον στόχο!

84'
Απόκρουση

Ο Simon Graves απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

84'
Σέντρα

Ο Kevin Diks κάνει τη σέντρα

84'

84'
Σέντρα

Ο Paul Mukairu κάνει τη σέντρα

84'

Ο Hakon Arnar Haraldsson από την ομάδα Κοπεγχάγη πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

83'

83'
Σέντρα

Ο Hakon Arnar Haraldsson από την ομάδα Κοπεγχάγη σπάει την μπάλα μέσα από την περιοχή.

82'

Η ομάδα Ράντερς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

82'

82'

Η ομάδα Κοπεγχάγη παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

82'
Σέντρα

Ο Stephen Odey από την ομάδα Ράντερς κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα βγαίνει άουτ

81'

Η ομάδα Ράντερς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

80'

80'

Το παιχνίδι αρχίζει ξανά με ελεύθερο

80'

79'

79'

78'

Ο Elias Jelert χάνει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, καθώς η προσπάθεια του μπλοκαρίστηκε!

78'

77'

Κατοχή: Κοπεγχάγη: 51%, Ράντερς: 49%.

77'

77'
Σέντρα

Ο Rasmus Falk κάνει τη σέντρα

76'

76'

75'

Ο Davit Khocholava δίνει τη θέση του στον Elias Jelert

75'

Ο Peter Ankersen δίνει τη θέση του στον Nicolai Boilesen

75'

Ο Patrik Carlgren είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

75'

75'

Ο Hakon Arnar Haraldsson πηγαίνει για γκολ, αλλά η προσπάθειά του δεν ήταν ποτέ κοντά στο στόχο.

74'
Απόκρουση

74'
Γέμισμα

74'

Κίτρινη κάρτα για τον Oliver Bundgaard Kristensen

74'

Ο Oliver Bundgaard Kristensen από την ομάδα Ράντερς το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Peter Ankersen

73'

73'

72'

Ο Oliver Bundgaard Kristensen από την ομάδα Ράντερς κάνει γέμισμα μέσα στην περιοχή, αλλά η αντίπαλη άμυνα απομακρύνει.

72'
Σέντρα

Ο Simon Piesinger κάνει τη σέντρα

71'
Απόκρουση

Ο Denis Vavro απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

71'

Ο Kamil Grabara έσωσε ένα σίγουρο γκολ! Ο Jakob Ankersen βρέθηκε σε εξαιρετική θέση για να σκοράρει, αλλά ο Kamil Grabara του αρνήθηκε το γκολ με μια μεγάλη απόκρουση.

70'

70'

69'

Η ομάδα Ράντερς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

68'

Η ομάδα Ράντερς παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

68'
Σέντρα

Ο Peter Ankersen από την ομάδα Κοπεγχάγη κάνει την σέντρα αλλά δεν βρίσκει στόχο

68'

67'

Ο Khouma Babacar δίνει τη θέση του στον Nicolai Joergensen

67'

Ο Viktor Claesson δίνει τη θέση του στον Hakon Arnar Haraldsson

67'

Ο Tosin Kehinde είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

67'

66'

66'
Απόκρουση

66'
Σέντρα

Ο Peter Ankersen κάνει τη σέντρα

66'

66'
Απόκρουση

65'

65'

64'
Απόκρουση

Ο Peter Ankersen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

64'
Σέντρα

Ο Jakob Ankersen κάνει τη σέντρα

63'

63'

Ο Vito Hammershoej-Mistrati από την ομάδα Ράντερς είδε την πάσα του να κόβεται από έναν αντίπαλο.

63'

Η ομάδα Ράντερς ξεκινάει αντεπίθεση

62'

Ο Frederik Lauenborg κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο Kamil Grabara μπλοκάρει εύκολα

62'

Ένας παίκτης από την ομάδα Ράντερς στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά.

61'

Ο Pep Biel επιχειρεί να σκοράρει με απευθείας φάουλ, αλλά η μπάλα φεύγει άουτ

60'

Ο Stephen Odey από την ομάδα Ράντερς το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Davit Khocholava

60'

Ο Pep Biel χάνει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, καθώς η προσπάθεια του μπλοκαρίστηκε!

59'

Ο Patrik Carlgren έσωσε ένα σίγουρο γκολ! Ο Davit Khocholava βρέθηκε σε εξαιρετική θέση για να σκοράρει, αλλά ο Patrik Carlgren του αρνήθηκε το γκολ με μια μεγάλη απόκρουση.

59'

59'

58'

58'
Απόκρουση

58'

Ένας παίκτης από την ομάδα Κοπεγχάγη στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά.

58'

Κατοχή: Κοπεγχάγη: 52%, Ράντερς: 48%.

57'

57'

Ο Khouma Babacar της ομάδας Κοπεγχάγη παίρνει την κεφαλιά αλλά βλέπει την προσπάθεια του να μπλοκάρεται πριν καταλήξει στα δίχτυα.

57'
Σέντρα

56'

Ο Vito Hammershoej-Mistrati έδωσε την ασίστ για το γκολ.

56'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Jakob Ankersen σκοράρει με το δεξί πόδι!

56'

Ο Vito Hammershoej-Mistrati από την ομάδα Ράντερς βρίσκει τον συμπαίκτη του με τακουνάκι.

56'

Ο Stephen Odey από την ομάδα Ράντερς πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

55'

Ο Roony Bardghji δίνει τη θέση του στον Paul Mukairu

55'

Ο Lukas Lerager τιμωρείται για σπρώξιμο στον Frederik Lauenborg

55'

54'

54'

54'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Pep Biel από την ομάδα Κοπεγχάγη ανατρέπει τον Simon Graves

53'

Η ομάδα Κοπεγχάγη κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

53'

53'
Απόκρουση

53'

Ο Jakob Ankersen από την ομάδα Ράντερς κάνει μία εναέρια πάσα σε συμπαίκτη του.

53'

Ο Vito Hammershoej-Mistrati από την ομάδα Ράντερς πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

52'

52'

Πως το έχασε αυτό; Ο Tosin Kehinde έχει μια υπέροχη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά κατά κάποιο τρόπο καταφέρνει να χάσει τον στόχο!

52'

Ο Vito Hammershoej-Mistrati από την ομάδα Ράντερς δίνει πάσα με το κεφάλι σε έναν συμπαίκτη του.

51'

50'

Ο Khouma Babacar από την ομάδα Κοπεγχάγη είναι σε θέση οφσάιντ

50'
Απόκρουση

Ο Viktor Claesson απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

50'

Ο Frederik Lauenborg από την ομάδα Ράντερς εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

49'

Ο Frederik Lauenborg βρίσκεται ολομόναχος, αλλά η κεφαλιά του αποκρούεται από τον Kamil Grabara! Κόρνερ...

48'

Ένας παίκτης από την ομάδα Ράντερς στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά.

48'

47'

Ο Tosin Kehinde από την ομάδα Ράντερς κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

47'

47'

Ο Denis Vavro από την ομάδα Κοπεγχάγη προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή, αλλά το σουτ του έφυγε δίπλα από την εστία.

46'

46'

45+2'

45+2'

Κατοχή: Κοπεγχάγη: 53%, Ράντερς: 47%.

45+2'
Απόκρουση

Ο Oliver Bundgaard Kristensen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

45+1'

45+1'
Σέντρα

Ο Peter Ankersen από την ομάδα Κοπεγχάγη προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

45+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 1'

45+1'

Η ομάδα Κοπεγχάγη εκδηλώνει επίθεση

45'

Ο Roony Bardghji τιμωρείται για σπρώξιμο στον Simon Graves

44'
Απόκρουση

Ο Davit Khocholava απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

44'
Γέμισμα

Ο Vito Hammershoej-Mistrati εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

44'

Ο Davit Khocholava από την ομάδα Κοπεγχάγη κάνει το φάουλ καθώς βρίσκει με τον αγκώνα του τον Stephen Odey

43'

43'

43'

42'

42'

Πως το έχασε αυτό; Ο Khouma Babacar έχει μια υπέροχη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά κατά κάποιο τρόπο καταφέρνει να χάσει τον στόχο!

42'
Σέντρα

42'

Ο Bjoern Kopplin τιμωρείται για σπρώξιμο στον Viktor Claesson

41'
Απόκρουση

41'

Ο Vito Hammershoej-Mistrati από την ομάδα Ράντερς κάνει γέμισμα μέσα στην περιοχή, αλλά η αντίπαλη άμυνα απομακρύνει.

41'

41'

Ο Pep Biel επιστρέφει στο γήπεδο.

40'

40'

40'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Pep Biel να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

39'

Ο Pep Biel είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

39'

39'

Ο Lasse Berg Johnsen από την ομάδα Ράντερς το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Pep Biel

38'

38'
Σέντρα

38'

Η ομάδα Κοπεγχάγη κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

37'
Απόκρουση

37'
Σέντρα

Ο Vito Hammershoej-Mistrati κάνει τη σέντρα

37'

Ο Tosin Kehinde από την ομάδα Ράντερς εκτελεί το κόρνερ χαμηλά από τα αριστερά.

37'

Κατοχή: Κοπεγχάγη: 57%, Ράντερς: 43%.

37'

Το σουτ του Frederik Lauenborg μπλοκάρεται

36'

36'

Ο Stephen Odey από την ομάδα Ράντερς κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

36'

35'

Ο Pep Biel από την ομάδα Κοπεγχάγη είδε την πάσα του να κόβεται από έναν αντίπαλο.

34'

34'
Απόκρουση

Ο Kamil Grabara από την ομάδα Κοπεγχάγη δεν καταφέρνει να «καθαρίσει» σωστά την μπάλα και δίνει ένα πλάγιο άουτ στην αντίπαλη ομάδα.

33'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Vito Hammershoej-Mistrati από την ομάδα Ράντερς ανατρέπει τον Rasmus Falk

32'

32'

31'

31'

31'

Κατοχή: Κοπεγχάγη: 59%, Ράντερς: 41%.

30'

30'

Έχει σταματήσει το παιχνίδι και ο διαιτητής μιλάει στους παίκτες.

30'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Simon Graves από την ομάδα Ράντερς ανατρέπει τον Khouma Babacar

30'
Απόκρουση

Ο Rasmus Falk απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

30'
Σέντρα

Ο Oliver Bundgaard Kristensen κάνει τη σέντρα

29'

29'
Απόκρουση

29'
Σέντρα

28'

28'

O Kamil Grabara στέλνει τη μπάλα μακριά.

27'

Ο Kevin Diks χάνει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, καθώς η προσπάθεια του μπλοκαρίστηκε!

27'
Απόκρουση

Ο Bjoern Kopplin απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

27'
Σέντρα

27'

Ο Viktor Claesson από την ομάδα Κοπεγχάγη προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ένας αντίπαλος παρεμβαίνει.

27'

26'

Κατοχή: Κοπεγχάγη: 55%, Ράντερς: 45%.

26'

Ο Lasse Berg Johnsen από την ομάδα Ράντερς το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Lukas Lerager

25'

25'

Το σουτ του Lasse Berg Johnsen μπλοκάρεται

25'
Απόκρουση

24'

24'

24'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Pep Biel για την ομάδα Κοπεγχάγη. Ο Frederik Lauenborg σταματάει την φάση.

23'

Ο Rasmus Falk από την ομάδα Κοπεγχάγη κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

23'

22'

Ο Vito Hammershoej-Mistrati από την ομάδα Ράντερς πιάνει την κεφαλιά αλλά η προσπάθεια του είναι πολύ άστοχη.

22'
Σέντρα

Ο Tosin Kehinde κάνει τη σέντρα

22'

22'

Το σουτ του Stephen Odey μπλοκάρεται

22'
Απόκρουση

22'

21'
Απόκρουση

21'
Σέντρα

Ο Stephen Odey κάνει τη σέντρα

21'
Απόκρουση

Ο Patrik Carlgren απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

21'

O Davit Khocholava στέλνει τη μπάλα μακριά.

20'

20'

20'

19'
Απόκρουση

Ο Simon Piesinger από την ομάδα Ράντερς είναι σε εγρήγορση και γυρνάει με κεφαλιά στον τερματοφύλακα.

19'

18'

18'

Τι ευκαιρία! Ο Jakob Ankersen έχει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, αλλά η κεφαλιά του περνάει δίπλα από την εστία!

18'
Σέντρα

Ο Stephen Odey από την ομάδα Ράντερς σπάει την μπάλα μέσα από την περιοχή.

17'

16'
Γέμισμα

Ο Pep Biel από την ομάδα Κοπεγχάγη εκτελεί ένα φάουλ, αλλά ο συμπαίκτης του έφτασε λίγο καθυστερημένα και δεν πρόλαβε να την εκμεταλλευτεί.

16'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Frederik Lauenborg ανέτρεψε τον Rasmus Falk από πίσω και δόθηκε φάουλ

16'
Απόκρουση

16'
Σέντρα

15'

Κατοχή: Κοπεγχάγη: 56%, Ράντερς: 44%.

15'

15'

14'

Ο Stephen Odey έχει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, αλλά ο Kamil Grabara βγαίνει δυνατά και σώζει!

13'

Ο Viktor Claesson από την ομάδα Κοπεγχάγη κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

13'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Bjoern Kopplin από την ομάδα Ράντερς ανατρέπει τον Viktor Claesson

13'
Απόκρουση

Ο Simon Graves από την ομάδα Ράντερς είναι σε εγρήγορση και γυρνάει με κεφαλιά στον τερματοφύλακα.

12'

11'

Ο Stephen Odey χάνει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, καθώς η προσπάθεια του μπλοκαρίστηκε!

11'

Ο Tosin Kehinde από την ομάδα Ράντερς πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

11'

10'

10'

10'
Κακό κοντρόλ

Ο Roony Bardghji από την ομάδα Κοπεγχάγη έκανε κακή επαφή με τη μπάλα και δεν εκμεταλλεύτηκε την σέντρα του συμπαίκτη του.

10'

9'

9'

Ο Frederik Lauenborg από την ομάδα Ράντερς δεν πιάνει καλά το σουτ και η μπάλα φεύγει μακριά από την εστία

9'
Σέντρα

8'

8'

7'
Απόκρουση

7'
Σέντρα

7'

Ο Vito Hammershoej-Mistrati από την ομάδα Ράντερς το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Pep Biel

5'

5'

Ο Kevin Diks από την ομάδα Κοπεγχάγη πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

5'

5'

Ο Tosin Kehinde από την ομάδα Ράντερς είναι σε θέση οφσάιντ

4'

Ο Lukas Lerager έχει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, αλλά ο Patrik Carlgren βγαίνει δυνατά και σώζει!

4'
Απόκρουση

4'
Σέντρα

Ο Pep Biel κάνει τη σέντρα

3'

3'
Γέμισμα

Ο Pep Biel από την ομάδα Κοπεγχάγη εκτελεί το φάουλ αλλά δεν βρίσκει τον στόχο.

2'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Oliver Bundgaard Kristensen από την ομάδα Ράντερς ανατρέπει τον Pep Biel

2'

Ο Peter Ankersen από την ομάδα Κοπεγχάγη έκανε κακή επαφή με τη μπάλα και δεν εκμεταλλεύτηκε την σέντρα του συμπαίκτη του.

2'
Απόκρουση

Ο Kamil Grabara απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

2'

1'
Απόκρουση

Ο Davit Khocholava απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

1'

Ο αγωνιστικός χώρος δεν είναι και στην καλύτερη κατάσταση, αλλά ποδόσφαιρο παίζεται.

1'

Συννεφιασμένος ο καιρός αυτήν τη στιγμή.

1'

Η ομάδα Ράντερς είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Parken, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Η ομάδα Κοπεγχάγη νίκησε στους τελευταίους 8 από 9 αγώνες στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα.
    Σημείο: 1 με απόδοση 1.41 στον ΟΠΑΠ
  • Στους τελευταίους 5 από 6 αγώνες της ομάδας Κοπεγχάγη, μπήκαν λιγότερα από 2.5 γκολ (στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα).
    Σημείο: Under με απόδοση 2.07 στον ΟΠΑΠ

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα