Κοπεγχάγη - Άαρχους

3/12/2023 19:00
Κωδ ΟΠΑΠ: 511
1 - 2
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 150 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Κοπεγχάγη - Άαρχους στις 28/4/2024

• Θεατές: 24675
90+7'

Η ομάδα Κοπεγχάγη είχε την περισσότερη κατοχή της μπάλας, αλλά κατάφερε να χάσει το παιχνίδι.

90+7'

90+7'

24675 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

90+7'

Κατοχή: Κοπεγχάγη: 71%, Άαρχους: 29%.

90+7'

Ο Elias Jelert από την ομάδα Κοπεγχάγη είναι σε θέση οφσάιντ

90+7'

Ο Jesper Hansen από την ομάδα Άαρχους απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

90+7'

Ο Elias Achouri από την ομάδα Κοπεγχάγη εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

90+6'

Ο Jacob Andersen απομακρύνει τη μπάλα

90+6'

Η ομάδα Κοπεγχάγη εκδηλώνει επίθεση

90+6'

Ελεύθερο για την ομάδα Άαρχους

90+5'

Ο Tobias Anker απομακρύνει τη μπάλα

90+5'

90+5'

90+4'

Ο Jesper Hansen της ομάδας Άαρχους βλέπει κίτρινη κάρτα για καθυστέρηση

90+4'

Η ομάδα Κοπεγχάγη εκτελεί πλάγιο μπροστά από την αντίπαλη περιοχή

90+3'

Ο Patrick Mortensen από την ομάδα Άαρχους απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

90+3'

Τι παιχνίδι βλέπουμε. Υπάρχει ένταση και καλή κυκλοφορία της μπάλας και από τις δύο ομάδες.

90+3'

Η σέντρα από τον Nicolai Boilesen από την ομάδα Κοπεγχάγη βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

90+2'

Ο Mikael Anderson από την ομάδα Άαρχους απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

90+2'

90+2'

Ο Frederik Tingager απομακρύνει τη μπάλα

90+2'

90+1'

Η ομάδα Άαρχους εκδηλώνει επίθεση

90+1'

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 6'

90+1'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Andreas Cornelius από την ομάδα Κοπεγχάγη αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

90'

Κατοχή: Κοπεγχάγη: 70%, Άαρχους: 30%.

90'

90'
Γκολ

ΑΚΥΡΩΝΕΤΑΙ ΤΟ ΓΚΟΛ! - Αφού είδε ξανά τη φάση, ο διαιτητής γνωστοποίησε ότι το γκολ για την ομάδα Κοπεγχάγη δεν μετράει λόγω οφσάιντ.

89'

VAR - ΓΚΟΛ! Ο διαιτητής σταμάτησε το παιχνίδι. Γίνεται έλεγχος του VAR, πιθανό γκολ για την ομάδα Κοπεγχάγη

88'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ! Η ομάδα Κοπεγχάγη σκοράρει! Ο Lukas Lerager βάζει το όνομά του στον πίνακα των σκόρερ.

88'

Ο Lukas Lerager από την ομάδα Κοπεγχάγη είναι σε θέση οφσάιντ

88'

88'

88'

Έχει σταματήσει το παιχνίδι και ο διαιτητής μιλάει στους παίκτες.

87'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Felix Beijmo από την ομάδα Άαρχους ανατρέπει τον Elias Achouri

87'

Ο Frederik Tingager από την ομάδα Άαρχους απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

87'

87'

87'

Ο Frederik Tingager σταματά επιτυχώς το σουτ

86'

Το σουτ του Rasmus Falk μπλοκάρεται

86'

86'

Η ομάδα Άαρχους έχει την κατοχή της μπάλας

86'

Ο Lukas Lerager από την ομάδα Κοπεγχάγη απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

85'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Kevin Diks από την ομάδα Κοπεγχάγη ανατρέπει τον Janni Serra

85'

84'

Ο Tobias Moelgaard κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

84'

84'

83'

83'

Ο Kevin Diks από την ομάδα Κοπεγχάγη δεν πιάνει καλά το σουτ και η μπάλα φεύγει μακριά από την εστία

83'

83'

Ο Jacob Andersen από την ομάδα Άαρχους φαίνεται να έκανε φάουλ στον Peter Ankersen, αλλά ο διαιτητής λέει να συνεχιστεί το παιχνίδι.

82'

82'

82'

Ο Andreas Cornelius από την ομάδα Κοπεγχάγη δεν πιάνει καλά το σουτ και η μπάλα φεύγει μακριά από την εστία

82'

Ο Elias Achouri κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Jacob Andersen.

81'

81'

81'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Kevin Diks από την ομάδα Κοπεγχάγη αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

81'

81'

Ο Frederik Brandhof από την ομάδα Άαρχους απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

80'

Κίτρινη κάρτα για τον Frederik Brandhof

80'

Ο Frederik Brandhof από την ομάδα Άαρχους το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Elias Achouri

80'

80'

80'

Ο Jesper Hansen κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

79'

79'

79'

Ο Mohamed Elyounoussi δίνει τη θέση του στον Viktor Claesson

79'

78'

78'

77'

77'

Η ομάδα Άαρχους ξεκινάει αντεπίθεση

77'

Η ομάδα Κοπεγχάγη εκτελεί πλάγιο στο δικό της μισό του γηπέδου

76'

Ο Tobias Moelgaard απομακρύνει τη μπάλα

76'

Ο Mikael Anderson απομακρύνει τη μπάλα

76'

76'

76'

Ο Peter Ankersen από την ομάδα Κοπεγχάγη στέλνει την μπάλα λίγο δίπλα από το δοκάρι. Τόσο κοντά!

75'

75'

Κατοχή: Κοπεγχάγη: 69%, Άαρχους: 31%.

74'

74'

Η ομάδα Άαρχους εκτελεί πλάγιο στο δικό της μισό του γηπέδου

73'

Ο Gift Links δίνει τη θέση του στον Tobias Anker

73'

Ο Nicolai Poulsen δίνει τη θέση του στον Mads Emil Madsen

72'

71'

71'

Ο Andreas Cornelius από την ομάδα Κοπεγχάγη είχε προσπάθεια εκτός στόχου

71'

71'

70'

70'

Κατοχή: Κοπεγχάγη: 68%, Άαρχους: 32%.

69'

69'

69'

Ο Orri Oskarsson χάνει ανεπανάληπτη ευκαιρία για να σκοράρει!

69'

Ο Orri Oskarsson από την ομάδα Κοπεγχάγη είχε προσπάθεια εκτός στόχου

69'

Ο Jesper Hansen κάνει μία καθοριστική επέμβαση.

69'

Ο Mohamed Elyounoussi χάνει ανεπανάληπτη ευκαιρία για να σκοράρει!

69'

Καλή ενέργεια από τον Mohamed Elyounoussi ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

68'

Ο Andreas Cornelius τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

68'

Η ομάδα Κοπεγχάγη έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

67'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Janni Serra από την ομάδα Άαρχους ανατρέπει τον Lukas Lerager

67'

Η ομάδα Άαρχους εκτελεί πλάγιο μπροστά από την αντίπαλη περιοχή

66'

Ο Magnus Knudsen δίνει τη θέση του στον Mikael Anderson

66'

Ο Tobias Bech δίνει τη θέση του στον Janni Serra

66'

Ο Eric Kahl δίνει τη θέση του στον Jacob Andersen

65'

Ο Elias Achouri από την ομάδα Κοπεγχάγη το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Tobias Moelgaard

65'

65'

Ο Peter Ankersen από την ομάδα Κοπεγχάγη απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

64'

64'

63'

Ο Christian Soerensen δίνει τη θέση του στον Peter Ankersen

63'

63'

Η σέντρα από τον Elias Jelert από την ομάδα Κοπεγχάγη βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

63'

63'

63'

Ο Christian Soerensen από την ομάδα Κοπεγχάγη εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

63'

Ο Eric Kahl απομακρύνει τη μπάλα

62'

62'

Ο Andreas Cornelius κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο Jesper Hansen μπλοκάρει εύκολα

62'

Ο Christian Soerensen από την ομάδα Κοπεγχάγη εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

62'

Ο Christian Soerensen σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Jesper Hansen ελέγχει την φάση

62'

61'

61'

61'

60'

60'

Ο Gift Links από την ομάδα Άαρχους εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

60'

Ο Nicolai Boilesen σταματά επιτυχώς το σουτ

60'

Το σουτ του Tobias Bech μπλοκάρεται

60'

ΔΟΚΑΡΙ! Η κεφαλιά του Patrick Mortensen χτυπάει στο δοκάρι

60'

Η σέντρα από τον Felix Beijmo από την ομάδα Άαρχους βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

59'

Κίτρινη κάρτα για τον Christian Soerensen

59'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Christian Soerensen υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Tobias Bech

59'

59'

Ελεύθερο για την ομάδα Κοπεγχάγη

59'

58'

Με αυτό το γκολ, η ομάδα Κοπεγχάγη μείωσε τη διαφορά. Είναι ικανοί να πάρουν κάτι από το παιχνίδι;

58'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Elias Achouri αντιδρά πρώτος σε μία διεκδικούμενη μπάλα και τη στέλνει στα δίχτυα με το δεξί!!

58'

Καλή ενέργεια από τον Orri Oskarsson ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

57'

57'

57'

57'

56'

Η ομάδα Κοπεγχάγη ξεκινάει αντεπίθεση

56'

56'

Ο Rasmus Falk απομακρύνει τη μπάλα

56'

Ο Christian Soerensen από την ομάδα Κοπεγχάγη απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

56'

56'

55'

55'

Ο Andreas Cornelius από την ομάδα Κοπεγχάγη κάνει το φάουλ καθώς βρίσκει με τον αγκώνα του τον Frederik Tingager

54'

53'

53'

52'

52'

Ο Jesper Hansen είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

52'

52'

Η ομάδα Κοπεγχάγη αυξάνει την πίεση της και μοιάζει πως θα σκοράρει κάποια στιγμή

51'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Andreas Cornelius για την ομάδα Κοπεγχάγη. Ο Eric Kahl σταματάει την φάση.

51'

Το σουτ του Orri Oskarsson μπλοκάρεται

51'

Ο Mohamed Elyounoussi από την ομάδα Κοπεγχάγη είχε προσπάθεια εκτός στόχου

51'

Ο Felix Beijmo από την ομάδα Άαρχους απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

51'

Ο Nicolai Poulsen από την ομάδα Άαρχους απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

51'

Ο Tobias Moelgaard από την ομάδα Άαρχους απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

51'

50'

50'

Ο Felix Beijmo απομακρύνει τη μπάλα

50'

50'

Κατοχή: Κοπεγχάγη: 73%, Άαρχους: 27%.

50'

49'

Ο Mohamed Elyounoussi απομακρύνει τη μπάλα

49'

49'

49'

Ο Kamil Grabara κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

48'

Ο Nicolai Boilesen έκανε φάουλ, καθώς δεν είχε άλλο τρόπο να σταματήσει την αντεπίθεση, και βλέπει κίτρινη κάρτα

48'

Ο Nicolai Boilesen τιμωρείται για σπρώξιμο στον Tobias Bech

48'

Ο Magnus Knudsen απομακρύνει τη μπάλα

47'

47'

Ο Lukas Lerager κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

47'

47'

46'

46'

Η ομάδα Κοπεγχάγη έχει την κατοχή της μπάλας

46'

Ο Roony Bardghji δίνει τη θέση του στον Orri Oskarsson

46'

45+6'

45+6'

45+4'

45+4'

45+3'

Ο Elias Achouri χάνει ανεπανάληπτη ευκαιρία για να σκοράρει!

45+3'

ΔΟΚΑΡΙ! Αγγίζει το γκολ ο Elias Achouri αλλά το τελείωμα του βρίσκει στο δοκάρι!

45+3'

Ο Roony Bardghji τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

45+3'

45+2'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Gift Links από την ομάδα Άαρχους ανατρέπει τον Rasmus Falk

45+2'

45+2'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Frederik Brandhof από την ομάδα Άαρχους ανατρέπει τον Elias Achouri

45+1'

45+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 4'

45+1'

45'

45'

44'

Κίτρινη κάρτα για τον Eric Kahl

44'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Eric Kahl υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Roony Bardghji

44'

Ο Kevin Diks από την ομάδα Κοπεγχάγη απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

44'

44'

44'

43'

43'

Ο Elias Achouri από την ομάδα Κοπεγχάγη είχε προσπάθεια εκτός στόχου

43'

Ο Elias Jelert τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

43'

42'

Ο Eric Kahl από την ομάδα Άαρχους απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

42'

42'

41'

Ο Gift Links από την ομάδα Άαρχους το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Andreas Cornelius

41'

41'

40'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Felix Beijmo από την ομάδα Άαρχους ανατρέπει τον Andreas Cornelius

40'

Ο Christian Soerensen απομακρύνει τη μπάλα

40'

39'

Ο Kevin Diks τιμωρείται για σπρώξιμο στον Patrick Mortensen

39'

38'

38'

37'

37'

Η σέντρα από τον Christian Soerensen από την ομάδα Κοπεγχάγη βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

37'

37'

37'

36'

36'

36'

35'

34'

Ο Gift Links έδωσε την ασίστ για το γκολ.

34'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Frederik Tingager της ομάδας Άαρχους σκοράρει με κεφαλιά

34'

Ο Gift Links από την ομάδα Άαρχους εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

34'

33'

33'

Ο Andreas Cornelius από την ομάδα Κοπεγχάγη είναι σε θέση οφσάιντ

33'

32'

Ο Patrick Mortensen κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Nicolai Boilesen.

32'

Ο Elias Achouri τιμωρείται για σπρώξιμο στον Frederik Brandhof

31'

31'

31'

30'

Κατοχή: Κοπεγχάγη: 72%, Άαρχους: 28%.

30'

30'

29'

29'

29'

Ο Christian Soerensen από την ομάδα Κοπεγχάγη εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

29'

Ο Gift Links από την ομάδα Άαρχους απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

28'

28'

27'

27'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Lukas Lerager για την ομάδα Κοπεγχάγη. Ο Eric Kahl σταματάει την φάση.

27'

26'

26'

Ο Denis Vavro είναι τραυματίας και αντικαθίσταται από τον Nicolai Boilesen

25'

Κατοχή: Κοπεγχάγη: 74%, Άαρχους: 26%.

24'

Ο Denis Vavro είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

24'

23'

Το παιχνίδι είναι πολύ μονόπλευρο τώρα. Η ομάδα Κοπεγχάγη κυριαρχεί στην κατοχή της μπάλας

23'

Ο Denis Vavro αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

23'

23'

21'

21'

21'

21'

21'

20'

Κατοχή: Κοπεγχάγη: 75%, Άαρχους: 25%.

20'

Ο Elias Achouri κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

20'

20'

Ο Nicolai Poulsen κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

19'

19'

18'

18'

17'

17'

16'

15'

15'

15'

15'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Eric Kahl από την ομάδα Άαρχους ανατρέπει τον Roony Bardghji

14'

13'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Magnus Knudsen από την ομάδα Άαρχους ανατρέπει τον Elias Jelert

13'

12'

12'

11'

10'

10'

10'

Κατοχή: Κοπεγχάγη: 65%, Άαρχους: 35%.

9'

Η ομάδα Άαρχους κατάφερε να σκοράρει το σημαντικό πρώτο γκολ. Μπορεί να χτίσει πάνω σε αυτό;

8'

Ο Frederik Brandhof έδωσε την ασίστ για το γκολ.

8'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Nicolai Poulsen της ομάδας Άαρχους «τσιμπάει» την μπάλα με το δεξί! Εύκολο τελείωμα για τον Nicolai Poulsen

8'

Ο Kamil Grabara κάνει μία καθοριστική επέμβαση.

8'

Ο Frederik Tingager κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο Kamil Grabara μπλοκάρει εύκολα

8'

8'

Ο Kevin Diks απομακρύνει τη μπάλα

8'

7'

Το σουτ του Lukas Lerager μπλοκάρεται

6'

5'

Ο Eric Kahl κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Christian Soerensen.

5'

Ο Roony Bardghji από την ομάδα Κοπεγχάγη το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Nicolai Poulsen

5'

5'

4'

4'

Ο Elias Jelert αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

4'

4'

3'

3'

3'

Ο Gift Links κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Elias Achouri.

3'

2'

Ο Andreas Cornelius τιμωρείται για σπρώξιμο στον Tobias Moelgaard

2'

1'

Κίτρινη κάρτα για τον Nicolai Poulsen

1'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Nicolai Poulsen για την ομάδα Άαρχους. Ο Andreas Cornelius σταματάει την φάση.

1'

1'

1'

Καλώς ήρθατε στο σημερινό παιχνίδι όπου οι προβολείς φωτίζουν όλο το γήπεδο.

1'

Ο αγωνιστικός χώρος είναι σε φανταστική κατάσταση σήμερα και οι παίκτες απολαμβάνουν την επιφάνεια.

1'

Η ομάδα Άαρχους είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

1'

0'

Καλησπέρα σας από το Parken, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Η ομάδα Άαρχους δεν έχει χάσει στους τελευταίους 7 από 8 αγώνες εκτός έδρας σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: X2 με απόδοση 1.98 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Κοπεγχάγη ήταν ισόπαλη στο ημίχρονο στους τελευταίους 6 από 7 αγώνες εντός έδρας σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: Ημ.X με απόδοση 2.00 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Κοπεγχάγη δεν έχει χάσει στους τελευταίους 6 από 7 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: 1X με απόδοση 1.14 στον ΟΠΑΠ
  • Στους τελευταίους 5 από 6 αγώνες της ομάδας Άαρχους, μπήκαν λιγότερα από 2.5 γκολ (στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα).
    Σημείο: Under με απόδοση 1.68 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Κοπεγχάγη νίκησε στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες εντός έδρας σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: 1 με απόδοση 1.70 στον ΟΠΑΠ
  • Στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες της ομάδας Κοπεγχάγη, μπήκαν περισσότερα από 2.5 γκολ (στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα).
    Σημείο: Over με απόδοση 2.05 στον ΟΠΑΠ

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα