Άαρχους - Κοπεγχάγη

13/11/2022 15:00
Κωδ ΟΠΑΠ: 1188
0 - 2
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 542 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Κοπεγχάγη - Άαρχους στις 28/4/2024

• Θεατές: 18126
90+6'

Ο Mohamed Daramy από την ομάδα Κοπεγχάγη είναι υποψήφιος για παίκτης του παιχνιδιού μετά την σπουδαία σημερινή του εμφάνιση

90+6'

Δίκαιη νίκη για την ομάδα Κοπεγχάγη μετά από μία καλή εμφάνιση

90+6'

90+5'

Η ομάδα Άαρχους κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

90+4'

Ο Eric Kahl δίνει τη θέση του στον Adam Daghim

90+3'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Victor Kristiansen της ομάδας Κοπεγχάγη σκοράρει έξω από την περιοχή με το αριστερό πόδι!

90+3'

Το αμυντικό λάθος του Frederik Brandhof μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

90+3'

Η ομάδα Κοπεγχάγη κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

90+2'

Κατοχή: Άαρχους: 52%, Κοπεγχάγη: 48%.

90+2'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Sigurd Haugen για την ομάδα Άαρχους. Ο Davit Khocholava σταματάει την φάση.

90+2'

Η ομάδα Κοπεγχάγη κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

90+2'

Ο Mohamed Daramy δίνει τη θέση του στον Isak Bergmann Johannesson

90+1'

Ο Yann Aurel Bisseck κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

90+1'

Ο Davit Khocholava απομακρύνει τη μπάλα

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 4'

90'

Η ομάδα Άαρχους κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

90'

Ο Kevin Diks από την ομάδα Κοπεγχάγη απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

90'

Η ομάδα Κοπεγχάγη κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

89'

Ο Gift Links από την ομάδα Άαρχους απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

88'

Κατοχή: Άαρχους: 51%, Κοπεγχάγη: 49%.

88'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Tobias Moelgaard από την ομάδα Άαρχους ανατρέπει τον Lukas Lerager

87'

18126 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

87'

Η ομάδα Άαρχους κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

87'

Ελεύθερο για την ομάδα Κοπεγχάγη

86'

86'

85'

Ο Mohamed Daramy απομακρύνει τη μπάλα

85'

Ο Kamil Grabara από την ομάδα Κοπεγχάγη απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

85'

Ο Kevin Yakob από την ομάδα Άαρχους εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

84'

Ο Nicolai Poulsen από την ομάδα Άαρχους φαίνεται να έκανε φάουλ στον Roony Bardghji, αλλά ο διαιτητής λέει να συνεχιστεί το παιχνίδι.

83'

Ελεύθερο για την ομάδα Άαρχους

83'

Ο Thomas Kristensen δίνει τη θέση του στον Gift Links

83'

Ο Mads Emil Madsen δίνει τη θέση του στον Frederik Brandhof

83'

Ο Sigurd Haugen από την ομάδα Άαρχους απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

82'

Ο Roony Bardghji από την ομάδα Κοπεγχάγη εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

82'

Ο Yann Aurel Bisseck σταματά επιτυχώς το σουτ

82'

Το σουτ του Denis Vavro μπλοκάρεται

82'

Ο Yann Aurel Bisseck από την ομάδα Άαρχους απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

81'

Ο Thomas Kristensen από την ομάδα Άαρχους το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Mohamed Daramy

81'

Ο Mads Emil Madsen κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

81'

80'

80'

Ο Kamil Grabara κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

80'

80'
Ολοκληρώθηκε

Ο ΕΛΕΓΧΟΣ ΤΟΥ VAR ΤΕΛΕΙΩΣΕ - Δεν θα υπάρξει κάποια αλλαγή απόφασης μετά τον έλεγχο του VAR.

80'
Γκολ

ΤΟ ΓΚΟΛ ΜΕΤΡΑΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ! - Αφού είδε ξανά τη φάση, ο διαιτητής αποφασίζει ότι το γκολ για την ομάδα Κοπεγχάγη μετράει κανονικά.

79'

VAR - ΠΙΘΑΝΟ ΓΚΟΛ! - Ο διαιτητής σταματάει το παιχνίδι. Έλεγχος από το VAR σε εξέλιξη, πιθανός καταλογισμός γκολ.

79'

Ο Roony Bardghji έδωσε την ασίστ για το γκολ.

79'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Lukas Lerager της ομάδας Κοπεγχάγη σκοράρει με κεφαλιά

79'

Ο Roony Bardghji από την ομάδα Κοπεγχάγη εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

78'

Ο Jesper Hansen κάνει μία καθοριστική επέμβαση.

78'

Καλή ενέργεια από τον Viktor Claesson ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

78'

Ο Mohamed Daramy τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

78'

Ο Yann Aurel Bisseck κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Roony Bardghji.

77'

Ο Denis Vavro κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Sigurd Haugen.

77'

77'

76'

Ο Davit Khocholava τιμωρείται για σπρώξιμο στον Sigurd Haugen

76'

Ο Tobias Moelgaard κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

76'

Η ομάδα Κοπεγχάγη ξεκινάει αντεπίθεση

76'

Ο Kamil Grabara απομακρύνει τη μπάλα

76'

Ο Mohamed Daramy κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Thomas Kristensen.

75'

Ο Jelle Duin δίνει τη θέση του στον Sigurd Haugen

75'

Ο Mikael Anderson δίνει τη θέση του στον Kevin Yakob

75'

Ο Mohamed Daramy από την ομάδα Κοπεγχάγη είναι σε θέση οφσάιντ

75'

Ο Viktor Claesson τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

74'

Ο Kevin Diks κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Mikael Anderson.

74'

74'

Ο Roony Bardghji χάνει ανεπανάληπτη ευκαιρία για να σκοράρει!

74'

Ο Roony Bardghji από την ομάδα Κοπεγχάγη στέλνει την μπάλα λίγο πάνω από το δοκάρι. Τόσο κοντά!

74'

73'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Rasmus Falk από την ομάδα Κοπεγχάγη ανατρέπει τον Nicolai Poulsen

73'

Φράγμα από τον Eric Kahl, ο οποίος διακόπτει το τρέξιμο του Victor Kristiansen. Το φάουλ σφυρίχτηκε.

72'

Ο Denis Vavro σταματά επιτυχώς το σουτ

72'

Ο Patrick Mortensen της ομάδας Άαρχους παίρνει την κεφαλιά αλλά βλέπει την προσπάθεια του να μπλοκάρεται πριν καταλήξει στα δίχτυα.

72'

Ο Eric Kahl από την ομάδα Άαρχους εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

72'

72'

Έχει σταματήσει το παιχνίδι και ο διαιτητής μιλάει στους παίκτες.

71'

Ο Victor Kristiansen απομακρύνει τη μπάλα

71'

70'

70'

70'

Ο Mikael Anderson εκτελεί το φάουλ αλλά η μπάλα βρίσκει στο τείχος

69'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Rasmus Falk από την ομάδα Κοπεγχάγη ανατρέπει τον Mikael Anderson

68'

68'

Ο William Clem δίνει τη θέση του στον Rasmus Falk

68'

Ο Tobias Moelgaard από την ομάδα Άαρχους απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

67'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Nicolai Poulsen από την ομάδα Άαρχους ανατρέπει τον Andreas Cornelius

67'

66'

66'

Ο Mohamed Daramy σταματά επιτυχώς το σουτ

66'

Το σουτ του Tobias Moelgaard μπλοκάρεται

66'

Ο Davit Khocholava από την ομάδα Κοπεγχάγη απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

66'

Ο Mikael Anderson από την ομάδα Άαρχους εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

66'

Κατοχή: Άαρχους: 50%, Κοπεγχάγη: 50%.

65'

Ο Thomas Kristensen κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

65'

Ο Andreas Cornelius τιμωρείται για σπρώξιμο στον Nicolai Poulsen

65'

Ο Eric Kahl κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Roony Bardghji.

64'

64'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Jelle Duin από την ομάδα Άαρχους αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

64'

Η σέντρα από τον Eric Kahl από την ομάδα Άαρχους βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

64'

63'

Ο Patrick Mortensen από την ομάδα Άαρχους είναι σε θέση οφσάιντ

63'

63'

62'

Ο Hakon Arnar Haraldsson δίνει τη θέση του στον Roony Bardghji

62'

Ο Elias Jelert είναι τραυματίας και αντικαθίσταται από τον Kevin Diks

62'

61'

Ο Nicolai Poulsen κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

60'

60'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Nicolai Poulsen για την ομάδα Άαρχους. Ο Viktor Claesson σταματάει την φάση.

59'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mohamed Daramy από την ομάδα Κοπεγχάγη ανατρέπει τον Tobias Moelgaard

58'

58'

58'

Ο Nicolai Poulsen από την ομάδα Άαρχους είναι σε θέση οφσάιντ

58'
Γκολ

ΑΚΥΡΩΝΕΤΑΙ ΤΟ ΓΚΟΛ! - Αφού είδε ξανά τη φάση, ο διαιτητής γνωστοποίησε ότι το γκολ για την ομάδα Άαρχους δεν μετράει λόγω οφσάιντ.

56'

56'

Ο Frederik Tingager κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Andreas Cornelius.

56'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ! Η ομάδα Άαρχους σκοράρει! Ο Frederik Tingager βάζει το όνομά του στον πίνακα των σκόρερ.

56'

Ο Eric Kahl από την ομάδα Άαρχους εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

56'

Ο William Clem απομακρύνει τη μπάλα

55'

Ο Tobias Moelgaard τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

55'

Ο Davit Khocholava κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Tobias Moelgaard.

55'

55'

54'

54'

Ο William Clem αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

54'

53'

53'

Φράγμα από τον Eric Kahl, ο οποίος διακόπτει το τρέξιμο του Hakon Arnar Haraldsson. Το φάουλ σφυρίχτηκε.

52'

Ο Jesper Hansen από την ομάδα Άαρχους απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

52'

Η ομάδα Κοπεγχάγη κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

52'

Ο Nicolai Poulsen από την ομάδα Άαρχους απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

51'

50'

50'

50'

Ο Thomas Kristensen απομακρύνει τη μπάλα

50'

50'

Ο Hakon Arnar Haraldsson απομακρύνει τη μπάλα

50'

Ο Denis Vavro απομακρύνει τη μπάλα

50'

Ο Mikael Anderson τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

49'

Ο Denis Vavro από την ομάδα Κοπεγχάγη απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

49'

Κίτρινη κάρτα για τον Elias Jelert

49'

Ο Elias Jelert από την ομάδα Κοπεγχάγη το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Mikael Anderson

49'

48'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Davit Khocholava για την ομάδα Κοπεγχάγη. Ο Patrick Mortensen σταματάει την φάση.

47'

47'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Tobias Moelgaard από την ομάδα Άαρχους ανατρέπει τον Mohamed Daramy

46'

46'

46'

45+1'

Οι δύο ομάδες δεν έχουν πολλές διαφορές στο πρώτο ημίχρονο

45+1'

45+1'

Ο Lukas Lerager τιμωρείται για σπρώξιμο στον Patrick Mortensen

45'

45'

44'

Ο Eric Kahl τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

44'

44'

Ο Viktor Claesson χάνει ανεπανάληπτη ευκαιρία για να σκοράρει!

44'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Viktor Claesson από την ομάδα Κοπεγχάγη αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

44'

44'

Παραλίγο! Ο Denis Vavro σουτάρει από μακρινή απόσταση αλλά η μπάλα σταματά στο δοκάρι!

43'

Ο Frederik Tingager κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

43'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jelle Duin από την ομάδα Άαρχους ανατρέπει τον Davit Khocholava

42'

42'

Ο Viktor Claesson απομακρύνει τη μπάλα

42'

41'

41'

Ο William Clem έκανε φάουλ, καθώς δεν είχε άλλο τρόπο να σταματήσει την αντεπίθεση, και βλέπει κίτρινη κάρτα

41'

41'

Ο William Clem από την ομάδα Κοπεγχάγη το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Patrick Mortensen

41'

Η ομάδα Άαρχους ξεκινάει αντεπίθεση

40'

Κατοχή: Άαρχους: 53%, Κοπεγχάγη: 47%.

40'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο William Clem από την ομάδα Κοπεγχάγη ανατρέπει τον Tobias Moelgaard

40'

Ο Jesper Hansen κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

40'

40'

Ο Victor Kristiansen από την ομάδα Κοπεγχάγη εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

40'

39'

39'

Ο Lukas Lerager κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

38'

38'

Ο Lukas Lerager τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

38'

38'

Ο Victor Kristiansen κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Tobias Moelgaard.

37'

37'

Ο William Clem από την ομάδα Κοπεγχάγη απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

36'

Ο Lukas Lerager σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Jesper Hansen ελέγχει την φάση

36'

Ο Andreas Cornelius τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

35'

35'

35'

34'

34'

33'

33'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Tobias Moelgaard για την ομάδα Άαρχους. Ο Mohamed Daramy σταματάει την φάση.

33'

33'

32'

Ο Mikael Anderson εκτελεί το φάουλ προς την εστία, αλλά ο Kamil Grabara ελέγχει την φάση

32'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Lukas Lerager από την ομάδα Κοπεγχάγη ανατρέπει τον Patrick Mortensen

31'

31'

Ο Frederik Tingager απομακρύνει τη μπάλα

30'

30'

30'

29'

Καλή ενέργεια από τον Mohamed Daramy ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

29'

29'

29'

29'

Ο Patrick Mortensen από την ομάδα Άαρχους στέλνει την μπάλα λίγο άουτ. Τόσο κοντά!

29'

28'

27'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Elias Jelert από την ομάδα Κοπεγχάγη ανατρέπει τον Eric Kahl

27'

26'

26'

Ο Hakon Arnar Haraldsson από την ομάδα Κοπεγχάγη στέλνει την μπάλα λίγο άουτ. Τόσο κοντά!

26'

Ο Elias Jelert τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

26'

25'

24'

24'

23'

23'

23'

22'

22'

22'

Ο Lukas Lerager από την ομάδα Κοπεγχάγη απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

21'

Η ομάδα Άαρχους κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

21'

20'

20'

20'

19'

19'

18'

17'

17'

17'

VAR - ΠΙΘΑΝΟ ΠΕΝΑΛΤΙ! - Ο διαιτητής σταματάει το παιχνίδι. Έλεγχος από το VAR σε εξέλιξη, πιθανός καταλογισμός πέναλτι.

17'

Ο Frederik Tingager τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

16'

16'

Κατοχή: Άαρχους: 47%, Κοπεγχάγη: 53%.

15'

Ο Mikael Anderson απομακρύνει τη μπάλα

15'

14'

Ο Victor Kristiansen κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

14'

Ο Tobias Moelgaard απομακρύνει τη μπάλα

14'

14'

14'

Ο Mikael Anderson από την ομάδα Άαρχους εκτελεί το κόρνερ χαμηλά από τα αριστερά.

14'

13'

Ο Jesper Hansen απομακρύνει τη μπάλα

13'

13'

13'

13'

12'

12'

Μεγάλη χαμένη ευκαιρία! Ο Mikael Anderson από την ομάδα Άαρχους αστοχεί από πλεονεκτική θέση. Σπατάλησε την ευκαιρία.

12'

Η σέντρα από τον Mads Emil Madsen από την ομάδα Άαρχους βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

12'

12'

Ο Davit Khocholava σταματά επιτυχώς το σουτ

12'

Το σουτ του Patrick Mortensen μπλοκάρεται

11'

Ο Thomas Kristensen κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Andreas Cornelius.

11'

11'

Ο Davit Khocholava κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

10'

10'

Κατοχή: Άαρχους: 32%, Κοπεγχάγη: 68%.

10'

10'

9'

Ο William Clem σταματά επιτυχώς το σουτ

9'

9'

9'

8'

8'

8'

8'

7'

6'

6'

6'

Κατοχή: Άαρχους: 34%, Κοπεγχάγη: 66%.

6'

5'

5'

5'

4'

4'

3'

Ο Victor Kristiansen έκανε φάουλ, καθώς δεν είχε άλλο τρόπο να σταματήσει την αντεπίθεση, και βλέπει κίτρινη κάρτα

3'

Ο Victor Kristiansen από την ομάδα Κοπεγχάγη το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Jelle Duin

3'

3'

Ο Frederik Tingager από την ομάδα Άαρχους απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

3'

Ο Nicolai Poulsen απομακρύνει τη μπάλα

3'

Ο Patrick Mortensen σταματά επιτυχώς το σουτ

2'

Ο Lukas Lerager της ομάδας Κοπεγχάγη παίρνει την κεφαλιά αλλά βλέπει την προσπάθεια του να μπλοκάρεται πριν καταλήξει στα δίχτυα.

2'

Ο Victor Kristiansen από την ομάδα Κοπεγχάγη εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

2'

2'

2'

2'

Ο Davit Khocholava κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Patrick Mortensen.

1'

Ο William Clem κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Jelle Duin.

1'

1'

1'

Συννεφιασμένος ο καιρός αυτήν τη στιγμή.

1'

Η ομάδα Κοπεγχάγη είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Ceres Park, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Η ομάδα Κοπεγχάγη δεν έχει κερδίσει στους τελευταίους 7 από 8 αγώνες εκτός έδρας σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: 1X με απόδοση 1.64 στον ΟΠΑΠ
  • Στους τελευταίους 5 από 6 αγώνες της ομάδας Άαρχους, μπήκαν λιγότερα από 2.5 γκολ (στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα).
    Σημείο: Under με απόδοση 1.65 στον ΟΠΑΠ
  • Στους τελευταίους 5 από 6 αγώνες της ομάδας Κοπεγχάγη, μπήκαν λιγότερα από 2.5 γκολ (στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα).

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα