90+9'

90+8'

Ελεύθερο για την ομάδα Βίμποργκ

90+8'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Andreas Smed από την ομάδα Χβιντόβρε αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

90+8'

Η ομάδα Χβιντόβρε εκτελεί πλάγιο μπροστά από την αντίπαλη περιοχή

90+8'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Magnus Westergaard από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Mads Kaalund

90+8'

90+7'

Ελεύθερο για την ομάδα Χβιντόβρε

90+7'

Ο Isak Steiner Jensen από την ομάδα Βίμποργκ είχε προσπάθεια εκτός στόχου

90+7'

Η ομάδα Βίμποργκ εκδηλώνει επίθεση

90+7'

Η ομάδα Βίμποργκ εκτελεί πλάγιο μπροστά από την αντίπαλη περιοχή

90+6'

Ο Matti Olsen απομακρύνει τη μπάλα

90+6'

90+6'

90+4'

Ο Anosike Ementa από την ομάδα Βίμποργκ είναι σε θέση οφσάιντ

90+4'

90+3'

90+3'

90+3'

Ο Isak Steiner Jensen από την ομάδα Βίμποργκ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

90+2'

Καλή ενέργεια από τον Tobias Thomsen ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

90+2'

90+2'

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 9'

90+1'

Ο Lirim Qamili είναι τραυματίας και αντικαθίσταται από τον Mathias Andreasen

90+1'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Lirim Qamili να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

90'
VAR

ΑΚΥΡΩΝΕΤΑΙ Η ΚΑΡΤΑ! Αφού είδε ξανά τη φάση, ο διαιτητής ανακάλεσε την κάρτα για τον Nico Mantl της ομάδας Βίμποργκ.

87'

Ο Lirim Qamili είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

87'

87'

VAR - ΚΑΡΤΑ! Ο διαιτητής σταμάτησε το παιχνίδι. Γίνεται έλεγχος του VAR, πιθανή κάρτα για τον παίκτη της ομάδας Βίμποργκ.

85'
Κόκκινη κάρτα

Η κάρτα στον Nico Mantl της ομάδας Βίμποργκ δεν ισχύει μετά από παρέμβαση του VAR.

85'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Nico Mantl υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Lirim Qamili

85'

Ο Tobias Thomsen κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

85'

Κατοχή: Βίμποργκ: 51%, Χβιντόβρε: 49%.

85'

Ο Christian Jakobsen από την ομάδα Χβιντόβρε είναι σε θέση οφσάιντ

85'
Γκολ

ΑΚΥΡΩΝΕΤΑΙ ΤΟ ΓΚΟΛ! - Αφού είδε ξανά τη φάση, ο διαιτητής γνωστοποίησε ότι το γκολ για την ομάδα Χβιντόβρε δεν μετράει λόγω οφσάιντ.

84'

VAR - ΓΚΟΛ! Ο διαιτητής σταμάτησε το παιχνίδι. Γίνεται έλεγχος του VAR, πιθανό γκολ για την ομάδα Χβιντόβρε

84'

Ο Lirim Qamili έδωσε την ασίστ για το γκολ!

83'

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ! Η ομάδα Χβιντόβρε έστειλε την μπάλα στα δίχτυα και ο Simon Makienok βάζει το όνομά του στον πίνακα των σκόρερ.

83'

82'

Ο Daniel Anyembe δίνει τη θέση του στον Jakob Vester

82'

Ο Serginho δίνει τη θέση του στον Nigel Thomas

81'

81'

80'

Ο Isak Steiner Jensen από την ομάδα Βίμποργκ είναι σε θέση οφσάιντ

80'

79'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Tobias Thomsen στέλνει με το δεξί πόδι τη μπάλα στα δίχτυα!

79'

Ο Daniel Anyembe από την ομάδα Βίμποργκ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

79'

79'

78'

78'

Ο Jakob Bonde από την ομάδα Βίμποργκ είχε προσπάθεια εκτός στόχου

78'

Ο Isak Steiner Jensen τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

78'

Η ομάδα Βίμποργκ ξεκινάει αντεπίθεση

78'

Ο Marc Nielsen από την ομάδα Χβιντόβρε εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

77'

77'

Ο Tobias Thomsen κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο Nico Mantl μπλοκάρει εύκολα

77'

Ο Mads Kaalund τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

77'

Η σέντρα από τον Marc Nielsen από την ομάδα Χβιντόβρε βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

76'

76'

76'

75'

Ο Nicolas Buergy απομακρύνει τη μπάλα

75'

75'

Κατοχή: Βίμποργκ: 53%, Χβιντόβρε: 47%.

75'

Ο Marc Nielsen από την ομάδα Χβιντόβρε εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

75'

Ο Magnus Fredslund εκτελεί το φάουλ προς την εστία, αλλά ο Nico Mantl ελέγχει την φάση

74'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Serginho από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Marc Nielsen

73'

73'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Lirim Qamili από την ομάδα Χβιντόβρε αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

73'

Η σέντρα από τον Christian Jakobsen από την ομάδα Χβιντόβρε βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

72'

71'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Marc Nielsen από την ομάδα Χβιντόβρε ανατρέπει τον Serginho

71'

71'

Κατοχή: Βίμποργκ: 54%, Χβιντόβρε: 46%.

70'

Η ομάδα Χβιντόβρε εκτελεί πλάγιο στο δικό της μισό του γηπέδου

70'

70'

Καλή ενέργεια από τον Isak Steiner Jensen ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

69'

69'

69'

68'

67'

Ο Jonas Gemmer δίνει τη θέση του στον Mads Kaalund

67'

Ο Thomas Joergensen δίνει τη θέση του στον Tobias Thomsen

66'

Ο διαιτητής δε δέχεται τα παράπονα από τον Per Frandsen, που βλέπει κίτρινη κάρτα για διαμαρτυρία

65'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Isak Steiner Jensen στέλνει με το αριστερό πόδι την μπάλα στα δίχτυα!

65'

Το σουτ του Serginho μπλοκάρεται

65'

65'

65'

64'

Καλή ενέργεια από τον Magnus Westergaard ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

64'

64'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Simon Makienok από την ομάδα Χβιντόβρε ανατρέπει τον Srdjan Kuzmic

64'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Christian Jakobsen από την ομάδα Χβιντόβρε ανατρέπει τον Mads Soendergaard

63'

Το παιχνίδι αρχίζει ξανά με ελεύθερο

63'

Το παιχνίδι σταματάει για μία στιγμή, καθώς η μπάλα βρήκε στον διαιτητή.

63'

62'

62'

62'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jakob Bonde από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Lirim Qamili

61'

Ο Jeppe Groenning δίνει τη θέση του στον Magnus Westergaard

61'

Ο Oliver Bundgaard Kristensen δίνει τη θέση του στον Srdjan Kuzmic

60'

Ο Jeffrey Papa δίνει τη θέση του στον Andreas Smed

59'

Ο Serginho έδωσε την ασίστ για το γκολ.

59'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Daniel Anyembe σκοράρει με το αριστερό πόδι!

59'

Το σουτ του Jakob Bonde μπλοκάρεται

59'

Ο Serginho τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

59'

59'

Ο Jakob Bonde σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Adrian Kappenberger ελέγχει την φάση

58'

58'

58'

Ο Matti Olsen από την ομάδα Χβιντόβρε απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

57'

56'

56'

56'

56'

55'

55'

54'

54'

54'

Η σέντρα από τον Magnus Fredslund από την ομάδα Χβιντόβρε βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

54'

Ο Magnus Fredslund από την ομάδα Χβιντόβρε εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

53'

Ο Daniel Anyembe απομακρύνει τη μπάλα

53'

Ο Mads Soendergaard από την ομάδα Βίμποργκ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Lirim Qamili

52'

52'

51'

Ο Lirim Qamili αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

51'

Ο Jonas Gemmer από την ομάδα Χβιντόβρε εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

51'

Ο Simon Makienok κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο Nico Mantl μπλοκάρει εύκολα

51'

50'

50'

Κατοχή: Βίμποργκ: 49%, Χβιντόβρε: 51%.

50'

Ο Malte Kiilerich Hansen από την ομάδα Χβιντόβρε απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

49'

48'

48'

48'

47'

Ο Stipe Radic από την ομάδα Βίμποργκ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

47'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jeppe Groenning από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Christian Jakobsen

46'

46'

Ο Nicolas Buergy από την ομάδα Βίμποργκ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

46'

46'

46'

Ο Martin Spelmann δίνει τη θέση του στον Magnus Fredslund

46'

45+5'

45+5'

45+5'

45+4'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mads Soendergaard από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Malte Kiilerich Hansen

45+4'

45+4'

45+3'

45+3'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jeffrey Papa από την ομάδα Χβιντόβρε ανατρέπει τον Jakob Bonde

45+2'

45+2'

45+2'

Ο Serginho από την ομάδα Βίμποργκ είναι σε θέση οφσάιντ

45+1'

45+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 4'

45+1'

45+1'

Ο Christian Jakobsen από την ομάδα Χβιντόβρε είχε προσπάθεια εκτός στόχου

45+1'

45'

45'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Lirim Qamili από την ομάδα Χβιντόβρε ανατρέπει τον Jakob Bonde

44'

44'

44'

43'

Ο Oliver Bundgaard Kristensen από την ομάδα Βίμποργκ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

42'

Ο Mads Soendergaard κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο Adrian Kappenberger μπλοκάρει εύκολα

42'

Η σέντρα από τον Isak Steiner Jensen από την ομάδα Βίμποργκ βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

41'

41'

Καλή ενέργεια από τον Lirim Qamili ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

40'

40'

Κατοχή: Βίμποργκ: 48%, Χβιντόβρε: 52%.

40'

39'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Malte Kiilerich Hansen να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

38'

Ο Malte Kiilerich Hansen είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

38'

38'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Matti Olsen από την ομάδα Χβιντόβρε ανατρέπει τον Mads Soendergaard

37'

37'

37'

37'

Η σέντρα από τον Serginho από την ομάδα Βίμποργκ βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

36'

36'

Η ομάδα Βίμποργκ έχει την κατοχή της μπάλας

35'

Κατοχή: Βίμποργκ: 45%, Χβιντόβρε: 55%.

34'

33'

Κίτρινη κάρτα για τον Martin Spelmann

33'

Ο Martin Spelmann από την ομάδα Χβιντόβρε το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Isak Steiner Jensen

33'

33'

33'

32'

Ο Nicolas Buergy είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

32'

32'

Ο Jonas Gemmer αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

32'

32'

31'

31'

30'

30'

Ο Oliver Bundgaard Kristensen είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

30'

30'

29'

29'

29'

Ο Mads Soendergaard από την ομάδα Βίμποργκ εκτελεί το κόρνερ χαμηλά από τα αριστερά.

29'

28'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Serginho από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Matti Olsen

28'

Καλή ενέργεια από τον Serginho ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

27'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Anosike Ementa για την ομάδα Βίμποργκ. Ο Matti Olsen σταματάει την φάση.

27'

26'

Η ομάδα Βίμποργκ κατάφερε να σκοράρει το σημαντικό πρώτο γκολ. Μπορεί να χτίσει πάνω σε αυτό;

25'

24'

Ο Zan Zaletel είναι τραυματίας και αντικαθίσταται από τον Stipe Radic

24'

Ο Adrian Kappenberger έκανε μία κακή εκτέλεση που οδήγησε σε γκολ του αντιπάλου.

24'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Isak Steiner Jensen της ομάδας Βίμποργκ σκοράρει έξω από την περιοχή με το δεξί πόδι!

24'

23'

23'

23'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Zan Zaletel να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

22'

Ο Zan Zaletel είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

22'

22'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Malte Kiilerich Hansen από την ομάδα Χβιντόβρε αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

22'

Ο Jonas Gemmer από την ομάδα Χβιντόβρε εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

21'

Ο Zan Zaletel από την ομάδα Βίμποργκ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

21'

Ο Jonas Gemmer από την ομάδα Χβιντόβρε εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

21'

20'

20'

Κατοχή: Βίμποργκ: 44%, Χβιντόβρε: 56%.

20'

19'

19'

19'

Ο Matti Olsen κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

19'

18'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Daniel Anyembe από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Jeffrey Papa

17'

17'

17'

17'

16'

Η ομάδα Χβιντόβρε έχει την κατοχή της μπάλας

15'

15'

Κατοχή: Βίμποργκ: 52%, Χβιντόβρε: 48%.

15'

13'

13'

13'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Simon Makienok υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Zan Zaletel

13'

12'

11'

11'

11'

10'

10'

10'

10'

Κατοχή: Βίμποργκ: 55%, Χβιντόβρε: 45%.

8'

Ο Adrian Kappenberger κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

8'

8'

8'

7'

Ο Nico Mantl κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

7'

7'

6'

Ο Christian Jakobsen από την ομάδα Χβιντόβρε εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

6'

Ο Oliver Bundgaard Kristensen από την ομάδα Βίμποργκ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

6'

5'

Ο Jeffrey Papa από την ομάδα Χβιντόβρε είναι σε θέση οφσάιντ

5'

Ο Mads Soendergaard σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Adrian Kappenberger ελέγχει την φάση

5'

Κατοχή: Βίμποργκ: 86%, Χβιντόβρε: 14%.

5'

4'

4'

4'

2'

2'

Ο Simon Makienok από την ομάδα Χβιντόβρε απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

2'

Ο Daniel Anyembe από την ομάδα Βίμποργκ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

2'

Ο Thomas Joergensen από την ομάδα Χβιντόβρε απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

1'

1'

1'

Η ομάδα Χβιντόβρε είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

1'

Ο αγωνιστικός χώρος είναι σε φανταστική κατάσταση σήμερα και οι παίκτες απολαμβάνουν την επιφάνεια.

1'

Συννεφιασμένος ο καιρός αυτήν τη στιγμή.

1'

0'

Καλησπέρα σας από το Energi Viborg Arena, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Στους τελευταίους 7 από 8 αγώνες της ομάδας Χβιντόβρε, μπήκαν περισσότερα από 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
    Σημείο: Over με απόδοση 1.62 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Βίμποργκ δεν έχει κερδίσει στους τελευταίους 7 από 8 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: X2 με απόδοση 2.07 στον ΟΠΑΠ
  • Στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες της ομάδας Βίμποργκ, μπήκαν περισσότερα από 2.5 γκολ (στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα).

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα