Βίμποργκ - Κοπεγχάγη

31/7/2022 17:00
Κωδ ΟΠΑΠ: 580
4 - 2
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 661 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Βίμποργκ - Κοπεγχάγη στις 25/11/2023

• Θεατές: 6064
90+5'

90+5'

Κατοχή: Βίμποργκ: 39%, Κοπεγχάγη: 61%.

90+5'

Ελεύθερο για την ομάδα Κοπεγχάγη

90+5'

Ο Tobias Bech από την ομάδα Βίμποργκ είχε προσπάθεια εκτός στόχου

90+4'

Η ομάδα Βίμποργκ ξεκινάει αντεπίθεση

90+4'
Απόκρουση

Ο Lucas Lund Pedersen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+4'
Σέντρα

Ο Lukas Lerager κάνει τη σέντρα

90+3'

Ο Jan Zamburek έδωσε την ασίστ για το γκολ.

90+3'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Christian Soerensen σκοράρει με το αριστερό πόδι!

90+3'
Σέντρα

Ο Jan Zamburek κάνει τη σέντρα

90+2'
Απόκρουση

Ο Zan Zaletel απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+2'
Σέντρα

Ο Kevin Diks κάνει τη σέντρα

90+2'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 4'

90+2'

Ο Khouma Babacar από την ομάδα Κοπεγχάγη είναι σε θέση οφσάιντ

90+1'

Ο Viktor Claesson από την ομάδα Κοπεγχάγη κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

90+1'

Ο Elias Jelert από την ομάδα Κοπεγχάγη εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

90'

Το σουτ του Viktor Claesson μπλοκάρεται

90'

Ο Lucas Lund Pedersen έσωσε ένα σίγουρο γκολ! Ο Viktor Claesson βρέθηκε σε εξαιρετική θέση για να σκοράρει, αλλά ο Lucas Lund Pedersen του αρνήθηκε το γκολ με μια μεγάλη απόκρουση.

90'

Ο Denis Vavro από την ομάδα Κοπεγχάγη δίνει πάσα με το κεφάλι σε έναν συμπαίκτη του.

90'
Γέμισμα

Ο Nicolai Boilesen εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

90'

Ο διαιτητής δείχνει κίτρινη στον Zan Zaletel για αντιαθλητικό χτύπημα

90'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Jeppe Groenning υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Paul Mukairu

89'

Ο Nicolai Boilesen από την ομάδα Κοπεγχάγη κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

89'

Η ομάδα Κοπεγχάγη έχει την κατοχή της μπάλας

88'

Η ομάδα Βίμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

88'

Ο Pep Biel δίνει τη θέση του στον Paul Mukairu

88'

Ο Hakon Arnar Haraldsson δίνει τη θέση του στον William Boeving

87'
Σέντρα

Ο Rasmus Falk κάνει τη σέντρα

87'

Ο Denis Vavro δοκιμάζει τον Lucas Lund Pedersen με ένα μακρινό σουτ το οποίο όμως αποκρούεται!

87'

86'

85'

Ο Lukas Lerager αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

85'

Ο Daniel Anyembe από την ομάδα Βίμποργκ κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

85'
Απόκρουση

Ο Daniel Anyembe απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

85'

Η ομάδα Κοπεγχάγη ξεκινάει αντεπίθεση

85'

Τι ευκαιρία! Ο Christian Soerensen φαινόταν πως θα σκοράρει, αλλά η προσπάθειά του δεν πέρασε τη γραμμή!

84'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Christian Soerensen , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

84'

Η ομάδα Βίμποργκ έχει την κατοχή της μπάλας

83'

Η ομάδα Βίμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

82'

Ο Clint Leemans δίνει τη θέση του στον Tobias Bech

82'

Ο Jay-Roy Grot δίνει τη θέση του στον Marokhy Ndione

82'

Κίτρινη κάρτα για τον Elias Jelert

82'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Elias Jelert υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Jay-Roy Grot

81'

Ο Kevin Diks από την ομάδα Κοπεγχάγη κάνει μία ωραία πάσα μέσα στην περιοχή αλλά οι συμπαίκτες του δεν μπορουν να την εκμεταλλευτούν.

81'

Ελεύθερο για την ομάδα Βίμποργκ

80'
Κακό κοντρόλ

Ο Khouma Babacar από την ομάδα Κοπεγχάγη έκανε κακή επαφή με τη μπάλα και δεν εκμεταλλεύτηκε την σέντρα του συμπαίκτη του.

80'
Σέντρα

Ο Hakon Arnar Haraldsson κάνει τη σέντρα

80'

Κατοχή: Βίμποργκ: 38%, Κοπεγχάγη: 62%.

80'

Ο Jan Zamburek τιμωρείται για σπρώξιμο στον Denis Vavro

80'

Ο Lucas Lund Pedersen κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

79'

Ο Pep Biel από την ομάδα Κοπεγχάγη εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

79'

Το σουτ του Lukas Lerager μπλοκάρεται

78'

Ο Kevin Diks από την ομάδα Κοπεγχάγη στέλνει την μπάλα στην καρδιά της περιοχής.

78'

Ο Hakon Arnar Haraldsson από την ομάδα Κοπεγχάγη πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

78'
Απόκρουση

78'

Σουτ του Khouma Babacar βρίσκει σε σώματα και καταλήγει εκτός εστίας

78'
Σέντρα

Ο Viktor Claesson κάνει τη σέντρα

77'

Ο Pep Biel από την ομάδα Κοπεγχάγη κάνει την πάσα στην πλάτη της άμυνας αλλά ο τερματοφύλακας βγαίνει και μαζεύει.

77'

6064 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

76'

76'

76'

Τι ευκαιρία! Ο Khouma Babacar έχει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, αλλά η κεφαλιά του περνάει δίπλα από την εστία!

75'
Σέντρα

75'

Η ομάδα Βίμποργκ παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

75'

Ο Nicolai Boilesen από την ομάδα Κοπεγχάγη προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή, αλλά το σουτ του έφυγε δίπλα από την εστία.

75'

Ο Pep Biel επιχειρεί να σκοράρει με απευθείας φάουλ, αλλά η μπάλα φεύγει άουτ

74'

73'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Jeppe Groenning για την ομάδα Βίμποργκ. Ο Pep Biel σταματάει την φάση.

73'
Σέντρα

Ο Hakon Arnar Haraldsson από την ομάδα Κοπεγχάγη κάνει την σέντρα αλλά δεν βρίσκει στόχο

72'

Η ομάδα Κοπεγχάγη εκδηλώνει επίθεση

72'

Η ομάδα Κοπεγχάγη παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

72'

Ο Jay-Roy Grot από την ομάδα Βίμποργκ προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή, αλλά το σουτ του έφυγε δίπλα από την εστία.

71'

Η ομάδα Βίμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

71'

Ο Justin Lonwijk είναι τραυματίας και αντικαθίσταται από τον Jonas Thorsen

71'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Justin Lonwijk να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

70'

Ο Justin Lonwijk είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

70'

69'
Σέντρα

Ο Elias Jelert κάνει τη σέντρα

69'

69'

Ο Jeppe Groenning σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Karl-Johan Johnsson ελέγχει την φάση

68'

68'

67'
Απόκρουση

Ο Clint Leemans απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

67'

67'
Απόκρουση

67'
Σέντρα

66'

66'

Ο Kevin Diks αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

66'

65'

Ο Isak Bergmann Johannesson δίνει τη θέση του στον Khouma Babacar

65'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Jeppe Groenning ανέτρεψε τον Pep Biel από πίσω και δόθηκε φάουλ

64'

64'
Απόκρουση

Ο Nicolas Buergy απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

64'
Σέντρα

Ο Elias Jelert από την ομάδα Κοπεγχάγη κάνει την σέντρα αλλά δεν βρίσκει στόχο

64'

Εδώ θα μπορούσε να γίνει μία καλή ευκαιρία καθώς ο Viktor Claesson από την ομάδα Κοπεγχάγη «κόβει» την αντίπαλη άμυνα στα δύο με μία κάθετη πάσα...

64'

63'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Kevin Diks από την ομάδα Κοπεγχάγη ανατρέπει τον Justin Lonwijk

63'

Ο Hakon Arnar Haraldsson υποπίπτει σε χέρι

63'

63'

62'

Ο Kevin Diks έδωσε την ασίστ για το γκολ.

62'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Pep Biel σκοράρει με το αριστερό πόδι!

62'
Σέντρα

61'

Ο Nicolas Buergy τιμωρείται για σπρώξιμο στον Kevin Diks

61'

Ο Christian Soerensen από την ομάδα Βίμποργκ εκτελεί χαμηλά το κόρνερ από τα δεξιά.

60'

Ο Peter Ankersen δίνει τη θέση του στον Elias Jelert

60'

Ο Victor Kristiansen δίνει τη θέση του στον Kevin Diks

60'

Ο Ibrahim Said δίνει τη θέση του στον Jan Zamburek

60'

Ο Mads Soendergaard δίνει τη θέση του στον Jakob Bonde

60'
Σέντρα

Ο Jay-Roy Grot από την ομάδα Βίμποργκ προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

59'

59'

Καλή ενέργεια από τον Jeppe Groenning ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

58'
Γέμισμα

Ο Christian Soerensen εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

57'

Ο Isak Bergmann Johannesson από την ομάδα Κοπεγχάγη το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Justin Lonwijk

57'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Pep Biel ανέτρεψε τον Mads Soendergaard από πίσω και δόθηκε φάουλ

57'

56'
Γκολ

ΤΟ ΓΚΟΛ ΜΕΤΡΑΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ! - Αφού είδε ξανά τη φάση, ο διαιτητής αποφασίζει ότι το γκολ για την ομάδα Βίμποργκ μετράει κανονικά.

56'

VAR - ΠΙΘΑΝΟ ΓΚΟΛ! - Ο διαιτητής σταματάει το παιχνίδι. Έλεγχος από το VAR σε εξέλιξη, πιθανός καταλογισμός γκολ.

55'

Ο Ibrahim Said έδωσε την ασίστ για το γκολ.

55'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Μία υπέροχη λόμπα από τον Justin Lonwijk της ομάδας Βίμποργκ με το δεξί πόδι.

55'

Ο Ibrahim Said από την ομάδα Βίμποργκ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

55'

55'
Απόκρουση

55'

Ο Pep Biel από την ομάδα Κοπεγχάγη εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

54'
Απόκρουση

Ο Daniel Anyembe απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

54'
Σέντρα

54'

54'

Ο Hakon Arnar Haraldsson από την ομάδα Κοπεγχάγη κάνει μία ωραία πάσα μέσα στην περιοχή αλλά οι συμπαίκτες του δεν μπορουν να την εκμεταλλευτούν.

53'

53'

Ο Justin Lonwijk δοκίμασε ένα δύσκολο ανάποδο ψαλίδι με την μπάλα να φεύγει άουτ

53'
Σέντρα

Ο Daniel Anyembe κάνει τη σέντρα

52'
Σέντρα

Ο Justin Lonwijk κάνει τη σέντρα

52'

Η ομάδα Βίμποργκ εκδηλώνει επίθεση

52'

51'

51'

Ο Victor Kristiansen από την ομάδα Κοπεγχάγη έκανε κακή επαφή με τη μπάλα και δεν εκμεταλλεύτηκε την σέντρα του συμπαίκτη του.

51'

Ο Viktor Claesson δοκιμάζει τον Lucas Lund Pedersen με ένα μακρινό σουτ το οποίο όμως αποκρούεται!

51'

51'

50'

50'
Γέμισμα

Ο Pep Biel από την ομάδα Κοπεγχάγη εκτελεί το φάουλ αλλά δεν βρίσκει τον στόχο.

49'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Ibrahim Said ανέτρεψε τον Pep Biel από πίσω και δόθηκε φάουλ

49'
Σέντρα

49'
Απόκρουση

49'

49'

Σουτ του Denis Vavro βρίσκει σε σώματα και καταλήγει εκτός εστίας

48'

Ο Hakon Arnar Haraldsson από την ομάδα Κοπεγχάγη κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

48'

Ο Rasmus Falk από την ομάδα Κοπεγχάγη πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

48'

48'

48'

47'
Απόκρουση

47'
Σέντρα

Ο Victor Kristiansen κάνει τη σέντρα

47'

47'

Ο Pep Biel από την ομάδα Κοπεγχάγη εκτελεί το κόρνερ χαμηλά από τα αριστερά.

47'

Ο Pep Biel αναγκάζει τον Lucas Lund Pedersen σε μία καλή απόκρουση και η μπάλα φεύγει κόρνερ!

46'

46'
Απόκρουση

Ο Jeppe Groenning απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

46'
Σέντρα

Ο Peter Ankersen κάνει τη σέντρα

46'

45+2'

45+1'

Κίτρινη κάρτα για τον Denis Vavro

45+1'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Denis Vavro υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Justin Lonwijk

45+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 1'

45+1'

45'

Η ομάδα Κοπεγχάγη κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

45'

45'

44'

Ο Isak Bergmann Johannesson σουτάρει προς την εστία αλλά ο Lucas Lund Pedersen μπλοκάρει

44'

44'

43'

43'

Ο Pep Biel αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

43'

Ο Viktor Claesson από την ομάδα Κοπεγχάγη πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

42'

42'

Ο Jay-Roy Grot τιμωρείται για σπρώξιμο στον Rasmus Falk

42'

Ο Daniel Anyembe από την ομάδα Βίμποργκ κάνει μία πάσα στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας αλλά «κόβεται από τον αντίπαλο.

41'
Απόκρουση

41'
Γέμισμα

Ο Pep Biel εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

41'

Κατοχή: Βίμποργκ: 42%, Κοπεγχάγη: 58%.

40'

Κίτρινη κάρτα για τον Ibrahim Said

40'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Ibrahim Said από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Victor Kristiansen

40'

40'

Το σουτ του Hakon Arnar Haraldsson μπλοκάρεται

40'

Ο Viktor Claesson από την ομάδα Κοπεγχάγη δίνει πάσα με το κεφάλι σε έναν συμπαίκτη του.

39'

39'

38'

38'

38'

38'

Κατοχή: Βίμποργκ: 41%, Κοπεγχάγη: 59%.

37'

Ο Karl-Johan Johnsson κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

37'

Ο Christian Soerensen από την ομάδα Βίμποργκ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

37'

Το σουτ του Daniel Anyembe μπλοκάρεται

37'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Denis Vavro ανέτρεψε τον Jay-Roy Grot από πίσω και δόθηκε φάουλ

36'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jeppe Groenning από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Rasmus Falk

35'

Η ομάδα Κοπεγχάγη κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

35'

35'

Η ομάδα Κοπεγχάγη κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

35'
Γκολ

34'

33'

Ο Justin Lonwijk έδωσε την ασίστ για το γκολ.

33'
ΜΕΓΑΛΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ!

Γ Κ Ο Ο Ο Ο Ο Λ- Ο Clint Leemans από την ομάδα Βίμποργκ πιάνει την κοντινή κεφαλιά και στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

33'

Ο Justin Lonwijk από την ομάδα Βίμποργκ δίνει πάσα με το κεφάλι σε έναν συμπαίκτη του.

33'
Σέντρα

Ο Jeppe Groenning κάνει τη σέντρα

33'

33'

Κατοχή: Βίμποργκ: 40%, Κοπεγχάγη: 60%.

33'

Η ομάδα Κοπεγχάγη κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

32'
Απόκρουση

Ο Peter Ankersen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

32'

32'
Απόκρουση

Ο Denis Vavro απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

32'

Το σουτ του Christian Soerensen μπλοκάρεται

32'

31'

Η ομάδα Βίμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

31'
Απόκρουση

Ο Lukas Lerager απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

31'

Ένας παίκτης από την ομάδα Βίμποργκ στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά.

30'
Απόκρουση

30'

30'
Απόκρουση

30'

30'

30'

Έχει σταματήσει το παιχνίδι και ο διαιτητής μιλάει στους παίκτες.

29'
Απόκρουση

Ο Victor Kristiansen απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

29'
Σέντρα

29'

28'

27'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Clint Leemans αντιδρά πρώτος σε μία διεκδικούμενη μπάλα και τη στέλνει στα δίχτυα με το δεξί!!

27'

ΤΟ ΕΧΑΣΕ! - Ο Clint Leemans εκτελεί το πέναλτι αλλά ο Karl-Johan Johnsson μπλοκάρει!

27'
Πέναλτι

Μετά από εξέταση του VAR, ο διαιτητής αποφάσισε να αλλάξει την απόφασή του και να καταλογίσει πέναλτι για την ομάδα Βίμποργκ!

26'

VAR - ΠΙΘΑΝΟ ΠΕΝΑΛΤΙ! - Ο διαιτητής σταματάει το παιχνίδι. Έλεγχος από το VAR σε εξέλιξη, πιθανός καταλογισμός πέναλτι.

26'

ΠΕΝΑΛΤΙ- Ο Isak Bergmann Johannesson από την ομάδα Κοπεγχάγη υποπίπτει σε πέναλτι καθώς ανέτρεψε τον Christian Soerensen.

26'

Ο Ibrahim Said από την ομάδα Βίμποργκ στέλνει την μπάλα στην καρδιά της περιοχής.

26'
Απόκρουση

Ο Nicolai Boilesen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

25'

25'
Σέντρα

Ο Christian Soerensen κάνει τη σέντρα

25'

Ο Christian Soerensen από την ομάδα Βίμποργκ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

25'

25'

24'

24'

23'
Απόκρουση

23'

Ο Pep Biel από την ομάδα Κοπεγχάγη στέλνει την μπάλα στην καρδιά της περιοχής.

23'

Ο Pep Biel από την ομάδα Κοπεγχάγη εκτελεί χαμηλά το κόρνερ από τα δεξιά.

23'
Απόκρουση

Ο Christian Soerensen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

23'
Σέντρα

23'

Κατοχή: Βίμποργκ: 35%, Κοπεγχάγη: 65%.

23'

22'

Ο Pep Biel από την ομάδα Κοπεγχάγη βλέπει μία κάθετη πάσα, αλλά ένας αντίπαλος τη σταμάτησε.

22'

Εδώ θα μπορούσε να γίνει μία καλή ευκαιρία καθώς ο Victor Kristiansen από την ομάδα Κοπεγχάγη «κόβει» την αντίπαλη άμυνα στα δύο με μία κάθετη πάσα...

22'

22'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Ibrahim Said από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Rasmus Falk

21'

21'

20'
Απόκρουση

20'

20'

Έχουμε ένα καλό μακρινό σουτ από τον Lukas Lerager και ο Lucas Lund Pedersen αναγκάζεται σε απόκρουση. Κόρνερ.

20'

Το αμυντικό λάθος του Lucas Lund Pedersen μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

19'

19'

18'

18'

17'
Σέντρα

Ο Pep Biel κάνει τη σέντρα

17'

17'

17'
Σέντρα

Ο Ibrahim Said κάνει τη σέντρα

16'

16'
Απόκρουση

Ο Karl-Johan Johnsson απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

15'
Σέντρα

15'

Κατοχή: Βίμποργκ: 27%, Κοπεγχάγη: 73%.

15'

14'
Απόκρουση

14'

14'
Γέμισμα

14'

13'

13'
Απόκρουση

13'
Σέντρα

13'

12'

12'
Σέντρα

Ο Isak Bergmann Johannesson από την ομάδα Κοπεγχάγη εκτελεί το φάουλ αλλά ο συμπαίκτης του δεν προλαβαίνει την μπάλα και η ευκαιρία χάνεται.

11'

11'
Απόκρουση

11'
Σέντρα

11'

11'

Κατοχή: Βίμποργκ: 36%, Κοπεγχάγη: 64%.

10'

Ο Isak Bergmann Johannesson από την ομάδα Κοπεγχάγη είναι σε θέση οφσάιντ

10'
Απόκρουση

10'

9'

Έχουμε ένα καλό μακρινό σουτ από τον Pep Biel και ο Lucas Lund Pedersen αναγκάζεται σε απόκρουση. Κόρνερ.

9'

9'

9'

8'

Κατοχή: Βίμποργκ: 25%, Κοπεγχάγη: 75%.

8'
Γκολ

ΤΟ ΓΚΟΛ ΜΕΤΡΑΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ! - Αφού είδε ξανά τη φάση, ο διαιτητής αποφασίζει ότι το γκολ για την ομάδα Κοπεγχάγη μετράει κανονικά.

8'

7'

Ο Pep Biel έδωσε την ασίστ για το γκολ.

7'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Viktor Claesson της ομάδας Κοπεγχάγη σκοράρει με κεφαλιά

7'
Γέμισμα

6'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Mads Soendergaard ανέτρεψε τον Lukas Lerager από πίσω και δόθηκε φάουλ

5'

4'

4'

Τόσο κοντά! Ο Justin Lonwijk έχει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, αλλά η κεφαλιά του απομακρύνεται από τον Karl-Johan Johnsson!

4'

Ένας παίκτης από την ομάδα Βίμποργκ στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά.

4'

3'

3'

2'

2'

2'

2'

2'
Σέντρα

1'

1'

O Denis Vavro στέλνει τη μπάλα μακριά.

1'

1'

1'

Συννεφιασμένος ο καιρός αυτήν τη στιγμή.

1'

Η ομάδα Κοπεγχάγη είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Energi Viborg Arena, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Η ομάδα Βίμποργκ νίκησε στους τελευταίους 4 αγώνες εντός έδρας σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: 1 με απόδοση 3.70 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Κοπεγχάγη νίκησε στους τελευταίους 4 αγώνες εκτός έδρας σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: 2 με απόδοση 1.82 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Βίμποργκ νικούσε στο ημίχρονο στους τελευταίους 4 αγώνες εντός έδρας σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: Ημ.1 με απόδοση 4.00 στον ΟΠΑΠ
  • Στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες της ομάδας Κοπεγχάγη, μπήκαν περισσότερα από 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
    Σημείο: Over με απόδοση 1.70 στον ΟΠΑΠ

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα