1/5/2022 15:00
Κωδ ΟΠΑΠ: 436
0 - 3
Τελείωσε
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 739 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Σοντερίσκε - Βέιλε στις 6/9/2023

• Θεατές: 4158
90+3'

Δίκαιη νίκη για την ομάδα Σοντερίσκε μετά από μία καλή εμφάνιση

90+3'

90+3'

Κατοχή: Βέιλε: 59%, Σοντερίσκε: 41%.

90+2'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Kristofer Ingi Kristinsson ανέτρεψε τον Lundrim Hetemi από πίσω και δόθηκε φάουλ

90+1'

Η ομάδα Βέιλε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 2'

90'

Κίτρινη κάρτα για τον Rilwan Hassan

90'

Ο Rilwan Hassan βουτάει στο χορτάρι προσπαθώντας να κερδίσει σφύριγμα, αλλά ο διαιτητής δεν το χάβει

88'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Ebenezer Ofori από την ομάδα Βέιλε ανατρέπει τον Rilwan Hassan

88'

Ο Alexander Brunst-Zoellner έσωσε ένα σίγουρο γκολ! Ο Robin Schouten βρέθηκε σε εξαιρετική θέση για να σκοράρει, αλλά ο Alexander Brunst-Zoellner του αρνήθηκε το γκολ με μια μεγάλη απόκρουση.

87'

Η ομάδα Σοντερίσκε ξεκινάει αντεπίθεση

87'

4158 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

87'

Ο Lundrim Hetemi από την ομάδα Βέιλε κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

86'

Ο Emil Kornvig από την ομάδα Σοντερίσκε είναι υποψήφιος για παίκτης του παιχνιδιού μετά την σπουδαία σημερινή του εμφάνιση

86'

Ελεύθερο για την ομάδα Σοντερίσκε

85'

Κατοχή: Βέιλε: 62%, Σοντερίσκε: 38%.

85'

Ο Rasmus Vinderslev δίνει τη θέση του στον Robin Schouten

85'

Ο Emil Kornvig δίνει τη θέση του στον Marc Dal Hende

84'

Η ομάδα Σοντερίσκε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

83'

Το σουτ του Edgar Babayan μπλοκάρεται

83'
Απόκρουση

Ο Nicolai Floe απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

83'

Ο Edgar Babayan από την ομάδα Βέιλε εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

82'
Απόκρουση

Ο Maxime Soulas απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

82'
Σέντρα

Ο Andres Ponce κάνει τη σέντρα

81'

80'

Κίνδυνος! Ο Nicolaj Thomsen από την ομάδα Σοντερίσκε δίνει μία σωστή πάσα στην πλάτη της άμυνας και βρίσκει έναν συμπαίκτη του.

80'

79'

79'

78'

Κίτρινη κάρτα για τον Dimitrios Emmanouilidis

78'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Dimitrios Emmanouilidis από την ομάδα Βέιλε ανατρέπει τον Rasmus Vinderslev

77'

Η ομάδα Σοντερίσκε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

77'

76'

Το σουτ του Emil Kornvig μπλοκάρεται

75'

Η ομάδα Βέιλε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

75'

Ο Peter Christiansen δίνει τη θέση του στον Mads Albaek

74'

Κίτρινη κάρτα για τον Emil Kornvig

74'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Emil Kornvig από την ομάδα Σοντερίσκε ανατρέπει τον Lundrim Hetemi

73'

Η ομάδα Βέιλε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

72'

Ο Allan Sousa δίνει τη θέση του στον Andres Ponce

72'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Rilwan Hassan από την ομάδα Σοντερίσκε ανατρέπει τον Jerome Opoku

71'

Ο Allan Sousa από την ομάδα Βέιλε κάνει την πάσα στην πλάτη της άμυνας αλλά ο τερματοφύλακας βγαίνει και μαζεύει.

70'

Κατοχή: Βέιλε: 63%, Σοντερίσκε: 37%.

70'

Ο Rilwan Hassan σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Alexander Brunst-Zoellner ελέγχει την φάση

69'

Ο Lundrim Hetemi σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Nicolai Floe ελέγχει την φάση

68'

Ο Kristofer Ingi Kristinsson σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Alexander Brunst-Zoellner ελέγχει την φάση

67'

Η ομάδα Βέιλε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

66'

66'

Ο Ebenezer Ofori αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

65'

Ο Luka Djordjevic αναγκάζει τον Nicolai Floe σε μία καλή απόκρουση και η μπάλα φεύγει κόρνερ!

65'

Καλή στιγμή καθώς ο Allan Sousa από την ομάδα Βέιλε βρήκε ωραία τον συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή...

64'

63'

Ο Jose Gallegos δίνει τη θέση του στον Kristofer Ingi Kristinsson

63'

Ο Emil Frederiksen δίνει τη θέση του στον Rilwan Hassan

62'

62'

62'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Nicolaj Thomsen από την ομάδα Σοντερίσκε ανατρέπει τον Allan Sousa

61'

Ο Nicolai Floe κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

60'
Σέντρα

Ο Edgar Babayan από την ομάδα Βέιλε σπάει την μπάλα μέσα από την περιοχή.

60'

Κατοχή: Βέιλε: 64%, Σοντερίσκε: 36%.

60'

60'

59'

59'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Allan Sousa , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

59'

Ο Allan Sousa από την ομάδα Βέιλε εκτελεί χαμηλά το κόρνερ από τα δεξιά.

59'

ΔΟΚΑΡΙ! Η κεφαλιά του Oliver Provstgaard χτυπάει στο δοκάρι

58'

Ο Edgar Babayan από την ομάδα Βέιλε εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

58'
Σέντρα

Ο Edgar Babayan από την ομάδα Βέιλε προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

58'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jose Gallegos από την ομάδα Σοντερίσκε ανατρέπει τον Denis Kolinger

57'

56'

55'

55'
Σέντρα

Ο Dimitrios Emmanouilidis από την ομάδα Βέιλε προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

54'

Κατοχή: Βέιλε: 66%, Σοντερίσκε: 34%.

54'

Κίτρινη κάρτα για τον Atli Barkarson

54'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Atli Barkarson από την ομάδα Σοντερίσκε ανατρέπει τον Allan Sousa

54'

53'
Απόκρουση

Ο Duplexe Tchamba απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

53'

Ο Allan Sousa από την ομάδα Βέιλε εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

53'

Το σουτ του Dimitrios Emmanouilidis μπλοκάρεται

53'

Το σουτ του Oliver Provstgaard μπλοκάρεται

53'

Ο Oliver Provstgaard της ομάδας Βέιλε παίρνει την κεφαλιά αλλά βλέπει την προσπάθεια του να μπλοκάρεται πριν καταλήξει στα δίχτυα.

52'
Απόκρουση

Ο Stefan Gartenmann απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

52'
Γέμισμα

Ο Allan Sousa εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

52'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Duplexe Tchamba από την ομάδα Σοντερίσκε ανατρέπει τον Dimitrios Emmanouilidis

51'

51'

Ο Luka Djordjevic από την ομάδα Βέιλε είχε προσπάθεια εκτός στόχου

51'

Ο Emil Kornvig από την ομάδα Σοντερίσκε το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Allan Sousa

50'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Peter Christiansen από την ομάδα Σοντερίσκε ανατρέπει τον Denis Kolinger

50'
Απόκρουση

Ο Atli Barkarson απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

49'

49'

49'

49'
Σέντρα

49'
Σέντρα

47'

Ο Peter Christiansen έδωσε την ασίστ για το γκολ.

47'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Emil Kornvig σκοράρει με το δεξί πόδι!

47'

Ο Peter Christiansen από την ομάδα Σοντερίσκε βρίσκει τον συμπαίκτη του με τακουνάκι.

46'

Ο Arbnor Mucolli δίνει τη θέση του στον Dimitrios Emmanouilidis

46'

Ο Raul Albentosa δίνει τη θέση του στον Oliver Provstgaard

46'

Ο Heron δίνει τη θέση του στον Jerome Opoku

46'

Ο Mouhamadou Drammeh είναι τραυματίας και αντικαθίσταται από τον Ebenezer Ofori

46'

45+2'

45+2'
Γέμισμα

Ο Emil Frederiksen εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

45+2'

Ο Heron από την ομάδα Βέιλε το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Rasmus Vinderslev

45+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 1'

45+1'

45+1'

45'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Mouhamadou Drammeh να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

45'

Ο Mouhamadou Drammeh είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

45'

Ο Alexander Brunst-Zoellner έσωσε ένα σίγουρο γκολ! Ο Peter Christiansen βρέθηκε σε εξαιρετική θέση για να σκοράρει, αλλά ο Alexander Brunst-Zoellner του αρνήθηκε το γκολ με μια μεγάλη απόκρουση.

45'

Κίνδυνος! Ο Rasmus Vinderslev από την ομάδα Σοντερίσκε δίνει μία σωστή πάσα στην πλάτη της άμυνας και βρίσκει έναν συμπαίκτη του.

44'

Η ομάδα Σοντερίσκε έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

43'

Ο Jose Gallegos από την ομάδα Σοντερίσκε είναι σε θέση οφσάιντ

42'

Κατοχή: Βέιλε: 65%, Σοντερίσκε: 35%.

42'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mouhamadou Drammeh από την ομάδα Βέιλε ανατρέπει τον Jose Gallegos

42'

41'

Η ομάδα Βέιλε ξεκινάει αντεπίθεση

40'

Ο Peter Christiansen τιμωρείται για σπρώξιμο στον Alexander Brunst-Zoellner

40'

Ο Emil Frederiksen από την ομάδα Σοντερίσκε εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

38'

Ο διαιτητής επιστρέφει για να δείξει στον Raul Albentosa από την Βέιλε κίτρινη κάρτα για προηγούμενο φάουλ.

38'

Το σουτ του Jose Gallegos μπλοκάρεται

38'

Ο Alexander Brunst-Zoellner κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

38'
Σέντρα

Ο Rasmus Vinderslev από την ομάδα Σοντερίσκε σπάει την μπάλα μέσα από την περιοχή.

38'

37'
Απόκρουση

37'
Σέντρα

Ο Raul Albentosa κάνει τη σέντρα

37'

Το σουτ του Raul Albentosa μπλοκάρεται

36'
Απόκρουση

Ο Rasmus Vinderslev απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

36'

36'

36'

Ο Peter Christiansen επιστρέφει στο γήπεδο.

35'

35'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Peter Christiansen να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

35'

Ο Peter Christiansen είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

34'

34'

Η ομάδα Σοντερίσκε παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

34'
Σέντρα

Ο Tobias Moelgaard από την ομάδα Βέιλε κάνει την σέντρα αλλά δεν βρίσκει στόχο

33'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jose Gallegos από την ομάδα Σοντερίσκε ανατρέπει τον Mouhamadou Drammeh

32'

32'

32'

32'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Arbnor Mucolli από την ομάδα Βέιλε αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

32'
Σέντρα

Ο Heron κάνει τη σέντρα

29'

Ο Nicolaj Thomsen έδωσε την ασίστ για το γκολ.

29'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Emil Frederiksen σκοράρει με το αριστερό πόδι!

29'

Καλή στιγμή καθώς ο Nicolaj Thomsen από την ομάδα Σοντερίσκε βρήκε ωραία τον συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή...

29'

Ο Jose Gallegos από την ομάδα Σοντερίσκε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

28'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Emil Kornvig από την ομάδα Σοντερίσκε ανατρέπει τον Allan Sousa

28'

Ο Edgar Babayan από την ομάδα Βέιλε το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Rasmus Vinderslev

26'

Ο Rasmus Vinderslev τιμωρείται για σπρώξιμο στον Heron

25'

25'

Ο Nicolai Floe έσωσε ένα σίγουρο γκολ! Ο Mouhamadou Drammeh βρέθηκε σε εξαιρετική θέση για να σκοράρει, αλλά ο Nicolai Floe του αρνήθηκε το γκολ με μια μεγάλη απόκρουση.

25'

Ο Allan Sousa από την ομάδα Βέιλε στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή και βρίσκει έναν συμπαίκτη του.

24'

24'
Σέντρα

Ο Edgar Babayan κάνει τη σέντρα

24'

23'

Η ομάδα Βέιλε παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

23'

Ο Emil Frederiksen από την ομάδα Σοντερίσκε είχε προσπάθεια εκτός στόχου

23'

Κατοχή: Βέιλε: 67%, Σοντερίσκε: 33%.

23'

23'

Ο Lundrim Hetemi από την ομάδα Βέιλε είχε προσπάθεια εκτός στόχου

22'

Ο Raul Albentosa της ομάδας Βέιλε παίρνει την κεφαλιά αλλά βλέπει την προσπάθεια του να μπλοκάρεται πριν καταλήξει στα δίχτυα.

22'

Ο Denis Kolinger από την ομάδα Βέιλε δίνει πάσα με το κεφάλι σε έναν συμπαίκτη του.

22'

21'

Το σουτ του Luka Djordjevic μπλοκάρεται

21'
Σέντρα

Ο Arbnor Mucolli κάνει τη σέντρα

21'

21'

21'

Η γηπεδούχος ομάδα αυξάνει την πίεση στην αντίπαλο της.

20'

20'

Ο Mouhamadou Drammeh αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

19'

18'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Mouhamadou Drammeh από την ομάδα Βέιλε αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

18'
Σέντρα

18'
Απόκρουση

18'

17'

Το σουτ του Mouhamadou Drammeh μπλοκάρεται

17'
Απόκρουση

17'

17'

17'

16'
Σέντρα

Ο Tobias Moelgaard από την ομάδα Βέιλε προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

15'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Arbnor Mucolli από την ομάδα Βέιλε ανατρέπει τον Atli Barkarson

15'
Σέντρα

Ο Arbnor Mucolli από την ομάδα Βέιλε προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

14'
Σέντρα

13'

12'

12'

Κατοχή: Βέιλε: 57%, Σοντερίσκε: 43%.

12'

Παραλίγο! Ο Emil Kornvig σουτάρει από μακρινή απόσταση αλλά η μπάλα σταματά στο δοκάρι!

10'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Peter Christiansen στέλνει με το δεξί πόδι τη μπάλα στα δίχτυα!

10'

Ο Jose Gallegos από την ομάδα Σοντερίσκε είδε την πάσα του να κόβεται από έναν αντίπαλο.

9'

9'

Ο Allan Sousa αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

8'

8'
Σέντρα

Ο Emil Frederiksen από την ομάδα Σοντερίσκε εκτελεί το φάουλ αλλά ο συμπαίκτης του δεν προλαβαίνει την μπάλα και η ευκαιρία χάνεται.

7'

7'

Ελεύθερο για την ομάδα Βέιλε

6'

6'
Σέντρα

Ο Stefan Gartenmann από την ομάδα Σοντερίσκε κάνει την σέντρα αλλά δεν βρίσκει στόχο

6'

Ένας παίκτης από την ομάδα Σοντερίσκε στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά.

6'

Κατοχή: Βέιλε: 55%, Σοντερίσκε: 45%.

5'

Η ομάδα Σοντερίσκε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

5'
Απόκρουση

4'
Σέντρα

4'

Ο Peter Christiansen από την ομάδα Σοντερίσκε κάνει μία πάσα στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας αλλά «κόβεται από τον αντίπαλο.

3'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Rasmus Vinderslev από την ομάδα Σοντερίσκε ανατρέπει τον Arbnor Mucolli

3'

3'

2'

2'

1'
Σέντρα

Ο Rasmus Vinderslev κάνει τη σέντρα

1'

1'

Συννεφιασμένος ο καιρός αυτήν τη στιγμή.

1'

1'

Η ομάδα Σοντερίσκε είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Vejle Stadion, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Η ομάδα Σοντερίσκε δεν έχει κερδίσει στους τελευταίους 12 από 13 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: 1X με απόδοση 1.22 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Βέιλε ήταν ισόπαλη στο ημίχρονο στους τελευταίους 5 από 6 αγώνες εντός έδρας σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: Ημ.X με απόδοση 2.02 στον ΟΠΑΠ

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα