Αποτελέσματα Πάμε Στοίχημα ΟΠΑΠ

 ΔIOΩΡΑΚΩΔΟΜΑΔΕΣ1Χ2ΗΜΙΧΣΚΟΡΛΕΠΤΕΛ
10:301278Ίνερ Μονγκόλια - Γκουανγκζί Πίνγκουο Χαλιάο 0 - 11 - 1X
10:301279Κίνα U20 - Χέμπεϊ Ζουοάο 1 - 06 - 01
10:301280Χουμπέι Ίσταρ - Ντάντονγκ Τενγκιούι 0 - 32 - 42
10:301281Κινγκντάο Γιαθ Άιλαντ - Κουανζού Γιαξίν 1 - 01 - 01
10:301282Ζιαμέν Έγκρετ Άιλαντ - Κινγκντάο Ρεντ Λάιονς 2 - 03 - 01
10:301283Γιτσούν Γκραν Τίγκερ - Γούξι Γούγκου 0 - 31 - 42
11:001438Γκίντρα Γιουνιβέρσιτι (Γ) - Μέντικ Κόνιν (Γ) 0 - 11 - 22
11:151292Σίγκμα Όλομουτς Β' - Μπάνικ Οστράβα Β' 0 - 23 - 3X
11:151293Ουνέξ Ουνίκοφ - Ζιχλάβα Β' 1 - 01 - 1X
11:30285Βόρβαρτς Στειρ - Μπλάου Βάις Λινζ 0 - 20 - 42
11:30286Σπάρτα Πράγας ΙΙ - Προστεζόφ 2 - 04 - 01
11:301264 Κούνσχαν - Χινγιάνκ Τιασάν Λέοπαρντ 1 - 01 - 01
11:301294Ζλιν Β' - Βρχοβίνα 1 - 02 - 01
11:301395Αρτμέντια Πετρζάλκα - Ντούμπνιτσα 1 - 03 - 01
12:001265Μπεϊτζίνγκ Τεκνόλοτζι - Μέιζου Χάκα 0 - 51 - 62
12:001393Μπρασόφ Στέαγκουλ Ρενάστε - Βιτορούλ Παντούρι 0 - 22 - 2X
12:301394Τανγιόνγκ Παγκάρ Γιουν. - Γκέιλανγκ 0 - 31 - 32
13:001388Σλασκ Βρότσλαβ ΙΙ - Χούτνικ Κρακοβίας 0 - 11 - 1X
13:401389Βίτζεφ Λοτζ - Σαντέτσια 2 - 03 - 01
14:00287Τουργκουτσού Μούνχεν - Χάλεσερ 1 - 02 - 2X
14:00288Γκανγκβόν - Σουγόν Μπλουγουΐνγκς 1 - 03 - 01
14:00289Γκουανγκτζού - Σεονγκνάμ 0 - 00 - 0X
14:00290Νταεγού - Ποχάνγκ 0 - 01 - 1X
14:00291Ανσάν Γκρίνερς - Τζεονάμ Ντράγκονς 1 - 01 - 1X
14:00292Νταετζεόν Σίτιζεν - Τσουνγκνάμ Ασάν 1 - 01 - 01
14:001323Ιλενμπούργκ - Ντιναμό Βερολίνου 0 - 20 - 22
14:001324Γερμανία Χάλμπερσταντ - ΦΣΒ 63 Λουκενβάλντε 0 - 30 - 52
14:001325VSG Αλτγκλιένιτσκε - Ουέρμπαχ 0 - 13 - 11
14:001352Νάρντο - Στιόρνταλς Μπλινκ 2 - 03 - 01
14:30293Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ - Κλαμπ Μπριζ 0 - 00 - 12
14:30294Αμβούργο - Ντιναμό Δρέσδης 1 - 01 - 1X
14:30295Άουε - Ζανκτ Πάουλι 0 - 00 - 0X
14:30296Χόλσταϊν Κίελ - Σάλκε 0 - 20 - 32
14:301339Σπεκς - Γκρόμπινα 2 - 14 - 21
14:351266Σούζχου - Τσενγκντού Ρονγκτσένγκ 0 - 21 - 22
15:00297Σέφιλντ Γουένσντεϊ - Χάντερσφιλντ 0 - 00 - 0X
15:00298Μπραουνσβάιγκ - Βικτόρια Βερολίνου 0 - 20 - 42
15:00299Άαρχους - Ράντερς 0 - 11 - 22
15:00300Σίλκεμποργκ - Άαλμποργκ 0 - 00 - 0X
15:00301 Κόγκε - Χβιντόβρε 0 - 20 - 32
15:001267Γκουιτσόου Χένγκφεν - Σιχουάν Τζιουνίου 0 - 00 - 0X
15:001309Νόμε Κάλιου - Ταλίνα Λέγκιον 2 - 03 - 11
15:001353Άλτα - Τρόμσο 2 - 13 - 11
15:001354 Φάνα IL - Μπραν 0 - 10 - 32
15:001416Μονχάιμ - Μπονέρ 2 - 24 - 31
15:001417Κόβεντρι - Γουλβς 0 - 11 - 22
15:001418Νοτς Κάουντι - Ντέρμπι 0 - 10 - 22
15:051326Μεουσέλβιτζ - Τσέμι Λειψίας 1 - 21 - 22
15:15302 Σεντ Γκάλεν - Λουκέρνη 2 - 02 - 2X
15:151402Βαντούζ - Ξαμάξ 0 - 21 - 22
15:301420Φέγενορντ - Ντεν Χάαγκ
16:00303Νίκομπινγκ - Φρεντερίτσια 2 - 33 - 354'
16:00304 Βάρτα Πόζναν - Πογκόν 0 - 10 - 149'
16:00305Τζουργκάρντεν - Χάκεν 0 - 01 - 053'
16:001156Αλασκέρτ - Αραράτ Αρμενία 0 - 00 - 050'
16:001355Έιντσβολντ Τερν - Ράουφος 1 - 31 - 355'
16:001356Φλεκερόι - Γιέρβ 1 - 01 - 055'
16:001390Πολκόβιτσε - Ποντμπεσκίτζιε 0 - 10 - 152'
16:001396Παρτιζάν Πρέτσιν - Ποβάσκα Μπιστρίτσα
16:001423Τούρου Ντίσελντορφ - Βικτόρια Αρνολντσβάιλερ
17:00306Ζούλτε Βάρεγκεμ - Σταντάρ Λιέγης 0 - 010'
17:00307Βέιλε - Μπρόντμπι 0 - 111'
17:00308Άρσεναλ - Τσέλσι 0 - 010'
17:00309Μαριούπολ - Ντέσνα Τσερνίγκοφ 0 - 010'
17:00310Αμπερντίν - Νταντί Γιουνάιτεντ 0 - 010'
17:00311Μπάνικ Οστράβα - Ζλιν 0 - 07'
17:00312Σλοβάτσκο - Σέσκε Μπουντεζόβις 0 - 09'
17:001268Φιγκεϊρένσε - Νοβοριζοντίνο
17:001311ΙΦ Φουγκλαφιόρντουρ - Ρούναβικ 1 - 111'
17:001312Κάαπο Κααρίνα - TPV Τάμπερε 0 - 011'
17:001346Ριτεριάι - Νταϊνάβα Άλιτους 0 - 110'
17:001357Τζέρβ 1919 - Βίκινγκ 0 - 09'
17:001358Χοντ - Μόλντε 0 - 010'
17:001359Λεβάνγκερ - Ρανχάιμ 0 - 011'
17:001360Ούλερν - Βαλερένγκα 0 - 011'
17:001377Ατίρα - Φουλγκένθιο Γιέγκρος
17:001378Φερνάντο Ντε Λα Μόρα - Ρούμπιο Νίου
17:001379Τακουάρι - 3 Ντε Φεμπρέρο
17:001380Ιντεπεντιέντε FBC - Γουαράνι Ντε Τρίνινταντ
17:001424Άλμερε Σίτι - Βέστερλο
17:001425Μπογνόρ Ρέγκις - Ντόρκινγκ Γουόντερερς
17:151361Σκέιντ - Λίλεστρομ
17:30313Βασιλεία - Σιόν
17:30314Σερβέτ - Λουγκάνο
17:30315Ουράλ - Νίζνι Νοβγκόροντ
18:00316Αούστρια Βιέννης - Σβαρόφσκι Βάτενς
18:00317Βολφσμπέργκερ - Στουρμ Γκρατς
18:00318Σάλτσμπουργκ - Ριντ
18:00319Βαστέρας ΦΚ - Λαντσκρόνα
18:00320Φάλκενμπεργκ - Νόρμπι
18:00321Βάρνσντορφ - Βικτόρια Ζίσκοφ
18:00322Βλασίμ - Κρουντίμ
18:00323Ουατσιπάτο - Ουνιόν Λα Καλέρα
18:001313ΗΒ Τόρσχαβν - 07 Βεστούρ
18:001314Κούφου 98 - Νουρμγιάρβεν
18:001319Γκνιστάν - Ροβανιέμι
18:001398Λίποβα - Ντρούστεβνικ Τρστίτσε
18:001399Σπαρτάκ Κβασόφ - Μπελούσα
18:001400Ντομζάλε - Ταμπόρ
18:001427Τζιάνα Ερμίνιο - Κροτόνε
18:30324Κρακόβια - Σλασκ Βρότσλαβ
18:30325Μάδεργουελ - Χιμπέρνιαν
18:30326Κάλμαρ - Μιάλμπι
18:30327Έστερσουντ - Χάμαρμπι
18:301315Γκράνκουλα ΙΦΚ  - Πιφ
18:301316Κιφέν - Κάπα
18:301317Νάρπες Κραφτ - ΟΤΠ ΦΚ
18:301320Γιάρο - ΚΠΒ Κόκκολα
18:301321Μούσα - ΕΙΦ Εκένας
18:301327ΙΙΙ. Κερουλέτι ΤΒΕ - Μπουνταφόκι
18:301328Νιρεγκχάζα Σπάρτακους - Ντόρογκι
18:45328Ζαλαεγκερζέγκ - Φέχερβαρ
18:451186Σλουτσκ - Ντιναμό Μινσκ
18:451439Μοντεβιδέο Σίτι Τορκέ - Λίβερπουλ Μοντεβιδέο
19:00329Οντένσε - Κοπεγχάγη
19:00330Ζλάτε Μοράφτσε - Ζίλινα
19:00331Ντουνάισκα Στρέντα - Τάτραν Λιπτόβσκι Μίκουλας
19:00332Σένιτσα - Σπαρτάκ Τρνάβα
19:001157Ουράρτου - Νοραβάνκ
19:001310Νάρβα Τρανς - Λεβάντια Τάλιν
19:001362Άκρα - Σάντνες
19:001363Αρεντάλ - Σάντεφιορντ
19:001364Φραμ Λάρβικ - Οντ
19:001365Γιούνκερεν - Μπόντο Γκλιμτ
19:001366Κιελσάας - Γκρόρουντ
19:001367Μος - Φρέντρικσταντ
19:001368Νόρντστραντ - Σάρπσμποργκ 08
19:001369Νότοντεν - Μιοντάλεν
19:001370Ρέντι - Στρομσγκόντσετ
19:001371Τίλερ - Κρίστιανσουντ
19:001372Ουλενσάκερ Κίζα - Στάμπαεκ
19:001383Κούσκο - Αλιάνζα Ουνιβερσιντάντ
19:001391Στομίλ Ολστζίν - Σχρόμπρι Γκλογκόβ
19:001428Μπρέσια - AC Μάντοβα
19:15333Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα - Μποτοσάνι
19:30334Ντεφένσα Xoυστίσια - Χιμνάσια Λα Πλάτα
19:30335Γάνδη - Μπίρσχοτ
19:30336Βόρσκλα Πολτάβα - Ρουκχ Λβιβ
19:30337Ντιναμό Κιέβου - Βέρες Ρίβνε
19:301444Λαμία - Παναιτωλικός
19:301445Αστέρας Τρίπολης - Ιωνικός
19:55400Χάιντουκ Σπλιτ - Σίμπενικ
20:00401Τολούκα - Τίγκρες
20:00402Κρασνοντάρ - Χίμκι
20:00403Ροστόφ - Ζενίτ
20:00404Μποέμιανς 1905 - Βικτόρια Πλζεν
20:001329Μπεκεσάμπα - Ζέγκεντ
20:001330Τσακβάρι - Ντιοσγκιόρι
20:001331Γκιόρι Έτο - Τισζακέσκε
20:001332Κέτσκεμετι ΤΕ - Μπουνταόρσι
20:001333Βάσας - Άικα
20:001334Σιόφοκ - Σοροκσάρ
20:001335Ζολνόκι Μαβ - Σζεντλορίντσι
20:001344Ρίγας Σκόλα - Μέτα Λου
20:001432Κάντιθ - Αλμερία
20:001433Ουέσκα - Καστεγιόν
20:15405Λοκομοτίβ Σόφιας - Λοκομοτίβ Πλόβντιβ
20:30406Παλεστίνο - Ουνιόν Εσπανιόλα
20:301348Ράζα Μπένι Μελάλ - Φαρ Ραμπάτ
21:00408Λιλ - Παρί Σεν Ζερμέν
21:00409Ούιπεστ - Πούσκας Ακαντέμια
21:00410Γιαγκελόνια - Ράκοβ Τσεστόχοβα
21:00411Ζμπροϊόφσκα Μπρνο - Οπάβα
21:001150Ντεπορτίβο Μερλό - Ταγιέρες Ρεμέδιο
21:001151Λος Άντες - Κολεγκιάλες
21:001440Σέντρο Ατλέτικο Φένιξ - Πλάζα Κολόνια
21:151384Ντεπορτίβο Μπινασιονάλ - Μελγκάρ
21:151401Ολίμπια Λιουμπλιάνα - Μάριμπορ
21:301434Πάρμα - Σασουόλο
21:45412Κλουμπ Ατλέτικο Ταγιέρες - Μπόκα Τζούνιορς
21:4513812 Ντε Μάγιο - Σπορτίβο Ιτένο
22:00413Αντβέρπ - Κόρτραϊκ
22:00414Ατλέτικο Μινέιρο - Ατλέτικο Παραναένσε
22:00415Κορίνθιανς - Φλαμένγκο
22:00416Πατριότας - Λα Εκιδάδ
22:00417Ντιναμό Ζάγκρεμπ - Ριέκα
22:00418Οσίγιεκ - Σλάβεν Μπελούπο
22:00419UTA Αράντ - Στεάουα Βουκουρεστίου
22:001272Ρεάλ Τομαγιάπο - Οριέντε Πετρολέρο
22:001273Σάο Ζοζέ - Μποταφόγκο SP
22:001284Μποκοτά - Μπαρανκουίλα
22:001297Ορένσε - Ντελφίν
23:00420Ουν. Ντε Τσίλε - Ουνιβερσινταντ Κατόλικα
23:001291Ζικαράλ Σέρκομπα - Ερεντιάνο
23:301349Βιντάντ Καζαμπλάνκα - Μαχρίμπ Τετουάν
23:301385Σπορτ Μπόις - Αλιάνσα Λίμα
23:301412Τακομα Ντεφιάνς - Νιου Μέξικο Γιουν.
00:00421Ρίβερ Πλέιτ - Ουρακάν
00:00422Ενβιγκάδο - Αμέρικα Ντε Κάλι
00:001274Σάντα Κρουζ Ρεσίφε - Μανάους
00:001305Λουίς Έιντζελ Φίρπο - Γιόκορο
00:001306Όντσε Ντεπορτίβο - Αγκουίλα
00:001350Ατλάντε - Κορεκαμίνος
00:001375Κλουμπ Γουαράνι - 12 Ντε Οκτούμπρε
00:001413Σπόρτινγκ Κάνσας Σίτι 2 - Μέμφις 901
00:001441Πενιαρόλ - Ατλέτικο Ρίβερ Πλέιτ
00:15423Μπαΐα - Σπορτ Ρεσίφε
00:15424Σαπεκοένσε - Σάντος
00:15425Κλαμπ Ρεγκάτας - Πόντε Πρέτα
00:15426Ρέμο - CS Αλαγκοάνα
00:151275Γκουαμπίρα Μοντέρο - Όλγουεϊς Ρέντι
00:151307Αλιάνζα Σαν Σαλβαδόρ - Μουνισιπάλ Λιμένο
00:151308Φας - Σάντα Τέκλα
00:301298Ιντεπεντ. Ντελ Βάλε - Μακαρά
01:00427Φιλαδέλφεια Γιούνιον - Σικάγο Φάιαρ
02:00428Σάντος Λαγκούνα - Κρουζ Αζούλ
02:05429Όνσε Κάλντας - Λος Μιγιονάριος
02:15430Σαν Λορέντζο - Μπάνφιλντ
02:151376Ολίμπια Ασουνσιόν - Γουαϊρένα
02:30431Ατλέτικο Γκοϊανιένσε - Αμέρικα Μινέιρο
02:30432Σεάρα - Φορταλέζα
02:30433Τορόντο - Νάσβιλ
02:301414Μαϊάμι FC - Τσάρλεστον Μπάτερι
02:301442Νασιονάλ Μοντεβιδέο - Ντεπορτίβο Μαλντονάντο
03:00434Ντεπόρτες Μελιπίγια - Κόλο Κόλο
03:001299Έμελεκ - Αούκας
03:001415Λος Άντζελες Γκάλαξι ΙΙ - Σαν Ντιέγκο Λόγιαλ
03:301000ΗΠΑ - Μεξικό
04:10435Τζαγκουάρες Ντε Κόρντομπα - Ατλέτικο Ουίλα
Αποτελέσματα για 1/8/2021 Ανανέωση: 1/8/2021 17:12

Stoixima - ειδησεις

Αντετοκούνμπο: «Ακόμα δεν το έχουμε πιστέψει» (videos)
01/08/2021 16:53
Αντετοκούνμπο: «Ακόμα δεν το έχουμε πιστέψει» (videos)

Ο Γιάννης και ο Θανάσης Αντετοκούνμπο έφτασαν στην Αθήνα το πρωί της Κυριακής (1/8). Οι δύο πρωταθλητές του ΝΒΑ με τους Μιλγουόκι Μπακς έτυχαν...

Ολυμπιακοί Αγώνες: Ο Ιταλός Τζέικομπς ο πιο γρήγορος άνθρωπος στον κόσμο! (video)
01/08/2021 16:53
Ολυμπιακοί Αγώνες: Ο Ιταλός Τζέικομπς ο πιο γρήγορος άνθρωπος στον κόσμο! (video)

Ο Ιταλός Λαμόντ Τζέικομπς κατέκτησε με 9.80 το χρυσό Ολυμπιακό μετάλλιο στα 100 μέτρα των ανδρών και έγινε ο πρώτος Ευρωπαίος μετά το 1992 που...

Ονιεκούρου: «Μπορώ να είμαι έτοιμος για Λουντογκόρετς» (video)
01/08/2021 13:03
Ονιεκούρου: «Μπορώ να είμαι έτοιμος για Λουντογκόρετς» (video)

Ο Χένρι Ονιεκούρου έφτασε στην Αθήνα για λογαριασμό του Ολυμπιακού και στις πρώτες του δηλώσεις έκανε σαφές ότι θα μπορεί να είναι έτοιμος για τα...

Ολυμπιακοί Αγώνες: Πέμπτος ο Γκολομέεβ (videos)
01/08/2021 04:44
Ολυμπιακοί Αγώνες: Πέμπτος ο Γκολομέεβ (videos)

Στην πέμπτη θέση των 50 μέτρων ελεύθερο στον τελικό των Ολυμπιακών Αγώνων τερμάτισε ο Κριστιάν Γκολομέεβ, παρά το γεγονός ότι προσπάθησε να...

Πρωτοσέλιδα

Πρόγραμμα

Κυριακή, 18:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μάδεργουελ - Χιμπέρνιαν

Κυριακή, 20:00 COSMOTE SPORT 9 HD Ροστόφ - Ζενίτ

Κυριακή, 21:00 Novasports 1HD Λιλ - Παρί Σεν Ζερμέν

Περισσότερα