Αποτελέσματα Πάμε Στοίχημα ΟΠΑΠ

 ΔIO ΩΡΑ ΚΩΔ ΟΜΑΔΕΣ 1 Χ 2 ΗΜΙΧ ΣΚΟΡ ΛΕΠ ΤΕΛ
10:30 1354 Γόλονγκονγκ Γουλβς - Σέντραλ Κόουστ Μάρινερς 1 - 01 - 22
11:00 1353 Χιούμ Σίτι - Μέλμπουρν Σίτι 0 - 10 - 12
11:00 1356 Αντέλαϊντ Σίτι - Μέλμπουρν Βίκτορι 0 - 00 - 12
12:00 1357 Αλτινορντού - Ακσαράι Μπελεντιγιεσπόρ 0 - 11 - 32
12:00 1366 Ρίζεσπορ - Ανκαρασπόρ 0 - 00 - 12
12:00 1400 Αλγερία - Σουδάν 3 - 04 - 01
12:45 679 Γκαρπάρνια Κρακοβίας - Λεχ Πόζναν 0 - 30 - 42
13:00 1367 Μπολουσπόρ - Όρντουσπορ 52 2 - 04 - 21
13:00 1368 Ντενίζλισπορ - Αγκρι 1970 Σπορ 0 - 03 - 01
13:00 1373 Σαμσουνσπόρ - Ούτας Ουσακσπόρ 1 - 04 - 01
13:30 1441 Σενιάνγκ Ούρμπαν - Σιχουάν Τζιουνίου 0 - 11 - 22
14:00 1374 Αντάνασπορ - Κοτζάελισπορ 0 - 21 - 22
14:00 1381 Φατίχ Καραγκουμρούκ - Σαριγιέρ 1 - 02 - 01
14:00 1442 Νόα - Νοραβάνκ 1 - 12 - 11
14:25 1443 Αλ Ακχντούντ - Χαϊέρ 1 - 02 - 11
15:00 681 Νίκη Βόλου - Παναιτωλικός 0 - 10 - 12
15:00 1401 Αίγυπτος - Λίβανος 0 - 01 - 01
15:00 1446 Λοκομοτίβ Πλόβντιβ - Τσέρνο Μόρε Βάρνα 1 - 11 - 1X
15:00 1448 Αναγέννηση Άρτας - Τηλυκράτης 2 - 12 - 11
15:30 608 Νιετσιέτζα - Ράκοβ Τσεστόχοβα 0 - 20 - 22
15:30 682 Πάντοβα - Γιουβέντους U23 1 - 02 - 01
15:30 687 Γκλόρια Μπουζάου - Βολουντάρι 0 - 00 - 12
16:00 1393 Αλάνιασπορ - Οσμανίγιεσπορ 1 - 06 - 01
16:00 1449 Μόχουν Μπαγκάν - Μουμπάι Σίτι 0 - 31 - 52
16:25 1444 Αλ Καντισίγια - Τζέντα Κλαμπ 1 - 03 - 01
17:00 680 Πογκόν Σιέντλτσε - Ρουχ Χορζόφ 0 - 01 - 1X
17:00 684 Άρης - ΟΦΗ 2 - 03 - 11
17:00 685 Λεβαδειακός - Ολυμπιακός 2 - 13 - 21
17:00 686 Οσίγιεκ - Σλάβεν Μπελούπο 0 - 00 - 0*X
17:00 1450 Βαλαντάρες Γκαΐα - Λέσα 0 - 00 - 12
17:15 1445 Αλ Ουάχντα Μέκκα - Νατζράν 0 - 00 - 12
17:15 1451 Τσαχούμα Μαντζιχαντίλα - ΤS Γκάλαξι 2 - 03 - 11
17:30 1447 Τσάρσκο Σέλο - Λέφσκι Σόφιας 0 - 10 - 12
17:30 1455 Μενσαχέρο - Ρεάλ Σαραγόσα 0 - 00 - 12
18:00 1394 Καϊσερισπόρ - 76 Ιγκντίρ Μπελεντίγιεσπορ 2 - 04 - 01
18:00 1403 Μαρόκο - Παλαιστίνη 1 - 04 - 01
18:15 688 Άρκα Γκντίνια - Ζαγκλέμπιε Λούμπιν 2 - 02 - 11
18:30 689 Πολιτέκνικα Τιμισοάρα - Άργκες Πιτέστι 0 - 00 - 0*X
19:00 690 Έουπεν - Ζούλτε Βάρεγκεμ 0 - 23 - 2*X
19:00 691 Παναθηναϊκός - Βόλος ΝΠΣ 1 - 02 - 11
19:00 692 Χάποελ Κάταμον - Χαποέλ Ιρόνι Κιριάτ 0 - 10 - 12
19:00 693 Πάρμα - Μπρέσια 0 - 10 - 12
19:00 694 Σχρόμπρι Γκλογκόβ - ΛΚΣ Λοτζ 0 - 01 - 01
19:00 759 LNZ Τσερκάσι - Ντνίπρο-1 0 - 10 - 22
19:00 1001 Κφουμ Όσλο - Σογκντάλ 0 - 01 - 01
19:00 1487 Μποέμιανς 1905 - Κάρβινα 2 - 03 - 01
19:30 683 Ντιναμό Ζάγκρεμπ - Ριέκα 0 - 21 - 32
19:30 695 Μακάμπι Τελ Αβίβ - Χάποελ Νοφ Χαγκαλίλ 1 - 11 - 1X
19:30 696 Ίντερ - Σπέτσια 1 - 02 - 01
19:30 697 Μπολόνια - Ρόμα 1 - 01 - 01
19:30 1456 Μπεργκαντίνος - Τουντελάνο 1 - 02 - 01
19:30 1488 Λεβάντια Τάλιν - Φλόρα Ταλίν 0 - 31 - 52
19:45 698 Βέστερλο - Λέουβεν 1 - 02 - 32
20:00 699 Αλτάχ - Στουρμ Γκρατς 0 - 10 - 12
20:00 700 Ανζέ - Μονακό 0 - 21 - 32
20:00 701 Μετς - Μονπελιέ 0 - 21 - 32
20:00 702 Μπρεστ - Σεντ Ετιέν 0 - 01 - 01
20:00 703 Στρασβούργο - Μπορντό 3 - 15 - 21
20:00 704 Τρουά - Λοριάν 2 - 02 - 01
20:00 1395 Χαταϊσπόρ - Έγιουπσπορ 0 - 11 - 1*X
20:00 1457 Αλγκεθίρας - Γιουνιονίστας 0 - 21 - 22
20:00 1458 Μπρέα - Ιμπίζα Ειβίσα 0 - 10 - 22
20:00 1459 Κόρδοβα - Σεβίλλη 0 - 00 - 1*X
20:00 1461 Χιμνάστικα Σεγκοβιάνα - Μαγιόρκα 0 - 00 - 2*X
20:00 1462 Σολάρες Μέντιο Κουντέγιο - Εσπανιόλ 0 - 22 - 32
20:00 1502 Χοντ - Στιόρνταλς Μπλινκ 2 - 13 - 21
20:15 705 ΑΕΚ - Κηφισιά 0 - 04 - 01
20:15 706 Χάποελ Μπερ Σεβά - Χάποελ Τελ Αβίβ 0 - 02 - 11
21:00 708 Σάντερλαντ - Όλνταμ 0 - 00 - 12
21:00 709 Σέφιλντ Γουένσντεϊ - Χάρτλπουλ 0 - 20 - 32
21:00 710 Λόμελ Γιουνάιτεντ - Γάνδη 0 - 10 - 22
21:00 711 Φέγενορντ - Χέρακλες 1 - 12 - 11
21:00 712 Μότορ Λούμπλιν - Λέγκια Βαρσοβίας 1 - 01 - 22
21:00 1404 Σαουδική Αραβία - Ιορδανία 0 - 00 - 12
21:00 1463 AD Σαν Χουάν - Σαν Σεμπάστιαν Ρέγιες 1 - 11 - 22
21:00 1464 Ατλέτικο Μάντσα - Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης 0 - 02 - 11
21:00 1465 Αντράτξ - Οβιέδο 2 - 12 - 11
21:00 1466 Ουκάμ Μούρθια - Λα Κορούνια 1 - 13 - 4*X
21:00 1469 Αλθίρα - Φουενλαμπράδα 0 - 00 - 12
21:00 1495 Ρεάλ Σάντα Κρουζ - Νασιονάλ Ποτόσι 0 - 01 - 1X
21:15 1470 Ταλαβέρα - Κορνεγιά 2 - 02 - 01
21:30 707 Μαλίν - Σερκλ Μπριζ 0 - 12 - 1*X
21:30 713 Γουέστ Χαμ - Μπράιτον 1 - 01 - 1X
21:30 714 Γουλβς - Μπέρνλι 0 - 00 - 0X
21:30 715 Γουότφορντ - Τσέλσι 1 - 11 - 22
21:30 716 Σαουθάμπτον - Λέστερ 2 - 12 - 2X
21:30 717 Κόρτραϊκ - Οστάνδη 0 - 01 - 01
21:30 718 Γιούνγκ Μπόις - Λουγκάνο 0 - 13 - 11
21:30 719 ΑΕΛ - ΠΑΟΚ 0 - 01 - 1X
21:30 720 Τσιταντέλα - Κόμο 1 - 02 - 2X
21:30 721 Ρεζόβια - Κατοβίτσε 1 - 22 - 2X
21:30 722 Κουίν Οφ Σάουθ - Μόρτον 1 - 02 - 11
21:30 1473 Αρεντέιρο - SD Λογρονιές 2 - 02 - 11
21:30 1474 Καλαχόρα - Ατλέτικο Μπαλεάρες 1 - 01 - 1*X
21:30 1477 Σαν Φερνάντο - Κούλτουραλ Λεονέσα 1 - 22 - 32
21:30 1478 Ευρόπα - Αμορεμπιέτα 0 - 10 - 12
21:30 1479 Κασερένο - Πονφεραντίνα 0 - 01 - 22
21:30 1482 Εξτρεμαδούρα - Ζαμόρα ΚΦ 0 - 21 - 42
21:30 1483 Λινάρες - Ταραγόνα 0 - 00 - 0*X
21:45 723 Χάβαντ & Γουοτερλούβιλ - Ντόλγουιτς Χάμλετ 2 - 22 - 2X
21:45 724 Ίπσουιτς - Άρσεναλ U21 2 - 02 - 2*X
21:45 725 Κρου - Ντονκάστερ 1 - 02 - 01
21:45 726 Γκοσπόρτ Μπόρο - Γουίμπορν Τάουν 0 - 02 - 01
21:45 728 Χάροβ Μπόρο - Φάρνμπορο 0 - 11 - 22
21:45 729 Γκενκ - Κλαμπ Μπριζ 2 - 13 - 3*X
21:45 730 Σασουόλο - Νάπολι 0 - 02 - 2X
21:45 731 Τζένοα - Μίλαν 0 - 20 - 32
21:45 732 Αμπερντίν - Λίβινγκστον 1 - 02 - 01
21:45 733 Νταντί - Σεντ Τζόνστον 1 - 01 - 01
21:45 734 Σεντ Μίρεν - Ρος Κάουντι 0 - 00 - 0X
21:45 735 Χιμπέρνιαν - Ρέιντζερς 0 - 00 - 12
21:45 1002 Άστον Γιουνάιτεντ - Γκίσλεϊ 1 - 11 - 22
21:45 1645 Μπράντφορντ Παρκ Άβενιου - Μαρίν 2 - 13 - 3X
22:00 736 Κλερμόν - Λανς 1 - 12 - 2X
22:00 789 Λυών - Ρεμς 0 - 01 - 22
22:00 790 Ναντ - Μαρσέιγ 0 - 10 - 12
22:00 792 Ρεν - Λιλ 0 - 21 - 22
22:00 793 Ρεάλ Μαδρίτης - Αθλέτικ Μπιλμπάο 1 - 01 - 01
22:00 1484 Σαν Ρόκε Ντε Λέπε - Μιράντες 0 - 10 - 32
22:00 1485 Παναντέρια Πουλίντο - Ρεάλ Σοσιεδάδ 0 - 20 - 42
22:00 1486 Αλικάντε - Μπέτις 0 - 20 - 42
22:05 791 Παρί Σεν Ζερμέν - Νις 0 - 00 - 0X
22:15 794 Άστον Βίλα - Μάντσεστερ Σίτι 0 - 21 - 22
22:15 795 Έβερτον - Λίβερπουλ 1 - 21 - 42
22:45 981 Ντεπόρτες Κοπιαπό - Πουέρτο Μοντ 2 - 02 - 2X
23:00 1489 Γιόκορο - Αλιάνζα Σαν Σαλβαδόρ 1 - 22 - 32
23:15 1490 Πλατένσε Μουνισιπάλ - Λουίς Έιντζελ Φίρπο 2 - 12 - 2X
00:00 1493 Σολ Ντε Αμέρικα - Ολίμπια Ασουνσιόν 2 - 12 - 2*X
01:00 798 Ντεπόρτες Περέιρα - Ατλέτικο Νασιονάλ 0 - 11 - 183'
01:00 1496 Αουρόρα - Χόρχε Βίλστερμαν 0 - 00 - 181'
01:30 982 Ντεπόρτες Τεμούκο - Σαντιάγκο Μόρνινγκ
01:30 1497 Μπολιβάρ - Ατλέτικο Παλμαφλόρ 2 - 12 - 155'
02:10 983 Κλουμπ Ατλέτικο Ταγιέρες - Γοδόι Κρουζ 0 - 033'
03:00 980 Τεπατιτλάν - Ντοράντος
03:00 1491 Αγκουίλα - Όντσε Ντεπορτίβο
03:00 1498 Μοτάγκουα - Φορτζ
03:05 796 Ατλέτικο Τζούνιορ - Ντεπορτίβο Κάλι
04:00 1499 Ντεπορτίβο Σαπρίσα - Ερεντιάνο
05:00 1500 Τίγκρες - Λεόν
Αποτελέσματα για 1/12/2021 Ανανέωση: 2/12/2021 02:43

Stoixima - ειδησεις

Κύπελλο Ελλάδας: Προβάδισμα στο 90+5’ ο ΠΑΟΚ, τεσσάρα η ΑΕΚ (video)
01/12/2021 23:30
Κύπελλο Ελλάδας: Προβάδισμα στο 90+5’ ο ΠΑΟΚ, τεσσάρα η ΑΕΚ (video)

Ο ΠΑΟΚ με απευθείας φάουλ του Κούρτιτς στο 90+5’ ισοφάρισε σε 1-1 την ΑΕΛ στην Λάρισα και απέκτησε το προβάδισμα για την πρόκριση στα προημιτελικά...

Παναθηναϊκός - Βόλος 2-1: «Πράσινη» επικράτηση αλλά «ανοιχτή» η πρόκριση (video)
01/12/2021 20:54
Παναθηναϊκός - Βόλος 2-1: «Πράσινη» επικράτηση αλλά «ανοιχτή» η πρόκριση (video)

Ο Παναθηναϊκός νίκησε 2-1 στο «Απόστολος Νικολαΐδης» το Βόλο στο πρώτο παιχνίδι μεταξύ των δύο ομάδων για τη φάση των «16» του Κυπέλλου Ελλάδας...

Κύπελλο Ελλάδας: Μεγάλη νίκη του Λεβαδειακού απέναντι στον Ολυμπιακό, προβάδισμα πρόκρισης για Άρη, Παναιτωλικό (video)
01/12/2021 19:05
Κύπελλο Ελλάδας: Μεγάλη νίκη του Λεβαδειακού απέναντι στον Ολυμπιακό, προβάδισμα πρόκρισης για Άρη, Παναιτωλικό (video)

Ο Λεβαδειακός πέτυχε μία μεγάλη νίκη με 3-2 απέναντι στον Ολυμπιακό ο οποίος αγωνίστηκε με αρκετές αλλαγές και πλέον θα ψάξει την ανατροπή στο...

Στην ΕΡΤ το Euro 2024 και το Euro 2028
01/12/2021 18:27
Στην ΕΡΤ το Euro 2024 και το Euro 2028

Από τη συχνότητα της ΕΡΤ θα προβληθούν τα δύο προσεχή Euro, με τη Δημόσια Τηλεόραση να ανακοινώνει επίσημα την απόκτηση των αποκλειστικών...

Πρωτοσέλιδα

Πρόγραμμα

Πέμπτη, 03:00 COSMOTE SPORT 7 HD Μιλγουόκι Μπακς - Σάρλοτ Χόρνετς

Πέμπτη, 03:00 COSMOTE SPORT 4 HD Νιου Όρλιανς Πέλικανς - Ντάλας Μάβερικς

Πέμπτη, 04:15 Novasports Prime Μίσιγκαν Στέιτ - Νορθ Καρολάινα

Περισσότερα