nearos79
Μέλος από 1/9/2020- Points
- 68.93
- Yield*
- -5%
- 30 ημερών
- -53%
- Κατάταξη
- - (<5 ψήφους ≥1.40 τις τελευταίες 7 ημέρες)
- Προβλέψεις
- 4511
- Μέση απόδοση
- 2.65
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 45% (2016 από 4511)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 733 | 60.4% | -47.69 | -6.5% | 1.68 |
| X | 1067 | 32.4% | -38.46 | -3.6% | 2.99 |
| 2 | 1643 | 39.7% | -91.36 | -5.6% | 3.37 |
| 1X | 15 | 53.3% | -2.38 | -15.9% | 1.67 |
| 12 | - | - | - | - | - |
| X2 | 133 | 49.6% | -13.24 | -10.0% | 2.01 |
| Over | 266 | 53.4% | -31.35 | -11.8% | 1.70 |
| Under | 33 | 48.5% | -0.04 | -0.1% | 2.24 |
| Ημ.1 | 5 | 60.0% | +1.11 | +22.2% | 2.01 |
| Ημ.X | 22 | 40.9% | -1.82 | -8.3% | 2.22 |
| Ημ.2 | 17 | 35.3% | +4.57 | +26.9% | 4.77 |
| Goal | 526 | 58.7% | +4.95 | +0.9% | 1.74 |
| No Goal | 2 | 50.0% | -0.28 | -14.0% | 1.71 |
| 0-1 Goal | 5 | 40.0% | 0.00 | 0.0% | 2.44 |
| 2-3 Goals | 11 | 45.5% | -1.45 | -13.2% | 1.94 |
| 4-6 Goals | 33 | 24.2% | -14.10 | -42.7% | 2.41 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 310 | 53.2% | +3.53 | +1.1% | 2.15 | |
| 306 | 51.3% | -19.30 | -6.3% | 2.17 | |
| 264 | 47.3% | -3.42 | -1.3% | 2.47 | |
| 253 | 44.7% | -9.00 | -3.6% | 2.64 | |
| 213 | 50.2% | -8.11 | -3.8% | 2.20 | |
| 154 | 52.6% | +5.45 | +3.5% | 2.35 | |
| 125 | 48.8% | +12.23 | +9.8% | 2.82 | |
| 120 | 55.8% | +22.25 | +18.5% | 2.35 | |
| 94 | 56.4% | +13.06 | +13.9% | 2.41 | |
| 93 | 47.3% | +20.74 | +22.3% | 2.69 | |
| 91 | 53.8% | +5.88 | +6.5% | 2.39 | |
| 88 | 42.0% | -20.53 | -23.3% | 2.16 | |
| 77 | 49.4% | -0.52 | -0.7% | 2.08 | |
| 70 | 55.7% | +5.63 | +8.0% | 2.32 | |
| 69 | 30.4% | -13.98 | -20.3% | 2.74 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 624 | 70.7% | -31.46 | -5.0% | 1.36 |
| 1.50 - 1.99 | 1477 | 57.1% | -60.41 | -4.1% | 1.70 |
| 2.00 - 2.99 | 1183 | 36.8% | -72.95 | -6.2% | 2.60 |
| 3.00 - 5.00 | 910 | 28.2% | -29.07 | -3.2% | 3.51 |
| 5.01+ | 317 | 12.6% | -37.65 | -11.9% | 7.37 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 311 | 46.3% | -19.29 | -6.2% | 2.61 |
| 1 - 3 | 651 | 47.0% | -14.47 | -2.2% | 2.72 |
| 3 - 6 | 682 | 40.9% | -18.85 | -2.8% | 2.96 |
| 6 - 12 | 933 | 44.4% | -59.07 | -6.3% | 2.69 |
| 12 - 24 | 607 | 43.0% | -61.13 | -10.1% | 2.58 |
| 24 - 48 | 613 | 48.5% | -5.20 | -0.8% | 2.43 |
| 48+ | 714 | 44.1% | -53.53 | -7.5% | 2.51 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
4516 προβλέψεις:
| Ημερομηνία | ΔΙΟ | ΩΡΑ | ΚΩΔ | Αγώνας | Σκορ | Πρόβλεψη | Απόδοση | Πλατφόρμα | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2/9/2026 | 22:15 | 898 | ΠΑΟΚ - ΟΦΗ | 0 - 0 | 2 | 8.85 | -1.00 | ||
| 2/9/2026 | 21:45 | 890 | Όσναμπρικ - Μπάγερν Μονάχου | 1 - 4 | 2 | 1.01 | +0.01 | ||
| 2/9/2026 | 21:30 | 1573 | Γιουβέντους (Γ) - Σεντ Πόλτεν (Γ) | 1 - 1 | 1 | 1.07 | -1.00 | ||
| 2/9/2026 | 21:00 | 1572 | Ρεάλ Μαδρίτης (Γ) - Άγιαξ (Γ) | 2 - 1 | 1 | 1.11 | +0.11 | ||
| 2/9/2026 | 20:30 | 1624 | Μαμελόντι Σαντάουνς - Μίλφορντ | 2 - 0 | 1 | 1.19 | +0.19 | ||
| 2/9/2026 | 17:30 | 867 | Μαρκό - Κηφισιά | 2 - 2 | 2 | 2.12 | -1.00 | ||
| 2/9/2026 | 17:00 | 1597 | Ελ Γκούνα - Αλ Μοκαβλούν Αλ Αράμπ | 0 - 1 | X | 2.60 | -1.00 | ||
| 23/7/2026 | 21:00 | 630 | Βοϊβοντίνα - Άγιαξ | 1 - 4 | 2 | 1.50 | +0.50 | ||
| 23/7/2026 | 21:00 | 633 | Πάκσι - Παναθηναϊκός | 1 - 2 | 2 | 1.64 | +0.64 | ||
| 23/7/2026 | 20:00 | 612 | Ντιναμό Κιέβου - ΠΑΟΚ | 2 - 3 | X | 3.15 | -1.00 | ||
| 19/7/2026 | 22:00 | 101 | Ισπανία - Αργεντινή | 1 - 0 | X | 2.95 | +1.95 | ||
| 19/7/2026 | 22:00 | 101 | Ισπανία - Αργεντινή | 1 - 0 | Goal | 1.85 | -1.00 | ||
| 14/7/2026 | 22:00 | 102 | Γαλλία - Ισπανία | 0 - 2 | 1 | 2.42 | -1.00 | ||
| 12/7/2026 | 04:00 | 127 | Αργεντινή - Ελβετία | 3 - 1 | Goal | 2.07 | +1.07 | ||
| 12/7/2026 | 04:00 | 127 | Αργεντινή - Ελβετία | 3 - 1 | 1 | 1.74 | -1.00 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.