dimkats
Μέλος από 20/6/2026- Points
- 87.09
- Yield*
- -3%
- 30 ημερών
- +17%
- Κατάταξη
- - (<5 ψήφους ≥1.40 τις τελευταίες 7 ημέρες)
- Προβλέψεις
- 412
- Μέση απόδοση
- 3.19
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 31% (126 από 412)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 6 | 0.0% | -6.00 | -100.0% | 2.23 |
| X | 406 | 31.0% | -6.91 | -1.7% | 3.21 |
| 2 | - | - | - | - | - |
| 1X | - | - | - | - | - |
| 12 | - | - | - | - | - |
| X2 | - | - | - | - | - |
| Over | - | - | - | - | - |
| Under | - | - | - | - | - |
| Ημ.1 | - | - | - | - | - |
| Ημ.X | - | - | - | - | - |
| Ημ.2 | - | - | - | - | - |
| Goal | - | - | - | - | - |
| No Goal | - | - | - | - | - |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | - | - | - | - | - |
| 4-6 Goals | - | - | - | - | - |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 26 | 34.6% | -0.01 | 0.0% | 2.89 | |
| 24 | 20.8% | -8.15 | -34.0% | 3.11 | |
| 10 | 0.0% | -10.00 | -100.0% | 3.18 | |
| 10 | 60.0% | +7.93 | +79.3% | 2.98 | |
| 10 | 40.0% | +2.65 | +26.5% | 3.25 | |
| 9 | 55.6% | +8.00 | +88.9% | 3.40 | |
| 9 | 22.2% | -2.80 | -31.1% | 3.02 | |
| 9 | 44.4% | +4.65 | +51.7% | 3.37 | |
| 9 | 22.2% | -2.55 | -28.3% | 3.17 | |
| 8 | 12.5% | -4.80 | -60.0% | 3.19 | |
| 8 | 50.0% | +4.15 | +51.9% | 3.04 | |
| 8 | 25.0% | -1.65 | -20.6% | 3.15 | |
| 8 | 37.5% | +1.80 | +22.5% | 3.29 | |
| 7 | 28.6% | -0.50 | -7.1% | 3.28 | |
| 7 | 71.4% | +9.05 | +129.3% | 3.25 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | - | - | - | - | - |
| 1.50 - 1.99 | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 1.85 |
| 2.00 - 2.99 | 86 | 36.0% | +3.46 | +4.0% | 2.85 |
| 3.00 - 5.00 | 324 | 29.3% | -14.37 | -4.4% | 3.28 |
| 5.01+ | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 5.85 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 12 | 25.0% | -2.30 | -19.2% | 3.33 |
| 1 - 3 | 39 | 41.0% | +14.05 | +36.0% | 3.30 |
| 3 - 6 | 49 | 30.6% | -1.40 | -2.9% | 3.23 |
| 6 - 12 | 148 | 27.7% | -17.90 | -12.1% | 3.20 |
| 12 - 24 | 151 | 31.1% | -5.26 | -3.5% | 3.13 |
| 24 - 48 | 8 | 12.5% | -4.90 | -61.3% | 3.16 |
| 48+ | 5 | 60.0% | +4.80 | +96.0% | 3.37 |
Μηδενισμοί σκορ: 0
419 προβλέψεις:
| Ημερομηνία | ΔΙΟ | ΩΡΑ | ΚΩΔ | Αγώνας | Σκορ | Πρόβλεψη | Απόδοση | Πλατφόρμα | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5/11/2026 | 03:30 | 195 | Λος Μιγιονάριος - Αμέρικα Ντε Κάλι | X | 3.25 | - | |||
| 5/11/2026 | 02:30 | 194 | Σάο Πάουλο - Κορίνθιανς | X | 3.05 | - | |||
| 5/11/2026 | 01:30 | 192 | Ντεπ. Κουκούτα - Ιντεπεντιέντε Σάντα Φε | X | 3.15 | - | |||
| 5/11/2026 | 01:00 | 1612 | Βενάδος - Ατλέτικο Μορέλια | X | 3.45 | - | |||
| 5/11/2026 | 00:30 | 190 | Ατλέτικο Παραναένσε - Βάσκο Ντα Γκάμα | X | 3.45 | - | |||
| 5/11/2026 | 00:00 | 1611 | Ουνιόν Λα Καλέρα - Κοκουίμπο Ουνίδο | X | 3.05 | - | |||
| 28/10/2026 | 03:05 | 193 | Τσίκο - Ατλέτικο Τζούνιορ | 1 - 1 | X | 3.10 | +2.10 | ||
| 28/10/2026 | 01:00 | 191 | Σεάρα - Γκοϊάς | 0 - 2 | X | 3.20 | -1.00 | ||
| 28/10/2026 | 01:00 | 192 | Ντεπ. Κουκούτα - Αγκουίλας Ντοράντας | 0 - 2 | X | 3.00 | -1.00 | ||
| 28/10/2026 | 00:00 | 190 | Αρχεντίνος Τζούνιορς - Ιντεπ. Ριβαντάβια | 1 - 0 | X | 3.15 | -1.00 | ||
| 27/10/2026 | 21:45 | 179 | Κολωνία - Ουνιόν Βερολίνου | 5 - 0 | X | 3.70 | -1.00 | ||
| 27/10/2026 | 19:00 | 128 | Αμβούργο - Άιντραχτ Φρανκφούρτης | 1 - 3 | X | 3.70 | -1.00 | ||
| 27/10/2026 | 18:30 | 203 | Μότορ Λούμπλιν - Ράκοβ Τσεστόχοβα | 1 - 1 | X | 3.30 | +2.30 | ||
| 27/10/2026 | 18:00 | 124 | Ραντόμλζε - ΝΣ Μούρα | 1 - 1 | X | 3.30 | +2.30 | ||
| 27/10/2026 | 14:40 | 120 | Άμπχα - Αλ Φαϊσαλί | 0 - 1 | X | 3.25 | -1.00 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.