Stoixima στο ποδόσφαιρο

Στοίχημα Stoixima Live Scores

Σαρλερουά

Σαρλερουά : Στατιστικά για Γιούπιλερ Λιγκ 2025/2026

Αγώνες

ΒΕΛΓΙΟ: Γιούπιλερ Λιγκ 2025/2026

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
Γιούπιλερ Λιγκ
  1 Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ 30 66 19 9 2 50:17
  2 Κλαμπ Μπριζ 30 63 20 3 7 59:36
  3 Σιντ Τρούιντεν 30 57 18 3 9 47:35
  4 Γάνδη 30 45 13 6 11 49:43
  5 Μαλίν 30 45 12 9 9 39:37
  6 Άντερλεχτ 30 44 12 8 10 43:39
  7 Γκενκ 30 42 11 9 10 46:47
  8 Σταντάρ Λιέγης 30 40 11 7 12 27:35
  9 Βέστερλο 30 39 10 9 11 36:40
  10 Αντβέρπ 30 35 9 8 13 31:32
  11 Σαρλερουά 30 34 9 7 14 38:42
  12 Λέουβεν 30 34 9 7 14 32:43
  13 Ζούλτε Βάρεγκεμ 30 32 8 8 14 38:47
  14 Σερκλ Μπριζ 30 31 7 10 13 39:47
  15 Ράαλ Λα Λουβιέρ 30 31 6 13 11 30:37
  16 Ντέντερ 30 19 3 10 17 24:51
Όμιλος Κόνφερενς Λιγκ
  1 Γκενκ * 37 33 14 12 11 55:53
  2 Σταντάρ Λιέγης * 37 33 15 8 14 42:43
  3 Βέστερλο * 37 30 13 10 14 48:53
  4 Σαρλερουά * 37 30 13 8 16 47:48
  5 Αντβέρπ * 37 27 12 8 17 41:45
  6 Λέουβεν * 37 19 9 9 19 37:57
Πλέι οφ Πρωταθλήματος
  1 Κλαμπ Μπριζ * 37 50 26 3 8 79:43
  2 Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ * 37 49 24 10 3 61:21
  3 Σιντ Τρούιντεν * 37 39 21 4 12 56:42
  4 Άντερλεχτ * 37 29 14 9 14 53:54
  5 Γάνδη * 37 27 13 10 14 52:51
  6 Μαλίν * 37 27 13 10 14 44:54
Πλέι-Άουτ
  1 Ζούλτε Βάρεγκεμ 36 48 13 9 14 53:53
  2 Σερκλ Μπριζ 36 41 10 11 15 53:58
  3 Ράαλ Λα Λουβιέρ 36 34 7 13 16 35:50
  4 Ντέντερ 36 25 5 10 21 31:62

Πλέι Άουτ

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ
Τελικό 10 14 4
(40.0%)
2
(20.0%)
4
(40.0%)
11:11 2.2 1.1:1.1
Ημίχρονο 10 13 3
(30.0%)
4
(40.0%)
3
(30.0%)
4:4 0.8 0.4:0.4

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ 49% 51%
Goals κατά 46% 54%
Μέσος χρόνος goal υπέρ 47.66 λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά 50.63 λεπ.

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 43.2% (16/37) 56.8% (21/37)
Ημίχρονο 8.1% (3/37) 91.9% (34/37)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 21.6% (8/37)
2-3 54.1% (20/37)
4-6 21.6% (8/37)
7+ 2.7% (1/37)
Failed to score 21.6% (8/37)

G/G - N/G

G/G N/G
54.1% (20/37) 45.9% (17/37)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 47 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 48 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 71 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 69 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 1.27 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 1.30 γκολ σε κάθε αγώνα .

Top Scorers

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Guiagon Parfait9
Scheidler Aurelien8
Bernier Antoine6
Titraoui Yacine5
Pflucke Patrick4
Keita Cheick3
Van Den Kerkhof Kevin3
Ousou Aiham2
Colassin Antoine2
Camara Etienne2
Dragsnes Vetle1
Stulic Nikola1
Romsaas Jakob Napoleon1

Κίτρινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Ousou Aiham11
Camara Etienne10
Blum Lewin8
Bernier Antoine7
Titraoui Yacine7
Guiagon Parfait6
Keita Cheick5
Nzita Mardochee3
Van Den Kerkhof Kevin3
Romsaas Jakob Napoleon2
De Mil Rik2
Khalifi Yassine2
Scheidler Aurelien2
Kone Mohamed2
Sow Massamba1
Mbenza Isaac1
Stulic Nikola1
Colassin Antoine1
Szymczak Filip1
Gaudin Jules1
Boukamir Amine1

Κόκκινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Stulic Nikola1
Ousou Aiham1
Gaudin Jules1
Van Den Kerkhof Kevin1
Camara Etienne1

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
0 - 2 13.5% (5/37)
1 - 0 13.5% (5/37)
2 - 0 10.8% (4/37)
1 - 1 10.8% (4/37)
1 - 2 10.8% (4/37)
2 - 1 8.1% (3/37)
2 - 2 8.1% (3/37)
3 - 1 8.1% (3/37)
0 - 1 5.4% (2/37)
2 - 3 5.4% (2/37)
3 - 4 2.7% (1/37)
0 - 0 2.7% (1/37)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
2 35.1% (13/37)
1 18.9% (7/37)
3 18.9% (7/37)
4 16.2% (6/37)
5 5.4% (2/37)
7 2.7% (1/37)
0 2.7% (1/37)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 21.6% (8/37)
1/X 5.4% (2/37)
1/2 5.4% (2/37)
X/1 18.9% (7/37)
X/X 10.8% (4/37)
X/2 10.8% (4/37)
2/1 0.0% (0/37)
2/X 5.4% (2/37)
2/2 21.6% (8/37)