2/5/2021 16:50

Οπαδοί της Γιουνάιτεντ εισέβαλαν στο «Όλντ Τράφορντ» - αναβλήθηκε το ντέρμπι με την Λίβερπουλ (pics & video)

Οπαδοί της Γιουνάιτεντ εισέβαλαν στο «Όλντ Τράφορντ» - αναβλήθηκε το ντέρμπι με την Λίβερπουλ (pics & video)
Οπαδοί της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ εισέβαλαν στον αγωνιστικό χώρο του «Όλντ Τράφορντ» δύο ώρες πριν το ντέρμπι με την Λίβερπουλ προκειμένου ναιαμαρτυρηθούν κατά της ιδιοκτησίας της οικογένειάς Γκλέιζερ και την αρχική εμπλοκή της ομάδας στην European Super League.

Για ακόμα μια εβδομάδα οι οπαδοί της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ διαδηλώνουν κατά της οικογένειας Γκλέιζερ, ζητώντας από τους Αμερικανούς ν’ απεμπλακούν από το κλαμπ. Πολλοί υποστηρικτές των «κόκκινων διαβόλων» εξακολουθούν να είναι θυμωμένοι και αναστατωμένοι για τον ρόλο του συλλόγου τους ως ένα από τα ιδρυτικά της European Super League.

Μεγάλη μερίδα οπαδών συγκεντρώθηκε έξω από το «Όλντ Τράφορντ» λίγες ώρες πριν το μεγάλο ντέρμπι με την Λίβερπουλ, ενώ αρκετοί από αυτούς κατάφεραν να εισβάλουν μέσα στο γήπεδο με πλακάρντ και καπνογόνα! Αρκετοί οπαδοί είναι συγκεντρωμένοι και έξω από το ξενοδοχείο που έχει καταλύσει η αποστολή των «κόκκινων διαβόλων».






Οπαδοί της Γιουνάιτεντ εισέβαλαν στο «Όλντ Τράφορντ» - αναβλήθηκε το ντέρμπι με την Λίβερπουλ (pics & video)
Οπαδοί της Γιουνάιτεντ εισέβαλαν στο «Όλντ Τράφορντ» - αναβλήθηκε το ντέρμπι με την Λίβερπουλ (pics & video)

Σχόλια:

xrispin 2/5/2021 21:55

Μπράβο στα παιδιά.

Aggelosfcb7 3/5/2021 00:41

τωρα φατε μια τιμωρια ολο δικια σας!!! Μια χαρα μπορουσε να γινει το ματς και να μπορουσαν οι οπαδοι να διαμαρτυρηθουν με αλλο τροπο και οχι ετσι.Ερχεται μεγαλη καμπανα!!!!

carlos_soler 3/5/2021 03:48

Γιατί να φάνε καμπάνα ; Και πολύ καλά έκαναν μπράβο τους ναι είμαι Λίβερπουλ αλλά αυτή η κίνηση ήταν πολύ καλή.

dsakis22 3/5/2021 10:04

Agellosfcb7 κολογραυρος πρεπει να είσαι ε?

akis 3/5/2021 10:24

αυτα ειναι αηδιες

Aggelosfcb7 3/5/2021 12:47

Dsakis22 που κολλαει το τι ομαδα ειμαι με το παραπανω???

Aggelosfcb7 3/5/2021 12:48

Σολερ Ναι ρε να μπαινουν οι οπαδοι στο γηπεδο και να μην φανε τιμωρια???? Εγω δεν ειπα πως δεν εχουν δικιο αλλα θα μπορουσαν να διαμαρτυρηθουν με αλλο τροπο

carlos_soler 3/5/2021 12:52

Ναι γιατί μόνο στην Ελλάδα τρώνε ομάδες τιμωρία από οπαδούς. Και έξω από τα γήπεδα στην Αγγλία πέφτει περισσότερο ξύλο από οπαδούς εμείς μπροστά τους είμαστε γατάκια

Tasosmangas 4/5/2021 09:56

Den mporw na to pistepsw oti kapoioi edwmesa epainoun tetoies kiniseis!

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται .
Μπέος: «Αμπασκάλ ο νέος προπονητής του Βόλου, κλείσαμε Κότνικ, Φαν Βέερτ και Φερνάντες»
17/05/2021 23:42
Μπέος: «Αμπασκάλ ο νέος προπονητής του Βόλου, κλείσαμε Κότνικ, Φαν Βέερτ και Φερνάντες»
Μ’ όλα τα αστέρια του στο Euro το Βέλγιο
17/05/2021 19:27
Μ’ όλα τα αστέρια του στο Euro το Βέλγιο
Πρωταθλήτρια Ευρώπης η ομάδα πόλο γυναικών του Ολυμπιακού! (video)
01/05/2021 22:22
Πρωταθλήτρια Ευρώπης η ομάδα πόλο γυναικών του Ολυμπιακού! (video)
Ολυμπιακός - Ούιπεστ 9-8: Στον τελικό της EuroLeague οι «ερυθρόλευκες»!
30/04/2021 15:21
Ολυμπιακός - Ούιπεστ 9-8: Στον τελικό της EuroLeague οι «ερυθρόλευκες»!
Άγιαξ: Ανανέωσε ως το 2023 ο Τεν Χαγκ
30/04/2021 13:45
Άγιαξ: Ανανέωσε ως το 2023 ο Τεν Χαγκ
Βιγιαρεάλ - Άρσεναλ 2-1: Πήρε προβάδισμα το «κίτρινο υποβρύχιο», ζωντανοί οι «κανονιέρηδες» (video)
30/04/2021 00:19
Βιγιαρεάλ - Άρσεναλ 2-1: Πήρε προβάδισμα το «κίτρινο υποβρύχιο», ζωντανοί οι «κανονιέρηδες» (video)
La Liga: Η Γρανάδα «άλωσε» το «Καμπ Νου» και έβαλε… φωτιά στο πρωτάθλημα! (video)
29/04/2021 22:23
La Liga: Η Γρανάδα «άλωσε» το «Καμπ Νου» και έβαλε… φωτιά στο πρωτάθλημα! (video)
ΠΑΟΚ - ΑΕΚ 2-1: Επική ανατροπή και ραντεβού με τον Ολυμπιακό  (video)
29/04/2021 21:10
ΠΑΟΚ - ΑΕΚ 2-1: Επική ανατροπή και ραντεβού με τον Ολυμπιακό (video)
Κούγιας: «Άλλη ομάδα στο πρώτο παιχνίδι και άλλη χθες ο ΠΑΣ»
29/04/2021 16:10
Κούγιας: «Άλλη ομάδα στο πρώτο παιχνίδι και άλλη χθες ο ΠΑΣ»
Επίσημο: Μαρτς ο αντικαταστάτης του Νάγκελσμαν στην Λειψία