Football League: Πρεμιέρα με ντέρμπι Ηρακλής-ΑΕΚ

Football League: Πρεμιέρα με ντέρμπι Ηρακλής-ΑΕΚ



Ντέρμπι Ηρακλής-ΑΕΚ στο «Καυτανζόγλειο» έβγαλε η κληρωτίδα για την πρεμιέρα των πλει-οφ της Football League. Σέντρα στις 26 Απριλίου

Ηρακλής και ΑΕΚ θα διασταυρώσουν τα ξίφη τους στο «Καυτανζόγλειο» στην πρεμιέρα των πλει-οφ της Football League, όπως προέκυψε στη σημερινή κλήρωση.

Απόλλων Σμύρνης-Ολυμπιακός Βόλου και Παναχαϊκή-Λάρισα οι άλλοι αγώνες της πρώτης αγωνιστικής, η οποία θα διεξαχθεί την Κυριακή 26 Απριλίου με σέντρα σε όλες τις αναμετρήσεις στις 18:00.

Το πρόγραμμα των πλει-οφ:


1η Αγωνιστική (26 Απριλίου):

Απόλλων Σμύρνης - Ολυμπιακός Βόλου
Ηρακλής - ΑΕΚ
Παναχαϊκή - ΑΕΛ

2η αγωνιστική (4 Μαΐου):

Ολυμπιακός Βόλου - Ηρακλής
ΑΕΛ - Απόλλων
ΑΕΚ - Παναχαϊκή

3η αγωνιστική (9 Μαΐου):

Ολυμπιακός Βόλου - ΑΕΛ
ΑΕΚ - Απόλλων Σμύρνης
Ηρακλής - Παναχαϊκή

4η αγωνιστική (13 Μαΐου):

ΑΕΛ- ΑΕΚ
Απόλλων - Ηρακλής
Παναχαϊκή - Ολυμπιακός Βόλου

5η αγωνιστική (20 Μαΐου):

ΑΕΚ - Ολυμπιακός Βόλου
Ηρακλής - ΑΕΛ
Παναχαϊκή - Απόλλων

* Οι επαναληπτικοί των αγώνων θα γίνουν: 6η αγωνιστική - 24/5, 7η αγωνιστική - 31/5, 8η αγωνιστική - 3/6, 9η αγωνιστική - 7/6, 10η αγωνιστική - 14/6

Το πρόγραμμα των πλέι άουτ στο Βόρειο Όμιλο:


1η Αγωνιστική (26 Απριλίου):

Πιερικός - Αν. Καρδίτσας
Τύρναβος - Αιγινιακός
Ζάκυνθος - Αγροτικός Αστ.

2η αγωνιστική (3 Μαΐου)

Αν. Καρδίτσας - Τύρναβος
Αγροτικός Αστ. - Πιερικός
Αιγινιακός - Ζάκυνθος

3η αγωνιστική (10 Μαΐου)

Αν. Καρδίτσας - Αγροτικός Αστ.
Αιγινιακός - Πιερικός
Τύρναβος - Ζάκυνθος

4η αγωνιστική (13 Μαΐου)

Αγροτικός Αστ. - Αιγινιακός
Πιερικός - Τύρναβος
Ζάκυνθος - Αν. Καρδίτσας

5η αγωνιστική (17 Μαΐου)

Αιγινιακός - Αν. Καρδίτσας
Τύρναβος - Αγροτικός Αστέρας
Ζάκυνθος - Πιερικός

Το πρόγραμμα των πλέι άουτ στο Νότιο Όμιλο:


1η Αγωνιστική (26 Απριλίου):

Αχαρναϊκός - Ηρακλής Ψαχνών
Επισκοπή - Παναιγιάλειος
Καλλιθέα - Ερμιονίδα

2η αγωνιστική (3 Μαΐου)

Ηρακλής Ψαχνών - Επισκοπή
Ερμιονίδα - Αχαρναϊκός
Παναιγιάλειος - Καλλιθέα

3η αγωνιστική (10 Μαΐου)

Ηρακλής Ψαχνών - Ερμιονίδα
Παναιγιάλειος - Αχαρναϊκός
Επισκοπή - Καλλιθέα

4η αγωνιστική (13 Μαΐου)

Ερμιονίδα - Παναιγιάλειος
Αχαρναϊκός - Επισκοπή
Καλλιθέα - Ηρακλής Ψαχνών

5η αγωνιστική (17 Μαΐου)

Παναιγιάλειος - Ηρακλής Ψαχνών
Επισκοπή - Ερμιονίδα
Καλλιθέα - Αχαρναϊκός

Η βαθμολογία των πλει-οφ:

1. ΑΕΚ 10
2. Ηρακλής 7
3. Απόλλων Σμύρνης 0
4. Λάρισα 0
5. Ολυμπιακός Βόλου 0
6. Παναχαϊκή 0

*οι δύο πρώτοι ανεβαίνουν στην Σούπερ Λιγκ

Οι βαθμολογίες των πλει άουτ:

Νότιος όμιλος

1. Ερμιονίδα 8
2. Παναιγιάλειος 6
3. Αχαρναϊκός 4
4. Καλλιθέα 3
5. Επισκοπή 0
6. Ηρακλής Ψαχνών 0

Βόρειος όμιλος:

1. Ζάκυνθος 6
2. Αναγέννηση Καρδίτσας 3
3. Αιγινιακός 1
4. Πιερικός 0
5. Αγροτικός Αστέρας 0
6. Τύρναβος 0

*οι τρεις τελευταίοι υποβιβάζονται



Ομάδες που αφορά: ΝΤΕΡΜΠΙ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Σχολιασμός 30 ημερών


Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.
Σχόλιο:
 

  • Μη διαφημίζετε άλλα site
  • Μη βρίζετε υπερβολικά
  • Μη γράφετε ασταμάτητα το ίδιο μήνυμα
  • Παίξε Online Στοίχημα

    Δες την παρακάτω δοκιμασμένη και νόμιμη Ελληνική στοιχηματική εταιρία: