Σούπερ Λίγκα Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα 2025/2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Σουπερλίγκα | ||||||||
| 1 |
|
22 | 50 | 15 | 5 | 2 | 46:23 | |
| 2 |
|
22 | 46 | 13 | 7 | 2 | 58:23 | |
| 3 |
|
22 | 36 | 10 | 6 | 6 | 34:28 | |
| 4 |
|
22 | 34 | 10 | 4 | 8 | 31:22 | |
| 5 |
|
22 | 33 | 10 | 3 | 9 | 37:35 | |
| 6 |
|
22 | 31 | 10 | 1 | 11 | 37:39 | |
| 7 |
|
22 | 29 | 8 | 5 | 9 | 35:34 | |
| 8 |
|
22 | 27 | 7 | 6 | 9 | 36:46 | |
| 9 |
|
22 | 26 | 7 | 5 | 10 | 22:27 | |
| 10 |
|
22 | 24 | 7 | 3 | 12 | 30:49 | |
| 11 |
|
22 | 19 | 5 | 4 | 13 | 24:45 | |
| 12 |
|
22 | 14 | 3 | 5 | 14 | 26:45 | |
| Πλέι οφ | ||||||||
| 1 |
|
31 | 64 | 18 | 10 | 3 | 56:30 | |
| 2 |
|
31 | 60 | 16 | 12 | 3 | 70:33 | |
| 3 |
|
31 | 47 | 14 | 5 | 12 | 47:45 | |
| 4 |
|
31 | 44 | 13 | 5 | 13 | 47:45 | |
| 5 |
|
31 | 44 | 12 | 8 | 11 | 43:45 | |
| 6 |
|
31 | 42 | 12 | 6 | 13 | 41:33 | |
| Γκρουπ Υποβιβασμού | ||||||||
| 1 |
|
31 | 48 | 14 | 6 | 11 | 62:44 | |
| 2 |
|
31 | 41 | 11 | 8 | 12 | 51:59 | |
| 3 |
|
31 | 36 | 10 | 6 | 15 | 40:63 | |
| 4 |
|
31 | 35 | 9 | 8 | 14 | 33:42 | |
| 5 |
|
31 | 31 | 8 | 7 | 16 | 41:67 | |
| 6 |
|
31 | 21 | 4 | 9 | 18 | 35:60 | |
Πλει-Οφ Κόνφερενς Λιγκ
Υποβιβασμός
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
|
Κυρ. 15:00 |
Κοπεγχάγη
Ράντερς
|
||||
|
Κυρ. 15:00 |
Φρεντερίτσια
Σίλκεμποργκ
|
||||
|
Κυρ. 15:00 |
Οντένσε
Βέιλε
|
||||
|
Κυρ. 19:00 |
Μίντιλαντ
Μπρόντμπι
|
||||
|
Κυρ. 19:00 |
Σοντερίσκε
Νόρτζελαντ
|
||||
|
Κυρ. 19:00 |
Άαρχους
Βίμποργκ
|
||||
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Κοπεγχάγη | 5 | 13 | 4 | 1 | 0 | 16:5 | |
| 2 | Σίλκεμποργκ | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 9:9 | |
| 3 | Μίντιλαντ | 5 | 9 | 2 | 3 | 0 | 7:5 | |
| 4 | Άαρχους | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 6:4 | |
| 5 | Οντένσε | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 10:8 | |
| 6 | Μπρόντμπι | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 8:6 | |
| 7 | Νόρτζελαντ | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 4:4 | |
| 8 | Σοντερίσκε | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 6:10 | |
| 9 | Ράντερς | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 6:9 | |
| 10 | Βίμποργκ | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 5:7 | |
| 11 | Φρεντερίτσια | 5 | 3 | 0 | 3 | 2 | 7:11 | |
| 12 | Βέιλε | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 4:10 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Franculino |
Μίντιλαντ
|
17 | 2 |
| Adamsen Tonni |
Σίλκεμποργκ
|
14 | 2 |
| Bech Tobias |
Άαρχους
|
12 | 0 |
| Mccowatt Callum |
Σίλκεμποργκ
|
11 | 0 |
| Larsson Jordan |
Κοπεγχάγη
|
11 | 4 |
| Ganaus Noah |
Οντένσε
|
11 | 0 |
| Arp Jann-fiete |
Οντένσε
|
10 | 5 |
| Simsir Aral |
Μίντιλαντ
|
9 | 0 |
| Arnstad Kristian |
Άαρχους
|
9 | 4 |
| Junior Prince |
Νόρτζελαντ
|
8 | 0 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Binks Luis |
Μπρόντμπι
|
10 |
| Yirenkyi Caleb |
Νόρτζελαντ
|
9 |
| Tullberg Mike |
Μίντιλαντ
|
8 |
| Bjoerkengren John |
Ράντερς
|
8 |
| Kuzmic Srdjan |
Βίμποργκ
|
8 |
| Groenning Jeppe |
Βίμποργκ
|
8 |
| Arnstad Kristian |
Άαρχους
|
8 |
| Mbabu Kevin |
Μίντιλαντ
|
7 |
| Bojang Yaya |
Οντένσε
|
7 |
| Pedersen Laurits Raun |
Ράντερς
|
7 |
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Tabatadze Giorgi |
Βέιλε
|
2 |
| Bojang Yaya |
Οντένσε
|
1 |
| Nartey Noah |
Μπρόντμπι
|
1 |
| Nielsen Lasse |
Βέιλε
|
1 |
| Duru Ebube |
Σοντερίσκε
|
1 |
| Wass Daniel |
Μπρόντμπι
|
1 |
| Meling Birger |
Κοπεγχάγη
|
1 |
| Myhra Viljar |
Οντένσε
|
1 |
| Bravo Pedro |
Μίντιλαντ
|
1 |
| Divkovic Marko |
Μπρόντμπι
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Άαρχους
|
52% 16/31 |
48% 15/31 |
Μίντιλαντ
|
61% 19/31 |
39% 12/31 |
Σοντερίσκε
|
55% 17/31 |
45% 14/31 |
Μπρόντμπι
|
42% 13/31 |
58% 18/31 |
Βίμποργκ
|
58% 18/31 |
42% 13/31 |
Νόρτζελαντ
|
58% 18/31 |
42% 13/31 |
Κοπεγχάγη
|
71% 22/31 |
29% 9/31 |
Οντένσε
|
74% 23/31 |
26% 8/31 |
Ράντερς
|
52% 16/31 |
48% 15/31 |
Φρεντερίτσια
|
71% 22/31 |
29% 9/31 |
Σίλκεμποργκ
|
65% 20/31 |
35% 11/31 |
Βέιλε
|
58% 18/31 |
42% 13/31 |
| Συνολικά | 60% | 40% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Άαρχους
|
19% 6/31 |
58% 18/31 |
19% 6/31 |
3% 1/31 |
Μίντιλαντ
|
19% 6/31 |
39% 12/31 |
39% 12/31 |
3% 1/31 |
Σοντερίσκε
|
19% 6/31 |
55% 17/31 |
23% 7/31 |
3% 1/31 |
Μπρόντμπι
|
32% 10/31 |
48% 15/31 |
19% 6/31 |
0% 0/31 |
Βίμποργκ
|
29% 9/31 |
42% 13/31 |
23% 7/31 |
6% 2/31 |
Νόρτζελαντ
|
26% 8/31 |
45% 14/31 |
29% 9/31 |
0% 0/31 |
Κοπεγχάγη
|
6% 2/31 |
55% 17/31 |
35% 11/31 |
3% 1/31 |
Οντένσε
|
10% 3/31 |
39% 12/31 |
52% 16/31 |
0% 0/31 |
Ράντερς
|
29% 9/31 |
52% 16/31 |
19% 6/31 |
0% 0/31 |
Φρεντερίτσια
|
6% 2/31 |
45% 14/31 |
48% 15/31 |
0% 0/31 |
Σίλκεμποργκ
|
10% 3/31 |
48% 15/31 |
39% 12/31 |
3% 1/31 |
Βέιλε
|
6% 2/31 |
68% 21/31 |
23% 7/31 |
3% 1/31 |
| Συνολικά | 18% | 49% | 31% | 2% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Άαρχους
|
71% 22/31 |
29% 9/31 |
Μίντιλαντ
|
61% 19/31 |
39% 12/31 |
Σοντερίσκε
|
55% 17/31 |
45% 14/31 |
Μπρόντμπι
|
35% 11/31 |
65% 20/31 |
Βίμποργκ
|
58% 18/31 |
42% 13/31 |
Νόρτζελαντ
|
52% 16/31 |
48% 15/31 |
Κοπεγχάγη
|
68% 21/31 |
32% 10/31 |
Οντένσε
|
81% 25/31 |
19% 6/31 |
Ράντερς
|
48% 15/31 |
52% 16/31 |
Φρεντερίτσια
|
61% 19/31 |
39% 12/31 |
Σίλκεμποργκ
|
55% 17/31 |
45% 14/31 |
Βέιλε
|
65% 20/31 |
35% 11/31 |
| Συνολικά | 59% | 41% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 45% | 55% |
| Goals κατά | 43% | 57% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 49.18 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 49.73 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 566 | 3.04 |
| Εντός | 301 | 1.62 |
| Εκτός | 265 | 1.42 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 55 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 63 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 2 - 1 | 11.3% (21/186) | |
| 1 - 2 | 10.2% (19/186) | |
| 1 - 1 | 9.7% (18/186) | |
| 1 - 0 | 8.1% (15/186) | |
| 0 - 2 | 7.5% (14/186) | |
| 0 - 0 | 5.9% (11/186) | |
| 2 - 0 | 5.4% (10/186) | |
| 3 - 3 | 4.3% (8/186) | |
| 2 - 2 | 4.3% (8/186) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 3 | 26.9% (50/186) | |
| 2 | 22.6% (42/186) | |
| 1 | 11.8% (22/186) | |
| 4 | 11.3% (21/186) | |
| 5 | 10.2% (19/186) | |
| 6 | 9.1% (17/186) | |
| 0 | 5.9% (11/186) | |
| 7 | 1.6% (3/186) | |
| 8 | 0.5% (1/186) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 41.4% (77/186) | |
| X | 24.2% (45/186) | |
| 2 | 34.4% (64/186) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 25.3% (47/186) | |
| 1/X | 6.5% (12/186) | |
| 1/2 | 3.2% (6/186) | |
| X/1 | 12.9% (24/186) | |
| X/X | 10.8% (20/186) | |
| X/2 | 14.5% (27/186) | |
| 2/1 | 3.2% (6/186) | |
| 2/X | 7.0% (13/186) | |
| 2/2 | 16.7% (31/186) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 566 | 3.04 |
| Εντός | 301 | 1.62 |
| Εκτός | 265 | 1.42 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 55 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 63 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).