CR77TZ
Μέλος από 18/10/2024- Points
- 75.4
- Yield*
- -7%
- 30 ημερών
- -3%
- Κατάταξη
- 277ος
- Προβλέψεις
- 29476
- Μέση απόδοση
- 2.19
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 45% (13117 από 29476)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 10368 | 46.1% | -625.72 | -6.0% | 2.08 |
| X | 3600 | 29.9% | -231.61 | -6.4% | 3.16 |
| 2 | 6332 | 43.9% | -379.03 | -6.0% | 2.23 |
| 1X | 50 | 46.0% | -18.22 | -36.4% | 1.52 |
| 12 | 8 | 25.0% | -5.51 | -68.9% | 1.28 |
| X2 | 65 | 56.9% | +0.48 | +0.7% | 1.87 |
| Over | 1542 | 53.8% | -106.47 | -6.9% | 1.75 |
| Under | 331 | 56.8% | -16.51 | -5.0% | 1.71 |
| Ημ.1 | 1252 | 45.0% | -104.51 | -8.3% | 2.10 |
| Ημ.X | 1098 | 42.8% | -123.30 | -11.2% | 2.09 |
| Ημ.2 | 545 | 40.2% | -71.18 | -13.1% | 2.27 |
| Goal | 2725 | 52.9% | -146.99 | -5.4% | 1.80 |
| No Goal | 156 | 46.2% | -33.08 | -21.2% | 1.74 |
| 0-1 Goal | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 1.92 |
| 2-3 Goals | 1368 | 45.8% | -167.05 | -12.2% | 1.92 |
| 4-6 Goals | 35 | 42.9% | -4.02 | -11.5% | 2.23 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 873 | 43.8% | -58.19 | -6.7% | 2.23 | |
| 683 | 44.9% | -40.04 | -5.9% | 2.23 | |
| 680 | 42.6% | -49.57 | -7.3% | 2.26 | |
| 662 | 44.7% | -40.48 | -6.1% | 2.19 | |
| 637 | 44.4% | -37.48 | -5.9% | 2.22 | |
| 573 | 45.2% | -19.92 | -3.5% | 2.18 | |
| 553 | 39.2% | -78.55 | -14.2% | 2.32 | |
| 535 | 45.6% | +5.36 | +1.0% | 2.30 | |
| 491 | 44.0% | -15.12 | -3.1% | 2.28 | |
| 466 | 44.0% | -2.07 | -0.4% | 2.33 | |
| 454 | 50.0% | +30.72 | +6.8% | 2.16 | |
| 435 | 43.7% | -34.62 | -8.0% | 2.25 | |
| 413 | 48.4% | +4.26 | +1.0% | 2.22 | |
| 411 | 45.3% | -41.63 | -10.1% | 2.11 | |
| 409 | 44.0% | -24.65 | -6.0% | 2.22 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 789 | 66.4% | -82.41 | -10.4% | 1.36 |
| 1.50 - 1.99 | 11308 | 51.3% | -732.07 | -6.5% | 1.83 |
| 2.00 - 2.99 | 14533 | 41.4% | -978.04 | -6.7% | 2.28 |
| 3.00 - 5.00 | 2793 | 27.7% | -237.15 | -8.5% | 3.33 |
| 5.01+ | 53 | 15.1% | -4.05 | -7.6% | 8.62 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 1100 | 43.8% | -52.14 | -4.7% | 2.30 |
| 1 - 3 | 2932 | 46.0% | -91.88 | -3.1% | 2.20 |
| 3 - 6 | 5161 | 43.6% | -467.55 | -9.1% | 2.19 |
| 6 - 12 | 8081 | 45.3% | -564.62 | -7.0% | 2.17 |
| 12 - 24 | 7868 | 43.7% | -658.41 | -8.4% | 2.20 |
| 24 - 48 | 2708 | 46.0% | -39.46 | -1.5% | 2.22 |
| 48+ | 1626 | 42.7% | -159.66 | -9.8% | 2.16 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
29564 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 13/5/26 04:30 | - |
Ιντεπεντιέντε Σάντα Φε
Αμέρικα Ντε Κάλι
|
1 | 2.18
| - |
| 13/5/26 03:10 | - |
Σαν Μάρτιν Τουκουμάν
Χιμνάσια Χουχούι
|
X | 2.77
| - |
| 13/5/26 01:30 | - |
Λοντρίνα
Σάο Μπερνάρντο
|
1 | 2.25
| - |
| 13/5/26 01:00 | - |
Μπελγράνο
Ουνιόν Σάντα Φε
|
1 | 2.40
| - |
| 12/5/26 22:30 | - |
Οσασούνα
Ατλέτικο Μαδρίτης
|
X | 3.55
| - |
| 12/5/26 22:00 | - |
Σαουθάμπτον
Μίντλεσμπρο
|
X | 3.45
| - |
| 12/5/26 22:00 | - |
Κατανζάρο
Αβελίνο
|
1 | 2.20
| - |
| 12/5/26 21:45 | - |
Αμπερντίν
Σεντ Μίρεν
|
1 | 2.20
| - |
| 12/5/26 21:45 | - |
Ντανφέρμλιν
Πάρτικ Θιστλ
|
X | 3.40
| - |
| 12/5/26 21:45 | - |
Κλάιντ
Χάμιλτον
|
X | 3.50
| - |
| 12/5/26 21:30 | - |
Γκρασχόπερς
Βίντερτουρ
|
1 | 2.00
| - |
| 12/5/26 21:00 | - |
Αλ Νασρ Ριάντ
Αλ Χιλάλ Ριάντ
|
1 | 2.35
| - |
| 12/5/26 21:00 | - |
Σπάρτα Πράγας
Βικτόρια Πλζεν
|
1 | 2.55
| - |
| 12/5/26 20:15 | - |
Μπότεφ Πλόβντιβ
Άρντα
|
1 | 2.18
| - |
| 12/5/26 20:00 | - |
Βάρναμο
Έρεμπρο
|
1 | 2.02
| - |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.