Οντένσε - Ράντερς

17/10/2021 15:00
Κωδ ΟΠΑΠ: 441
1 - 2
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 934 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Ράντερς - Οντένσε στις 19/4/2024

• Θεατές: 8367
90+5'

Η ομάδα Ράντερς είναι η νικήτρια του αγώνα, σ' ένα μοιρασμένο παιχνίδι όπου η μπίλια μπορούσε να κάτσει παντού

90+5'

90+4'

Ελεύθερο για την ομάδα Ράντερς

90+4'
Απόκρουση

Ο Erik Marxen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+4'
Σέντρα

Ο Jeppe Tverskov κάνει τη σέντρα

90+3'

Η ομάδα Οντένσε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

90+3'

Κατοχή: Οντένσε: 53%, Ράντερς: 47%.

90+3'

90+2'

Ο Ayo Simon Okosun από την ομάδα Οντένσε προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ένας αντίπαλος παρεμβαίνει.

90+2'
Σέντρα

90+2'

Η ομάδα Οντένσε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

90+2'

Ελεύθερο για την ομάδα Οντένσε

90+1'

Ο Vito Hammershoej-Mistrati από την ομάδα Ράντερς εκτελεί χαμηλά το κόρνερ από τα δεξιά.

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 4'

90+1'

Θα έπρεπε να ήταν γκολ! Ο Stephen Odey έχασε μια μεγάλη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά η προσπάθειά του πέρασε πίσω από τον Hans Christian Bernat

90+1'
Σέντρα

Ο Bjoern Kopplin κάνει τη σέντρα

90+1'
Απόκρουση

Ο Hans Christian Bernat απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+1'
Σέντρα

Ο Simon Tibbling κάνει τη σέντρα

90+1'

90'

90'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Nicholas Mickelson από την ομάδα Οντένσε ανατρέπει τον Stephen Odey

88'

Ο Max Fenger δίνει τη θέση του στον Jakob Breum

88'

Φράγμα από τον Troels Kloeve, ο οποίος διακόπτει το τρέξιμο του Bjoern Kopplin. Το φάουλ σφυρίχτηκε.

88'

Ο Patrik Carlgren κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

88'
Σέντρα

Ο Mads Froekjaer-Jensen κάνει τη σέντρα

87'

Ο Tosin Kehinde δίνει τη θέση του στον Vincent Onovo

86'

Η ομάδα Ράντερς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

85'

85'

Κατοχή: Οντένσε: 54%, Ράντερς: 46%.

83'

Ο Tosin Kehinde έδωσε την ασίστ για το γκολ.

83'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Vito Hammershoej-Mistrati της ομάδας Ράντερς σκοράρει με κεφαλιά

83'
Σέντρα

Ο Tosin Kehinde κάνει τη σέντρα

83'

83'

8367 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

83'

Η ομάδα Οντένσε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

82'
Απόκρουση

Ο Joergen Skjelvik απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

82'
Σέντρα

82'
Απόκρουση

Ο Aron Elis Thrandarson απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

82'

Ένας παίκτης από την ομάδα Ράντερς στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά.

81'

Ο Joergen Skjelvik σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Patrik Carlgren ελέγχει την φάση

80'
Απόκρουση

80'
Σέντρα

Ο Aron Elis Thrandarson κάνει τη σέντρα

80'

Η ομάδα Οντένσε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

79'

Κατοχή: Οντένσε: 55%, Ράντερς: 45%.

79'

Ο Jakob Ankersen δίνει τη θέση του στον Simon Tibbling

79'

Ο Ayo Simon Okosun τιμωρείται για σπρώξιμο στον Vito Hammershoej-Mistrati

79'

Ο Joergen Skjelvik από την ομάδα Οντένσε εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

78'

Ο Troels Kloeve χάνει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, καθώς η προσπάθεια του μπλοκαρίστηκε!

78'

Ο Mads Froekjaer-Jensen από την ομάδα Οντένσε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

78'

Ο Mads Froekjaer-Jensen από την ομάδα Οντένσε προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

78'

Η ομάδα Οντένσε ξεκινάει αντεπίθεση

78'
Απόκρουση

78'

Ο Erik Marxen από την ομάδα Ράντερς εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

77'

Ο Bashkim Kadrii δίνει τη θέση του στον Mart Lieder

77'

Ο αρχηγός παραδίδει το περιβραχιόνιο του καθώς βγαίνει αλλαγή.

77'

Ο Jens Jakob Thomasen δίνει τη θέση του στον Ayo Simon Okosun

77'

77'

Έχει σταματήσει το παιχνίδι και ο διαιτητής μιλάει στους παίκτες.

76'
Απόκρουση

Ο Alexander Juel Andersen απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

76'
Σέντρα

75'

Η ομάδα Ράντερς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

74'

Κατοχή: Οντένσε: 56%, Ράντερς: 44%.

74'

Ο Hans Christian Bernat κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

73'

72'

72'

72'

Ο Mads Froekjaer-Jensen πηγαίνει για γκολ, αλλά η προσπάθειά του δεν ήταν ποτέ κοντά στο στόχο.

72'

Ο Patrik Carlgren έσωσε ένα σίγουρο γκολ! Ο Mads Froekjaer-Jensen βρέθηκε σε εξαιρετική θέση για να σκοράρει, αλλά ο Patrik Carlgren του αρνήθηκε το γκολ με μια μεγάλη απόκρουση.

71'

Ο Troels Kloeve από την ομάδα Οντένσε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

71'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Erik Marxen από την ομάδα Ράντερς ανατρέπει τον Mads Froekjaer-Jensen

70'

Ο Jakob Ankersen από την ομάδα Ράντερς είδε την πάσα του να κόβεται από έναν αντίπαλο.

70'
Ολοκληρώθηκε

Ο ΕΛΕΓΧΟΣ ΤΟΥ VAR ΤΕΛΕΙΩΣΕ - Δεν θα υπάρξει κάποια αλλαγή απόφασης μετά τον έλεγχο του VAR.

70'
Πέναλτι

Μετά από εξέταση του VAR, ο διαιτητής αποφάσισε να παραμείνει στην αρχική απόφασή του και να μην καταλογίσει πέναλτι για την ομάδα Οντένσε!

70'

VAR - ΠΙΘΑΝΟ ΠΕΝΑΛΤΙ! - Ο διαιτητής σταματάει το παιχνίδι. Έλεγχος από το VAR σε εξέλιξη, πιθανός καταλογισμός πέναλτι.

69'
Απόκρουση

Ο Patrik Carlgren απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

69'
Σέντρα

Ο Bashkim Kadrii από την ομάδα Οντένσε σπάει την μπάλα μέσα από την περιοχή.

69'
Απόκρουση

Ο Simon Piesinger απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

69'

Ο Jens Jakob Thomasen από την ομάδα Οντένσε εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

69'

Ο Jens Jakob Thomasen χάνει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, καθώς η προσπάθεια του μπλοκαρίστηκε!

68'

Το σουτ του Bashkim Kadrii μπλοκάρεται

68'

Ο Jens Jakob Thomasen εκτελεί το φάουλ αλλά η μπάλα βρίσκει στο τείχος

67'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Simon Piesinger από την ομάδα Ράντερς ανατρέπει τον Max Fenger

67'

Κατοχή: Οντένσε: 52%, Ράντερς: 48%.

67'

Η ομάδα Ράντερς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

66'

66'

66'

65'

65'

Ο Nicolai Brock-Madsen από την ομάδα Ράντερς στέλνει την μπάλα λίγο άουτ. Τόσο κοντά!

65'

65'

Το σουτ του Tosin Kehinde κατέληξε σε κόρνερ μετά από επέμβαση του γκολκίπερ

65'

Ωραία ενέργεια εδώ καθώς ο Tosin Kehinde από την ομάδα Ράντερς παίζει το 1-2 με τον έναν συμπαίκτη του.

64'

63'

63'

63'

Ο Jeppe Tverskov από την ομάδα Οντένσε προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά αυτός δεν μπορεί να επωφεληθεί.

63'
Γέμισμα

Ο Jens Jakob Thomasen εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

63'

Ο Jakob Ankersen τιμωρείται για σπρώξιμο στον Nicholas Mickelson

62'

Ο Moses Opondo δίνει τη θέση του στον Troels Kloeve

62'
Απόκρουση

Ο Patrik Carlgren από την ομάδα Ράντερς δεν καταφέρνει να «καθαρίσει» σωστά την μπάλα και δίνει ένα πλάγιο άουτ στην αντίπαλη ομάδα.

61'

61'

Ο Vito Hammershoej-Mistrati από την ομάδα Ράντερς προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή. Δυστυχώς η προσπάθειά του πέρασε μόλις άουτ.

60'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mikkel Kallesoee από την ομάδα Ράντερς ανατρέπει τον Max Fenger

59'

Η ομάδα Οντένσε παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

59'

Ο Jakob Ankersen αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

59'
Απόκρουση

59'

Ένας παίκτης από την ομάδα Ράντερς στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά.

58'

57'

56'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Stephen Odey στέλνει με το δεξί πόδι τη μπάλα στα δίχτυα!

56'

ΕΥΚΑΙΡΙΑ! Ο Stephen Odey βρέθηκε τετ α τετ με τον τερματοφύλακα...

56'

Ο Stephen Odey από την ομάδα Ράντερς προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

56'

Το αμυντικό λάθος του Jeppe Tverskov μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

56'

56'

Ο Bashkim Kadrii από την ομάδα Οντένσε εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

55'

55'

55'

55'

55'

Κατοχή: Οντένσε: 57%, Ράντερς: 43%.

54'

54'

54'
Απόκρουση

Ο Nicolai Brock-Madsen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

54'

Ο Jens Jakob Thomasen από την ομάδα Οντένσε εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

53'

Σουτ του Bashkim Kadrii βρίσκει σε σώματα και καταλήγει εκτός εστίας

53'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jakob Ankersen από την ομάδα Ράντερς ανατρέπει τον Aron Elis Thrandarson

53'

52'

Ο Tosin Kehinde πηγαίνει για γκολ, αλλά η προσπάθειά του δεν ήταν ποτέ κοντά στο στόχο.

52'
Απόκρουση

Ο Jeppe Tverskov αποτυγχάνει να απομακρύνει τη μπάλα και θέτει την ομάδα του υπό πίεση

52'
Σέντρα

Ο Jakob Ankersen κάνει τη σέντρα

52'

51'

51'
Σέντρα

Ο Mikkel Kallesoee από την ομάδα Ράντερς προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

51'

Ο Max Fenger από την ομάδα Οντένσε είναι σε θέση οφσάιντ

51'

Ο Bashkim Kadrii από την ομάδα Οντένσε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

50'

Ο Jakob Ankersen από την ομάδα Ράντερς κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

50'

49'

48'

47'

Ο Erik Marxen από την ομάδα Ράντερς πιάνει την κεφαλιά αλλά η προσπάθεια του είναι πολύ άστοχη.

47'

Ο Vito Hammershoej-Mistrati από την ομάδα Ράντερς εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

47'

Το σουτ του Tosin Kehinde μπλοκάρεται

47'
Σέντρα

Ο Mikkel Kallesoee κάνει τη σέντρα

46'
Απόκρουση

Ο Jeppe Tverskov απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

46'
Σέντρα

46'

Ο Oliver Bundgaard Kristensen δίνει τη θέση του στον Bjoern Kopplin

46'

Ο Tobias Klysner δίνει τη θέση του στον Nicolai Brock-Madsen

46'

45+5'

45+5'

45+4'

Ο Tobias Klysner τιμωρείται για σπρώξιμο στον Jeppe Tverskov

45+4'

45+4'

Θα έπρεπε να ήταν γκολ! Ο Tosin Kehinde έχασε μια μεγάλη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά η προσπάθειά του πέρασε πίσω από τον Hans Christian Bernat

45+2'

45+2'

Ο Tobias Klysner κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο Hans Christian Bernat μπλοκάρει εύκολα

45+2'

45+2'

Το σουτ του Mikkel Kallesoee μπλοκάρεται

45+1'
Απόκρουση

Ο Max Fenger απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

45+1'

45+1'

45+1'

Θα έπρεπε να ήταν γκολ! Ο Oliver Bundgaard Kristensen έχασε μια μεγάλη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά η προσπάθειά του πέρασε πίσω από τον Hans Christian Bernat

45+1'

Ο Jakob Ankersen από την ομάδα Ράντερς προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ένας αντίπαλος παρεμβαίνει.

45+1'
Σέντρα

45'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Stephen Odey από την ομάδα Ράντερς ανατρέπει τον Joergen Skjelvik

44'

Ο Bashkim Kadrii από την ομάδα Οντένσε κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά ο Patrik Carlgren βγαίνει μπροστά και μαζεύει τη μπάλα

44'

44'

43'

Ο Erik Marxen από την ομάδα Ράντερς το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Moses Opondo

43'

41'

41'

Μεγάλη χαμένη ευκαιρία! Ο Vito Hammershoej-Mistrati από την ομάδα Ράντερς αστοχεί από πλεονεκτική θέση. Σπατάλησε την ευκαιρία.

41'
Απόκρουση

Ο Aron Elis Thrandarson αποτυγχάνει να απομακρύνει τη μπάλα και θέτει την ομάδα του υπό πίεση

41'
Σέντρα

40'

40'

Ο Tobias Klysner επιστρέφει στο γήπεδο.

40'

40'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Tobias Klysner να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

39'

Ο Tobias Klysner είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

39'

38'

Η ομάδα Ράντερς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

38'

37'

Ο Nicholas Mickelson από την ομάδα Οντένσε κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

36'

36'
Σέντρα

Ο Joergen Skjelvik από την ομάδα Οντένσε κάνει την σέντρα αλλά δεν βρίσκει στόχο

35'

Η ομάδα Ράντερς παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

35'

Πως το έχασε αυτό; Ο Max Fenger έχει μια υπέροχη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά κατά κάποιο τρόπο καταφέρνει να χάσει τον στόχο!

35'

35'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Mads Froekjaer-Jensen , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

34'

33'

33'

33'

Ο Simon Graves είναι τραυματίας και αντικαθίσταται από τον Erik Marxen

32'
ΜΕΓΑΛΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ!

ΤΟ ΕΧΑΣΕ! - Ο Vito Hammershoej-Mistrati εκτελεί το πέναλτι αλλά ο Hans Christian Bernat μπλοκάρει!

32'

Ο διαιτητής δε δέχεται τα παράπονα από τον Bashkim Kadrii, που βλέπει κίτρινη κάρτα για διαμαρτυρία

31'
Πέναλτι

Μετά από εξέταση του VAR, ο διαιτητής αποφάσισε να παραμείνει στην αρχική απόφασή του και να καταλογίσει πέναλτι για την ομάδα Ράντερς!

31'

30'

ΠΕΝΑΛΤΙ! - Ο Bashkim Kadrii κάνει χέρι εντός περιοχής. Έντονες διαμαρτυρίες από τον Bashkim Kadrii αλλά ο διαιτητής δε συγκινείται

30'

Ο Vito Hammershoej-Mistrati από την ομάδα Ράντερς εκτελεί το κόρνερ χαμηλά από τα αριστερά.

30'
Απόκρουση

Ο Nicholas Mickelson απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

30'
Σέντρα

30'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Nicholas Mickelson από την ομάδα Οντένσε ανατρέπει τον Tobias Klysner

28'

28'
Σέντρα

Ο Tosin Kehinde από την ομάδα Ράντερς εκτελεί το φάουλ αλλά ο συμπαίκτης του δεν προλαβαίνει την μπάλα και η ευκαιρία χάνεται.

27'

27'

Το σουτ του Vito Hammershoej-Mistrati μπλοκάρεται

27'

Το σουτ του Jakob Ankersen μπλοκάρεται

27'

Ο Mikkel Kallesoee από την ομάδα Ράντερς πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

26'

Κατοχή: Οντένσε: 62%, Ράντερς: 38%.

26'

Ο Mads Froekjaer-Jensen από την ομάδα Οντένσε κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

25'
Ντρίμπλα

25'

Ο Jakob Ankersen σουτάρει προς την εστία αλλά ο Hans Christian Bernat μπλοκάρει

25'
Απόκρουση

25'

25'

Ο Vito Hammershoej-Mistrati από την ομάδα Ράντερς είδε την πάσα του να κόβεται από έναν αντίπαλο.

24'
Απόκρουση

Ο Alexander Juel Andersen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

24'

24'
Απόκρουση

24'

24'
Απόκρουση

Ο Moses Opondo απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

24'

24'
Απόκρουση

23'

23'
Απόκρουση

Ο Jens Jakob Thomasen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

23'

Ο Vito Hammershoej-Mistrati από την ομάδα Ράντερς εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

23'
Απόκρουση

Ο Joergen Skjelvik απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

23'
Σέντρα

22'

Ο Max Fenger από την ομάδα Οντένσε προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ένας αντίπαλος παρεμβαίνει.

22'
Γέμισμα

Ο Bashkim Kadrii εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

22'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Oliver Bundgaard Kristensen από την ομάδα Ράντερς ανατρέπει τον Mads Froekjaer-Jensen

21'

21'
Γέμισμα

Ο Alexander Juel Andersen εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

21'

Ο Tosin Kehinde από την ομάδα Ράντερς είναι σε θέση οφσάιντ

20'

20'

19'
Σέντρα

18'

Ο Aron Elis Thrandarson έδωσε την ασίστ για το γκολ.

18'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Mads Froekjaer-Jensen της ομάδας Οντένσε σκοράρει με κεφαλιά

18'
Σέντρα

Ο Aron Elis Thrandarson από την Οντένσε κάνει ωραία σέντρα

18'

Κατοχή: Οντένσε: 67%, Ράντερς: 33%.

17'

16'

15'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Simon Graves από την ομάδα Ράντερς ανατρέπει τον Bashkim Kadrii

15'

14'

14'

Ο Aron Elis Thrandarson πηγαίνει για γκολ, αλλά η προσπάθειά του δεν ήταν ποτέ κοντά στο στόχο.

14'
Απόκρουση

13'
Σέντρα

Ο Joergen Skjelvik κάνει τη σέντρα

13'

13'

Ο Simon Graves επιστρέφει στο γήπεδο.

12'

Ο Moses Opondo από την ομάδα Οντένσε είναι σε θέση οφσάιντ

11'
Απόκρουση

Ο Vito Hammershoej-Mistrati από την ομάδα Ράντερς είναι σε εγρήγορση και γυρνάει με κεφαλιά στον τερματοφύλακα.

11'

11'

10'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Simon Graves να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

10'

Κατοχή: Οντένσε: 76%, Ράντερς: 24%.

9'

Ο Simon Graves είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

9'

8'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Jeppe Tverskov από την ομάδα Οντένσε αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

8'
Γέμισμα

8'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jakob Ankersen από την ομάδα Ράντερς ανατρέπει τον Nicholas Mickelson

6'

6'
Απόκρουση

Ο Bashkim Kadrii από την ομάδα Οντένσε είναι σε εγρήγορση και γυρνάει με κεφαλιά στον τερματοφύλακα.

6'

6'
Απόκρουση

Ο Oliver Bundgaard Kristensen απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

6'

Ο Moses Opondo από την ομάδα Οντένσε είδε την πάσα του να κόβεται από έναν αντίπαλο.

5'

Κατοχή: Οντένσε: 68%, Ράντερς: 32%.

5'

4'
Σέντρα

Ο Vito Hammershoej-Mistrati από την ομάδα Ράντερς κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα βγαίνει άουτ

4'
Απόκρουση

4'

4'
Απόκρουση

Ο Aron Elis Thrandarson απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

4'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Tobias Klysner , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

3'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Aron Elis Thrandarson από την ομάδα Οντένσε ανατρέπει τον Stephen Odey

3'

O Jens Jakob Thomasen στέλνει τη μπάλα μακριά.

2'
Απόκρουση

Ο Nicholas Mickelson από την ομάδα Οντένσε είναι σε εγρήγορση και γυρνάει με κεφαλιά στον τερματοφύλακα.

2'

1'

1'

1'

1'

Συννεφιασμένος ο καιρός αυτήν τη στιγμή.

1'

Η ομάδα Ράντερς είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Nature Energy Park, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Η ομάδα Οντένσε δεν έχει χάσει στους τελευταίους 8 από 9 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: 1X με απόδοση 1.37 στον ΟΠΑΠ

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα