Οντένσε - Βίμποργκ

12/5/2022 19:00
Κωδ ΟΠΑΠ: 705
1 - 1
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 728 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Οντένσε - Βίμποργκ στις 12/4/2024

• Θεατές: 6786
90+4'

Υπήρχαν πολλές ευκαιρίες στο παιχνίδι αλλά καμία ομάδα δεν μπόρεσε να βρει το καθοριστικό γκολ.

90+4'

90+4'

Κατοχή: Οντένσε: 51%, Βίμποργκ: 49%.

90+4'

Ο Emmanuel Sabbi από την ομάδα Οντένσε προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ένας αντίπαλος παρεμβαίνει.

90+4'
Γέμισμα

Ο Issam Jebali εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

90+4'

Ο Younes Bakiz δίνει τη θέση του στον Sofus Berger

90+4'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jeppe Groenning από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Max Fenger

90+3'

Η ομάδα Οντένσε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

90+3'
Απόκρουση

Ο Jens Jakob Thomasen από την ομάδα Οντένσε είναι σε εγρήγορση και γυρνάει με κεφαλιά στον τερματοφύλακα.

90+1'

90+1'

Ο Issam Jebali από την ομάδα Οντένσε επιχείρησε γέμισμα μέσα στην περιοχή, αλλά ο τερματοφύλακας βγήκε και μάζεψε την μπάλα.

90+1'

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 3'

90'

Ο Clint Leemans από την ομάδα Βίμποργκ είναι σε θέση οφσάιντ

90'

Ο Max Fenger από την ομάδα Οντένσε κάνει το φάουλ καθώς βρίσκει με τον αγκώνα του τον Lars Kramer

89'

Ο διαιτητής επιστρέφει για να δείξει στον Kasper Larsen από την Οντένσε κίτρινη κάρτα για προηγούμενο φάουλ.

89'

Ο Clint Leemans από την ομάδα Βίμποργκ είχε προσπάθεια εκτός στόχου

89'
Απόκρουση

Εξαιρετική άμυνα από τον Joergen Skjelvik της ομάδας Οντένσε για να αποτρέψει το γκολ.

88'
Απόκρουση

Ο Joergen Skjelvik της ομάδας Οντένσε απομακρύνει τον κίνδυνο με ένα ωραίο τάκλιν.

88'

Το σουτ του Mads Soendergaard μπλοκάρεται

88'

Ο Hans Christian Bernat έσωσε ένα σίγουρο γκολ! Ο Mads Soendergaard βρέθηκε σε εξαιρετική θέση για να σκοράρει, αλλά ο Hans Christian Bernat του αρνήθηκε το γκολ με μια μεγάλη απόκρουση.

87'
Σέντρα

Ο Frans Dhia Putros κάνει τη σέντρα

87'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Emmanuel Sabbi από την ομάδα Οντένσε ανατρέπει τον Christian Soerensen

87'

Κατοχή: Οντένσε: 50%, Βίμποργκ: 50%.

86'

Η ομάδα Οντένσε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

86'

Ο Daniel Anyembe δίνει τη θέση του στον Frans Dhia Putros

85'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Joergen Skjelvik από την ομάδα Οντένσε ανατρέπει τον Daniel Anyembe

83'
Απόκρουση

Ο Nicolas Buergy απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

83'

O Joergen Skjelvik στέλνει τη μπάλα μακριά.

83'

Ο Younes Bakiz από την ομάδα Βίμποργκ κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ο Hans Christian Bernat βγαίνει μπροστά και μαζεύει τη μπάλα

82'

6786 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

81'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jeppe Groenning από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Emmanuel Sabbi

81'

Ένας παίκτης από την ομάδα Οντένσε στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά.

80'

Ο Mads Froekjaer-Jensen δίνει τη θέση του στον Troels Kloeve

80'

Η ομάδα Βίμποργκ παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

80'

Τι ευκαιρία! Ο Kasper Larsen έχει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, αλλά η κεφαλιά του περνάει δίπλα από την εστία!

80'

Ο Joergen Skjelvik από την ομάδα Οντένσε εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

79'

Ο Emmanuel Sabbi αναγκάζει τον Lucas Lund Pedersen σε μία καλή απόκρουση και η μπάλα φεύγει κόρνερ!

78'

Ο Issam Jebali από την ομάδα Οντένσε κάνει γέμισμα μέσα στην περιοχή, αλλά η αντίπαλη άμυνα απομακρύνει.

77'
Απόκρουση

Ο Lars Kramer απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

77'

77'
Σέντρα

Ο Nicholas Mickelson από την ομάδα Οντένσε προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

77'
Απόκρουση

Ο Jeppe Groenning απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

76'

Ο Issam Jebali από την ομάδα Οντένσε εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

76'
Απόκρουση

Ο Nicolas Buergy απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

76'

Ο Mads Froekjaer-Jensen από την ομάδα Οντένσε κάνει γέμισμα μέσα στην περιοχή, αλλά η αντίπαλη άμυνα απομακρύνει.

76'

Ο Mads Froekjaer-Jensen από την ομάδα Οντένσε προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

76'

Η ομάδα Οντένσε έχει την κατοχή της μπάλας

75'

Κατοχή: Οντένσε: 52%, Βίμποργκ: 48%.

75'

Η ομάδα Βίμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

74'

Το σουτ του Younes Bakiz μπλοκάρεται

74'

Ο Christian Soerensen από την ομάδα Βίμποργκ εκτελεί το κόρνερ χαμηλά από τα αριστερά.

74'
Σέντρα

Ο Christian Soerensen από την ομάδα Βίμποργκ προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

72'

Ο Issam Jebali από την ομάδα Οντένσε κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ο Lucas Lund Pedersen βγαίνει μπροστά και μαζεύει τη μπάλα

72'

Η ομάδα Οντένσε ξεκινάει αντεπίθεση

72'

Καλή ενέργεια από τον Anton Gaaei ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

71'

Η φιλοξενούμενη ομάδα αρχίζει πραγματικά να ασκεί πίεση στην αντίπαλο της τώρα.

71'

Κατοχή: Οντένσε: 53%, Βίμποργκ: 47%.

70'

70'

Έχει σταματήσει το παιχνίδι και ο διαιτητής μιλάει στους παίκτες.

70'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Ayo Simon Okosun από την ομάδα Οντένσε ανατρέπει τον Jakob Bonde

70'
Απόκρουση

Ο Kasper Larsen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

69'

Ένας παίκτης από την ομάδα Βίμποργκ στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά.

69'

Ο Justin Lonwijk δίνει τη θέση του στον Mads Soendergaard

69'

Ο Jan Zamburek δίνει τη θέση του στον Clint Leemans

69'

Ο Jakob Breum δίνει τη θέση του στον Max Fenger

69'

Ο Jay-Roy Grot δίνει τη θέση του στον Anton Gaaei

68'
Σέντρα

Ο Daniel Anyembe από την ομάδα Βίμποργκ προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

68'

Ο Jan Zamburek από την ομάδα Βίμποργκ κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

67'

Η ομάδα Βίμποργκ εκδηλώνει επίθεση

66'

Ο Christian Soerensen από την ομάδα Βίμποργκ κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

66'

65'

65'
Απόκρουση

Ο Joergen Skjelvik απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

65'
Σέντρα

Ο Christian Soerensen κάνει τη σέντρα

65'
Απόκρουση

65'
Σέντρα

Ο Joergen Skjelvik κάνει τη σέντρα

64'

Η ομάδα Οντένσε παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

64'

Τι ευκαιρία! Ο Lars Kramer έχει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, αλλά η κεφαλιά του περνάει δίπλα από την εστία!

64'

Ο Christian Soerensen από την ομάδα Βίμποργκ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

63'
Ολοκληρώθηκε

Ο ΕΛΕΓΧΟΣ ΤΟΥ VAR ΤΕΛΕΙΩΣΕ - Δεν θα υπάρξει κάποια αλλαγή απόφασης μετά τον έλεγχο του VAR.

63'
Πέναλτι

Μετά από εξέταση του VAR, ο διαιτητής αποφάσισε να παραμείνει στην αρχική απόφασή του και να μην καταλογίσει πέναλτι για την ομάδα Βίμποργκ!

63'

VAR - ΠΙΘΑΝΟ ΠΕΝΑΛΤΙ! - Ο διαιτητής σταματάει το παιχνίδι. Έλεγχος από το VAR σε εξέλιξη, πιθανός καταλογισμός πέναλτι.

63'

63'

Η ομάδα Βίμποργκ ξεκινάει αντεπίθεση

62'

62'

Πως το έχασε αυτό; Ο Mads Froekjaer-Jensen έχει μια υπέροχη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά κατά κάποιο τρόπο καταφέρνει να χάσει τον στόχο!

62'

Ο Jens Jakob Thomasen από την ομάδα Οντένσε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

62'

61'

Ο Mads Froekjaer-Jensen από την ομάδα Οντένσε το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Christian Soerensen

61'
Απόκρουση

Ο Christian Soerensen της ομάδας Βίμποργκ απομακρύνει τον κίνδυνο με ένα ωραίο τάκλιν.

60'
Απόκρουση

60'
Σέντρα

Ο Nicholas Mickelson κάνει τη σέντρα

60'

59'
Απόκρουση

59'

59'
Απόκρουση

Ο Christian Soerensen απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

59'
Σέντρα

59'
Σέντρα

Ο Emmanuel Sabbi κάνει τη σέντρα

59'
Απόκρουση

Ο Christian Soerensen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

59'
Σέντρα

Ο Jakob Breum κάνει τη σέντρα

58'

Ο Lucas Lund Pedersen κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

58'
Σέντρα

58'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Younes Bakiz από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Nicholas Mickelson

57'

57'

56'

Η ομάδα Οντένσε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

56'

Ο Lars Kramer κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο Hans Christian Bernat μπλοκάρει εύκολα

56'
Γέμισμα

Ο Christian Soerensen εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

55'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Emmanuel Sabbi από την ομάδα Οντένσε ανατρέπει τον Jan Zamburek

55'
Απόκρουση

Ο Jeppe Tverskov απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

55'
Σέντρα

54'
Απόκρουση

Ο Nicholas Mickelson από την ομάδα Οντένσε είναι σε εγρήγορση και γυρνάει με κεφαλιά στον τερματοφύλακα.

54'

Ο Jeppe Groenning από την ομάδα Βίμποργκ κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

54'

53'

Ο Justin Lonwijk από την ομάδα Βίμποργκ είχε προσπάθεια εκτός στόχου

53'
Απόκρουση

Ο Justin Lonwijk από την ομάδα Βίμποργκ είναι σε εγρήγορση και γυρνάει με κεφαλιά στον τερματοφύλακα.

52'

51'
Σέντρα

Ο Joergen Skjelvik από την ομάδα Οντένσε προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

51'

Ο Jeppe Groenning από την ομάδα Βίμποργκ φαίνεται να έκανε φάουλ στον Emmanuel Sabbi, αλλά ο διαιτητής λέει να συνεχιστεί το παιχνίδι.

51'

Ο Mads Froekjaer-Jensen από την ομάδα Οντένσε είδε την πάσα του να κόβεται από έναν αντίπαλο.

50'

Η ομάδα Οντένσε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

50'

Κατοχή: Οντένσε: 55%, Βίμποργκ: 45%.

50'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Younes Bakiz από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Jens Jakob Thomasen

49'

49'

Ο Younes Bakiz πηγαίνει για γκολ, αλλά η προσπάθειά του δεν ήταν ποτέ κοντά στο στόχο.

49'

Ο Justin Lonwijk από την ομάδα Βίμποργκ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

49'
Απόκρουση

48'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Issam Jebali από την ομάδα Οντένσε ανατρέπει τον Nicolas Buergy

47'

46'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Ayo Simon Okosun από την ομάδα Οντένσε ανατρέπει τον Jan Zamburek

46'

Η ομάδα Βίμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

46'

45+1'

45+1'

45+1'

Ο Ayo Simon Okosun τιμωρείται για σπρώξιμο στον Jakob Bonde

45+1'
Γέμισμα

Ο Jens Jakob Thomasen εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

45+1'

45+1'

45'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Christian Soerensen από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Emmanuel Sabbi

45'

45'

43'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Issam Jebali της ομάδας Οντένσε ευστοχεί στο πέναλτι με το δεξί πόδι! Ο Lucas Lund Pedersen επέλεξε τη λάθος γωνία.

43'
Πέναλτι

Μετά από εξέταση του VAR, ο διαιτητής αποφάσισε να παραμείνει στην αρχική απόφασή του και να καταλογίσει πέναλτι για την ομάδα Οντένσε!

42'

42'

ΠΕΝΑΛΤΙ- Ο Lucas Lund Pedersen από την ομάδα Βίμποργκ υποπίπτει σε πέναλτι καθώς ανέτρεψε τον Jakob Breum.

42'

Κατοχή: Οντένσε: 56%, Βίμποργκ: 44%.

42'

42'
Γκολ

ΤΟ ΓΚΟΛ ΜΕΤΡΑΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ! - Αφού είδε ξανά τη φάση, ο διαιτητής αποφασίζει ότι το γκολ για την ομάδα Βίμποργκ μετράει κανονικά.

41'

VAR - ΠΙΘΑΝΟ ΓΚΟΛ! - Ο διαιτητής σταματάει το παιχνίδι. Έλεγχος από το VAR σε εξέλιξη, πιθανός καταλογισμός γκολ.

41'

Ο Jan Zamburek έδωσε την ασίστ για το γκολ.

41'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Jay-Roy Grot σκοράρει με το δεξί πόδι!

41'

ΕΥΚΑΙΡΙΑ! Ο Jay-Roy Grot βρέθηκε τετ α τετ με τον τερματοφύλακα...

41'
Σέντρα

Ο Jan Zamburek από την Βίμποργκ κάνει ωραία σέντρα

41'

39'

39'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Joergen Skjelvik από την ομάδα Οντένσε ανατρέπει τον Younes Bakiz

38'

Ο Emmanuel Sabbi έχει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, αλλά ο Lucas Lund Pedersen βγαίνει δυνατά και σώζει!

38'

Εδώ θα μπορούσε να γίνει μία καλή ευκαιρία καθώς ο Mads Froekjaer-Jensen από την ομάδα Οντένσε «κόβει» την αντίπαλη άμυνα στα δύο με μία κάθετη πάσα...

38'

Ο Ayo Simon Okosun από την ομάδα Οντένσε το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Justin Lonwijk

37'
Απόκρουση

37'

Ο Nicholas Mickelson από την ομάδα Οντένσε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

37'

37'
Απόκρουση

37'

Ο Issam Jebali από την ομάδα Οντένσε είδε την πάσα του να κόβεται από έναν αντίπαλο.

36'

Ο Nicolas Buergy τιμωρείται για σπρώξιμο στον Issam Jebali

36'

Κατοχή: Οντένσε: 57%, Βίμποργκ: 43%.

35'

35'

Ο Daniel Anyembe από την ομάδα Βίμποργκ κάνει μία ωραία πάσα μέσα στην περιοχή αλλά οι συμπαίκτες του δεν μπορουν να την εκμεταλλευτούν.

35'
Απόκρουση

Ο Lucas Lund Pedersen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

35'

34'

Ο Mads Froekjaer-Jensen αναγκάζει τον Lucas Lund Pedersen σε μία καλή απόκρουση και η μπάλα φεύγει κόρνερ!

34'

Ο Jakob Breum από την ομάδα Οντένσε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

34'

33'

Η ομάδα Βίμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

33'
Απόκρουση

33'

Ο Issam Jebali από την ομάδα Οντένσε εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

32'
Απόκρουση

32'

Ο Issam Jebali από την ομάδα Οντένσε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

32'

Ο Emmanuel Sabbi από την ομάδα Οντένσε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

32'

31'

31'

31'

31'
Απόκρουση

Ο Younes Bakiz απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

31'
Γέμισμα

Ο Joergen Skjelvik από την ομάδα Οντένσε εκτελεί το φάουλ αλλά δεν βρίσκει τον στόχο.

30'

Ο Jan Zamburek από την ομάδα Βίμποργκ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Issam Jebali

30'
Απόκρουση

Ο Hans Christian Bernat απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

30'

Το αμυντικό λάθος του Jeppe Tverskov μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

30'

Ο Younes Bakiz από την ομάδα Βίμποργκ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

29'

29'

29'

29'

Ο Hans Christian Bernat κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

29'

Ο Jay-Roy Grot από την ομάδα Βίμποργκ πιάνει την κεφαλιά αλλά η προσπάθεια του είναι πολύ άστοχη.

28'
Σέντρα

Ο Younes Bakiz κάνει τη σέντρα

28'
Απόκρουση

Ο Ayo Simon Okosun απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

28'
Σέντρα

Ο Jakob Bonde κάνει τη σέντρα

28'

28'

28'
Σέντρα

Ο Younes Bakiz από την ομάδα Βίμποργκ προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

28'

27'
Απόκρουση

Ο Nicholas Mickelson απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

27'
Σέντρα

27'

26'

Ο Issam Jebali τιμωρείται για σπρώξιμο στον Christian Soerensen

26'

25'

Κατοχή: Οντένσε: 60%, Βίμποργκ: 40%.

25'

24'

24'
Απόκρουση

24'

24'
Απόκρουση

Ο Nicolas Buergy από την ομάδα Βίμποργκ είναι σε εγρήγορση και γυρνάει με κεφαλιά στον τερματοφύλακα.

23'

23'

Το σουτ του Issam Jebali μπλοκάρεται

23'

Ο Joergen Skjelvik από την ομάδα Οντένσε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

22'

22'
Απόκρουση

Ο Lucas Lund Pedersen από την ομάδα Βίμποργκ βγαίνει κάνει μία εξαιρετική απόκρουση.

21'

Η κεφαλιά του Ayo Simon Okosun μπλοκαρίστηκε από τον γκολκίπερ, που δίνει συνέχεια στο παιχνίδι

21'
Σέντρα

21'
Απόκρουση

Ο Daniel Anyembe απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

21'
Σέντρα

Ο Mads Froekjaer-Jensen κάνει τη σέντρα

21'

20'

20'

20'

Ο Emmanuel Sabbi βλέπει το έμμεσο ελεύθερο λάκτισμά του να αποκρούεται από τον τερματοφύλακα.

20'

19'

19'

Ο Joergen Skjelvik από την ομάδα Οντένσε κάνει μία πάσα στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας αλλά «κόβεται από τον αντίπαλο.

19'

Η ομάδα Οντένσε εκδηλώνει επίθεση

18'

17'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jan Zamburek από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Ayo Simon Okosun

17'

16'

Κατοχή: Οντένσε: 59%, Βίμποργκ: 41%.

16'

16'
Γέμισμα

15'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Ayo Simon Okosun από την ομάδα Οντένσε ανατρέπει τον Daniel Anyembe

14'

Η ομάδα Βίμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

14'

Το σουτ του Jan Zamburek μπλοκάρεται

14'
Απόκρουση

Ο Emmanuel Sabbi αποτυγχάνει να απομακρύνει τη μπάλα και θέτει την ομάδα του υπό πίεση

13'

13'

12'
Σέντρα

Ο Jan Zamburek από την ομάδα Βίμποργκ κάνει την σέντρα αλλά δεν βρίσκει στόχο

12'

12'
Απόκρουση

Ο Jakob Breum απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

12'

Ο Jay-Roy Grot από την ομάδα Βίμποργκ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

11'

Κατοχή: Οντένσε: 70%, Βίμποργκ: 30%.

11'

9'

9'

Ο Jakob Breum από την ομάδα Οντένσε στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή αλλά κόβεται από έναν αντίπαλο.

8'

8'

7'

Ο Lucas Lund Pedersen έσωσε ένα σίγουρο γκολ! Ο Issam Jebali βρέθηκε σε εξαιρετική θέση για να σκοράρει, αλλά ο Lucas Lund Pedersen του αρνήθηκε το γκολ με μια μεγάλη απόκρουση.

6'

6'

O Kasper Larsen στέλνει τη μπάλα μακριά.

6'

6'

5'

5'

Ο Mads Froekjaer-Jensen από την ομάδα Οντένσε κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

5'

5'

Κατοχή: Οντένσε: 74%, Βίμποργκ: 26%.

5'

Καλή ενέργεια από τον Joergen Skjelvik ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

5'

4'

Ο Kasper Larsen από την ομάδα Οντένσε προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ένας αντίπαλος παρεμβαίνει.

3'

3'
Απόκρουση

3'

Το σουτ του Mads Froekjaer-Jensen μπλοκάρεται

3'

Το σουτ του Nicholas Mickelson μπλοκάρεται

2'

2'
Απόκρουση

2'
Σέντρα

2'

Το σουτ του Jakob Breum μπλοκάρεται

2'

2'
Γέμισμα

1'

Ο Issam Jebali από την ομάδα Οντένσε είναι σε θέση οφσάιντ

1'

Ελεύθερο για την ομάδα Οντένσε

1'

1'

Τέλεια ημέρα για ποδόσφαιρο, με ηλιόλουστο καιρό

1'

Η ομάδα Βίμποργκ είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Nature Energy Park, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Η ομάδα Οντένσε δεν έχει χάσει στους τελευταίους 9 από 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: 1X με απόδοση 1.32 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Οντένσε νίκησε στους τελευταίους 4 αγώνες εντός έδρας σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: 1 με απόδοση 2.15 στον ΟΠΑΠ
  • Στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες της ομάδας Βίμποργκ, μπήκαν λιγότερα από 2.5 γκολ (στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα).
    Σημείο: Under με απόδοση 1.90 στον ΟΠΑΠ

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα