Βίμποργκ - Οντένσε

16/10/2022 15:00
Κωδ ΟΠΑΠ: 1085
0 - 0
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 583 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Βίμποργκ - Οντένσε στις 25/5/2024

• Θεατές: 4909
90+4'

Η ισοπαλία ήταν μάλλον το δίκαιο αποτέλεσμα σήμερα μετά από ένα ανιαρό παιχνίδι.

90+4'

90+3'

Κατοχή: Βίμποργκ: 45%, Οντένσε: 55%.

90+3'

Ο Martin Hansen κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

90+3'

Ο Lucas Lund Pedersen κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

90+2'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mads Soendergaard από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Franco Tongya

90+1'

Ο Gustav Grubbe από την ομάδα Οντένσε στέλνει την μπάλα λίγο άουτ. Τόσο κοντά!

90+1'

Η ομάδα Οντένσε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 3'

90'

Ο Alasana Manneh δίνει τη θέση του στον Aske Adelgaard

90'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mads Soendergaard από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Bjoern Paulsen

90'

Ο Joergen Skjelvik απομακρύνει τη μπάλα

89'

Ο Elias Achouri κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

89'

Ο Bjoern Paulsen από την ομάδα Οντένσε απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

88'

Ο Anton Gaaei από την ομάδα Βίμποργκ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

88'

Το σουτ του Alassana Jatta μπλοκάρεται

87'

Ο Issam Jebali από την ομάδα Οντένσε δέχεται κίτρινη κάρτα μετά από επικίνδυνο μαρκάρισμα σε αντίπαλο παίκτη.

87'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Issam Jebali για την ομάδα Οντένσε. Ο Zan Zaletel σταματάει την φάση.

87'

Ο Gustav Grubbe σταματά επιτυχώς το σουτ

87'

Ο Jakob Bonde παίρνει την κεφαλιά μπροστά από την εστία

87'

86'

Ο Joergen Skjelvik από την ομάδα Οντένσε απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

85'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Alassana Jatta από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Mihajlo Ivancevic

85'

85'

Κατοχή: Βίμποργκ: 44%, Οντένσε: 56%.

84'

Ο Alasana Manneh από την ομάδα Οντένσε απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

84'

83'

Η ομάδα Βίμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

82'

Η ομάδα Οντένσε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

81'

Ελεύθερο για την ομάδα Βίμποργκ

81'

ΔΟΚΑΡΙ! Για λίγα εκατοστά δεν είχαμε γκολ, με τον Jakob Breum να σημαδεύει το δοκάρι

80'

Ελεύθερο για την ομάδα Οντένσε

79'

Ο Mads Soendergaard έκανε φάουλ, καθώς δεν είχε άλλο τρόπο να σταματήσει την αντεπίθεση, και βλέπει κίτρινη κάρτα

79'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Mads Soendergaard ανέτρεψε τον Franco Tongya από πίσω και δόθηκε φάουλ

79'

Ο Mihajlo Ivancevic από την ομάδα Οντένσε απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

79'

Ο Clint Leemans από την ομάδα Βίμποργκ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

78'

Καλή ενέργεια από τον Elias Achouri ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

77'
Ολοκληρώθηκε

Ο ΕΛΕΓΧΟΣ ΤΟΥ VAR ΤΕΛΕΙΩΣΕ - Δεν θα υπάρξει κάποια αλλαγή απόφασης μετά τον έλεγχο του VAR.

77'

Ο Jay-Roy Grot δίνει τη θέση του στον Alassana Jatta

77'

VAR - ΠΙΘΑΝΟ ΓΚΟΛ! - Ο διαιτητής σταματάει το παιχνίδι. Έλεγχος από το VAR σε εξέλιξη, πιθανός καταλογισμός γκολ.

76'

Ο Jan Zamburek από την ομάδα Βίμποργκ είναι σε θέση οφσάιντ

76'

Η ομάδα Βίμποργκ εκδηλώνει επίθεση

75'

4909 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

74'

Ο Jeppe Groenning σουτάρει προς την εστία αλλά ο Martin Hansen μπλοκάρει

74'

Ο Aron Elis Thrandarson από την ομάδα Οντένσε απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

73'

Ο Jay-Roy Grot τιμωρείται για σπρώξιμο στον Bjoern Paulsen

73'

Ο Anton Gaaei από την ομάδα Βίμποργκ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

72'

Ο Gustav Grubbe από την ομάδα Οντένσε απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

72'

Η ομάδα Οντένσε έχει την κατοχή της μπάλας

71'

Η ομάδα Βίμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

71'

Κατοχή: Βίμποργκ: 41%, Οντένσε: 59%.

70'

70'

Η ομάδα Βίμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

70'

69'

69'

69'

Ο Joergen Skjelvik από την ομάδα Οντένσε εκτελεί χαμηλά το κόρνερ από τα δεξιά.

68'

Ο Jan Zamburek σταματά επιτυχώς το σουτ

68'

Το σουτ του Jakob Breum μπλοκάρεται

67'

Ο Mads Froekjaer-Jensen δίνει τη θέση του στον Jakob Breum

67'

Ο Yankuba Minteh δίνει τη θέση του στον Franco Tongya

67'

Ο Clint Leemans δίνει τη θέση του στον Mads Soendergaard

65'

Ο Nicolas Buergy σταματά επιτυχώς το σουτ

65'

Το σουτ του Issam Jebali μπλοκάρεται

65'

65'

Η ομάδα Οντένσε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

64'

63'

63'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Jay-Roy Grot από την ομάδα Βίμποργκ αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

63'

Η σέντρα από τον Anton Gaaei από την ομάδα Βίμποργκ βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

62'

62'

61'

Καλή ενέργεια από τον Mads Froekjaer-Jensen ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

61'

61'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Aron Elis Thrandarson ανέτρεψε τον Elias Achouri από πίσω και δόθηκε φάουλ

60'

59'

59'

58'

57'

57'

Ο Jeppe Tverskov είναι τραυματίας και αντικαθίσταται από τον Aron Elis Thrandarson

56'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Zan Zaletel από την ομάδα Βίμποργκ αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

56'

56'

56'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Yankuba Minteh ανέτρεψε τον Jeppe Groenning από πίσω και δόθηκε φάουλ

55'

Ο Anton Gaaei εκτελεί το φάουλ αλλά η μπάλα βρίσκει στο τείχος

54'

Ο Bjoern Paulsen από την ομάδα Οντένσε το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Elias Achouri

54'

Ο Jan Zamburek από την ομάδα Βίμποργκ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

53'

Η ομάδα Οντένσε εκδηλώνει επίθεση

52'

Το παιχνίδι έχει χαμηλό ρυθμό καμία από τις δύο πλευρές δεν έχει πάρει την πρωτοβουλία

52'

Κατοχή: Βίμποργκ: 42%, Οντένσε: 58%.

51'

50'

50'

Η ομάδα Βίμποργκ έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

49'

Ο Martin Hansen κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

49'

Ο Anton Gaaei από την ομάδα Βίμποργκ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

48'

47'

47'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Elias Achouri από την ομάδα Βίμποργκ αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

47'

Η σέντρα από τον Jan Zamburek από την ομάδα Βίμποργκ βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

47'

46'

Ο Nils Mortimer Moreno δίνει τη θέση του στον Jan Zamburek

46'

Ο Ibrahim Said δίνει τη θέση του στον Elias Achouri

46'

46'

45+4'

Οι δύο ομάδες δεν έχουν πολλές διαφορές στο πρώτο ημίχρονο

45+4'

45+3'

45+3'

45+3'

Ο Jay-Roy Grot από την ομάδα Βίμποργκ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

45+3'

Ο Joergen Skjelvik από την ομάδα Οντένσε εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

45+2'

Ο Oliver Bundgaard Kristensen από την ομάδα Βίμποργκ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

45+2'

45+1'

Ο Jeppe Groenning από την ομάδα Βίμποργκ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

45+1'

45+1'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Nicolas Buergy ανέτρεψε τον Issam Jebali από πίσω και δόθηκε φάουλ

45'

45'

44'

Ο Zan Zaletel από την ομάδα Βίμποργκ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

44'

Η ομάδα Οντένσε ξεκινάει αντεπίθεση

43'

43'

Ο Jakob Bonde τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

42'

42'

VAR - ΠΙΘΑΝΟ ΠΕΝΑΛΤΙ! - Ο διαιτητής σταματάει το παιχνίδι. Έλεγχος από το VAR σε εξέλιξη, πιθανός καταλογισμός πέναλτι.

41'

41'

Ο Armin Gigovic από την ομάδα Οντένσε δεν πιάνει καλά το σουτ και η μπάλα φεύγει μακριά από την εστία

40'

Η ομάδα Βίμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

40'

Κατοχή: Βίμποργκ: 39%, Οντένσε: 61%.

39'

39'

Ο Lucas Lund Pedersen απομακρύνει τη μπάλα

39'

38'

Ο Alasana Manneh κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

37'

37'

Ο Ibrahim Said από την ομάδα Βίμποργκ στέλνει την μπάλα λίγο άουτ. Τόσο κοντά!

37'

36'

36'

Κατοχή: Βίμποργκ: 40%, Οντένσε: 60%.

35'

Ο Jeppe Tverskov κάνει σκληρό φάουλ σε αντίπαλο και σημειώνεται στο μπλοκάκι του διαιτητή

34'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jeppe Tverskov από την ομάδα Οντένσε ανατρέπει τον Ibrahim Said

34'

34'

Ο Jeppe Tverskov από την ομάδα Οντένσε απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

33'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Gustav Grubbe από την ομάδα Οντένσε ανατρέπει τον Ibrahim Said

33'

32'

32'

31'

Ένας παίκτης από την ομάδα Οντένσε στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά.

31'

31'

30'

30'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Oliver Bundgaard Kristensen από την ομάδα Βίμποργκ αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

30'

29'

Ο Yankuba Minteh κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

29'

29'

28'

28'

27'

Ο Clint Leemans από την ομάδα Βίμποργκ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

26'

26'

Ο Martin Hansen απομακρύνει τη μπάλα

26'

Ο Ibrahim Said τιμωρείται για σπρώξιμο στον Alasana Manneh

25'

Ο Yankuba Minteh επιστρέφει στο γήπεδο.

25'

25'

24'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Yankuba Minteh να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

24'

Ο Yankuba Minteh είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

23'

23'

22'

22'

Η ομάδα Οντένσε έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

21'

Η ομάδα Οντένσε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

21'

Ο Ibrahim Said τραβάει αντίπαλο παίκτη από τη φανέλα και βλέπει κίτρινη

21'

Ο Ibrahim Said από την ομάδα Βίμποργκ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Armin Gigovic

20'

Καλή ενέργεια από τον Ibrahim Said ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

20'

20'

19'

19'

Ο Bjoern Paulsen απομακρύνει τη μπάλα

18'

17'

17'

16'

16'

Ο Jakob Bonde κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο Martin Hansen μπλοκάρει εύκολα

15'

15'

14'

14'

Ο Issam Jebali από την ομάδα Οντένσε εκτελεί το κόρνερ χαμηλά από τα αριστερά.

13'

13'

Ο Jeppe Tverskov αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

12'

12'

12'

Το παιχνίδι σταματάει για μία στιγμή, καθώς η μπάλα βρήκε στον διαιτητή.

12'

11'

11'

9'

9'

Ο Yankuba Minteh από την ομάδα Οντένσε είναι σε θέση οφσάιντ

9'

Ο Anton Gaaei σταματά επιτυχώς το σουτ

9'

Το σουτ του Mads Froekjaer-Jensen μπλοκάρεται

9'

Ο Nicolas Buergy από την ομάδα Βίμποργκ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

9'

9'

9'

8'

8'

Ο Oliver Bundgaard Kristensen κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

7'

Κατοχή: Βίμποργκ: 33%, Οντένσε: 67%.

7'

7'

Ο Jakob Bonde από την ομάδα Βίμποργκ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

6'

6'

5'

5'

4'

Ο Oliver Bundgaard Kristensen απομακρύνει τη μπάλα

4'

Καλή ενέργεια από τον Yankuba Minteh ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

4'

3'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Jay-Roy Grot ανέτρεψε τον Alasana Manneh από πίσω και δόθηκε φάουλ

3'

2'

2'

Ο Clint Leemans από την ομάδα Βίμποργκ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

1'

Ένας παίκτης από την ομάδα Βίμποργκ στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά.

1'

Συννεφιασμένος ο καιρός αυτήν τη στιγμή.

1'

1'

Η ομάδα Οντένσε είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Energi Viborg Arena, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Η ομάδα Βίμποργκ δεν έχει χάσει στους τελευταίους 7 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: 1X με απόδοση 1.19 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Οντένσε δεν έχει χάσει στους τελευταίους 8 από 9 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: X2 με απόδοση 2.02 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Βίμποργκ νίκησε στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες εντός έδρας στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα.
    Σημείο: 1 με απόδοση 1.72 στον ΟΠΑΠ

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα