Οντένσε - Βίμποργκ

4/9/2022 15:00
Κωδ ΟΠΑΠ: 1073
1 - 2
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 625 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Βίμποργκ - Οντένσε στις 25/5/2024

• Θεατές: 12437
90+7'

Η ομάδα Βίμποργκ είναι η νικήτρια του αγώνα, σ' ένα μοιρασμένο παιχνίδι όπου η μπίλια μπορούσε να κάτσει παντού

90+7'

90+7'

Κατοχή: Οντένσε: 52%, Βίμποργκ: 48%.

90+6'

Ελεύθερο για την ομάδα Βίμποργκ

90+6'

Ο Charly Horneman από την ομάδα Οντένσε είχε προσπάθεια εκτός στόχου

90+6'

Η ομάδα Οντένσε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

90+6'

Ο Lucas Lund Pedersen κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

90+6'

Ο Lucas Lund Pedersen από την ομάδα Βίμποργκ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

90+5'

Ο Alassana Jatta από την ομάδα Βίμποργκ είναι σε θέση οφσάιντ

90+5'

Ο Oliver Bundgaard Kristensen από την ομάδα Βίμποργκ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

90+5'

90+5'

Ο Anton Gaaei απομακρύνει τη μπάλα

90+4'

90+4'

90+4'

Η ομάδα Βίμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

90+3'

90+3'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Jeppe Tverskov από την ομάδα Οντένσε αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

90+3'

Ο Joergen Skjelvik από την ομάδα Οντένσε εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

90+3'

Η σέντρα από τον Joergen Skjelvik από την ομάδα Οντένσε βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

90+2'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jeppe Groenning από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Armin Gigovic

90+2'

90+2'

90+2'

Ο Nicolas Buergy από την ομάδα Βίμποργκ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

90+1'

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 6'

90'

Ο Oliver Bundgaard Kristensen από την ομάδα Βίμποργκ είναι υποψήφιος για παίκτης του παιχνιδιού μετά την σπουδαία σημερινή του εμφάνιση

89'

89'

89'

Ο Clint Leemans δίνει τη θέση του στον Mads Soendergaard

88'

88'

87'

Ο Bashkim Kadrii δίνει τη θέση του στον Max Fenger

87'

Ο Lucas Lund Pedersen είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

86'

86'

Καλή ενέργεια από τον Charly Horneman ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

86'

Ο Aron Elis Thrandarson τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

85'

Η ομάδα Βίμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

83'

83'

83'

12437 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

83'

Η ομάδα Οντένσε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

83'

Ο Zan Zaletel από την ομάδα Βίμποργκ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

83'

Ο Zan Zaletel σταματά επιτυχώς το σουτ

83'

Το σουτ του Bashkim Kadrii μπλοκάρεται

83'

Κατοχή: Οντένσε: 51%, Βίμποργκ: 49%.

82'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Justin Lonwijk ανέτρεψε τον Armin Gigovic από πίσω και δόθηκε φάουλ

82'

Ο Mads Froekjaer-Jensen δίνει τη θέση του στον Charly Horneman

82'

Ο Issam Jebali δίνει τη θέση του στον Agon Mucolli

81'

Ο Issam Jebali τιμωρείται για σπρώξιμο στον Zan Zaletel

81'

Καλή ενέργεια από τον Bashkim Kadrii ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

80'

Ο Nils Mortimer Moreno έδωσε την ασίστ για το γκολ.

80'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Oliver Bundgaard Kristensen σκοράρει με το αριστερό πόδι!

80'

Ο Nils Mortimer Moreno τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

80'

Ο Aron Elis Thrandarson από την ομάδα Οντένσε απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

80'

Ο Clint Leemans από την ομάδα Βίμποργκ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

80'

Καλή ενέργεια από τον Elias Achouri ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

80'

Η σέντρα από τον Jeppe Groenning από την ομάδα Βίμποργκ βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

79'

Ο Bjoern Paulsen από την ομάδα Οντένσε απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

79'

79'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Issam Jebali από την ομάδα Οντένσε ανατρέπει τον Zan Zaletel

77'

77'

Ο διαιτητής δε δέχεται τα παράπονα από τον Mads Froekjaer-Jensen, που βλέπει κίτρινη κάρτα για διαμαρτυρία

76'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Gustav Grubbe ανέτρεψε τον Oliver Bundgaard Kristensen από πίσω και δόθηκε φάουλ

76'

75'

Ελεύθερο για την ομάδα Οντένσε

75'

74'

Ο Jay-Roy Grot δίνει τη θέση του στον Alassana Jatta

74'

Ο Ibrahim Said δίνει τη θέση του στον Elias Achouri

73'

73'

Ο Jeppe Groenning σταματά επιτυχώς το σουτ

73'

Το σουτ του Aron Elis Thrandarson μπλοκάρεται

73'

73'

Ο Ibrahim Said από την ομάδα Βίμποργκ στέλνει την μπάλα λίγο άουτ. Τόσο κοντά!

72'

72'

71'

71'

Ο Ibrahim Said από την ομάδα Βίμποργκ είχε προσπάθεια εκτός στόχου

71'

Η ομάδα Βίμποργκ έχει την κατοχή της μπάλας

70'

69'

68'

68'

66'

Ο Nils Mortimer Moreno έδωσε την ασίστ για το γκολ!

66'

Ο Anton Gaaei έδωσε την ασίστ για το γκολ.

66'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Jay-Roy Grot της ομάδας Βίμποργκ σκοράρει με κεφαλιά

66'

Η σέντρα από τον Anton Gaaei από την ομάδα Βίμποργκ βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

65'

65'

65'

Ο Bashkim Kadrii από την ομάδα Οντένσε δεν πιάνει καλά το σουτ και η μπάλα φεύγει μακριά από την εστία

65'

65'

Ένας παίκτης από την ομάδα Οντένσε στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά.

64'

Ο Franco Tongya δίνει τη θέση του στον Aron Elis Thrandarson

63'

Ο Ibrahim Said τιμωρείται για σπρώξιμο στον Bjoern Paulsen

62'

Η ομάδα Οντένσε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

62'

Ο Justin Lonwijk απομακρύνει τη μπάλα

61'

61'

Ο Gustav Grubbe κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

60'

Κατοχή: Οντένσε: 50%, Βίμποργκ: 50%.

60'

57'

Ο Jakob Bonde δίνει τη θέση του στον Nils Mortimer Moreno

57'

56'

Ο Justin Lonwijk από την ομάδα Βίμποργκ είχε προσπάθεια εκτός στόχου

56'

54'

Ο Aske Adelgaard κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

54'

Ο Ibrahim Said έκανε φάουλ, καθώς δεν είχε άλλο τρόπο να σταματήσει την αντεπίθεση, και βλέπει κίτρινη κάρτα

54'

Ο Ibrahim Said από την ομάδα Βίμποργκ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Issam Jebali

53'

Κατοχή: Οντένσε: 49%, Βίμποργκ: 51%.

53'

Ο Jeppe Tverskov από την ομάδα Οντένσε απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

53'

Ένας παίκτης από την ομάδα Βίμποργκ στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά.

52'

Η ομάδα Οντένσε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

51'

51'

51'

Ο Issam Jebali από την ομάδα Οντένσε εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

51'

Ο Nicolas Buergy σταματά επιτυχώς το σουτ

51'

Το σουτ του Armin Gigovic μπλοκάρεται

51'

50'

Ο Ibrahim Said έκανε ένα σουτ προς την εστία

49'

Ο Bjoern Paulsen σταματά επιτυχώς το σουτ

49'

Το σουτ του Jeppe Groenning μπλοκάρεται

49'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Franco Tongya από την ομάδα Οντένσε ανατρέπει τον Lucas Lund Pedersen

48'

Ο Martin Hansen από την ομάδα Οντένσε απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

48'

Ο Gustav Grubbe τιμωρείται για σπρώξιμο στον Oliver Bundgaard Kristensen

46'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Oliver Bundgaard Kristensen ανέτρεψε τον Franco Tongya από πίσω και δόθηκε φάουλ

46'

Ο Nicholas Mickelson είναι τραυματίας και αντικαθίσταται από τον Gustav Grubbe

46'

45+2'

Το γκολ που σκόραρε η ομάδα Οντένσε της δίνει ένα ελαφρύ προβάδισμα στην ανάπαυλα.

45+2'

45+2'

Ο Issam Jebali υποπίπτει σε χέρι

45+1'

45+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 1'

45'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Ibrahim Said από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Armin Gigovic

44'

43'

43'

43'

Ο Mads Froekjaer-Jensen από την ομάδα Οντένσε είχε προσπάθεια εκτός στόχου

42'

Η ομάδα Βίμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

41'

41'

Ο Franco Tongya από την ομάδα Οντένσε είχε προσπάθεια εκτός στόχου

41'

Ο Issam Jebali τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

41'

40'

40'

Ο Anton Gaaei κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

39'

38'

Καλή ενέργεια από τον Issam Jebali ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

38'

Ο Aske Adelgaard τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

37'

36'

36'

35'

Ο Nicholas Mickelson κάνει σκληρό φάουλ σε αντίπαλο και σημειώνεται στο μπλοκάκι του διαιτητή

35'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Nicholas Mickelson από την ομάδα Οντένσε ανατρέπει τον Oliver Bundgaard Kristensen

35'

Η ομάδα Βίμποργκ έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

34'

Ο Joergen Skjelvik από την ομάδα Οντένσε απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

32'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Bashkim Kadrii στέλνει με το δεξί πόδι τη μπάλα στα δίχτυα!

31'

Το αμυντικό λάθος του Zan Zaletel μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

31'

31'

30'

29'

29'

Ο Armin Gigovic από την ομάδα Οντένσε είχε προσπάθεια εκτός στόχου

28'

Φράγμα από τον Jakob Bonde, ο οποίος διακόπτει το τρέξιμο του Martin Hansen. Το φάουλ σφυρίχτηκε.

28'

Ο Jakob Bonde κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο Martin Hansen μπλοκάρει εύκολα

28'

Η σέντρα από τον Oliver Bundgaard Kristensen από την ομάδα Βίμποργκ βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

27'

27'

27'

27'

Η ομάδα Οντένσε ξεκινάει αντεπίθεση

27'

27'

Ένας παίκτης από την ομάδα Βίμποργκ στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά.

26'

26'

Ο Jeppe Tverskov σταματά επιτυχώς το σουτ

26'

Το σουτ του Justin Lonwijk μπλοκάρεται

26'

26'

Ο Clint Leemans από την ομάδα Βίμποργκ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

26'

Ο Nicholas Mickelson σταματά επιτυχώς το σουτ

25'

Το σουτ του Anton Gaaei μπλοκάρεται

25'

Η ομάδα Βίμποργκ ξεκινάει αντεπίθεση

25'

Ο Joergen Skjelvik από την ομάδα Οντένσε εκτελεί χαμηλά το κόρνερ από τα δεξιά.

25'

24'

Το σουτ του Jeppe Tverskov μπλοκάρεται

24'

Ο Anton Gaaei από την ομάδα Βίμποργκ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

23'

Η ομάδα Βίμποργκ εκδηλώνει επίθεση

23'

22'

Κατοχή: Οντένσε: 57%, Βίμποργκ: 43%.

21'

21'

Ο Mads Froekjaer-Jensen από την ομάδα Οντένσε απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

21'

Ο Clint Leemans από την ομάδα Βίμποργκ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

20'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Nicolas Buergy ανέτρεψε τον Armin Gigovic από πίσω και δόθηκε φάουλ

19'

Ο Bashkim Kadrii από την ομάδα Οντένσε είναι σε θέση οφσάιντ

19'

18'

18'

18'

18'

18'

17'

17'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jeppe Tverskov από την ομάδα Οντένσε ανατρέπει τον Justin Lonwijk

17'

17'

Η ομάδα Οντένσε έχει την κατοχή της μπάλας

16'

15'

15'

15'

14'

Ο Aske Adelgaard απομακρύνει τη μπάλα

14'

14'

13'

13'

Κατοχή: Οντένσε: 54%, Βίμποργκ: 46%.

12'

12'

Καλή ενέργεια από τον Clint Leemans ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

12'

12'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Zan Zaletel από την ομάδα Βίμποργκ αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

11'

Ο Oliver Bundgaard Kristensen από την ομάδα Βίμποργκ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

11'

Ο Nicholas Mickelson από την ομάδα Οντένσε απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

10'

9'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mads Froekjaer-Jensen από την ομάδα Οντένσε ανατρέπει τον Jakob Bonde

9'

Η ομάδα Οντένσε εκδηλώνει επίθεση

8'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Jeppe Groenning ανέτρεψε τον Armin Gigovic από πίσω και δόθηκε φάουλ

7'

7'

Κατοχή: Οντένσε: 64%, Βίμποργκ: 36%.

7'

Ο Jay-Roy Grot από την ομάδα Βίμποργκ είναι σε θέση οφσάιντ

7'

6'

6'

5'

Ο Jay-Roy Grot από την ομάδα Βίμποργκ στέλνει την μπάλα λίγο άουτ. Τόσο κοντά!

5'

5'

4'

4'

4'

4'

3'

Ο Armin Gigovic κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

3'

Ο Joergen Skjelvik απομακρύνει τη μπάλα

2'

1'

1'

1'

Τέλεια ημέρα για ποδόσφαιρο, με ηλιόλουστο καιρό

1'

Η ομάδα Βίμποργκ είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Nature Energy Park, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Η ομάδα Οντένσε έχασε στους τελευταίους 5 από 6 αγώνες εντός έδρας σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: 2 με απόδοση 2.25 στον ΟΠΑΠ
  • Στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες της ομάδας Βίμποργκ, μπήκαν περισσότερα από 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
    Σημείο: Over με απόδοση 1.75 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Οντένσε ήταν ισόπαλη στο ημίχρονο στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες εντός έδρας σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: Ημ.X με απόδοση 2.15 στον ΟΠΑΠ

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα