Νόρτζελαντ - Άαρχους

16/10/2022 17:00
Κωδ ΟΠΑΠ: 1125
1 - 1
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 704 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Άαρχους - Νόρτζελαντ στις 31/8/2024

• Θεατές: 3851
90+5'

Η ισοπαλία ήταν μάλλον το δίκαιο αποτέλεσμα σήμερα μετά από ένα ανιαρό παιχνίδι.

90+5'

90+5'

Κατοχή: Νόρτζελαντ: 58%, Άαρχους: 42%.

90+3'

Ο Kevin Yakob έκανε φάουλ, καθώς δεν είχε άλλο τρόπο να σταματήσει την αντεπίθεση, και βλέπει κίτρινη κάρτα

90+3'

Ο Kevin Yakob από την ομάδα Άαρχους το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Mads Bidstrup

90+3'

Το σουτ του Frederik Brandhof μπλοκάρεται

90+3'

Ο Jesper Hansen κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

90+3'

Η ομάδα Νόρτζελαντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

90+3'

Η ομάδα Άαρχους κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

90+3'

Ο Leo Walta απομακρύνει τη μπάλα

90+3'

Ο Adamo Nagalo από την ομάδα Νόρτζελαντ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

90+2'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 4'

90+1'

Ελεύθερο για την ομάδα Νόρτζελαντ

90+1'

Η ομάδα Άαρχους κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

90+1'

Ο Kian Hansen απομακρύνει τη μπάλα

90+1'

Το σουτ του Sebastian Groenning μπλοκάρεται

90'

Ο Anthony D'Alberto τιμωρείται για σπρώξιμο στον Martin Frese

90'

Κατοχή: Νόρτζελαντ: 60%, Άαρχους: 40%.

90'

Ο Kian Hansen από την ομάδα Νόρτζελαντ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

89'

3851 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

88'

Ο Patrick Mortensen έδωσε την ασίστ για το γκολ!

88'

Ο Frederik Brandhof έδωσε την ασίστ για το γκολ.

88'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Thomas Kristensen με αριστερό βολέ στέλνει την μπάλα στο βάθος των διχτύων. Υπέροχο τελείωμα!

88'

Ο Frederik Brandhof τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

88'

Ο Frederik Brandhof κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Leo Walta.

88'

Ο Kevin Yakob από την ομάδα Άαρχους εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

87'

87'

87'

Ο Oliver Villadsen απομακρύνει τη μπάλα

87'

86'

Η ομάδα Άαρχους εκδηλώνει επίθεση

86'

Η ομάδα Νόρτζελαντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

85'

84'

84'

Ο Gift Links δίνει τη θέση του στον Anthony D'Alberto

84'

Ελεύθερο για την ομάδα Άαρχους

84'

Ο Oliver Antman από την ομάδα Νόρτζελαντ στέλνει την μπάλα λίγο άουτ. Τόσο κοντά!

83'

Κατοχή: Νόρτζελαντ: 63%, Άαρχους: 37%.

83'

Το σουτ του Mohamed Diomande μπλοκάρεται

82'

Καλή ενέργεια από τον Oliver Antman ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

81'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jelle Duin από την ομάδα Άαρχους ανατρέπει τον Oliver Villadsen

81'

Ο Andreas Hansen κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

80'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mohamed Diomande από την ομάδα Νόρτζελαντ ανατρέπει τον Frederik Brandhof

79'

Ο Yann Aurel Bisseck κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

79'

79'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Oliver Antman από την ομάδα Νόρτζελαντ ανατρέπει τον Kevin Yakob

78'

77'

Ο Sebastian Hausner δίνει τη θέση του στον Sebastian Groenning

77'

Ο Frederik Brandhof από την ομάδα Άαρχους το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Mohamed Diomande

76'

76'

75'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Yann Aurel Bisseck ανέτρεψε τον Mads Bidstrup από πίσω και δόθηκε φάουλ

74'

Η ομάδα Νόρτζελαντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

73'

Κατοχή: Νόρτζελαντ: 68%, Άαρχους: 32%.

73'

Η ομάδα Νόρτζελαντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

72'

72'

Ο Andreas Schjelderup δίνει τη θέση του στον Oliver Antman

72'

Ο Mads Kristian Hansen δίνει τη θέση του στον Erik Marxen

71'

70'

Ο Mads Bidstrup απομακρύνει τη μπάλα

69'

Ο Oliver Villadsen από την ομάδα Νόρτζελαντ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

67'
Κόκκινη κάρτα

ΑΠΟΒΟΛΗ! Ο Ernest Nuamah διώχνει μακριά τη μπάλα και τιμωρείται με δεύτερη κίτρινη

67'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Ernest Nuamah ανέτρεψε τον Eric Kahl από πίσω και δόθηκε φάουλ

67'

66'

Ο Mads Bidstrup κάνει σκληρό φάουλ σε αντίπαλο και σημειώνεται στο μπλοκάκι του διαιτητή

66'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Mads Bidstrup ανέτρεψε τον Jelle Duin από πίσω και δόθηκε φάουλ

66'

Η ομάδα Άαρχους έχει την κατοχή της μπάλας

65'

64'

Ο Ernest Nuamah επιστρέφει στο γήπεδο.

64'

64'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Ernest Nuamah να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

64'

Ο Ernest Nuamah είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

63'

Ο Ernest Nuamah κάνει σκληρό φάουλ σε αντίπαλο και σημειώνεται στο μπλοκάκι του διαιτητή

63'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Ernest Nuamah από την ομάδα Νόρτζελαντ ανατρέπει τον Nicolai Poulsen

62'
ΜΕΓΑΛΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ!

ΑΠΟΚΡΟΥΣΗ - Ο Mads Kristian Hansen από την ομάδα Νόρτζελαντ εκτέλεσε το πέναλτι, αλλά ο Jesper Hansen απέκρουσε.

62'

Κατοχή: Νόρτζελαντ: 71%, Άαρχους: 29%.

60'

ΠΕΝΑΛΤΙ! - Ο Sebastian Hausner κάνει χέρι εντός περιοχής. Έντονες διαμαρτυρίες από τον Sebastian Hausner αλλά ο διαιτητής δε συγκινείται

60'

Ο Ernest Nuamah τιμωρείται για σπρώξιμο στον Jesper Hansen

60'

59'

Ο Thomas Kristensen από την ομάδα Άαρχους απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

59'

59'

Ο Mario Dorgeles δίνει τη θέση του στον Leo Walta

58'

Ο Gift Links απομακρύνει τη μπάλα

57'

Ο Mads Kristian Hansen από την ομάδα Νόρτζελαντ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

57'

56'

Ο Patrick Mortensen απομακρύνει τη μπάλα

56'

Ο Martin Frese από την ομάδα Νόρτζελαντ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

54'

53'

53'

Η σέντρα από τον Martin Frese από την ομάδα Νόρτζελαντ βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

53'

Κατοχή: Νόρτζελαντ: 69%, Άαρχους: 31%.

52'

Η ομάδα Νόρτζελαντ εκδηλώνει επίθεση

51'

Ο Patrick Mortensen από την ομάδα Άαρχους είναι σε θέση οφσάιντ

51'

Καλή ενέργεια από τον Frederik Brandhof ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

50'

49'

Ο Frederik Brandhof από την ομάδα Άαρχους δεν πιάνει καλά το σουτ και η μπάλα φεύγει μακριά από την εστία

49'

48'

Η ομάδα Άαρχους κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

48'

47'

Ο Martin Frese έπιασε τη μπάλα με το χέρι και τιμωρήθηκε με κίτρινη

47'

Ο Martin Frese υποπίπτει σε χέρι

46'

Ο Sigurd Haugen δίνει τη θέση του στον Jelle Duin

46'

Ο Mads Emil Madsen δίνει τη θέση του στον Frederik Brandhof

46'

Ο Tobias Moelgaard δίνει τη θέση του στον Eric Kahl

46'

45+5'

Το γκολ που σκόραρε η ομάδα Νόρτζελαντ της δίνει ένα ελαφρύ προβάδισμα στην ανάπαυλα.

45+5'

45+4'

45+3'

Κατοχή: Νόρτζελαντ: 73%, Άαρχους: 27%.

45+3'

45+1'

Ο Patrick Mortensen τιμωρείται για σπρώξιμο στον Adamo Nagalo

45+1'

45'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Andreas Schjelderup της ομάδας Νόρτζελαντ ευστοχεί στο πέναλτι με το δεξί πόδι! Ο Jesper Hansen επέλεξε τη λάθος γωνία.

44'

Ο Yann Aurel Bisseck έπιασε τη μπάλα με το χέρι και τιμωρήθηκε με κίτρινη

44'

Ο Yann Aurel Bisseck υποπίπτει σε χέρι

44'
Πέναλτι

Μετά από εξέταση του VAR, ο διαιτητής αποφάσισε να αλλάξει την απόφασή του και να καταλογίσει πέναλτι για την ομάδα Νόρτζελαντ!

43'

VAR - ΠΙΘΑΝΟ ΠΕΝΑΛΤΙ! - Ο διαιτητής σταματάει το παιχνίδι. Έλεγχος από το VAR σε εξέλιξη, πιθανός καταλογισμός πέναλτι.

42'

Ο Yann Aurel Bisseck σταματά επιτυχώς το σουτ

42'

Το σουτ του Mads Kristian Hansen μπλοκάρεται

41'

41'

41'

Κατοχή: Νόρτζελαντ: 72%, Άαρχους: 28%.

39'

Ο Kevin Yakob από την ομάδα Άαρχους το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Ernest Nuamah

39'

Το σουτ του Mads Bidstrup μπλοκάρεται

39'

Ο Sebastian Hausner από την ομάδα Άαρχους απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

38'

38'

Ο Yann Aurel Bisseck από την ομάδα Άαρχους απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

38'

Ο Adamo Nagalo επιστρέφει στο γήπεδο.

38'

38'

38'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Adamo Nagalo να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

37'

Ο Adamo Nagalo είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

37'

36'

36'

35'

35'

Ο Ernest Nuamah από την ομάδα Νόρτζελαντ στέλνει την μπάλα λίγο άουτ. Τόσο κοντά!

34'

34'

Ο Nicolai Poulsen κάνει σκληρό φάουλ σε αντίπαλο και σημειώνεται στο μπλοκάκι του διαιτητή

34'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Nicolai Poulsen από την ομάδα Άαρχους ανατρέπει τον Mads Bidstrup

33'

32'

Κατοχή: Νόρτζελαντ: 74%, Άαρχους: 26%.

31'

Ο Mads Kristian Hansen από την ομάδα Νόρτζελαντ είναι σε θέση οφσάιντ

31'

Ο Andreas Schjelderup τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

30'

Ο Mads Bidstrup επιστρέφει στο γήπεδο.

30'

30'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Mads Bidstrup να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

28'

Ο Mads Bidstrup είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

28'

27'

27'

27'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Kevin Yakob ανέτρεψε τον Ernest Nuamah από πίσω και δόθηκε φάουλ

26'

26'

Ο Mads Emil Madsen από την ομάδα Άαρχους εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

26'

Ο Sigurd Haugen της ομάδας Άαρχους παίρνει την κεφαλιά αλλά βλέπει την προσπάθεια του να μπλοκάρεται πριν καταλήξει στα δίχτυα.

25'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mads Kristian Hansen από την ομάδα Νόρτζελαντ ανατρέπει τον Gift Links

25'

Ο Adamo Nagalo κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Sigurd Haugen.

24'

23'

23'

22'

22'

21'

Ο Sigurd Haugen από την ομάδα Άαρχους είναι σε θέση οφσάιντ

21'

20'

Ο Patrick Mortensen τιμωρείται για σπρώξιμο στον Martin Frese

20'

20'

Κατοχή: Νόρτζελαντ: 76%, Άαρχους: 24%.

18'

18'

18'

Ο Mads Kristian Hansen από την ομάδα Νόρτζελαντ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

18'

Ο Kevin Yakob από την ομάδα Άαρχους απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

17'

16'

Κατοχή: Νόρτζελαντ: 75%, Άαρχους: 25%.

16'

16'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Martin Frese από την ομάδα Νόρτζελαντ αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

16'

15'

Ο Gift Links από την ομάδα Άαρχους απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

14'

14'

13'

12'

12'

Ο Jesper Hansen απομακρύνει τη μπάλα

12'

12'

Κατοχή: Νόρτζελαντ: 70%, Άαρχους: 30%.

11'

Ο Mario Dorgeles κάνει σκληρό φάουλ σε αντίπαλο και σημειώνεται στο μπλοκάκι του διαιτητή

11'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mario Dorgeles από την ομάδα Νόρτζελαντ ανατρέπει τον Sigurd Haugen

11'

10'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Tobias Moelgaard από την ομάδα Άαρχους ανατρέπει τον Mads Bidstrup

10'

9'

8'

7'

6'

6'

Κατοχή: Νόρτζελαντ: 57%, Άαρχους: 43%.

5'

5'

Η ομάδα Νόρτζελαντ ξεκινάει αντεπίθεση

4'

Ο Andreas Schjelderup υποπίπτει σε χέρι

4'

3'

2'

Η ομάδα Άαρχους κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

2'

Ο Oliver Villadsen τιμωρείται για σπρώξιμο στον Yann Aurel Bisseck

1'

Ο Tobias Moelgaard από την ομάδα Άαρχους κάνει το φάουλ καθώς βρίσκει με τον αγκώνα του τον Martin Frese

1'

Τέλεια ημέρα για ποδόσφαιρο, με ηλιόλουστο καιρό

1'

Οι παίκτες παίζουν σε γήπεδο τεχνητού χλοοτάπητα σήμερα.

1'

Η ομάδα Άαρχους είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Right To Dream Park, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Η ομάδα Νόρτζελαντ δεν έχει χάσει στους τελευταίους 8 από 9 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: 1X με απόδοση 1.32 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Άαρχους έχασε στους τελευταίους 5 από 6 αγώνες στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα.
    Σημείο: 1 με απόδοση 2.12 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Νόρτζελαντ νικούσε στο ημίχρονο στους τελευταίους 5 από 6 αγώνες εντός έδρας στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα.
    Σημείο: Ημ.1 με απόδοση 2.77 στον ΟΠΑΠ

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα