6/11/2021 19:45
Κωδ ΟΠΑΠ: 1008
1 - 1
Τελείωσε
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 910 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Ναϊμέγκεν - Χέρενφεν στις 10/3/2024

• Χωρητικότητα: 12500
90+4'

Υπήρχαν πολλές ευκαιρίες στο παιχνίδι αλλά καμία ομάδα δεν μπόρεσε να βρει το καθοριστικό γκολ.

90+4'

90+4'

0 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

90+4'

Κατοχή: Ναϊμέγκεν: 50%, Χέρενφεν: 50%.

90+4'
Απόκρουση

Ο Souffian Elkarouani απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+3'
Σέντρα

Ο Rami Kaib κάνει τη σέντρα

90+3'

Η ομάδα Χέρενφεν κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

90+3'

Ο Benjamin Nygren κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο Mattijs Branderhorst μπλοκάρει εύκολα

90+3'
Σέντρα

90+2'
Απόκρουση

Ο Syb van Ottele από την ομάδα Χέρενφεν είναι σε εγρήγορση και γυρνάει με κεφαλιά στον τερματοφύλακα.

90+2'

Ο Jonathan Okita από την ομάδα Ναϊμέγκεν κάνει γέμισμα μέσα στην περιοχή, αλλά η αντίπαλη άμυνα απομακρύνει.

90+2'
Απόκρουση

Ο Nick Bakker απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+2'
Σέντρα

Ο Souffian Elkarouani κάνει τη σέντρα

90+1'

Ο Jonathan Okita βλέπει την τεράστια ευκαιρία του με σουτ να σταματάει στο δοκάρι!

90+1'

Ο Jonathan Okita από την ομάδα Ναϊμέγκεν προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

90+1'

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 3'

90'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Nick Bakker για την ομάδα Χέρενφεν. Ο Jonathan Okita σταματάει την φάση.

90'

90'

Η ομάδα Χέρενφεν παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

89'

Ο Souffian Elkarouani από την ομάδα Ναϊμέγκεν εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

89'
Απόκρουση

Ο Milan van Ewijk απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

89'
Σέντρα

Ο Javier Vet κάνει τη σέντρα

89'

Η ομάδα Ναϊμέγκεν κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

88'

Το σουτ του Arjen van der Heide μπλοκάρεται

88'

Ο Nicolas Madsen από την ομάδα Χέρενφεν εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

88'

Το σουτ του Benjamin Nygren μπλοκάρεται

88'

Ο Henk Veerman από την ομάδα Χέρενφεν πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

88'

Η ομάδα Χέρενφεν εκδηλώνει επίθεση

87'
Απόκρουση

87'
Σέντρα

Ο Bart van Rooij κάνει τη σέντρα

87'
Απόκρουση

Ο Syb van Ottele απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

87'
Σέντρα

86'

Η ομάδα Χέρενφεν κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

86'

Η ομάδα Χέρενφεν κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

86'

86'

Το παιχνίδι σταμάτησε. Οι παίκτες σπρώχνουν και φωνάζουν ο ένας στον άλλο, ο διαιτητής πρέπει να αναλάβει δράση.

85'

Ο Joey Veerman από την ομάδα Χέρενφεν κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

85'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Dirk Proper από την ομάδα Ναϊμέγκεν ανατρέπει τον Nicolas Madsen

85'

Κατοχή: Ναϊμέγκεν: 49%, Χέρενφεν: 51%.

84'

Η ομάδα Ναϊμέγκεν παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

84'

Ο Rami Al Hajj από την ομάδα Χέρενφεν είχε προσπάθεια εκτός στόχου

84'
Σέντρα

84'

83'

82'

Ο Rami Kaib από την ομάδα Χέρενφεν το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Magnus Mattsson

82'
Απόκρουση

Ο Cas Odenthal απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

82'
Σέντρα

Ο Arjen van der Heide κάνει τη σέντρα

81'

Κατοχή: Ναϊμέγκεν: 51%, Χέρενφεν: 49%.

81'

Καλή ενέργεια από τον Pedro Ruiz ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

80'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Pedro Ruiz , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

80'
Απόκρουση

Ο Milan van Ewijk απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

80'
Γέμισμα

Ο Lasse Schoene εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

80'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Benjamin Nygren από την ομάδα Χέρενφεν ανατρέπει τον Souffian Elkarouani

79'

Το σουτ του Lasse Schoene μπλοκάρεται

79'

Το σουτ του Javier Vet μπλοκάρεται

79'

Ο Magnus Mattsson από την ομάδα Ναϊμέγκεν πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

79'
Σέντρα

Ο Pedro Ruiz κάνει τη σέντρα

79'

78'

78'

Ο αρχηγός παραδίδει το περιβραχιόνιο του καθώς βγαίνει αλλαγή.

78'

Ο Tibor Halilovic δίνει τη θέση του στον Rami Al Hajj

78'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Ivan Marquez από την ομάδα Ναϊμέγκεν αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

78'

77'

Το σουτ του Jonathan Okita βρίσκει σε σώματα και αλλάζει πορεία αλλά ο γκολκίπερ σώζει σε κόρνερ! Σωτήρια επέμβαση!

77'

Η ομάδα Ναϊμέγκεν εκδηλώνει επίθεση

77'

77'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Nicolas Madsen από την ομάδα Χέρενφεν ανατρέπει τον Magnus Mattsson

76'

Ο Edgar Barreto δίνει τη θέση του στον Dirk Proper

76'

Ο Ali Akman δίνει τη θέση του στον Pedro Ruiz

76'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Henk Veerman από την ομάδα Χέρενφεν ανατρέπει τον Lasse Schoene

75'

75'

Ο Mattijs Branderhorst κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

75'

Ο Tibor Halilovic από την ομάδα Χέρενφεν εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

75'
Απόκρουση

Ο Souffian Elkarouani απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

75'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Milan van Ewijk , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

74'

Ο Nick Bakker από την ομάδα Χέρενφεν προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ένας αντίπαλος παρεμβαίνει.

74'
Σέντρα

Ο Milan van Ewijk κάνει τη σέντρα

74'
Απόκρουση

Ο Ivan Marquez απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

74'

73'

Σουτ του Henk Veerman βρίσκει σε σώματα και καταλήγει εκτός εστίας

73'

72'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Joey Veerman στέλνει με το δεξί πόδι τη μπάλα στα δίχτυα!

72'
Απόκρουση

Ο Souffian Elkarouani αποτυγχάνει να απομακρύνει τη μπάλα και θέτει την ομάδα του υπό πίεση

72'
Σέντρα

72'

71'

71'

Ο Jonathan Okita αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

71'

71'

70'

Η ομάδα Ναϊμέγκεν κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

70'
Σέντρα

Ο Arjen van der Heide από την ομάδα Χέρενφεν κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα καταλήγει πλάγιο άουτ.

70'

69'
Απόκρουση

68'

Ένας παίκτης από την ομάδα Χέρενφεν στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά.

67'

66'

Ο Anthony Musaba δίνει τη θέση του στον Arjen van der Heide

66'

Ο Filip Stevanovic δίνει τη θέση του στον Benjamin Nygren

66'

Ο Elayis Tavsan δίνει τη θέση του στον Magnus Mattsson

66'

Ο Jordy Bruijn δίνει τη θέση του στον Javier Vet

65'

65'

64'
Απόκρουση

Ο Rami Kaib απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

64'
Σέντρα

64'

Καλή ενέργεια από τον Joey Veerman ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

64'

Ο Filip Stevanovic από την ομάδα Χέρενφεν πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

63'
Απόκρουση

Ο Edgar Barreto από την ομάδα Ναϊμέγκεν είναι σε εγρήγορση και γυρνάει με κεφαλιά στον τερματοφύλακα.

63'
Σέντρα

Ο Filip Stevanovic κάνει τη σέντρα

62'

62'
Απόκρουση

Ο Bart van Rooij απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

62'

Ο Filip Stevanovic από την ομάδα Χέρενφεν κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

62'

61'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Anthony Musaba από την ομάδα Χέρενφεν ανατρέπει τον Jonathan Okita

60'

Κατοχή: Ναϊμέγκεν: 52%, Χέρενφεν: 48%.

60'

Ο Jonathan Okita από την ομάδα Ναϊμέγκεν κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά ο Xavier Mous βγαίνει μπροστά και μαζεύει τη μπάλα

59'

58'

57'

56'

56'

56'

Ο Tibor Halilovic είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

55'

55'

Το σουτ του Joey Veerman μπλοκάρεται

54'

54'
Απόκρουση

54'
Σέντρα

Ο Nicolas Madsen κάνει τη σέντρα

53'

Ο Jordy Bruijn έδωσε την ασίστ για το γκολ.

53'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Ali Akman σκοράρει με το δεξί πόδι!

53'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Ali Akman , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

53'

Ο Jordy Bruijn από την ομάδα Ναϊμέγκεν βρίσκει τον συμπαίκτη του με τακουνάκι.

53'

Η ομάδα Ναϊμέγκεν έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

53'

Το αμυντικό λάθος του Syb van Ottele μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

53'
Απόκρουση

52'

Ένας παίκτης από την ομάδα Ναϊμέγκεν στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά.

52'
Απόκρουση

52'
Σέντρα

Ο Edgar Barreto κάνει τη σέντρα

51'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Nicolas Madsen από την ομάδα Χέρενφεν ανατρέπει τον Edgar Barreto

51'

Η ομάδα Ναϊμέγκεν κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

50'

50'

50'

Ο Nicolas Madsen πηγαίνει για γκολ, αλλά η προσπάθειά του δεν ήταν ποτέ κοντά στο στόχο.

50'
Σέντρα

49'

Ο Souffian Elkarouani από την ομάδα Ναϊμέγκεν το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Nicolas Madsen

48'

ΟΡΙΖΟΝΤΙΟ ΔΟΚΑΡΙ! Ο Tibor Halilovic πραγματοποίησε ωραίο σουτ από απόσταση, αλλά σημάδεψε το ορζόντιο δοκάρι!

48'

48'

47'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Syb van Ottele από την ομάδα Χέρενφεν αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

47'

Ο Joey Veerman από την ομάδα Χέρενφεν εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

47'
Απόκρουση

Ο Ivan Marquez απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

47'

Ο Mattijs Branderhorst έσωσε ένα σίγουρο γκολ! Ο Anthony Musaba βρέθηκε σε εξαιρετική θέση για να σκοράρει, αλλά ο Mattijs Branderhorst του αρνήθηκε το γκολ με μια μεγάλη απόκρουση.

47'
Κακό κοντρόλ

Ο Anthony Musaba από την ομάδα Χέρενφεν έκανε κακή επαφή με τη μπάλα και δεν εκμεταλλεύτηκε την σέντρα του συμπαίκτη του.

46'

46'

46'

45+1'

Η ομάδα Ναϊμέγκεν παρουσιάζει το καλύτερο πρόσωπο σ' αυτό το ημίχρονο

45+1'

45+1'

45+1'

Ο Henk Veerman από την ομάδα Χέρενφεν έκανε την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ο τερματοφύλακας βγήκε και μπλόκαρε.

45'

Ο Elayis Tavsan τιμωρείται για σπρώξιμο στον Rami Kaib

44'

44'
Σέντρα

Ο Joey Veerman από την ομάδα Χέρενφεν κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα βγαίνει άουτ

44'

Ο Tibor Halilovic από την ομάδα Χέρενφεν εκτελεί χαμηλά το κόρνερ από τα δεξιά.

44'
Απόκρουση

44'

43'

Η ομάδα Ναϊμέγκεν έχει την κατοχή της μπάλας

42'

42'

Τι ευκαιρία! Ο Rami Kaib έχει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, αλλά η κεφαλιά του περνάει δίπλα από την εστία!

42'

Ο Milan van Ewijk από την ομάδα Χέρενφεν κάνει μία εναέρια πάσα σε συμπαίκτη του.

41'

41'

Ο Joey Veerman πηγαίνει για γκολ, αλλά η προσπάθειά του δεν ήταν ποτέ κοντά στο στόχο.

40'

40'

Κατοχή: Ναϊμέγκεν: 53%, Χέρενφεν: 47%.

40'
Απόκρουση

40'
Σέντρα

40'
Απόκρουση

Ο Jonathan Okita απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

40'

39'

Το σουτ του Tibor Halilovic μπλοκάρεται

39'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Tibor Halilovic , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

39'

Η ομάδα Χέρενφεν ξεκινάει αντεπίθεση

38'

37'

37'

36'

36'

35'

35'

35'

34'

Ο Anthony Musaba τιμωρείται για σπρώξιμο στον Jonathan Okita

33'

Καλή ενέργεια από τον Elayis Tavsan ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

33'
Σέντρα

33'
Απόκρουση

Ο Joey Veerman απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

32'

Ο Lasse Schoene από την ομάδα Ναϊμέγκεν εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

32'

Το σουτ του Elayis Tavsan μπλοκάρεται

32'

Ο Elayis Tavsan από την ομάδα Ναϊμέγκεν προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

32'

31'
Απόκρουση

31'

31'
Απόκρουση

31'

30'

30'

Κατοχή: Ναϊμέγκεν: 55%, Χέρενφεν: 45%.

30'
Απόκρουση

29'
Σέντρα

29'

Ένας παίκτης από την ομάδα Χέρενφεν στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά.

28'

Ο Filip Stevanovic από την ομάδα Χέρενφεν στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή αλλά κόβεται από έναν αντίπαλο.

28'

Ο Ali Akman από την ομάδα Ναϊμέγκεν κάνει μία πάσα στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας αλλά «κόβεται από τον αντίπαλο.

28'

Ο Ali Akman από την ομάδα Ναϊμέγκεν προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

28'

Η ομάδα Ναϊμέγκεν ξεκινάει αντεπίθεση

27'

26'

26'

Ο Henk Veerman από την ομάδα Χέρενφεν είχε προσπάθεια εκτός στόχου

26'

Η ομάδα Χέρενφεν έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

26'

26'

Πως το έχασε αυτό; Ο Cas Odenthal έχει μια υπέροχη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά κατά κάποιο τρόπο καταφέρνει να χάσει τον στόχο!

25'

25'

Κατοχή: Ναϊμέγκεν: 57%, Χέρενφεν: 43%.

25'

Ο Jordy Bruijn από την ομάδα Ναϊμέγκεν είδε την πάσα του να κόβεται από έναν αντίπαλο.

24'

Ο Xavier Mous κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

24'

Ο Lasse Schoene από την ομάδα Ναϊμέγκεν προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

24'

23'

23'

Ο Jordy Bruijn από την ομάδα Ναϊμέγκεν εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

22'

Το σουτ του Jonathan Okita μπλοκάρεται

21'

Ελεύθερο για την ομάδα Χέρενφεν

21'

Πως το έχασε αυτό; Ο Edgar Barreto έχει μια υπέροχη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά κατά κάποιο τρόπο καταφέρνει να χάσει τον στόχο!

21'

Ο Elayis Tavsan από την ομάδα Ναϊμέγκεν στέλνει την μπάλα στην καρδιά της περιοχής.

21'

20'

20'
Απόκρουση

19'

Ο Jordy Bruijn από την ομάδα Ναϊμέγκεν προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

18'

Η ομάδα Χέρενφεν έχει την κατοχή της μπάλας

17'

Ο Tibor Halilovic επιχειρεί σουτ, η μπάλα κοντάρει αλλά ο γκολκίπερ σώζει

17'

16'
Απόκρουση

16'
Σέντρα

Ο Lasse Schoene κάνει τη σέντρα

16'

Ο Jordy Bruijn από την ομάδα Ναϊμέγκεν εκτελεί το κόρνερ χαμηλά από τα αριστερά.

16'

Έχουμε ένα καλό μακρινό σουτ από τον Jordy Bruijn και ο Xavier Mous αναγκάζεται σε απόκρουση. Κόρνερ.

16'
Απόκρουση

Ο Nick Bakker αποτυγχάνει να απομακρύνει τη μπάλα και θέτει την ομάδα του υπό πίεση

15'
Σέντρα

15'

Κατοχή: Ναϊμέγκεν: 56%, Χέρενφεν: 44%.

14'

Ο Cas Odenthal από την ομάδα Ναϊμέγκεν κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

14'

14'
Απόκρουση

14'
Απόκρουση

Ο Milan van Ewijk αποτυγχάνει να απομακρύνει τη μπάλα και θέτει την ομάδα του υπό πίεση

13'

13'
Σέντρα

Ο Jordy Bruijn από την ομάδα Ναϊμέγκεν προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

13'

13'
Απόκρουση

Ο αντίπαλος παίκτης βγάζει μία πάσα για γκολ αλλά ο Xavier Mous από την ομάδα Χέρενφεν βγαίνει και κάνει μία εξαιρετική απόκρουση.

13'

12'

12'

Ελεύθερο για την ομάδα Ναϊμέγκεν

12'

11'

11'

10'

9'

Ο Elayis Tavsan από την ομάδα Ναϊμέγκεν κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ο Xavier Mous βγαίνει μπροστά και μαζεύει τη μπάλα

9'
Απόκρουση

9'

8'
Απόκρουση

Ο Nick Bakker απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

8'

7'

6'

5'

5'
Απόκρουση

Ο Xavier Mous απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

5'

Ο Edgar Barreto από την ομάδα Ναϊμέγκεν εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

5'
Απόκρουση

Ο Xavier Mous από την ομάδα Χέρενφεν βγαίνει κάνει μία εξαιρετική απόκρουση.

5'

Θα έπρεπε να ήταν γκολ! Ο Elayis Tavsan έχασε μια μεγάλη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά η προσπάθειά του πέρασε πίσω από τον Xavier Mous

4'

4'

4'
Απόκρουση

Ο Ali Akman απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

4'

4'

Το σουτ του Anthony Musaba μπλοκάρεται

3'

Ο Anthony Musaba από την ομάδα Χέρενφεν προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

3'

3'
Απόκρουση

3'
Σέντρα

Ο Ali Akman κάνει τη σέντρα

2'

2'
Απόκρουση

2'
Σέντρα

2'

1'

1'

Καλώς ήρθατε στο σημερινό παιχνίδι όπου οι προβολείς φωτίζουν όλο το γήπεδο.

1'

Η ομάδα Ναϊμέγκεν είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Stadion De Goffert, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Στους τελευταίους 7 από 8 αγώνες της ομάδας Ναϊμέγκεν, μπήκαν περισσότερα από 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
    Σημείο: Over με απόδοση 1.62 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Χέρενφεν έχασε στους τελευταίους 5 από 6 αγώνες στη διοργάνωση Ερεντιβίζιε.
    Σημείο: 1 με απόδοση 2.25 στον ΟΠΑΠ

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ερεντιβίζιε