21+

Μίντιλαντ - Κοπεγχάγη

18/9/2022 19:00
Κωδ ΟΠΑΠ: 1283
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 603 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Κοπεγχάγη - Μίντιλαντ στις 16/5/2024

• Θεατές: 10911
90+6'

Ο διαιτητής δείχνει κίτρινη στον Zeca για αντιαθλητικό χτύπημα

90+6'

Η ομάδα Μίντιλαντ είναι η νικήτρια του αγώνα, σ' ένα μοιρασμένο παιχνίδι όπου η μπίλια μπορούσε να κάτσει παντού

90+6'

90+6'

Κατοχή: Μίντιλαντ: 43%, Κοπεγχάγη: 57%.

90+6'

10911 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

90+6'

Ο Sory Kaba κάνει φάουλ σε αντίπαλο

90+5'
Γκολ

ΑΚΥΡΩΝΕΤΑΙ ΤΟ ΓΚΟΛ! - Αφού είδε ξανά τη φάση, ο διαιτητής γνωστοποίησε ότι το γκολ για την ομάδα Μίντιλαντ δεν μετράει.

90+5'

VAR - ΠΙΘΑΝΟ ΓΚΟΛ! - Ο διαιτητής σταματάει το παιχνίδι. Έλεγχος από το VAR σε εξέλιξη, πιθανός καταλογισμός γκολ.

90+4'

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ! Η ομάδα Μίντιλαντ έστειλε την μπάλα στα δίχτυα και ο Sory Kaba βάζει το όνομά του στον πίνακα των σκόρερ.

90+4'
Ολοκληρώθηκε

Ο ΕΛΕΓΧΟΣ ΤΟΥ VAR ΤΕΛΕΙΩΣΕ - Δεν θα υπάρξει κάποια αλλαγή απόφασης μετά τον έλεγχο του VAR.

90+4'
Πέναλτι

Μετά από εξέταση του VAR, ο διαιτητής αποφάσισε να παραμείνει στην αρχική απόφασή του και να καταλογίσει πέναλτι για την ομάδα Μίντιλαντ!

90+4'

VAR - ΠΙΘΑΝΟ ΠΕΝΑΛΤΙ! - Ο διαιτητής σταματάει το παιχνίδι. Έλεγχος από το VAR σε εξέλιξη, πιθανός καταλογισμός πέναλτι.

90+4'

ΠΕΝΑΛΤΙ- Ο Zeca από την ομάδα Κοπεγχάγη υποπίπτει σε πέναλτι καθώς ανέτρεψε τον Sory Kaba.

90+3'

Ο Emiliano Martinez τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

90+3'

Η ομάδα Μίντιλαντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

90+3'

Η ομάδα Κοπεγχάγη κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

90+3'

90+3'

90+2'

Ο διαιτητής δε δέχεται τα παράπονα από τον Victor Kristiansen, που βλέπει κίτρινη κάρτα για διαμαρτυρία

90+2'

Έχει σταματήσει το παιχνίδι και ο διαιτητής μιλάει στους παίκτες.

90+2'

90+2'

90+1'

Ο Mads Doehr Thychosen απομακρύνει τη μπάλα

90+1'

Κατοχή: Μίντιλαντ: 46%, Κοπεγχάγη: 54%.

90+1'

Ο Henrik Dalsgaard από την ομάδα Μίντιλαντ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

90+1'

Ο Victor Kristiansen από την ομάδα Κοπεγχάγη εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 4'

90+1'

90'

90'

Ο Anders Dreyer δίνει τη θέση του στον Nikolas Dyhr

90'

Ο Mads Doehr Thychosen σταματά επιτυχώς το σουτ

90'

Ο Orri Oskarsson της ομάδας Κοπεγχάγη παίρνει την κεφαλιά αλλά βλέπει την προσπάθεια του να μπλοκάρεται πριν καταλήξει στα δίχτυα.

90'

Η σέντρα από τον Elias Jelert από την ομάδα Κοπεγχάγη βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

89'

Ο Sory Kaba από την ομάδα Μίντιλαντ είναι υποψήφιος για παίκτης του παιχνιδιού μετά την σπουδαία σημερινή του εμφάνιση

89'

89'

89'

Κίτρινη κάρτα για τον Viktor Claesson

88'

88'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Viktor Claesson υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Erik Sviatchenko

88'

Ο Lukas Lerager κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Charles.

87'

Ελεύθερο για την ομάδα Μίντιλαντ

86'

Ο Roony Bardghji αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

86'

86'

85'

85'

Η ομάδα Μίντιλαντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

85'

Ο Marko Stamenic δίνει τη θέση του στον Orri Oskarsson

84'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Mads Doehr Thychosen για την ομάδα Μίντιλαντ. Ο Mohamed Daramy σταματάει την φάση.

83'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Roony Bardghji για την ομάδα Κοπεγχάγη. Ο Paulinho σταματάει την φάση.

82'

Ο Evander Ferreira δίνει τη θέση του στον Charles

82'

Ο Gustav Isaksen δίνει τη θέση του στον Edward Chilufya

82'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Kristoffer Olsson από την ομάδα Μίντιλαντ ανατρέπει τον Nicolai Boilesen

81'

Κατοχή: Μίντιλαντ: 48%, Κοπεγχάγη: 52%.

81'

Ο Evander Ferreira από την ομάδα Μίντιλαντ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

80'

Ο Victor Kristiansen από την ομάδα Κοπεγχάγη εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

80'

Ο Kristoffer Olsson σταματά επιτυχώς το σουτ

80'

Το σουτ του Roony Bardghji μπλοκάρεται

80'

Ο Paulinho σταματά επιτυχώς το σουτ

79'

Το σουτ του Lukas Lerager μπλοκάρεται

79'

Ο Mathew Ryan κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

79'

Ο Victor Kristiansen από την ομάδα Κοπεγχάγη απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

78'

Ο Elias Jelert κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

77'

Ο Zeca κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

77'

Ελεύθερο για την ομάδα Κοπεγχάγη

77'

76'

76'

Η ομάδα Κοπεγχάγη κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

76'

76'

Ο Victor Kristiansen από την ομάδα Κοπεγχάγη στέλνει την μπάλα λίγο πάνω από το δοκάρι. Τόσο κοντά!

75'

Η ομάδα Κοπεγχάγη κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

75'

75'
Πέναλτι

Μετά από εξέταση του VAR, ο διαιτητής αποφάσισε να παραμείνει στην αρχική απόφασή του και να μην καταλογίσει πέναλτι για την ομάδα Κοπεγχάγη!

75'

75'

Ο Paulinho επιστρέφει στο γήπεδο.

75'

Ο Erik Sviatchenko απομακρύνει τη μπάλα

75'

74'

74'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Paulinho να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

74'

Ο Paulinho είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

73'

73'

73'

Το σουτ του Denis Vavro μπλοκάρεται

73'

72'

Κίτρινη κάρτα για τον Erik Sviatchenko

72'

Ο Erik Sviatchenko από την ομάδα Μίντιλαντ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Viktor Claesson

72'

71'

Ο Kevin Diks δίνει τη θέση του στον Roony Bardghji

71'

Ο Davit Khocholava δίνει τη θέση του στον Nicolai Boilesen

71'

Ο Isak Bergmann Johannesson δίνει τη θέση του στον Elias Jelert

71'

Ο Denis Vavro από την ομάδα Κοπεγχάγη προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή, αλλά το σουτ του έφυγε δίπλα από την εστία.

70'

Ο Emiliano Martinez από την ομάδα Μίντιλαντ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

70'

Ο Isak Bergmann Johannesson από την ομάδα Κοπεγχάγη εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

70'

Καλή ενέργεια από τον Mohamed Daramy ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

70'

Ο Viktor Claesson τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

69'

69'

69'

Ο Gustav Isaksen από την ομάδα Μίντιλαντ είναι σε θέση οφσάιντ

68'

Ο Erik Sviatchenko της ομάδας Μίντιλαντ παίρνει την κεφαλιά αλλά βλέπει την προσπάθεια του να μπλοκάρεται πριν καταλήξει στα δίχτυα.

68'

Ο Evander Ferreira από την ομάδα Μίντιλαντ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

68'

Ο Denis Vavro από την ομάδα Κοπεγχάγη απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

67'

Ο Davit Khocholava κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Sory Kaba.

67'

Ο Viktor Claesson απομακρύνει τη μπάλα

67'

Ο Evander Ferreira από την ομάδα Μίντιλαντ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

67'

Κατοχή: Μίντιλαντ: 49%, Κοπεγχάγη: 51%.

67'

Ο Zeca σταματά επιτυχώς το σουτ

66'

Το σουτ του Sory Kaba μπλοκάρεται

65'

Ο Hakon Arnar Haraldsson δίνει τη θέση του στον Lukas Lerager

65'

Ο Anders Dreyer έκανε φάουλ, καθώς δεν είχε άλλο τρόπο να σταματήσει την αντεπίθεση, και βλέπει κίτρινη κάρτα

65'

Ο Anders Dreyer από την ομάδα Μίντιλαντ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Viktor Claesson

65'

ΔΟΚΑΡΙ! Η κεφαλιά του Sory Kaba χτυπάει στο δοκάρι

64'

Ο Evander Ferreira από την ομάδα Μίντιλαντ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

64'

64'

64'

Ο Denis Vavro σταματά επιτυχώς το σουτ

64'

63'

Καλή ενέργεια από τον Anders Dreyer ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

63'

Ο Kristoffer Olsson τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

63'

Η ομάδα Μίντιλαντ ξεκινάει αντεπίθεση

62'

62'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Davit Khocholava από την ομάδα Κοπεγχάγη αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

61'

Η σέντρα από τον Mohamed Daramy από την ομάδα Κοπεγχάγη βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

61'

61'

Ο Sory Kaba από την ομάδα Μίντιλαντ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

61'

61'

Ο Henrik Dalsgaard απομακρύνει τη μπάλα

61'

59'

Κίτρινη κάρτα για τον Davit Khocholava

59'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Davit Khocholava από την ομάδα Κοπεγχάγη ανατρέπει τον Kristoffer Olsson

59'

Ο Viktor Claesson σουτάρει προς την εστία αλλά ο Jonas Loessl μπλοκάρει

59'

Ο Mads Doehr Thychosen από την ομάδα Μίντιλαντ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

58'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Evander Ferreira από την ομάδα Μίντιλαντ ανατρέπει τον Viktor Claesson

58'

58'

Ο Denis Vavro απομακρύνει τη μπάλα

58'

Το αμυντικό λάθος του Davit Khocholava μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

58'

58'

57'

Ο Joel Andersson δίνει τη θέση του στον Mads Doehr Thychosen

57'

Ο Sory Kaba από την ομάδα Μίντιλαντ είχε προσπάθεια εκτός στόχου

57'

Ο Sory Kaba τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

57'

Ο Jonas Loessl κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

57'

Ο Jonas Loessl από την ομάδα Μίντιλαντ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

56'

Ο Evander Ferreira κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

55'

54'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Marko Stamenic από την ομάδα Κοπεγχάγη ανατρέπει τον Emiliano Martinez

54'

53'

53'

Ο Joel Andersson απομακρύνει τη μπάλα

53'

Ο Mohamed Daramy επιστρέφει στο γήπεδο.

52'

52'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Mohamed Daramy να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

52'

Κίτρινη κάρτα για τον Joel Andersson

51'

51'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Joel Andersson υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Mohamed Daramy

51'

51'

Το σουτ του Emiliano Martinez μπλοκάρεται

50'

Κατοχή: Μίντιλαντ: 45%, Κοπεγχάγη: 55%.

50'

Ο Marko Stamenic σταματά επιτυχώς το σουτ

50'

Το σουτ του Gustav Isaksen μπλοκάρεται

50'

48'

Ο Kevin Diks κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

48'

48'

47'

Ο Paulinho απομακρύνει τη μπάλα

47'

Ο Zeca σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Jonas Loessl ελέγχει την φάση

47'

46'

Ο Paulinho από την ομάδα Μίντιλαντ κάνει το φάουλ καθώς βρίσκει με τον αγκώνα του τον Kevin Diks

46'

45+2'

45+2'

Η ομάδα Μίντιλαντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

45+1'

45+1'

45+1'
ΜΕΓΑΛΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ!

ΤΟ ΕΧΑΣΕ! Ο Viktor Claesson εκτέλεσε το πέναλτι, αλλά η μπάλα πέρασε εκτός εστίας

45+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 1'

45+1'

45+1'
Πέναλτι

Μετά από εξέταση του VAR, ο διαιτητής αποφάσισε να παραμείνει στην αρχική απόφασή του και να καταλογίσει πέναλτι για την ομάδα Κοπεγχάγη!

45'

45'

ΠΕΝΑΛΤΙ- Ο Evander Ferreira από την ομάδα Μίντιλαντ υποπίπτει σε πέναλτι καθώς ανέτρεψε τον Davit Khocholava.

44'

44'

44'

Η σέντρα από τον Isak Bergmann Johannesson από την ομάδα Κοπεγχάγη βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

43'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Erik Sviatchenko από την ομάδα Μίντιλαντ ανατρέπει τον Marko Stamenic

42'

Η ομάδα Μίντιλαντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

41'

Ο Sory Kaba κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο Mathew Ryan μπλοκάρει εύκολα

41'

Η σέντρα από τον Evander Ferreira από την ομάδα Μίντιλαντ βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

41'

Ο Evander Ferreira από την ομάδα Μίντιλαντ εκτελεί το κόρνερ χαμηλά από τα αριστερά.

41'

40'

40'

39'

39'

39'

Ο Hakon Arnar Haraldsson από την ομάδα Κοπεγχάγη στέλνει την μπάλα λίγο άουτ. Τόσο κοντά!

39'

39'

Ο Paulinho κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Isak Bergmann Johannesson.

38'

38'

Ο Anders Dreyer από την ομάδα Μίντιλαντ πιάνει την κεφαλιά αλλά η προσπάθεια του είναι πολύ άστοχη.

38'

Η σέντρα από τον Sory Kaba από την ομάδα Μίντιλαντ βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

38'

Η σέντρα από τον Zeca από την ομάδα Κοπεγχάγη βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

38'

37'
Γκολ

ΤΟ ΓΚΟΛ ΜΕΤΡΑΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ! - Αφού είδε ξανά τη φάση, ο διαιτητής αποφασίζει ότι το γκολ για την ομάδα Μίντιλαντ μετράει κανονικά.

37'

36'

Ο Henrik Dalsgaard έδωσε την ασίστ για το γκολ!

36'

Ο Sory Kaba έδωσε την ασίστ για το γκολ.

36'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Anders Dreyer σκοράρει με το αριστερό πόδι!

36'

36'

36'

35'

35'

Ο Erik Sviatchenko από την ομάδα Μίντιλαντ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

35'

33'

32'

32'

32'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Sory Kaba από την ομάδα Μίντιλαντ ανατρέπει τον Marko Stamenic

31'

31'

31'

30'

30'

Ο Kevin Diks από την ομάδα Κοπεγχάγη απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

29'

27'

Ο Paulinho από την ομάδα Μίντιλαντ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

27'

26'

26'

25'

Ο Isak Bergmann Johannesson έδωσε την ασίστ για το γκολ.

25'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Mohamed Daramy της ομάδας Κοπεγχάγη σκοράρει με κεφαλιά

25'

Ο Isak Bergmann Johannesson από την ομάδα Κοπεγχάγη εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

25'

25'

24'

24'

24'

24'

Ο Mohamed Daramy τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

23'

Ο Marko Stamenic κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

23'

22'

20'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Evander Ferreira από την ομάδα Μίντιλαντ ανατρέπει τον Zeca

20'

Ο Davit Khocholava από την ομάδα Κοπεγχάγη απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

20'

20'

20'

19'

Η ομάδα Κοπεγχάγη κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

19'

19'

19'

18'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Evander Ferreira της ομάδας Μίντιλαντ ευστοχεί στο πέναλτι με το δεξί πόδι! Ο Mathew Ryan επέλεξε τη λάθος γωνία.

17'

17'
Πέναλτι

17'

17'

ΠΕΝΑΛΤΙ! - Ο Marko Stamenic κάνει χέρι εντός περιοχής. Έντονες διαμαρτυρίες από τον Marko Stamenic αλλά ο διαιτητής δε συγκινείται

16'

Ο Paulinho κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

16'

15'

Κατοχή: Μίντιλαντ: 52%, Κοπεγχάγη: 48%.

15'

15'

Ο Isak Bergmann Johannesson τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

14'

14'

14'

Ο Joel Andersson από την ομάδα Μίντιλαντ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

14'

14'

13'

11'

11'

Κατοχή: Μίντιλαντ: 53%, Κοπεγχάγη: 47%.

10'

10'

10'

10'

Ο Viktor Claesson κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Evander Ferreira.

9'

9'

Ο Evander Ferreira από την ομάδα Μίντιλαντ προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή, αλλά το σουτ του έφυγε δίπλα από την εστία.

9'

Ο Davit Khocholava σταματά επιτυχώς το σουτ

9'

9'

Ο Victor Kristiansen σταματά επιτυχώς το σουτ

9'

Το σουτ του Evander Ferreira μπλοκάρεται

9'

Ο Evander Ferreira τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

8'

Ο Emiliano Martinez κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

8'

7'

7'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Kevin Diks από την ομάδα Κοπεγχάγη ανατρέπει τον Gustav Isaksen

6'

6'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Emiliano Martinez από την ομάδα Μίντιλαντ ανατρέπει τον Zeca

6'

5'

5'

Κατοχή: Μίντιλαντ: 74%, Κοπεγχάγη: 26%.

5'

5'

4'

4'

3'

3'

3'

2'

2'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Isak Bergmann Johannesson από την ομάδα Κοπεγχάγη αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

2'

2'

2'

Η ομάδα Κοπεγχάγη ξεκινάει αντεπίθεση

2'

1'

1'

Ο αγωνιστικός χώρος είναι σε φανταστική κατάσταση σήμερα και οι παίκτες απολαμβάνουν την επιφάνεια.

1'

Τέλεια ημέρα για ποδόσφαιρο, με ηλιόλουστο καιρό

1'

Η ομάδα Μίντιλαντ είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το MCH Arena, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Στους τελευταίους 7 από 8 αγώνες της ομάδας Κοπεγχάγη, μπήκαν περισσότερα από 2.5 γκολ (στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα).
    Σημείο: Over με απόδοση 1.81 στον ΟΠΑΠ
  • Στους τελευταίους 4 αγώνες της ομάδας Μίντιλαντ, μπήκαν λιγότερα από 2.5 γκολ (στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα).
    Σημείο: Under με απόδοση 1.92 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Μίντιλαντ δεν έχει κερδίσει στους τελευταίους 6 από 7 αγώνες εντός έδρας σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: X2 με απόδοση 1.68 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Μίντιλαντ έχασε στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες εντός έδρας σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: 2 με απόδοση 3.30 στον ΟΠΑΠ

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα