1
Novibet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Σιντ Τρούιντεν

Σιντ Τρούιντεν



Δημιουργήθηκε το 1924 μετά τη συγχώνευση της FC Union με την FC Goldstar, δύο συλλόγων από το Σιντ Τρούιντεν. Έδρα της είναι το «Stayen» χωρητικότητας 14.600 θέσεων.

Σιντ Τρούιντεν

Σιντ Τρούιντεν : Στατιστικά για Γιούπιλερ Λιγκ 2025/2026

Ιστορικό Αγώνων

ΒΕΛΓΙΟ: Γιούπιλερ Λιγκ 2025/2026

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H Γ
Γιούπιλερ Λιγκ
  1 Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ 30 66 19 9 2 50:17
  2 Κλαμπ Μπριζ 30 63 20 3 7 59:36
  3 Σιντ Τρούιντεν 30 57 18 3 9 47:35
  4 Γάνδη 30 45 13 6 11 49:43
  5 Μαλίν 30 45 12 9 9 39:37
  6 Άντερλεχτ 30 44 12 8 10 43:39
  7 Γκενκ 30 42 11 9 10 46:47
  8 Σταντάρ Λιέγης 30 40 11 7 12 27:35
  9 Βέστερλο 30 39 10 9 11 36:40
  10 Αντβέρπ 30 35 9 8 13 31:32
  11 Σαρλερουά 30 34 9 7 14 38:42
  12 Λέουβεν 30 34 9 7 14 32:43
  13 Ζούλτε Βάρεγκεμ 30 32 8 8 14 38:47
  14 Σερκλ Μπριζ 30 31 7 10 13 39:47
  15 Ράαλ Λα Λουβιέρ 30 31 6 13 11 30:37
  16 Ντέντερ 30 19 3 10 17 24:51
Όμιλος Κόνφερενς Λιγκ
  1 Γκενκ * 37 33 14 12 11 55:53
  2 Σταντάρ Λιέγης * 37 33 15 8 14 42:43
  3 Βέστερλο * 37 30 13 10 14 48:53
  4 Σαρλερουά * 37 30 13 8 16 47:48
  5 Αντβέρπ * 37 27 12 8 17 41:45
  6 Λέουβεν * 37 19 9 9 19 37:57
Πλέι οφ Πρωταθλήματος
  1 Κλαμπ Μπριζ * 37 50 26 3 8 79:43
  2 Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ * 37 49 24 10 3 61:21
  3 Σιντ Τρούιντεν * 37 39 21 4 12 56:42
  4 Άντερλεχτ * 37 29 14 9 14 53:54
  5 Γάνδη * 37 27 13 10 14 52:51
  6 Μαλίν * 37 27 13 10 14 44:54
Πλέι-Άουτ
  1 Ζούλτε Βάρεγκεμ 36 48 13 9 14 53:53
  2 Σερκλ Μπριζ 36 41 10 11 15 53:58
  3 Ράαλ Λα Λουβιέρ 36 34 7 13 16 35:50
  4 Ντέντερ 36 25 5 10 21 31:62

Γκενκ * -21 βαθμούς

Σταντάρ Λιέγης * -20 βαθμούς

Βέστερλο * -19 βαθμούς

Σαρλερουά * -17 βαθμούς

Αντβέρπ * -17 βαθμούς

Λέουβεν * -17 βαθμούς

Κλαμπ Μπριζ * -31 βαθμούς

Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ * -33 βαθμούς

Σιντ Τρούιντεν * -28 βαθμούς

Άντερλεχτ * -22 βαθμούς

Γάνδη * -22 βαθμούς

Μαλίν * -22 βαθμούς

Πλέι Άουτ

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ
Τελικό 10 4
(40.0%)
1
(10.0%)
5
(50.0%)
Ημίχρονο 10 2
(20.0%)
5
(50.0%)
3
(30.0%)
ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ
/ΑΓΩΝΑ
ΓΚΟΛ
ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ
/ΑΓΩΝΑ
Τελικό 12:12 2.4 1.2:1.2
Ημίχρονο 3:5 0.8 0.3:0.5

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ 39% 61%
Goals κατά 40% 60%
Μέσος χρόνος goal υπέρ 55.11 λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά 48.26 λεπ.

Top Scorers

ΠΑΙΚΤΗΣ #
Goto Keisuke11
Ito Ryotaro10
Yamamoto Rihito5
Sebaoui Ilias5
Muja Arbnor5
Ferrari Andres3
Diouf Oumar3
Matsuzawa Kaito2
Merlen Ryan2
Bertaccini Adriano1
Vanwesemael Robert-Jan1
Van Helden Rein1
Taniguchi Shogo1
Sissako Abdoulaye1
Jukleroed Simen Kristiansen1
Mbe Soh Loic1
Pupe Joedrick1

Κίτρινες Κάρτες

ΠΑΙΚΤΗΣ #
Vanwesemael Robert-Jan10
Yamamoto Rihito6
Sissako Abdoulaye5
Kokubo Leo5
Goto Keisuke5
Musliu Visar4
Ferrari Andres4
Taniguchi Shogo4
Sebaoui Ilias3
Van Helden Rein2
Merlen Ryan2
Ito Ryotaro2
Muja Arbnor2
Matsuzawa Kaito1
Mbe Soh Loic1
Diouf Oumar1
Pupe Joedrick1

Κόκκινες Κάρτες

ΠΑΙΚΤΗΣ #
Van Helden Rein1
Muja Arbnor1
Merlen Ryan1

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 54.1% (20/37) 45.9% (17/37)
Ημίχρονο 16.2% (6/37) 83.8% (31/37)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 21.6% (8/37)
2-3 54.1% (20/37)
4-6 24.3% (9/37)
7+ 0.0% (0/37)
Failed to score 24.3% (9/37)

G/G - N/G

G/G N/G
54.1% (20/37) 45.9% (17/37)

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
1 - 0 18.9% (7/37)
1 - 2 16.2% (6/37)
2 - 0 13.5% (5/37)
2 - 1 10.8% (4/37)
1 - 4 5.4% (2/37)
1 - 3 5.4% (2/37)
3 - 2 5.4% (2/37)
0 - 2 5.4% (2/37)
1 - 1 5.4% (2/37)
0 - 0 2.7% (1/37)
0 - 4 2.7% (1/37)
2 - 2 2.7% (1/37)
0 - 3 2.7% (1/37)
3 - 1 2.7% (1/37)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
3 29.7% (11/37)
2 24.3% (9/37)
1 18.9% (7/37)
4 13.5% (5/37)
5 10.8% (4/37)
0 2.7% (1/37)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 27.0% (10/37)
1/X 0.0% (0/37)
1/2 10.8% (4/37)
X/1 24.3% (9/37)
X/X 8.1% (3/37)
X/2 13.5% (5/37)
2/1 0.0% (0/37)
2/X 2.7% (1/37)
2/2 13.5% (5/37)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 56 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 42 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 59 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 79 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 1.51 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 1.14 γκολ σε κάθε αγώνα .

Πρόσφατα

Στοιχηματικές

Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ