21+

Κοπεγχάγη - Νόρτζελαντ

20/3/2022 15:30
Κωδ ΟΠΑΠ: 1144
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 781 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Νόρτζελαντ - Κοπεγχάγη στις 7/4/2024

• Θεατές: 27692
90+4'

90+4'

Ο Peter Ankersen από την ομάδα Κοπεγχάγη προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή, αλλά το σουτ του έφυγε δίπλα από την εστία.

90+3'

Κατοχή: Κοπεγχάγη: 43%, Νόρτζελαντ: 57%.

90+3'

Ελεύθερο για την ομάδα Κοπεγχάγη

90+3'
Σέντρα

Ο Mads Kristian Hansen κάνει τη σέντρα

90+2'
Απόκρουση

Ο Peter Ankersen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+2'
Σέντρα

Ο Martin Frese κάνει τη σέντρα

90+1'

Η ομάδα Κοπεγχάγη κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 3'

90+1'
Απόκρουση

Ο Kevin Diks απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+1'

Ο Magnus Kofod Andersen από την ομάδα Νόρτζελαντ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

90'

Ο Martin Frese από την ομάδα Νόρτζελαντ βλέπει μία κάθετη πάσα, αλλά ένας αντίπαλος τη σταμάτησε.

90'
Σέντρα

Ο Oliver Antman κάνει τη σέντρα

89'

89'

Το σουτ του Nicolai Joergensen αποκρούστηκε από τον γκολκίπερ, που δίνει συνέχεια στο παιχνίδι

89'
Απόκρουση

89'

Ο Oliver Villadsen από την ομάδα Νόρτζελαντ πιάνει την κεφαλιά αλλά η προσπάθεια του είναι πολύ άστοχη.

88'
Σέντρα

88'

Η ομάδα Νόρτζελαντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

88'
Απόκρουση

Ο Oliver Villadsen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

87'

Ο Jens Stage από την ομάδα Κοπεγχάγη εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

87'

27692 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

86'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Isak Bergmann Johannesson από την ομάδα Κοπεγχάγη ανατρέπει τον Lasso Coulibaly

86'

86'

Κατοχή: Κοπεγχάγη: 47%, Νόρτζελαντ: 53%.

86'

86'

Ο Elias Jelert δίνει τη θέση του στον Peter Ankersen

86'

Ο Pep Biel δίνει τη θέση του στον Isak Bergmann Johannesson

85'

Ο Magnus Kofod Andersen από την ομάδα Νόρτζελαντ κάνει μία πάσα στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας αλλά «κόβεται από τον αντίπαλο.

84'

Το σουτ του Roony Bardghji αποκρούστηκε από τον γκολκίπερ, που δίνει συνέχεια στο παιχνίδι

84'

Ο Nicolai Joergensen από την ομάδα Κοπεγχάγη στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή και βρίσκει έναν συμπαίκτη του.

82'

82'

Ο Pep Biel επιστρέφει στο γήπεδο.

82'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Pep Biel να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

82'

Ο Pep Biel είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

81'

Μετά από βίαιο μαρκάρισμα, ο Kevin Diks δικαίως σημειώνεται στο μπλοκάκι του διαιτητή

81'

80'

Ο Kamil Grabara κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

80'
Σέντρα

Ο Simon Adingra κάνει τη σέντρα

80'

Το σουτ του Simon Adingra μπλοκάρεται

80'
Απόκρουση

Ο Elias Jelert απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

80'
Σέντρα

79'

Η ομάδα Νόρτζελαντ παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

79'

79'

Η ομάδα Κοπεγχάγη κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

78'

Η ομάδα Νόρτζελαντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

78'

Ο Mads Bidstrup δίνει τη θέση του στον Lasso Coulibaly

78'

Ο Adamo Nagalo δίνει τη θέση του στον Maxwell Woledzi

77'
Απόκρουση

Ο Denis Vavro απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

76'

Η ομάδα Νόρτζελαντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

76'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jens Stage από την ομάδα Κοπεγχάγη ανατρέπει τον Mads Bidstrup

75'

Ο Magnus Kofod Andersen από την ομάδα Νόρτζελαντ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Nicolai Joergensen

75'

75'
Σέντρα

Ο Martin Frese από την ομάδα Νόρτζελαντ προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

74'

Ελεύθερο για την ομάδα Νόρτζελαντ

74'

Ο Elias Jelert από την ομάδα Κοπεγχάγη είχε προσπάθεια εκτός στόχου

72'

72'

Ο Daniel Svensson δίνει τη θέση του στον Martin Frese

72'

Ο Mohammed Diomande δίνει τη θέση του στον Jacob Steen Christensen

72'

Κατοχή: Κοπεγχάγη: 46%, Νόρτζελαντ: 54%.

72'

71'

Η ομάδα Νόρτζελαντ ξεκινάει αντεπίθεση

71'

Το σουτ του Denis Vavro μπλοκάρεται

71'
Απόκρουση

Ο Adamo Nagalo απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

70'

70'

70'
Σέντρα

Ο Kevin Diks από την ομάδα Κοπεγχάγη κάνει την σέντρα αλλά δεν βρίσκει στόχο

69'

Η ομάδα Κοπεγχάγη κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

68'

Ο Roony Bardghji από την ομάδα Κοπεγχάγη κάνει μία πάσα στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας αλλά «κόβεται από τον αντίπαλο.

67'

67'

Ο Benjamin Nygren δίνει τη θέση του στον Simon Adingra

67'

Ο Roony Bardghji από την ομάδα Κοπεγχάγη είχε προσπάθεια εκτός στόχου

65'

Ο Rasmus Falk από την ομάδα Κοπεγχάγη κάνει μία πάσα στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας αλλά «κόβεται από τον αντίπαλο.

65'
Σέντρα

Ο Kevin Diks από την ομάδα Κοπεγχάγη προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

65'

Κατοχή: Κοπεγχάγη: 44%, Νόρτζελαντ: 56%.

64'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mads Kristian Hansen από την ομάδα Νόρτζελαντ ανατρέπει τον William Boeving

64'

64'
Απόκρουση

64'
Σέντρα

Ο Daniel Svensson κάνει τη σέντρα

63'

62'

Ο Nicolai Joergensen από την ομάδα Κοπεγχάγη είναι σε θέση οφσάιντ

62'

61'

Ο Andreas Hansen κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

61'
Σέντρα

Ο Roony Bardghji κάνει τη σέντρα

61'
Απόκρουση

61'

Ένας παίκτης από την ομάδα Κοπεγχάγη στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά.

60'

Ο Akinkunmi Amoo δίνει τη θέση του στον Roony Bardghji

60'

Ο Khouma Babacar δίνει τη θέση του στον Nicolai Joergensen

59'

Ο Khouma Babacar από την ομάδα Κοπεγχάγη το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Oliver Villadsen

59'

58'

Ο Magnus Kofod Andersen επιχειρεί να σκοράρει με απευθείας φάουλ, αλλά η μπάλα φεύγει άουτ

57'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Denis Vavro από την ομάδα Κοπεγχάγη ανατρέπει τον Oliver Antman

56'

Ο Kevin Diks από την ομάδα Κοπεγχάγη κάνει την πάσα στην πλάτη της άμυνας αλλά ο τερματοφύλακας βγαίνει και μαζεύει.

55'

55'

Ο Oliver Villadsen από την ομάδα Νόρτζελαντ στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή αλλά κόβεται από έναν αντίπαλο.

54'

54'

Ο Khouma Babacar από την ομάδα Κοπεγχάγη έκανε την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ο τερματοφύλακας βγήκε και μπλόκαρε.

54'

Ο Pep Biel από την ομάδα Κοπεγχάγη στέλνει την μπάλα στην καρδιά της περιοχής.

53'

Η ομάδα Νόρτζελαντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

53'

Ο Mads Bidstrup από την ομάδα Νόρτζελαντ κάνει μία πάσα στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας αλλά «κόβεται από τον αντίπαλο.

52'

52'
Σέντρα

Ο Pep Biel κάνει τη σέντρα

52'
Απόκρουση

Ο Mohammed Diomande απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

52'

Ο Khouma Babacar της ομάδας Κοπεγχάγη παίρνει την κεφαλιά αλλά βλέπει την προσπάθεια του να μπλοκάρεται πριν καταλήξει στα δίχτυα.

52'

Ο Pep Biel από την ομάδα Κοπεγχάγη εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

52'

Το σουτ του Khouma Babacar μπλοκάρεται

51'
Γέμισμα

Ο Pep Biel εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

51'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Adamo Nagalo από την ομάδα Νόρτζελαντ ανατρέπει τον Khouma Babacar

51'

Ο Oliver Villadsen υποπίπτει σε χέρι

51'
Σέντρα

50'

50'

49'

Ο Akinkunmi Amoo από την ομάδα Κοπεγχάγη είχε προσπάθεια εκτός στόχου

49'

49'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Nicolai Boilesen από την ομάδα Κοπεγχάγη ανατρέπει τον Benjamin Nygren

48'

Ο Oliver Antman από την ομάδα Νόρτζελαντ είναι σε θέση οφσάιντ

48'

Το σουτ του Mohammed Diomande μπλοκάρεται

47'

46'

Ο Kevin Diks από την ομάδα Κοπεγχάγη είχε προσπάθεια εκτός στόχου

46'

Κίνδυνος! Ο Khouma Babacar από την ομάδα Κοπεγχάγη δίνει μία σωστή πάσα στην πλάτη της άμυνας και βρίσκει έναν συμπαίκτη του.

46'

Ο Paul Mukairu δίνει τη θέση του στον William Boeving

46'

45+3'

45+2'

45+2'

45+2'

45+1'

Καλή ενέργεια από τον Paul Mukairu ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

45+1'

Κίνδυνος! Ο Jens Stage από την ομάδα Κοπεγχάγη δίνει μία σωστή πάσα στην πλάτη της άμυνας και βρίσκει έναν συμπαίκτη του.

45'

45'

45'

Αυτή είναι μία τρομερή πάσα από τον Oliver Antman της ομάδας Νόρτζελαντ. Την πέρασε στην πλάτη της άμυνας αλλά η ευκαιρία πήγε χαμένη

43'

42'

42'

42'
Σέντρα

Ο Daniel Svensson από την ομάδα Νόρτζελαντ προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

41'

Το σουτ του Mads Kristian Hansen μπλοκάρεται

41'
Απόκρουση

41'
Σέντρα

Ο Oliver Villadsen κάνει τη σέντρα

40'

Ο Erik Marxen από την ομάδα Νόρτζελαντ πιάνει την κεφαλιά αλλά η προσπάθεια του είναι πολύ άστοχη.

40'

Ο Mads Kristian Hansen από την ομάδα Νόρτζελαντ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

40'
Απόκρουση

Ο Kevin Diks απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

39'

O Magnus Kofod Andersen στέλνει τη μπάλα μακριά.

36'

Κατοχή: Κοπεγχάγη: 49%, Νόρτζελαντ: 51%.

36'

36'
Απόκρουση

Ο Erik Marxen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

36'

Ο Pep Biel από την ομάδα Κοπεγχάγη εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

36'
Απόκρουση

Ο Erik Marxen απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

35'

35'

Το σουτ του Pep Biel μπλοκάρεται

35'

Κίνδυνος! Ο Akinkunmi Amoo από την ομάδα Κοπεγχάγη δίνει μία σωστή πάσα στην πλάτη της άμυνας και βρίσκει έναν συμπαίκτη του.

33'
Απόκρουση

33'
Σέντρα

32'

Κατοχή: Κοπεγχάγη: 50%, Νόρτζελαντ: 50%.

32'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jens Stage από την ομάδα Κοπεγχάγη ανατρέπει τον Mohammed Diomande

31'

Κίτρινη κάρτα για τον Jens Stage

31'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jens Stage από την ομάδα Κοπεγχάγη ανατρέπει τον Daniel Svensson

30'

Ο Akinkunmi Amoo από την ομάδα Κοπεγχάγη κάνει μία πάσα στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας αλλά «κόβεται από τον αντίπαλο.

30'

Ο Benjamin Nygren από την ομάδα Νόρτζελαντ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Rasmus Falk

29'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Kevin Diks από την ομάδα Κοπεγχάγη ανατρέπει τον Oliver Antman

29'

Ο Elias Jelert από την ομάδα Κοπεγχάγη κάνει την πάσα στην πλάτη της άμυνας αλλά ο τερματοφύλακας βγαίνει και μαζεύει.

27'

27'

Ο Khouma Babacar από την ομάδα Κοπεγχάγη προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή, αλλά το σουτ του έφυγε δίπλα από την εστία.

27'

Ο Mohammed Diomande υποπίπτει σε χέρι

26'

26'
Σέντρα

Ο Elias Jelert από την ομάδα Κοπεγχάγη κάνει την σέντρα αλλά δεν βρίσκει στόχο

25'
Απόκρουση

25'
Γέμισμα

Ο Erik Marxen εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

24'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Paul Mukairu από την ομάδα Κοπεγχάγη ανατρέπει τον Mohammed Diomande

24'

Κίνδυνος! Ο Nicolai Boilesen από την ομάδα Κοπεγχάγη δίνει μία σωστή πάσα στην πλάτη της άμυνας και βρίσκει έναν συμπαίκτη του.

22'

Ο Kevin Diks επιστρέφει στο γήπεδο.

22'

22'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Kevin Diks να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

21'

Κατοχή: Κοπεγχάγη: 53%, Νόρτζελαντ: 47%.

20'

Ο Kevin Diks είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

20'

20'

Καλή ενέργεια από τον Pep Biel ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

20'

Το σουτ του Kevin Diks μπλοκάρεται

19'

19'

Η ομάδα Κοπεγχάγη ξεκινάει αντεπίθεση

19'
Απόκρουση

19'
Σέντρα

18'

O Erik Marxen στέλνει τη μπάλα μακριά.

16'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Benjamin Nygren από την ομάδα Νόρτζελαντ ανατρέπει τον Rasmus Falk

16'

Ο Kevin Diks από την ομάδα Κοπεγχάγη κάνει μία πάσα στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας αλλά «κόβεται από τον αντίπαλο.

15'

Το σουτ του Akinkunmi Amoo μπλοκάρεται

15'

Ο Oliver Antman από την ομάδα Νόρτζελαντ στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή αλλά κόβεται από έναν αντίπαλο.

14'

Καλή ενέργεια από τον Khouma Babacar ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

14'

13'

Ο Benjamin Nygren από την ομάδα Νόρτζελαντ στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή αλλά κόβεται από έναν αντίπαλο.

13'

Κίνδυνος! Ο Erik Marxen από την ομάδα Νόρτζελαντ δίνει μία σωστή πάσα στην πλάτη της άμυνας και βρίσκει έναν συμπαίκτη του.

11'

Η ομάδα Κοπεγχάγη κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

10'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Oliver Villadsen από την ομάδα Νόρτζελαντ ανατρέπει τον Elias Jelert

10'

9'

Ο Paul Mukairu από την ομάδα Κοπεγχάγη είχε προσπάθεια εκτός στόχου

7'

Ο Khouma Babacar έδωσε την ασίστ για το γκολ.

7'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Akinkunmi Amoo σκοράρει!

7'

Ο Khouma Babacar από την ομάδα Κοπεγχάγη βρίσκει τον συμπαίκτη του με τακουνάκι.

7'
Σέντρα

Ο Kevin Diks κάνει τη σέντρα

7'

7'

Μεγάλη χαμένη ευκαιρία! Ο Khouma Babacar από την ομάδα Κοπεγχάγη αστοχεί από πλεονεκτική θέση. Σπατάλησε την ευκαιρία.

7'

6'
Απόκρουση

6'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Paul Mukairu , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

6'

Ο Erik Marxen υποπίπτει σε χέρι

5'
Απόκρουση

5'
Σέντρα

Ο Benjamin Nygren κάνει τη σέντρα

5'

5'

5'
Σέντρα

4'

Ο Jens Stage από την ομάδα Κοπεγχάγη στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή και βρίσκει έναν συμπαίκτη του.

4'

3'

1'

1'

1'

Τέλεια ημέρα για ποδόσφαιρο, με ηλιόλουστο καιρό

1'

Η ομάδα Νόρτζελαντ είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Parken, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Η ομάδα Κοπεγχάγη νίκησε στους τελευταίους 4 αγώνες στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα.
    Σημείο: 1 με απόδοση 1.40 στον ΟΠΑΠ

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα