Άαρχους - Βίμποργκ

14/4/2022 15:00
Κωδ ΟΠΑΠ: 892
0 - 2
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 756 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Άαρχους - Βίμποργκ στις 4/2/2024

• Θεατές: 6783
90+4'

Θα έπρεπε να ήταν γκολ! Ο Tobias Bech έχασε μια μεγάλη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά η προσπάθειά του πέρασε πίσω από τον Jesper Hansen

90+4'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mikael Anderson από την ομάδα Άαρχους ανατρέπει τον Alassana Jatta

90+3'

Ο Lucas Lund Pedersen κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

90+3'
Σέντρα

Ο Frederik Brandhof κάνει τη σέντρα

90+3'

Ο Jesper Hansen κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

90+3'
Σέντρα

Ο Ibrahim Said κάνει τη σέντρα

90+2'

Η ομάδα Άαρχους κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

90+1'

Το σουτ του Patrick Mortensen μπλοκάρεται

90+1'
Σέντρα

Ο Mikael Anderson κάνει τη σέντρα

90+1'

Η ομάδα Άαρχους εκδηλώνει επίθεση

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 4'

90'

Η ομάδα Άαρχους κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

90'

Η ομάδα Βίμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

90'

Κατοχή: Άαρχους: 50%, Βίμποργκ: 50%.

89'
Απόκρουση

Ο Nicolas Buergy απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

89'
Σέντρα

89'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Gift Links από την ομάδα Άαρχους ανατρέπει τον Tobias Bech

89'

88'

6783 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

87'

Ο Christian Soerensen έδωσε την ασίστ για το γκολ.

87'
ΜΕΓΑΛΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ!

Γ Κ Ο Ο Ο Ο Ο Λ- Ο Alassana Jatta από την ομάδα Βίμποργκ πιάνει την κοντινή κεφαλιά και στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

87'
Σέντρα

Ο Christian Soerensen κάνει τη σέντρα

87'

Κατοχή: Άαρχους: 52%, Βίμποργκ: 48%.

87'

85'

Κίτρινη κάρτα για τον Tobias Bech

85'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Tobias Bech από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Gift Links

85'

Ελεύθερο για την ομάδα Βίμποργκ

85'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Frederik Tingager από την ομάδα Άαρχους αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

84'
Γέμισμα

Ο Jack Wilshere εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

84'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Ibrahim Said από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Frederik Brandhof

84'

83'

Ο Jakob Bonde δίνει τη θέση του στον Jan Zamburek

83'
Απόκρουση

83'
Σέντρα

Ο Gift Links κάνει τη σέντρα

83'
Σέντρα

Ο Thomas Kristensen κάνει τη σέντρα

82'

Η ομάδα Βίμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

82'

Ο Eric Kahl δίνει τη θέση του στον Gift Links

81'

Κατοχή: Άαρχους: 54%, Βίμποργκ: 46%.

81'

Το σουτ του Ibrahim Said μπλοκάρεται

80'

Ο Ibrahim Said υποπίπτει σε χέρι

80'

Η ομάδα Βίμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

80'
Απόκρουση

Ο Eric Kahl απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

80'

Ο Christian Soerensen από την ομάδα Βίμποργκ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

79'

Το σουτ του Daniel Anyembe κατέληξε σε κόρνερ μετά από επέμβαση του γκολκίπερ

79'

Ο Tobias Bech από την ομάδα Βίμποργκ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

79'

Η ομάδα Βίμποργκ ξεκινάει αντεπίθεση

78'

Ο Younes Bakiz δίνει τη θέση του στον Ibrahim Said

78'

Ο Frans Dhia Putros δίνει τη θέση του στον Daniel Anyembe

78'

Ο Justin Lonwijk δίνει τη θέση του στον Clint Leemans

78'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jakob Bonde από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Mikael Anderson

77'
Απόκρουση

Ο Mads Lauritsen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

77'

Ο Jack Wilshere από την ομάδα Άαρχους εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

76'

76'

Ελεύθερο για την ομάδα Άαρχους

75'

Ο Anthony D'Alberto δίνει τη θέση του στον Sebastian Hausner

75'

Ο Yann Aurel Bisseck δίνει τη θέση του στον Frederik Tingager

75'

Τι ευκαιρία! Ο Alassana Jatta έχει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, αλλά η κεφαλιά του περνάει δίπλα από την εστία!

75'

Ο Justin Lonwijk από την ομάδα Βίμποργκ δίνει πάσα με το κεφάλι σε έναν συμπαίκτη του.

75'
Σέντρα

Ο Frans Dhia Putros κάνει τη σέντρα

74'

Η ομάδα Βίμποργκ παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

74'
Σέντρα

Ο Jack Wilshere από την ομάδα Άαρχους κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα βγαίνει άουτ

73'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Alassana Jatta από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Jack Wilshere

72'

71'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mikael Anderson από την ομάδα Άαρχους ανατρέπει τον Justin Lonwijk

71'

71'

70'

Ο Jakob Bonde αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

70'

Ο Justin Lonwijk από την ομάδα Βίμποργκ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

69'

Ο Jay-Roy Grot δίνει τη θέση του στον Alassana Jatta

69'

Ο Nicolai Poulsen δίνει τη θέση του στον Frederik Ihler

69'

Ο Younes Bakiz από την ομάδα Βίμποργκ τραβάει έναν αντίπαλο του.

69'

Ο Christian Soerensen από την ομάδα Βίμποργκ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

68'
Απόκρουση

Ο Thomas Kristensen απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

68'

Ένας παίκτης από την ομάδα Βίμποργκ στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά.

67'

67'

Ο Jakob Bonde από την ομάδα Βίμποργκ προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή. Δυστυχώς η προσπάθειά του πέρασε μόλις άουτ.

66'

Ο Tobias Bech σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Jesper Hansen ελέγχει την φάση

66'

Κατοχή: Άαρχους: 57%, Βίμποργκ: 43%.

66'

66'
Σέντρα

Ο Yann Aurel Bisseck κάνει τη σέντρα

66'

Η ομάδα Άαρχους κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

65'
Απόκρουση

65'

Ο Jack Wilshere από την ομάδα Άαρχους εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

65'
Απόκρουση

Ο Mads Lauritsen απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

65'
Γέμισμα

64'

Κίτρινη κάρτα για τον Frans Dhia Putros

64'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Frans Dhia Putros από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Mikael Anderson

64'

63'

63'

63'

Η ομάδα Βίμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

61'

Ο Younes Bakiz έδωσε την ασίστ για το γκολ.

61'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Jay-Roy Grot σκοράρει με το δεξί πόδι!

61'

61'

60'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Younes Bakiz από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Frederik Brandhof

59'

Καλή ενέργεια από τον Albert Groenbaek ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

59'

Η ομάδα Άαρχους έχει την κατοχή της μπάλας

58'

58'

Η ομάδα Βίμποργκ έχει την κατοχή της μπάλας

58'

Κίτρινη κάρτα για τον Eric Kahl

58'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Eric Kahl από την ομάδα Άαρχους ανατρέπει τον Tobias Bech

57'

57'
Απόκρουση

57'
Σέντρα

Ο Anthony D'Alberto κάνει τη σέντρα

57'

56'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jeppe Groenning από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Mikael Anderson

56'
Απόκρουση

Ο Thomas Kristensen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

56'

Ο Jakob Bonde της ομάδας Βίμποργκ παίρνει την κεφαλιά αλλά βλέπει την προσπάθεια του να μπλοκάρεται πριν καταλήξει στα δίχτυα.

56'

55'

Το σουτ του Justin Lonwijk μπλοκάρεται

55'

Ο Christian Soerensen εκτελεί το φάουλ αλλά η μπάλα βρίσκει στο τείχος

54'

Κίτρινη κάρτα για τον Nicolai Poulsen

54'

Ο Nicolai Poulsen από την ομάδα Άαρχους το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Younes Bakiz

54'
Απόκρουση

Ο Frans Dhia Putros απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

54'
Σέντρα

Ο Jack Wilshere κάνει τη σέντρα

53'

53'

53'

53'

Πως το έχασε αυτό; Ο Mikael Anderson έχει μια υπέροχη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά κατά κάποιο τρόπο καταφέρνει να χάσει τον στόχο!

53'
Σέντρα

Ο Eric Kahl κάνει τη σέντρα

52'

52'

Το σουτ του Christian Soerensen μπλοκάρεται

52'
Απόκρουση

Ο Mikael Anderson απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

52'
Γέμισμα

Ο Christian Soerensen εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

52'

52'

Το παιχνίδι σταμάτησε

52'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Nicolai Poulsen από την ομάδα Άαρχους ανατρέπει τον Younes Bakiz

51'

ΔΟΚΑΡΙ! Αγγίζει το γκολ ο Jay-Roy Grot αλλά το τελείωμα του βρίσκει στο δοκάρι!

51'

Ο Justin Lonwijk «κόβει» την αντίπαλη άμυνα με μία τρομερή πάσα

50'

50'

Η ομάδα Άαρχους κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

49'

49'

48'

48'

Ο Albert Groenbaek επιχειρεί να σκοράρει με απευθείας φάουλ, αλλά η μπάλα φεύγει άουτ

47'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Frans Dhia Putros από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Yann Aurel Bisseck

47'
Απόκρουση

47'
Σέντρα

46'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Tobias Bech από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Jack Wilshere

46'

46'

45+3'

45+2'

45+2'

45+1'

45+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 2'

45+1'

45'
Σέντρα

Ο Eric Kahl από την ομάδα Άαρχους κάνει την σέντρα αλλά δεν βρίσκει στόχο

45'

45'
Απόκρουση

Ο Justin Lonwijk απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

45'

44'

43'

Ο Mikael Anderson τιμωρείται για σπρώξιμο στον Justin Lonwijk

42'

42'

Η ομάδα Άαρχους παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

42'

Ο Jay-Roy Grot από την ομάδα Βίμποργκ προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή, αλλά το σουτ του έφυγε δίπλα από την εστία.

41'

41'

40'

40'

40'

39'

38'

37'

37'

37'

36'

Το σουτ του Younes Bakiz μπλοκάρεται

36'

Η ομάδα Βίμποργκ εκδηλώνει επίθεση

35'

34'
Απόκρουση

34'

33'
Απόκρουση

Ο Anthony D'Alberto απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

33'

33'

33'
Σέντρα

Ο Christian Soerensen από την ομάδα Βίμποργκ προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

32'
Απόκρουση

Ο Patrick Mortensen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

32'

31'

Το παιχνίδι αρχίζει ξανά με ελεύθερο

31'

31'

31'
Απόκρουση

31'

30'
Απόκρουση

30'

30'

30'

30'
Απόκρουση

29'

29'

29'

29'

Ο Jack Wilshere από την ομάδα Άαρχους στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή αλλά κόβεται από έναν αντίπαλο.

28'

28'

27'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Mikael Anderson για την ομάδα Άαρχους. Ο Younes Bakiz σταματάει την φάση.

26'
Απόκρουση

26'

26'
Απόκρουση

Ο Nicolas Buergy απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

26'
Σέντρα

25'

Κατοχή: Άαρχους: 51%, Βίμποργκ: 49%.

25'

25'

24'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Younes Bakiz από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Mikael Anderson

24'
Σέντρα

Ο Christian Soerensen από την ομάδα Βίμποργκ εκτελεί το φάουλ αλλά ο συμπαίκτης του δεν προλαβαίνει την μπάλα και η ευκαιρία χάνεται.

23'

23'
Σέντρα

Ο Christian Soerensen από την ομάδα Βίμποργκ κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα καταλήγει πλάγιο άουτ.

22'

22'

21'

21'
Σέντρα

Ο Thomas Kristensen από την ομάδα Άαρχους κάνει την σέντρα αλλά δεν βρίσκει στόχο

21'

21'

20'

19'

Ο Justin Lonwijk δοκιμάζει τον Jesper Hansen με ένα μακρινό σουτ το οποίο όμως αποκρούεται!

19'

Κατοχή: Άαρχους: 43%, Βίμποργκ: 57%.

19'

19'

Ο Younes Bakiz από την ομάδα Βίμποργκ στέλνει την μπάλα λίγο άουτ. Τόσο κοντά!

18'

18'

17'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Frans Dhia Putros από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Jack Wilshere

17'
Απόκρουση

Ο Jesper Hansen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

17'

Εδώ θα μπορούσε να γίνει μία καλή ευκαιρία καθώς ο Jeppe Groenning από την ομάδα Βίμποργκ «κόβει» την αντίπαλη άμυνα στα δύο με μία κάθετη πάσα...

17'
Απόκρουση

17'

16'

Το σουτ του Mikael Anderson μπλοκάρεται

16'

16'

16'
Σέντρα

Ο Eric Kahl από την ομάδα Άαρχους προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

15'
Απόκρουση

15'
Σέντρα

15'
Απόκρουση

15'
Σέντρα

15'

Ο Nicolai Poulsen επιστρέφει στο γήπεδο.

14'

14'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Nicolai Poulsen να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

14'

Ο Nicolai Poulsen είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

14'

14'

13'
Σέντρα

Ο Justin Lonwijk από την ομάδα Βίμποργκ κάνει μία σέντρα που κοντράρει μέσα στην περιοχή.

13'

13'

Κατοχή: Άαρχους: 34%, Βίμποργκ: 66%.

12'

12'

12'

12'

11'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Mads Lauritsen από την ομάδα Βίμποργκ αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

11'

11'
Σέντρα

Ο Frans Dhia Putros από την ομάδα Βίμποργκ κάνει μία σέντρα που κοντράρει μέσα στην περιοχή.

10'

10'
Απόκρουση

Ο Albert Groenbaek απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

10'
Γέμισμα

Ο Christian Soerensen από την ομάδα Βίμποργκ εκτελεί ένα φάουλ, αλλά ο συμπαίκτης του έφτασε λίγο καθυστερημένα και δεν πρόλαβε να την εκμεταλλευτεί.

9'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Frederik Brandhof από την ομάδα Άαρχους ανατρέπει τον Christian Soerensen

8'
Απόκρουση

Ο Yann Aurel Bisseck απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

8'

7'

7'

6'

Κατοχή: Άαρχους: 47%, Βίμποργκ: 53%.

6'

5'

5'

4'

4'

3'

2'

1'

1'

Η ομάδα Άαρχους είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

1'

1'

Συννεφιασμένος ο καιρός αυτήν τη στιγμή.

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Ceres Park, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Η ομάδα Άαρχους δεν έχει κερδίσει στους τελευταίους 6 αγώνες στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα.
    Σημείο: X2 με απόδοση 1.35 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Άαρχους έφερε ισοπαλία στους τελευταίους 4 αγώνες στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα.
    Σημείο: X με απόδοση 2.95 στον ΟΠΑΠ

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα