Βίμποργκ - Άαρχους

15/5/2022 21:00
Κωδ ΟΠΑΠ: 460
1 - 0
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 724 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Άαρχους - Βίμποργκ στις 4/2/2024

• Θεατές: 4691
90+5'

Η ομάδα Βίμποργκ είναι η νικήτρια του αγώνα, σ' ένα μοιρασμένο παιχνίδι όπου η μπίλια μπορούσε να κάτσει παντού

90+5'

90+4'

Κατοχή: Βίμποργκ: 53%, Άαρχους: 47%.

90+4'

Ελεύθερο για την ομάδα Άαρχους

90+4'

Ο Jan Zamburek αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

90+3'

Ο Mustapha Bundu από την ομάδα Άαρχους είναι σε θέση οφσάιντ

90+3'

Ο Frederik Tingager από την ομάδα Άαρχους πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

90+3'

Ο Jesper Hansen κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

90+3'
Σέντρα

Ο Anton Gaaei από την ομάδα Βίμποργκ κάνει την σέντρα αλλά δεν βρίσκει στόχο

90+2'

Η ομάδα Άαρχους κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

90+2'

Ο Frederik Brandhof από την ομάδα Άαρχους προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ένας αντίπαλος παρεμβαίνει.

90+2'
Σέντρα

Ο Frederik Tingager κάνει τη σέντρα

90+1'

Η ομάδα Βίμποργκ παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 4'

90+1'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Frederik Tingager από την ομάδα Άαρχους αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

90+1'

Ο Frederik Tingager από την ομάδα Άαρχους προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά αυτός δεν μπορεί να επωφεληθεί.

90+1'

Ένας παίκτης από την ομάδα Άαρχους στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά.

90'

Ο Younes Bakiz δίνει τη θέση του στον Sofus Berger

89'

Ο Gift Links υποπίπτει σε χέρι

88'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Younes Bakiz από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Frederik Brandhof

88'

Καλή ενέργεια από τον Alassana Jatta ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

87'

Η ομάδα Άαρχους κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

87'

Κατοχή: Βίμποργκ: 54%, Άαρχους: 46%.

87'

Ο Jeppe Groenning από την ομάδα Βίμποργκ κάνει γέμισμα μέσα στην περιοχή, αλλά η αντίπαλη άμυνα απομακρύνει.

87'
Απόκρουση

Ο Daniel Anyembe απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

87'
Σέντρα

Ο Albert Groenbaek κάνει τη σέντρα

86'
Απόκρουση

Ο Mads Lauritsen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

86'
Γέμισμα

Ο Jack Wilshere εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

86'

Ανόητη κίτρινη για τον Jan Zamburek καθώς χτύπησε τη μπάλα από εκνευρισμό

86'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jan Zamburek από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Gift Links

86'

85'

Ο Jesper Hansen έσωσε ένα σίγουρο γκολ! Ο Younes Bakiz βρέθηκε σε εξαιρετική θέση για να σκοράρει, αλλά ο Jesper Hansen του αρνήθηκε το γκολ με μια μεγάλη απόκρουση.

85'

Ο Younes Bakiz τιμωρείται για σπρώξιμο στον Gift Links

85'
Απόκρουση

Ο Mustapha Bundu απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

85'

Ο Christian Soerensen από την ομάδα Βίμποργκ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

84'
Απόκρουση

Ο Jack Wilshere απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

84'
Σέντρα

Ο Mads Soendergaard κάνει τη σέντρα

83'

82'

Ο Younes Bakiz από την ομάδα Βίμποργκ προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή, αλλά το σουτ του έφυγε δίπλα από την εστία.

82'

Η ομάδα Βίμποργκ ξεκινάει αντεπίθεση

82'

Η ομάδα Βίμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

80'

Κατοχή: Βίμποργκ: 56%, Άαρχους: 44%.

80'

Η ομάδα Βίμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

80'

Ο Albert Groenbaek εκτελεί το φάουλ αλλά η μπάλα βρίσκει στο τείχος

79'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mads Soendergaard από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Frederik Brandhof

78'

Ο Gift Links από την ομάδα Άαρχους κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

78'

Η ομάδα Άαρχους παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

78'

Πως το έχασε αυτό; Ο Alassana Jatta έχει μια υπέροχη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά κατά κάποιο τρόπο καταφέρνει να χάσει τον στόχο!

78'

Ο Anton Gaaei από την ομάδα Βίμποργκ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

77'

Η ομάδα Βίμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

77'
Απόκρουση

Ο Christian Soerensen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

77'
Σέντρα

Ο Gift Links από την ομάδα Άαρχους κάνει την σέντρα αλλά δεν βρίσκει στόχο

76'

76'
Απόκρουση

Ο Eric Kahl από την ομάδα Άαρχους είναι σε εγρήγορση και γυρνάει με κεφαλιά στον τερματοφύλακα.

76'
Σέντρα

Ο Jan Zamburek κάνει τη σέντρα

76'

Κατοχή: Βίμποργκ: 55%, Άαρχους: 45%.

75'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Albert Groenbaek από την ομάδα Άαρχους ανατρέπει τον Anton Gaaei

75'

74'

Ο Dawid Kurminowski δίνει τη θέση του στον Patrick Mortensen

74'

Ο Nicolai Poulsen δίνει τη θέση του στον Jack Wilshere

74'

Ο Clint Leemans δίνει τη θέση του στον Jan Zamburek

74'

Ο Albert Groenbaek από την ομάδα Άαρχους προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή. Δυστυχώς η προσπάθειά του πέρασε μόλις άουτ.

74'

73'

Ο Lucas Lund Pedersen κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

73'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mads Soendergaard από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Yann Aurel Bisseck

73'

Η ομάδα Άαρχους έχει την κατοχή της μπάλας

72'

72'

72'

Πως το έχασε αυτό; Ο Clint Leemans έχει μια υπέροχη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά κατά κάποιο τρόπο καταφέρνει να χάσει τον στόχο!

71'
Απόκρουση

Ο Alassana Jatta απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

71'
Γέμισμα

Ο Gift Links εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

70'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jeppe Groenning από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Frederik Brandhof

70'

69'

69'

Ο Jakob Bonde δίνει τη θέση του στον Mads Soendergaard

69'

Ο Jay-Roy Grot δίνει τη θέση του στον Alassana Jatta

69'

Ο Frans Dhia Putros δίνει τη θέση του στον Daniel Anyembe

68'
Απόκρουση

Ο Yann Aurel Bisseck απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

68'

68'
Απόκρουση

Ο Frederik Tingager απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

67'
Σέντρα

Ο Frans Dhia Putros κάνει τη σέντρα

67'

67'

Ο Dawid Kurminowski κάνει φάουλ σε αντίπαλο

67'

65'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Frans Dhia Putros από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Frederik Brandhof

65'

65'

Η ομάδα Βίμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

64'

64'
Απόκρουση

Ο Jakob Bonde της ομάδας Βίμποργκ απομακρύνει τον κίνδυνο με ένα ωραίο τάκλιν.

64'

Ο Eric Kahl από την ομάδα Άαρχους πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

63'

Η ομάδα Άαρχους κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

63'

62'

62'

Πως το έχασε αυτό; Ο Mustapha Bundu έχει μια υπέροχη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά κατά κάποιο τρόπο καταφέρνει να χάσει τον στόχο!

62'

Ο Albert Groenbaek από την ομάδα Άαρχους πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

61'

61'

61'
Απόκρουση

61'
Σέντρα

Ο Gift Links κάνει τη σέντρα

60'

60'

Κατοχή: Βίμποργκ: 58%, Άαρχους: 42%.

60'

60'

Ο Oliver Lund δίνει τη θέση του στον Eric Kahl

59'

Η κεφαλιά του Frederik Tingager μπλοκαρίστηκε από τον γκολκίπερ, που δίνει συνέχεια στο παιχνίδι

59'

Ο Mustapha Bundu από την ομάδα Άαρχους εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

59'
Ολοκληρώθηκε

Ο ΕΛΕΓΧΟΣ ΤΟΥ VAR ΤΕΛΕΙΩΣΕ - Δεν θα υπάρξει κάποια αλλαγή απόφασης μετά τον έλεγχο του VAR.

59'

VAR - ΕΛΕΓΧΟΣ! - Ο διαιτητής σταματάει το παιχνίδι. Έλεγχος από το VAR σε εξέλιξη.

58'

58'

Ο διαιτητής δείχνει κίτρινη στον Frans Dhia Putros για αντιαθλητικό χτύπημα

57'

Έχει σταματήσει το παιχνίδι και ο διαιτητής μιλάει στους παίκτες.

56'
Απόκρουση

Ο Frans Dhia Putros απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

56'
Απόκρουση

Ο Frederik Tingager απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

56'
Σέντρα

Ο Christian Soerensen κάνει τη σέντρα

55'

Κατοχή: Βίμποργκ: 57%, Άαρχους: 43%.

55'

55'

55'
Απόκρουση

Ο Oliver Lund της ομάδας Άαρχους απομακρύνει τον κίνδυνο με ένα ωραίο τάκλιν.

54'
Σέντρα

Ο Anton Gaaei κάνει τη σέντρα

54'

54'

53'

53'

52'

51'

4691 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

51'

51'
Απόκρουση

51'
Απόκρουση

Ο Jesper Hansen αποτυγχάνει να απομακρύνει τη μπάλα και θέτει την ομάδα του υπό πίεση

51'

50'
Απόκρουση

Ο Frederik Brandhof απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

50'

Ο Anton Gaaei από την ομάδα Βίμποργκ είδε την πάσα του να κόβεται από έναν αντίπαλο.

50'

50'

49'

Ο Nicolai Poulsen από την ομάδα Άαρχους είναι σε θέση οφσάιντ

49'
Γκολ

ΑΚΥΡΩΝΕΤΑΙ ΤΟ ΓΚΟΛ! - Αφού είδε ξανά τη φάση, ο διαιτητής γνωστοποίησε ότι το γκολ για την ομάδα Άαρχους δεν μετράει λόγω οφσάιντ.

48'

VAR - ΠΙΘΑΝΟ ΓΚΟΛ! - Ο διαιτητής σταματάει το παιχνίδι. Έλεγχος από το VAR σε εξέλιξη, πιθανός καταλογισμός γκολ.

47'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ! Η ομάδα Άαρχους σκοράρει! Ο Nicolai Poulsen βάζει το όνομά του στον πίνακα των σκόρερ.

47'

Ο Yann Aurel Bisseck από την ομάδα Άαρχους δίνει πάσα με το κεφάλι σε έναν συμπαίκτη του.

47'
Γέμισμα

47'

Κίτρινη κάρτα για τον Christian Soerensen

47'

Ο Christian Soerensen από την ομάδα Βίμποργκ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Alexander Munksgaard

47'

Ο Alexander Munksgaard από την ομάδα Άαρχους προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

46'

Ο Mikael Anderson δίνει τη θέση του στον Albert Groenbaek

46'

Ο Jon Thorsteinsson δίνει τη θέση του στον Gift Links

46'

45+2'

45+2'

45+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 1'

45+1'

45'

Κατοχή: Βίμποργκ: 59%, Άαρχους: 41%.

45'

45'

45'
Σέντρα

Ο Christian Soerensen από την ομάδα Βίμποργκ εκτελεί το φάουλ αλλά ο συμπαίκτης του δεν προλαβαίνει την μπάλα και η ευκαιρία χάνεται.

44'

44'

Ο Clint Leemans από την ομάδα Βίμποργκ κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

43'

43'

Ο Mikael Anderson αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

43'

Η ομάδα Άαρχους ξεκινάει αντεπίθεση

43'
Απόκρουση

43'

Ο Jakob Bonde από την ομάδα Βίμποργκ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

43'

42'

42'

Ο Jakob Bonde από την ομάδα Βίμποργκ είναι σε θέση οφσάιντ

42'
Σέντρα

Ο Christian Soerensen από την ομάδα Βίμποργκ σπάει την μπάλα μέσα από την περιοχή.

41'

41'
Σέντρα

Ο Mustapha Bundu κάνει τη σέντρα

40'

40'

Ο Jakob Bonde από την ομάδα Βίμποργκ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Frederik Brandhof

40'

Η ομάδα Άαρχους κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

39'

39'

Κατοχή: Βίμποργκ: 60%, Άαρχους: 40%.

39'

39'

Ο Jeppe Groenning αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

39'
Απόκρουση

Ο Yann Aurel Bisseck της ομάδας Άαρχους απομακρύνει τον κίνδυνο με ένα ωραίο τάκλιν.

39'

Εδώ θα μπορούσε να γίνει μία καλή ευκαιρία καθώς ο Clint Leemans από την ομάδα Βίμποργκ «κόβει» την αντίπαλη άμυνα στα δύο με μία κάθετη πάσα...

38'

38'

38'
Σέντρα

Ο Younes Bakiz κάνει τη σέντρα

38'
Απόκρουση

Ο Oliver Lund απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

38'

Ο Christian Soerensen από την ομάδα Βίμποργκ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

37'

Σουτ του Younes Bakiz βρίσκει σε σώματα και καταλήγει εκτός εστίας

37'

Ο Jay-Roy Grot από την ομάδα Βίμποργκ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

36'
Απόκρουση

Ο Nicolai Poulsen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

36'
Σέντρα

Ο Frans Dhia Putros από την ομάδα Βίμποργκ σπάει την μπάλα μέσα από την περιοχή.

36'

36'

36'

Ο Dawid Kurminowski από την ομάδα Άαρχους πασάρει την μπάλα, αλλά ο συμπαίκτης του έφτασε λίγο καθυστερημένα και δεν πρόλαβε να την εκμεταλλευτεί.

35'

35'

Ο Mads Lauritsen επιστρέφει στο γήπεδο.

35'

Ο Frederik Brandhof επιστρέφει στο γήπεδο.

34'

34'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Mads Lauritsen να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

34'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Frederik Brandhof να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

33'

Ο Frederik Brandhof είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

33'

32'

32'

31'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Frans Dhia Putros από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Oliver Lund

31'

31'

31'
Γκολ

ΤΟ ΓΚΟΛ ΜΕΤΡΑΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ! - Αφού είδε ξανά τη φάση, ο διαιτητής αποφασίζει ότι το γκολ για την ομάδα Βίμποργκ μετράει κανονικά.

30'

29'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Clint Leemans στέλνει με το αριστερό πόδι την μπάλα στα δίχτυα!

29'
Απόκρουση

Ο Mikael Anderson αποτυγχάνει να απομακρύνει τη μπάλα και θέτει την ομάδα του υπό πίεση

29'

Ο Frederik Brandhof από την ομάδα Άαρχους κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ο Lucas Lund Pedersen βγαίνει μπροστά και μαζεύει τη μπάλα

29'
Απόκρουση

Ο Alexander Munksgaard της ομάδας Άαρχους απομακρύνει τον κίνδυνο με ένα ωραίο τάκλιν.

29'
Σέντρα

28'

28'
Απόκρουση

Ο Jesper Hansen της ομάδας Άαρχους απομακρύνει τον κίνδυνο με ένα ωραίο τάκλιν.

28'

Το αμυντικό λάθος του Jesper Hansen μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

28'

28'

27'

Ο Nicolai Poulsen από την ομάδα Άαρχους προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή, αλλά το σουτ του έφυγε δίπλα από την εστία.

27'

Ο Jon Thorsteinsson από την ομάδα Άαρχους πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

27'

26'

Ο Anton Gaaei κάνει φάουλ σε αντίπαλο

26'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jakob Bonde από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Alexander Munksgaard

25'

Κατοχή: Βίμποργκ: 62%, Άαρχους: 38%.

25'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jeppe Groenning από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Mikael Anderson

24'

24'

23'

23'

Κίτρινη κάρτα για τον Oliver Lund

23'

22'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Oliver Lund από την ομάδα Άαρχους ανατρέπει τον Frans Dhia Putros

22'
Απόκρουση

22'
Σέντρα

21'

20'

Κατοχή: Βίμποργκ: 64%, Άαρχους: 36%.

20'

20'

19'

Ο Christian Soerensen από την ομάδα Βίμποργκ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

19'
Απόκρουση

Ο Jon Thorsteinsson απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

19'

Ο Jay-Roy Grot της ομάδας Βίμποργκ παίρνει την κεφαλιά αλλά βλέπει την προσπάθεια του να μπλοκάρεται πριν καταλήξει στα δίχτυα.

19'

18'

Το σουτ του Anton Gaaei μπλοκάρεται

18'
Σέντρα

18'
Απόκρουση

Ο Mads Lauritsen από την ομάδα Βίμποργκ είναι σε εγρήγορση και γυρνάει με κεφαλιά στον τερματοφύλακα.

18'

O Yann Aurel Bisseck στέλνει τη μπάλα μακριά.

17'

16'

16'
Σέντρα

16'

15'

15'

15'

Ο Clint Leemans από την ομάδα Βίμποργκ είχε προσπάθεια εκτός στόχου

15'
Απόκρουση

15'
Γέμισμα

Ο Christian Soerensen εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

14'

Ο Mikael Anderson από την ομάδα Άαρχους κάνει το φάουλ καθώς βρίσκει με τον αγκώνα του τον Jeppe Groenning

14'
Απόκρουση

14'
Σέντρα

13'

13'

Αυτή είναι μία τρομερή πάσα από τον Oliver Lund της ομάδας Άαρχους. Την πέρασε στην πλάτη της άμυνας αλλά η ευκαιρία πήγε χαμένη

12'

12'

Κατοχή: Βίμποργκ: 61%, Άαρχους: 39%.

11'
Απόκρουση

11'
Σέντρα

11'

11'
Σέντρα

Ο Yann Aurel Bisseck από την ομάδα Άαρχους κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα καταλήγει πλάγιο άουτ.

11'

Ο Dawid Kurminowski πηγαίνει για γκολ, αλλά η προσπάθειά του δεν ήταν ποτέ κοντά στο στόχο.

10'

Ο Jon Thorsteinsson από την ομάδα Άαρχους στέλνει την μπάλα στην καρδιά της περιοχής.

10'

10'

Ο Jakob Bonde από την ομάδα Βίμποργκ κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

10'

Ο Younes Bakiz από την ομάδα Βίμποργκ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

9'

Ο Dawid Kurminowski από την ομάδα Άαρχους προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ένας αντίπαλος παρεμβαίνει.

9'
Σέντρα

Ο Alexander Munksgaard κάνει τη σέντρα

9'

Κατοχή: Βίμποργκ: 69%, Άαρχους: 31%.

8'
Απόκρουση

8'

8'

8'
Σέντρα

Ο Anton Gaaei από την ομάδα Βίμποργκ κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα καταλήγει πλάγιο άουτ.

7'

7'

6'
Σέντρα

6'

6'

Πως το έχασε αυτό; Ο Younes Bakiz έχει μια υπέροχη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά κατά κάποιο τρόπο καταφέρνει να χάσει τον στόχο!

4'

4'

4'
Σέντρα

Ο Nicolas Buergy κάνει τη σέντρα

3'

3'

Ο Anton Gaaei από την ομάδα Βίμποργκ κάνει την πάσα στην πλάτη της άμυνας αλλά ο τερματοφύλακας βγαίνει και μαζεύει.

2'

2'
Απόκρουση

2'
Σέντρα

Ο Frederik Brandhof κάνει τη σέντρα

2'

2'

1'
Σέντρα

1'
Σέντρα

1'

Εδώ θα μπορούσε να γίνει μία καλή ευκαιρία καθώς ο Frans Dhia Putros από την ομάδα Βίμποργκ «κόβει» την αντίπαλη άμυνα στα δύο με μία κάθετη πάσα...

1'

1'

Τέλεια ημέρα για ποδόσφαιρο, με ηλιόλουστο καιρό

1'

Η ομάδα Βίμποργκ είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Energi Viborg Arena, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Η ομάδα Βίμποργκ δεν έχει χάσει στους τελευταίους 6 αγώνες εντός έδρας σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: 1X με απόδοση 1.10 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Άαρχους δεν έχει κερδίσει στους τελευταίους 6 από 7 αγώνες εκτός έδρας στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα.
  • Η ομάδα Άαρχους έχασε στους τελευταίους 5 από 6 αγώνες στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα.
    Σημείο: 1 με απόδοση 1.55 στον ΟΠΑΠ
  • Στους τελευταίους 5 από 6 αγώνες της ομάδας Βίμποργκ, μπήκαν λιγότερα από 2.5 γκολ (στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα).
    Σημείο: Under με απόδοση 1.84 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Βίμποργκ έφερε ισοπαλία στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα.
    Σημείο: X με απόδοση 3.55 στον ΟΠΑΠ

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα