Άαρχους - Βίμποργκ

24/7/2022 15:00
Κωδ ΟΠΑΠ: 325
3 - 1
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 656 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Άαρχους - Βίμποργκ στις 4/2/2024

• Θεατές: 10036
90+5'

Ο Sigurd Haugen από την ομάδα Άαρχους είναι υποψήφιος για παίκτης του παιχνιδιού μετά την σπουδαία σημερινή του εμφάνιση

90+5'

Δίκαιη νίκη για την ομάδα Άαρχους μετά από μία καλή εμφάνιση

90+5'

90+5'

Κατοχή: Άαρχους: 50%, Βίμποργκ: 50%.

90+4'

Ο Frederik Tingager της ομάδας Άαρχους παίρνει την κεφαλιά αλλά βλέπει την προσπάθεια του να μπλοκάρεται πριν καταλήξει στα δίχτυα.

90+4'
Γέμισμα

Ο Mads Emil Madsen εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

90+4'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Ibrahim Said από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Mads Emil Madsen

90+4'

Η ομάδα Άαρχους εκδηλώνει επίθεση

90+3'

Η ομάδα Άαρχους κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

90+3'

Η ομάδα Βίμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

90+2'

Ο αρχηγός παραδίδει το περιβραχιόνιο του καθώς βγαίνει αλλαγή.

90+2'

Ο Patrick Mortensen δίνει τη θέση του στον Oliver Lund

90+2'

Ο Frederik Brandhof από την ομάδα Άαρχους στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή αλλά κόβεται από έναν αντίπαλο.

90+1'
Απόκρουση

Ο Zan Zaletel από την ομάδα Βίμποργκ είναι σε εγρήγορση και γυρνάει με κεφαλιά στον τερματοφύλακα.

90+1'

Ο Jesper Hansen κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

90+1'
Σέντρα

Ο Christian Soerensen κάνει τη σέντρα

90'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 4'

90'

Κατοχή: Άαρχους: 49%, Βίμποργκ: 51%.

89'

Η ομάδα Βίμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

88'

Καλή ενέργεια από τον Patrick Mortensen ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

87'

87'

10036 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

87'

Κίτρινη κάρτα για τον Patrick Mortensen

87'

Ο Patrick Mortensen από την ομάδα Άαρχους το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Mads Soendergaard

86'

Η ομάδα Άαρχους κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

86'

Ο Ibrahim Said από την ομάδα Βίμποργκ κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

86'

Ο Tobias Bech από την ομάδα Βίμποργκ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

85'

Η ομάδα Βίμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

85'
Απόκρουση

Ο Frederik Tingager απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

85'
Σέντρα

85'

85'

84'

Η ομάδα Βίμποργκ παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

84'
Σέντρα

Ο Thomas Kristensen από την ομάδα Άαρχους κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα βγαίνει άουτ

84'

Η ομάδα Άαρχους κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

83'

Ο Jay-Roy Grot δίνει τη θέση του στον Nils Mortimer Moreno

82'

Ο Lucas Lund Pedersen κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

82'

Ο Mads Emil Madsen από την ομάδα Άαρχους εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

82'

Ο Sigurd Haugen δίνει τη θέση του στον Albert Groenbaek

81'

Ο Gift Links χάνει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, καθώς η προσπάθεια του μπλοκαρίστηκε!

81'

Ο Yann Aurel Bisseck από την ομάδα Άαρχους πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

81'

Κατοχή: Άαρχους: 51%, Βίμποργκ: 49%.

80'

80'

80'
Απόκρουση

Ο Zan Zaletel απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

80'
Σέντρα

Ο Mads Emil Madsen από την ομάδα Άαρχους σπάει την μπάλα μέσα από την περιοχή.

79'

79'

79'

78'

Η ομάδα Άαρχους κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

76'

Ο Mads Emil Madsen έδωσε την ασίστ για το γκολ.

76'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Patrick Mortensen της ομάδας Άαρχους σκοράρει με κεφαλιά

76'

76'
Σέντρα

Ο Frederik Brandhof από την ομάδα Άαρχους προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

76'
Σέντρα

Ο Tobias Moelgaard κάνει τη σέντρα

76'

74'

74'

Ο Jeppe Groenning δίνει τη θέση του στον Sofus Berger

74'

Ο Christian Soerensen έδωσε την ασίστ για το γκολ.

74'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Tobias Bech της ομάδας Βίμποργκ σκοράρει με κεφαλιά

74'
Σέντρα

Ο Christian Soerensen από την Βίμποργκ κάνει ωραία σέντρα

73'

72'
Απόκρουση

Ο Frederik Brandhof από την ομάδα Άαρχους είναι σε εγρήγορση και γυρνάει με κεφαλιά στον τερματοφύλακα.

72'

Κατοχή: Άαρχους: 52%, Βίμποργκ: 48%.

72'
Απόκρουση

Ο Yann Aurel Bisseck απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

72'
Γέμισμα

Ο Lucas Lund Pedersen εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

72'

Ο Sigurd Haugen από την ομάδα Άαρχους το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Nicolas Buergy

71'
Απόκρουση

71'
Γέμισμα

Ο Christian Soerensen εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

70'

Ο διαιτητής δε δέχεται τα παράπονα από τον Uwe Roesler, που βλέπει κίτρινη κάρτα για διαμαρτυρία

70'

Ο Nicolai Poulsen υποπίπτει σε χέρι

70'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Nicolai Poulsen από την ομάδα Άαρχους ανατρέπει τον Jakob Bonde

69'

69'

Ο Eric Kahl δίνει τη θέση του στον Gift Links

69'

Ο Mikael Anderson δίνει τη θέση του στον Frederik Brandhof

68'

68'

68'

Η ομάδα Άαρχους παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

68'

Ο Mads Soendergaard από την ομάδα Βίμποργκ προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή, αλλά το σουτ του έφυγε δίπλα από την εστία.

67'

Ο Jakob Bonde από την ομάδα Βίμποργκ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

67'
Απόκρουση

Ο Eric Kahl απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

67'
Σέντρα

Ο Daniel Anyembe κάνει τη σέντρα

66'

66'

65'

65'

65'
Σέντρα

64'

Ο Tobias Bech από την ομάδα Βίμποργκ προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ένας αντίπαλος παρεμβαίνει.

64'
Σέντρα

Ο Ibrahim Said κάνει τη σέντρα

64'

63'

Ο Christian Soerensen από την ομάδα Βίμποργκ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

63'

Κατοχή: Άαρχους: 55%, Βίμποργκ: 45%.

63'

Το σουτ του Tobias Bech μπλοκάρεται

63'
Απόκρουση

Ο Mikael Anderson απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

63'
Σέντρα

Ο Christian Soerensen από την ομάδα Βίμποργκ κάνει μία σέντρα που κοντράρει μέσα στην περιοχή.

62'

60'

Ο Sigurd Haugen έδωσε την ασίστ για το γκολ.

60'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Mads Emil Madsen με δεξί βολέ στέλνει την μπάλα στο βάθος των διχτύων. Υπέροχο τελείωμα!

60'

Ο Sigurd Haugen από την ομάδα Άαρχους δίνει πάσα με το κεφάλι σε έναν συμπαίκτη του.

60'

Ο Patrick Mortensen από την ομάδα Άαρχους δίνει πάσα με το κεφάλι σε έναν συμπαίκτη του.

60'
Σέντρα

Ο Eric Kahl κάνει τη σέντρα

60'
Απόκρουση

Ο Thomas Kristensen από την ομάδα Άαρχους είναι σε εγρήγορση και γυρνάει με κεφαλιά στον τερματοφύλακα.

60'

58'
Απόκρουση

Ο Nicolas Buergy από την ομάδα Βίμποργκ είναι σε εγρήγορση και γυρνάει με κεφαλιά στον τερματοφύλακα.

58'

57'

Ο Clint Leemans δίνει τη θέση του στον Mads Soendergaard

57'

Ο Marokhy Ndione δίνει τη θέση του στον Tobias Bech

57'

57'

57'

O Thomas Kristensen στέλνει τη μπάλα μακριά.

56'

56'
Απόκρουση

Ο Tobias Moelgaard απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

56'
Γέμισμα

56'

56'

Έχει σταματήσει το παιχνίδι και ο διαιτητής μιλάει στους παίκτες.

56'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mads Emil Madsen από την ομάδα Άαρχους ανατρέπει τον Jay-Roy Grot

55'
Απόκρουση

55'
Σέντρα

Ο Clint Leemans κάνει τη σέντρα

55'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Frederik Tingager για την ομάδα Άαρχους. Ο Marokhy Ndione σταματάει την φάση.

54'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Thomas Kristensen από την ομάδα Άαρχους ανατρέπει τον Marokhy Ndione

54'
Σέντρα

Ο Mikael Anderson από την ομάδα Άαρχους εκτελεί το φάουλ αλλά ο συμπαίκτης του δεν προλαβαίνει την μπάλα και η ευκαιρία χάνεται.

54'
Απόκρουση

Ο Nicolas Buergy απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

54'
Σέντρα

53'

53'

52'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Ibrahim Said από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Mikael Anderson

52'

52'
Απόκρουση

Ο Yann Aurel Bisseck της ομάδας Άαρχους απομακρύνει τον κίνδυνο με ένα ωραίο τάκλιν.

52'

Ο Daniel Anyembe από την ομάδα Βίμποργκ κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

51'

51'
Απόκρουση

Ο Nicolai Poulsen της ομάδας Άαρχους απομακρύνει τον κίνδυνο με ένα ωραίο τάκλιν.

51'

Ωραία ποδόσφαιρο βλέπουμε, ο Christian Soerensen από την ομάδα Βίμποργκ παίζει το 1-2 με τον Jakob Bonde.

51'

Ο Sigurd Haugen από την ομάδα Άαρχους κάνει την πάσα στην πλάτη της άμυνας αλλά ο τερματοφύλακας βγαίνει και μαζεύει.

50'

50'

49'

Ο Mikael Anderson από την ομάδα Άαρχους στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή αλλά κόβεται από έναν αντίπαλο.

49'
Σέντρα

49'

Η ομάδα Βίμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

48'

47'

47'

47'

Το παιχνίδι σταμάτησε

46'

Ο Patrick Mortensen από την ομάδα Άαρχους το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Zan Zaletel

46'
Απόκρουση

Ο Lucas Lund Pedersen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

46'
Απόκρουση

46'

Ο Justin Lonwijk δίνει τη θέση του στον Ibrahim Said

46'

45+2'

Η ομάδα Άαρχους παρουσιάζει το καλύτερο πρόσωπο σ' αυτό το ημίχρονο

45+2'

45+2'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Sigurd Haugen από την ομάδα Άαρχους ανατρέπει τον Jeppe Groenning

45+1'

Κατοχή: Άαρχους: 56%, Βίμποργκ: 44%.

45+1'

Ο Frederik Tingager τιμωρείται για σπρώξιμο στον Jeppe Groenning

45+1'
Γέμισμα

45+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 1'

45'

45'

45'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Zan Zaletel από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Patrick Mortensen

45'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mads Emil Madsen από την ομάδα Άαρχους ανατρέπει τον Justin Lonwijk

44'

43'

43'

43'

Ο Jay-Roy Grot από την ομάδα Βίμποργκ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Eric Kahl

42'

Ο Jay-Roy Grot σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Jesper Hansen ελέγχει την φάση

42'
Απόκρουση

Ο Thomas Kristensen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

42'
Γέμισμα

42'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mads Emil Madsen από την ομάδα Άαρχους ανατρέπει τον Christian Soerensen

40'

Κατοχή: Άαρχους: 58%, Βίμποργκ: 42%.

40'

Ο Jay-Roy Grot από την ομάδα Βίμποργκ είναι σε θέση οφσάιντ

39'

Ελεύθερο για την ομάδα Άαρχους

38'
Σέντρα

Ο Justin Lonwijk από την ομάδα Βίμποργκ εκτελεί το φάουλ αλλά ο συμπαίκτης του δεν προλαβαίνει την μπάλα και η ευκαιρία χάνεται.

38'

37'
Σέντρα

Ο Justin Lonwijk από την ομάδα Βίμποργκ κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα βγαίνει άουτ

37'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Nicolai Poulsen για την ομάδα Άαρχους. Ο Jeppe Groenning σταματάει την φάση.

37'

36'

36'
Απόκρουση

36'
Σέντρα

36'

35'

O Daniel Anyembe στέλνει τη μπάλα μακριά.

35'

34'
Απόκρουση

34'
Σέντρα

Ο Nicolai Poulsen κάνει τη σέντρα

33'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jay-Roy Grot από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Yann Aurel Bisseck

32'

Ο Daniel Anyembe από την ομάδα Βίμποργκ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Eric Kahl

32'

32'

Ο Yann Aurel Bisseck κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

32'

Ο Christian Soerensen από την ομάδα Βίμποργκ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

31'

Θα έπρεπε να ήταν γκολ! Ο Jay-Roy Grot έχασε μια μεγάλη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά η προσπάθειά του πέρασε πίσω από τον Jesper Hansen

31'

Ο Justin Lonwijk από την ομάδα Βίμποργκ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

31'

30'
Απόκρουση

Ο Marokhy Ndione απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

30'
Κακό κοντρόλ

Ο Patrick Mortensen από την ομάδα Άαρχους έκανε κακή επαφή με τη μπάλα και δεν εκμεταλλεύτηκε την σέντρα του συμπαίκτη του.

30'
Σέντρα

30'
Απόκρουση

30'

29'

Ο Sigurd Haugen της ομάδας Άαρχους παίρνει την κεφαλιά αλλά βλέπει την προσπάθεια του να μπλοκάρεται πριν καταλήξει στα δίχτυα.

29'
Σέντρα

Ο Mads Emil Madsen κάνει τη σέντρα

28'

28'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mikael Anderson από την ομάδα Άαρχους ανατρέπει τον Daniel Anyembe

28'

Ελεύθερο για την ομάδα Βίμποργκ

27'

Ο Patrick Mortensen από την ομάδα Άαρχους πιάνει την κεφαλιά αλλά η προσπάθεια του είναι πολύ άστοχη.

27'

27'

Το αμυντικό λάθος του Lucas Lund Pedersen μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

27'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Patrick Mortensen από την ομάδα Άαρχους αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

26'
Σέντρα

26'
Σέντρα

Ο Patrick Mortensen από την ομάδα Άαρχους κάνει την σέντρα αλλά δεν βρίσκει στόχο

26'

Ο Tobias Moelgaard από την ομάδα Άαρχους πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

26'
Σέντρα

Ο Frederik Tingager κάνει τη σέντρα

26'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Daniel Anyembe ανέτρεψε τον Mikael Anderson από πίσω και δόθηκε φάουλ

26'

Ο Sigurd Haugen από την ομάδα Άαρχους κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

26'
Σέντρα

25'

Κατοχή: Άαρχους: 53%, Βίμποργκ: 47%.

25'

24'
Απόκρουση

24'

Ο Christian Soerensen από την ομάδα Βίμποργκ κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

23'

23'

22'

22'

Η ομάδα Βίμποργκ έχει την κατοχή της μπάλας

20'

20'

Ο Sigurd Haugen από την ομάδα Άαρχους στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή αλλά κόβεται από έναν αντίπαλο.

20'

Εδώ θα μπορούσε να γίνει μία καλή ευκαιρία καθώς ο Mads Emil Madsen από την ομάδα Άαρχους «κόβει» την αντίπαλη άμυνα στα δύο με μία κάθετη πάσα...

20'

Η ομάδα Άαρχους ξεκινάει αντεπίθεση

19'
Απόκρουση

19'
Σέντρα

Ο Jeppe Groenning κάνει τη σέντρα

19'

18'

18'

O Eric Kahl στέλνει τη μπάλα μακριά.

18'

17'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Nicolai Poulsen από την ομάδα Άαρχους ανατρέπει τον Marokhy Ndione

17'

17'

Πως το έχασε αυτό; Ο Mikael Anderson έχει μια υπέροχη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά κατά κάποιο τρόπο καταφέρνει να χάσει τον στόχο!

17'
Σέντρα

Ο Eric Kahl από την ομάδα Άαρχους σπάει την μπάλα μέσα από την περιοχή.

16'

15'

Ο Jakob Bonde από την ομάδα Βίμποργκ είναι σε θέση οφσάιντ

15'
Σέντρα

Ο Justin Lonwijk κάνει την κεφαλιά προς την εστία...

15'
Απόκρουση

15'

Ένας παίκτης από την ομάδα Βίμποργκ στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά.

14'

Ο Christian Soerensen χάνει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, καθώς η προσπάθεια του μπλοκαρίστηκε!

14'

Ο Jay-Roy Grot από την ομάδα Βίμποργκ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

14'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Jay-Roy Grot , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

14'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Eric Kahl από την ομάδα Άαρχους ανατρέπει τον Justin Lonwijk

13'

Ο Eric Kahl από την ομάδα Άαρχους κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

13'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Eric Kahl , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

13'

Ο Clint Leemans από την ομάδα Βίμποργκ φαίνεται να έκανε φάουλ στον Eric Kahl, αλλά ο διαιτητής λέει να συνεχιστεί το παιχνίδι.

12'

Η ομάδα Άαρχους έχει την κατοχή της μπάλας

11'

11'
Ολοκληρώθηκε

Ο ΕΛΕΓΧΟΣ ΤΟΥ VAR ΤΕΛΕΙΩΣΕ - Δεν θα υπάρξει κάποια αλλαγή απόφασης μετά τον έλεγχο του VAR.

11'
Γκολ

ΤΟ ΓΚΟΛ ΜΕΤΡΑΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ! - Αφού είδε ξανά τη φάση, ο διαιτητής αποφασίζει ότι το γκολ για την ομάδα Άαρχους μετράει κανονικά.

11'

VAR - ΠΙΘΑΝΟ ΓΚΟΛ! - Ο διαιτητής σταματάει το παιχνίδι. Έλεγχος από το VAR σε εξέλιξη, πιθανός καταλογισμός γκολ.

9'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Sigurd Haugen αντιδρά πρώτος σε μία διεκδικούμενη μπάλα και τη στέλνει στα δίχτυα με το δεξί!!

9'

Ο Patrick Mortensen της ομάδας Άαρχους παίρνει την κεφαλιά αλλά βλέπει την προσπάθεια του να μπλοκάρεται πριν καταλήξει στα δίχτυα.

9'
Σέντρα

9'

8'

8'
Απόκρουση

Ο Clint Leemans απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

7'

Το σουτ του Tobias Moelgaard μπλοκάρεται

7'

7'
Σέντρα

6'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jay-Roy Grot από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Thomas Kristensen

6'

6'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Sigurd Haugen από την ομάδα Άαρχους ανατρέπει τον Zan Zaletel

6'

5'

Ο Eric Kahl αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

5'

Ο Mads Emil Madsen από την ομάδα Άαρχους εκτελεί χαμηλά το κόρνερ από τα δεξιά.

5'

Το σουτ του Mikael Anderson μπλοκάρεται

4'

4'
Σέντρα

4'

3'

3'

2'

2'

Παραλίγο! Ο Clint Leemans σουτάρει από μακρινή απόσταση αλλά η μπάλα σταματά στο δοκάρι!

2'

2'
Απόκρουση

Ο Jesper Hansen από την ομάδα Άαρχους δεν καταφέρνει να «καθαρίσει» σωστά την μπάλα και δίνει ένα πλάγιο άουτ στην αντίπαλη ομάδα.

1'

1'
Σέντρα

Ο Mikael Anderson κάνει τη σέντρα

1'
Απόκρουση

1'

1'
Απόκρουση

Ο Nicolas Buergy απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

1'
Σέντρα

1'

1'

Συννεφιασμένος ο καιρός αυτήν τη στιγμή.

1'

Η ομάδα Άαρχους είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Ceres Park, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Η ομάδα Βίμποργκ δεν έχει χάσει στους τελευταίους 9 από 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: X2 με απόδοση 1.38 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Άαρχους δεν έχει κερδίσει στους τελευταίους 8 από 9 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
  • Στους τελευταίους 5 από 6 αγώνες της ομάδας Άαρχους, μπήκαν λιγότερα από 2.5 γκολ (στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα).
    Σημείο: Under με απόδοση 1.78 στον ΟΠΑΠ
  • Στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες της ομάδας Βίμποργκ, μπήκαν λιγότερα από 2.5 γκολ (στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα).
  • Η ομάδα Βίμποργκ ήταν ισόπαλη στο ημίχρονο στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες εκτός έδρας σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: Ημ.X με απόδοση 2.00 στον ΟΠΑΠ

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα