6/11/2022 15:00
Κωδ ΟΠΑΠ: 575
1 - 1
Τελείωσε
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 551 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Άαρχους - Βίμποργκ στις 4/2/2024

• Θεατές: 7399
90+5'

Υπήρχαν πολλές ευκαιρίες στο παιχνίδι αλλά καμία ομάδα δεν μπόρεσε να βρει το καθοριστικό γκολ.

90+5'

90+5'

Κατοχή: Βίμποργκ: 49%, Άαρχους: 51%.

90+5'

Ο Zan Zaletel απομακρύνει τη μπάλα

90+4'

Η ομάδα Άαρχους κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

90+4'

Η ομάδα Βίμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

90+3'

Η ομάδα Βίμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

90+3'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Ibrahim Said για την ομάδα Βίμποργκ. Ο Nicolai Poulsen σταματάει την φάση.

90+2'

Η ομάδα Βίμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

90+1'

Ο Jakob Bonde σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Jesper Hansen ελέγχει την φάση

90+1'

Η ομάδα Βίμποργκ ξεκινάει αντεπίθεση

90+1'

Ελεύθερο για την ομάδα Άαρχους

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 4'

90'

Κατοχή: Βίμποργκ: 48%, Άαρχους: 52%.

90'

Ο Ibrahim Said σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Jesper Hansen ελέγχει την φάση

89'

Ο Nils Mortimer Moreno εκτελεί το φάουλ προς την εστία, αλλά ο Jesper Hansen ελέγχει την φάση

88'

Κίτρινη κάρτα για τον Eric Kahl

88'

Ο Eric Kahl από την ομάδα Άαρχους το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Anton Gaaei

88'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Patrick Mortensen από την ομάδα Άαρχους ανατρέπει τον Zan Zaletel

88'

Ο Zan Zaletel κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο Jesper Hansen μπλοκάρει εύκολα

87'

Ο Kevin Yakob από την ομάδα Άαρχους το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Nicolas Buergy

87'

Ο Nicolas Buergy απομακρύνει τη μπάλα

87'

Ο Kevin Yakob κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

85'

Κατοχή: Βίμποργκ: 47%, Άαρχους: 53%.

85'

Ο Kevin Yakob επιστρέφει στο γήπεδο.

85'

85'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Kevin Yakob να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

84'

Ο Kevin Yakob είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

84'

84'

Ο Lucas Lund Pedersen κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

83'

Ο Nicolai Poulsen απομακρύνει τη μπάλα

83'

Ο Jay-Roy Grot υποπίπτει σε χέρι

83'

83'

Ο Elias Achouri αποχωρεί και δίνει τη θέση του στον Nils Mortimer Moreno

82'

Ο Mads Emil Madsen αποχωρεί και δίνει τη θέση του στον Frederik Brandhof

82'

82'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Jay-Roy Grot από την ομάδα Βίμποργκ αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

82'

Το σουτ του Jay-Roy Grot μπλοκάρεται

81'

Ελεύθερο για την ομάδα Βίμποργκ

81'

Ο Jeppe Groenning από την ομάδα Βίμποργκ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

81'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jay-Roy Grot από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Nicolai Poulsen

80'

80'

79'

Ο Jakob Bonde έδωσε την ασίστ για το γκολ!

79'

Ο Elias Achouri έδωσε την ασίστ για το γκολ.

79'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Jay-Roy Grot της ομάδας Βίμποργκ σκοράρει με κεφαλιά

79'

Ο Elias Achouri τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

79'

Η ομάδα Βίμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

78'

78'

Ο Clint Leemans αποχωρεί και δίνει τη θέση του στον Sofus Berger

78'

Ο Anton Gaaei από την ομάδα Βίμποργκ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Jelle Duin

77'

76'

Η ομάδα Άαρχους κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

76'

Ο Daniel Anyembe απομακρύνει τη μπάλα

76'

Ο Eric Kahl από την ομάδα Άαρχους εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

76'

76'

75'

75'

75'

Ο Frederik Tingager από την ομάδα Άαρχους προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή, αλλά το σουτ του έφυγε δίπλα από την εστία.

75'

Η ομάδα Άαρχους κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

74'

Ο Zan Zaletel από την ομάδα Βίμποργκ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

74'

Κίτρινη κάρτα για τον Zan Zaletel

74'

Ο Zan Zaletel τιμωρείται για σπρώξιμο στον Patrick Mortensen

73'

Ο Thomas Kristensen απομακρύνει τη μπάλα

72'

Ο Anthony D'Alberto απομακρύνει τη μπάλα

72'

Ο Yann Aurel Bisseck απομακρύνει τη μπάλα

72'

Η ομάδα Βίμποργκ έχει την κατοχή της μπάλας

71'

Ο Sigurd Haugen αποχωρεί και δίνει τη θέση του στον Jelle Duin

71'

Ο Mikael Anderson αποχωρεί και δίνει τη θέση του στον Kevin Yakob

71'

Ο Daniel Anyembe από την ομάδα Βίμποργκ είναι σε θέση οφσάιντ

71'

Κατοχή: Βίμποργκ: 46%, Άαρχους: 54%.

70'

Κίτρινη κάρτα για τον Thomas Kristensen

70'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Thomas Kristensen υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Elias Achouri

69'

69'

Ο Jesper Hansen απομακρύνει τη μπάλα

67'

Ο Jesper Hansen κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

67'

Ο Jeppe Groenning κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Mads Emil Madsen.

66'

66'

Η ομάδα Άαρχους έχει την κατοχή της μπάλας

65'

65'

65'

Ο Clint Leemans από την ομάδα Βίμποργκ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

65'

64'

7399 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

64'

63'

Ο Mads Soendergaard αποχωρεί και δίνει τη θέση του στον Jakob Bonde

63'

Ο Jan Zamburek αποχωρεί και δίνει τη θέση του στον Ibrahim Said

63'

Ο Jan Zamburek από την ομάδα Βίμποργκ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Eric Kahl

62'

61'

61'

Ο Frederik Tingager απομακρύνει τη μπάλα

61'

Ο Mads Soendergaard κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

60'

Ο Thomas Kristensen επιστρέφει στο γήπεδο.

60'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Elias Achouri από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Patrick Mortensen

60'

60'

60'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Thomas Kristensen να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

59'

Ο Thomas Kristensen είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

59'

58'

57'

Ο Tobias Moelgaard αποχωρεί και δίνει τη θέση του στον Anthony D'Alberto

57'

Ο Daniel Anyembe υποπίπτει σε χέρι

57'

Ο Clint Leemans από την ομάδα Βίμποργκ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

56'

56'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Nicolai Poulsen από την ομάδα Άαρχους ανατρέπει τον Mads Soendergaard

56'

Ο Jeppe Groenning κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Patrick Mortensen.

55'

55'

55'

Ο Thomas Kristensen από την ομάδα Άαρχους απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

54'

Ο Yann Aurel Bisseck σταματά επιτυχώς το σουτ

54'

Το σουτ του Daniel Anyembe μπλοκάρεται

54'

53'

53'

Ο Mads Emil Madsen από την ομάδα Άαρχους προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή, αλλά το σουτ του έφυγε δίπλα από την εστία.

53'

52'

52'

Ο Patrick Mortensen από την ομάδα Άαρχους απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

52'

Ένας παίκτης από την ομάδα Βίμποργκ στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά.

51'

51'

Ο Jeppe Groenning απομακρύνει τη μπάλα

50'

Κατοχή: Βίμποργκ: 45%, Άαρχους: 55%.

50'

50'

Ο Tobias Moelgaard απομακρύνει τη μπάλα

49'

Κίτρινη κάρτα για τον Patrick Mortensen

49'

Ο Patrick Mortensen από την ομάδα Άαρχους το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Elias Achouri

49'

48'

48'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jan Zamburek από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Nicolai Poulsen

47'

47'

Ο Nicolas Buergy από την ομάδα Βίμποργκ είχε προσπάθεια εκτός στόχου

46'

Φράγμα από τον Eric Kahl, ο οποίος διακόπτει το τρέξιμο του Jay-Roy Grot. Το φάουλ σφυρίχτηκε.

46'

Ο Oliver Bundgaard Kristensen αποχωρεί και δίνει τη θέση του στον Daniel Anyembe

46'

45+1'

45+1'

Κατοχή: Βίμποργκ: 42%, Άαρχους: 58%.

45'

44'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jeppe Groenning από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Patrick Mortensen

44'

Ο Clint Leemans κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Mads Emil Madsen.

43'

43'

43'

Ο Sigurd Haugen από την ομάδα Άαρχους προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή, αλλά το σουτ του έφυγε δίπλα από την εστία.

42'

41'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Patrick Mortensen στέλνει με το δεξί πόδι τη μπάλα στα δίχτυα!

41'

Καλή ενέργεια από τον Patrick Mortensen ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

41'

Κατοχή: Βίμποργκ: 43%, Άαρχους: 57%.

40'

39'

Ο Clint Leemans αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

38'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Eric Kahl από την ομάδα Άαρχους ανατρέπει τον Zan Zaletel

37'

37'

Καλή ενέργεια από τον Mikael Anderson ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

36'

Ο Oliver Bundgaard Kristensen απομακρύνει τη μπάλα

36'

35'

Ο Nicolas Buergy κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο Jesper Hansen μπλοκάρει εύκολα

35'

Ο Clint Leemans από την ομάδα Βίμποργκ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

34'

Το σουτ του Elias Achouri μπλοκάρεται

33'

33'

32'

Το σουτ του Mikael Anderson μπλοκάρεται

31'

31'

Ο Jeppe Groenning από την ομάδα Βίμποργκ προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή, αλλά το σουτ του έφυγε δίπλα από την εστία.

31'

31'

30'

30'

Ο Jay-Roy Grot από την ομάδα Βίμποργκ είναι σε θέση οφσάιντ

30'

30'

Ο Jeppe Groenning κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

29'

Η ομάδα Άαρχους κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

29'

28'

27'

27'

Ο Jan Zamburek αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

27'

26'

26'

Το σουτ του Anton Gaaei μπλοκάρεται

25'

Κατοχή: Βίμποργκ: 44%, Άαρχους: 56%.

25'

Ο Mads Soendergaard απομακρύνει τη μπάλα

24'

24'

Ο Jan Zamburek κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

24'

23'

21'

21'

Ο Jay-Roy Grot από την ομάδα Βίμποργκ είχε προσπάθεια εκτός στόχου

21'

Ο Lucas Lund Pedersen από την ομάδα Βίμποργκ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

21'

Το σουτ του Sigurd Haugen μπλοκάρεται

21'

Κατοχή: Βίμποργκ: 55%, Άαρχους: 45%.

20'

Ο Clint Leemans απομακρύνει τη μπάλα

19'

19'

18'

18'

18'

17'

16'

Ο Elias Achouri απομακρύνει τη μπάλα

16'

Κατοχή: Βίμποργκ: 60%, Άαρχους: 40%.

15'

15'

15'

Ο Oliver Bundgaard Kristensen από την ομάδα Βίμποργκ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

15'

Ο Sigurd Haugen κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

15'

14'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Oliver Bundgaard Kristensen από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Nicolai Poulsen

14'

Ο Mikael Anderson απομακρύνει τη μπάλα

13'

13'

Ο Elias Achouri κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

13'

12'

12'

11'

10'

Κατοχή: Βίμποργκ: 71%, Άαρχους: 29%.

10'

Ο Tobias Moelgaard κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

10'

Ένας παίκτης από την ομάδα Βίμποργκ στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά.

9'

Ο Nicolai Poulsen από την ομάδα Άαρχους απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

9'

Ο Mads Emil Madsen απομακρύνει τη μπάλα

8'

Ο Nicolai Poulsen κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

8'

8'

7'

Ο Elias Achouri από την ομάδα Βίμποργκ είχε προσπάθεια εκτός στόχου

6'

6'

6'

5'

5'

5'

4'

4'

Ο Nicolai Poulsen από την ομάδα Άαρχους το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Jay-Roy Grot

3'

Ο Sigurd Haugen από την ομάδα Άαρχους είναι σε θέση οφσάιντ

3'

Ο Yann Aurel Bisseck κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Jan Zamburek.

3'

Καλή ενέργεια από τον Sigurd Haugen ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

2'

2'

2'

1'

Ο Oliver Bundgaard Kristensen κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

1'

Η ομάδα Άαρχους ξεκινάει αντεπίθεση

1'

1'

1'

Είναι μία όμορφη ζεστή μέρα για ποδόσφαιρο.

1'

Η ομάδα Άαρχους είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Energi Viborg Arena, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Η ομάδα Βίμποργκ δεν έχει χάσει στους τελευταίους 11 από 12 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: 1X με απόδοση 1.32 στον ΟΠΑΠ
  • Στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες της ομάδας Άαρχους, μπήκαν λιγότερα από 2.5 γκολ (στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα).
    Σημείο: Under με απόδοση 1.81 στον ΟΠΑΠ

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα