Άαρχους - Βίμποργκ

20/3/2022 15:30
Κωδ ΟΠΑΠ: 1142
1 - 1
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 781 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Άαρχους - Βίμποργκ στις 4/2/2024

• Θεατές: 12487
90+9'

Ο διαιτητής δείχνει κίτρινη στον Mikael Anderson για αντιαθλητικό χτύπημα

90+9'

90+9'

12487 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

90+9'

Κατοχή: Άαρχους: 45%, Βίμποργκ: 55%.

90+9'

Ο Jesper Hansen κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

90+9'
ΜΕΓΑΛΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ!

ΤΟ ΕΧΑΣΕ! - Ο Younes Bakiz εκτελεί το πέναλτι αλλά ο Jesper Hansen μπλοκάρει!

90+8'
Κόκκινη κάρτα

ΑΠΟΒΟΛΗ! - Μετά από χέρι στη μπάλα, ο Sebastian Hausner τιμωρείται με δεύτερη κίτρινη και πρέπει να αποχωρήσει!

90+8'

Ο διαιτητής δείχνει κίτρινη στον Clint Leemans για αντιαθλητικό χτύπημα

90+8'

Ο Sebastian Hausner υποπίπτει σε χέρι

90+8'
Πέναλτι

Μετά από εξέταση του VAR, ο διαιτητής αποφάσισε να αλλάξει την απόφασή του και να καταλογίσει πέναλτι για την ομάδα Βίμποργκ!

90+6'

VAR - ΠΙΘΑΝΟ ΠΕΝΑΛΤΙ! - Ο διαιτητής σταματάει το παιχνίδι. Έλεγχος από το VAR σε εξέλιξη, πιθανός καταλογισμός πέναλτι.

90+6'

Το σουτ του Younes Bakiz μπλοκάρεται

90+6'

Το σουτ του Jan Zamburek μπλοκάρεται

90+5'

Ένας παίκτης από την ομάδα Βίμποργκ στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά.

90+4'

Ελεύθερο για την ομάδα Βίμποργκ

90+4'

ΕΥΚΑΙΡΙΑ! Ο Nicolai Poulsen έχει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, αλλά η προσπάθεια του με βολέ χτύπησε στο δοκάρι!

90+4'

Ο Patrick Mortensen από την ομάδα Άαρχους δίνει πάσα με το κεφάλι σε έναν συμπαίκτη του.

90+4'

Ο Yann Aurel Bisseck από την ομάδα Άαρχους δίνει πάσα με το κεφάλι σε έναν συμπαίκτη του.

90+3'
Γέμισμα

Ο Jack Wilshere εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

90+3'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jan Zamburek από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Nicolai Poulsen

90+3'
Σέντρα

Ο Mikael Anderson κάνει τη σέντρα

90+2'

Η ομάδα Άαρχους κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

90+2'
Απόκρουση

Ο Eric Kahl απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+1'

Κίτρινη κάρτα για τον Jack Wilshere

90+1'

Ο Jack Wilshere από την ομάδα Άαρχους το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Jeppe Groenning

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 5'

90'

Ο Nicolai Poulsen από την ομάδα Άαρχους το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Jeppe Groenning

90'

Η ομάδα Βίμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

89'

Ελεύθερο για την ομάδα Άαρχους

89'

Αυτή είναι μία τρομερή πάσα από τον Younes Bakiz της ομάδας Βίμποργκ. Την πέρασε στην πλάτη της άμυνας αλλά η ευκαιρία πήγε χαμένη

88'

Κίτρινη κάρτα για τον Eric Kahl

88'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Eric Kahl από την ομάδα Άαρχους ανατρέπει τον Frans Dhia Putros

88'

Η ομάδα Βίμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

88'
Απόκρουση

Ο Yann Aurel Bisseck απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

88'
Σέντρα

Ο Younes Bakiz κάνει τη σέντρα

88'

Ο Jan Zamburek κάνει εύστοχο τελείωμα αλλά η μπάλα απομακρύνθηκε στη γραμμή!

88'

Ο Christian Soerensen από την ομάδα Βίμποργκ στέλνει την μπάλα στην καρδιά της περιοχής.

87'

Η ομάδα Βίμποργκ έχει την κατοχή της μπάλας

87'

87'

Ο Lucas Lund Pedersen κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

87'
Γέμισμα

85'

Ο Tobias Bech δίνει τη θέση του στον Jan Zamburek

85'

Ο Frederik Brandhof δίνει τη θέση του στον Frederik Ihler

85'

Κίτρινη κάρτα για τον Frans Dhia Putros

85'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Frans Dhia Putros υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Mikael Anderson

85'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jeppe Groenning από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Mikael Anderson

85'

84'
Σέντρα

84'

84'
Απόκρουση

Ο Frans Dhia Putros απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

83'

82'

Το παιχνίδι αρχίζει ξανά με ελεύθερο

82'
Απόκρουση

Ο Anthony D'Alberto απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

82'

Η ομάδα Βίμποργκ έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

81'

Η ομάδα Άαρχους κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

80'

Κατοχή: Άαρχους: 46%, Βίμποργκ: 54%.

80'
Σέντρα

Ο Christian Soerensen από την ομάδα Βίμποργκ προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

80'

Η ομάδα Βίμποργκ εκδηλώνει επίθεση

79'

79'

Ο διαιτητής δε δέχεται τα παράπονα από τον Sebastian Hausner, που βλέπει κίτρινη κάρτα για διαμαρτυρία

79'

Ο Younes Bakiz από την ομάδα Βίμποργκ είχε προσπάθεια εκτός στόχου

79'

Η ομάδα Βίμποργκ ξεκινάει αντεπίθεση

78'

Ο Sebastian Hausner επιστρέφει στο γήπεδο.

78'

78'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Sebastian Hausner να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

77'

Ο Sebastian Hausner είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

77'

77'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Marokhy Ndione για την ομάδα Βίμποργκ. Ο Sebastian Hausner σταματάει την φάση.

76'
Απόκρουση

Ο Nicolas Buergy απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

76'
Σέντρα

Ο Nicolai Poulsen κάνει τη σέντρα

76'

Η ομάδα Άαρχους εκδηλώνει επίθεση

75'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Younes Bakiz από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Yann Aurel Bisseck

75'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Younes Bakiz από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Anthony D'Alberto

74'

Η ομάδα Βίμποργκ παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

74'
Σέντρα

Ο Anthony D'Alberto από την ομάδα Άαρχους κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα βγαίνει άουτ

73'

Ο Daniel Anyembe δίνει τη θέση του στον Frans Dhia Putros

73'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Marokhy Ndione από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Sebastian Hausner

72'

Ο Mustapha Bundu από την ομάδα Άαρχους είναι σε θέση οφσάιντ

71'

Η ομάδα Άαρχους έχει την κατοχή της μπάλας

71'

Κατοχή: Άαρχους: 42%, Βίμποργκ: 58%.

70'

Καλή ενέργεια από τον Frederik Brandhof ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

70'

Ο Mikael Anderson από την ομάδα Άαρχους προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ο τερματοφύλακας βγαίνει και «καθαρίζει» την φάση.

69'
Απόκρουση

Ο Mads Lauritsen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

69'

Ο Jack Wilshere από την ομάδα Άαρχους εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

69'
Σέντρα

Ο Mikael Anderson από την ομάδα Άαρχους προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

68'

68'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Marokhy Ndione από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Yann Aurel Bisseck

68'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Christian Soerensen από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Anthony D'Alberto

67'

ΔΟΚΑΡΙ! Αγγίζει το γκολ ο Clint Leemans αλλά το τελείωμα του βρίσκει στο δοκάρι!

67'
Απόκρουση

Ο Sebastian Hausner απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

67'
Σέντρα

Ο Clint Leemans κάνει τη σέντρα

66'

66'

66'

64'

Ο Dawid Kurminowski δίνει τη θέση του στον Patrick Mortensen

64'

Ο Albert Groenbaek δίνει τη θέση του στον Mustapha Bundu

64'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Dawid Kurminowski από την ομάδα Άαρχους ανατρέπει τον Mads Lauritsen

63'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Clint Leemans από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Jack Wilshere

63'

62'

62'

62'

61'
Απόκρουση

61'

Ο Tobias Bech από την ομάδα Βίμποργκ στέλνει την μπάλα στην καρδιά της περιοχής.

61'

61'

Κατοχή: Άαρχους: 43%, Βίμποργκ: 57%.

60'

Ο Jakob Bonde δίνει τη θέση του στον Clint Leemans

60'

Ο Alassana Jatta δίνει τη θέση του στον Marokhy Ndione

59'

Ο Christian Soerensen έδωσε την ασίστ για το γκολ.

59'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Nicolas Buergy με δεξί βολέ στέλνει την μπάλα στο βάθος των διχτύων. Υπέροχο τελείωμα!

59'
Σέντρα

Ο Christian Soerensen κάνει τη σέντρα

59'

Ο Younes Bakiz από την ομάδα Βίμποργκ δεν πιάνει καλά το σουτ και η μπάλα φεύγει μακριά από την εστία

59'

Ο Christian Soerensen από την ομάδα Βίμποργκ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

59'

59'

Έχει σταματήσει το παιχνίδι και ο διαιτητής μιλάει στους παίκτες.

58'
Σέντρα

58'
Απόκρουση

Ο Albert Groenbaek απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

58'

58'
Απόκρουση

58'

57'

Έχουμε ένα καλό μακρινό σουτ από τον Justin Lonwijk και ο Jesper Hansen αναγκάζεται σε απόκρουση. Κόρνερ.

57'

ΔΟΚΑΡΙ! Η κεφαλιά του Mads Lauritsen χτυπάει στο δοκάρι

56'

56'
Απόκρουση

Ο Eric Kahl απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

56'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Jeppe Groenning , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

56'

Ο Younes Bakiz από την ομάδα Βίμποργκ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

55'

55'

55'

Πως το έχασε αυτό; Ο Tobias Bech έχει μια υπέροχη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά κατά κάποιο τρόπο καταφέρνει να χάσει τον στόχο!

54'

54'

54'

Η ομάδα Βίμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

53'

53'

53'

53'

52'

Ο Albert Groenbaek επιχειρεί να σκοράρει με απευθείας φάουλ, αλλά η μπάλα φεύγει άουτ

51'

Κίτρινη κάρτα για τον Daniel Anyembe

51'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Daniel Anyembe από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Frederik Brandhof

51'

51'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Mads Lauritsen από την ομάδα Βίμποργκ αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

50'
Γέμισμα

Ο Christian Soerensen εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

50'

Κίτρινη κάρτα για τον Frederik Brandhof

50'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Frederik Brandhof από την ομάδα Άαρχους ανατρέπει τον Younes Bakiz

49'

Κίτρινη κάρτα για τον Nicolai Poulsen

49'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Nicolai Poulsen υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Younes Bakiz

48'

47'

47'

Ο Younes Bakiz σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Jesper Hansen ελέγχει την φάση

46'

46'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Dawid Kurminowski από την ομάδα Άαρχους αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

46'
Σέντρα

Ο Anthony D'Alberto κάνει τη σέντρα

46'

Η ομάδα Άαρχους ξεκινάει αντεπίθεση

46'

Το σουτ του Justin Lonwijk μπλοκάρεται

46'

Ο Albert Groenbaek επιστρέφει στο γήπεδο.

46'

45+3'

45+3'

45+3'

45+3'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Albert Groenbaek να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

45+2'

Ο Albert Groenbaek είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

45+2'

45+2'

Πως το έχασε αυτό; Ο Younes Bakiz έχει μια υπέροχη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά κατά κάποιο τρόπο καταφέρνει να χάσει τον στόχο!

45+1'

Ο Tobias Bech από την ομάδα Βίμποργκ δίνει πάσα με το κεφάλι σε έναν συμπαίκτη του.

45+1'
Σέντρα

Ο Jakob Bonde κάνει τη σέντρα

45+1'

45+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 1'

45+1'

45+1'

45+1'

45'

45'

44'

Εδώ θα μπορούσε να γίνει μία καλή ευκαιρία καθώς ο Jack Wilshere από την ομάδα Άαρχους «κόβει» την αντίπαλη άμυνα στα δύο με μία κάθετη πάσα...

44'

44'

44'
Σέντρα

Ο Daniel Anyembe κάνει τη σέντρα

43'

Κατοχή: Άαρχους: 41%, Βίμποργκ: 59%.

43'

43'
Απόκρουση

43'
Σέντρα

43'
Απόκρουση

42'
Σέντρα

42'

Ο Nicolai Poulsen επιστρέφει στο γήπεδο.

42'

42'

42'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Nicolai Poulsen να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

42'

Ο Nicolai Poulsen είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

41'

40'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jack Wilshere από την ομάδα Άαρχους ανατρέπει τον Jeppe Groenning

40'

39'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Nicolai Poulsen από την ομάδα Άαρχους ανατρέπει τον Tobias Bech

39'
Απόκρουση

38'

Ο Jeppe Groenning από την ομάδα Βίμποργκ δίνει πάσα με το κεφάλι σε έναν συμπαίκτη του.

38'

Ένας παίκτης από την ομάδα Βίμποργκ στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά.

38'
Απόκρουση

38'
Σέντρα

37'

37'

36'

36'

36'

Το απευθείας φάουλ του Christian Soerensen κατέληξε στα χέρια του γκολκίπερ, ο οποίος δίνει συνέχεια στο ματς

34'

Κίτρινη κάρτα για τον Albert Groenbaek

34'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Albert Groenbaek από την ομάδα Άαρχους ανατρέπει τον Younes Bakiz

34'

Η ομάδα Βίμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

33'

Η ομάδα Άαρχους κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

33'

33'
Σέντρα

Ο Frederik Brandhof από την ομάδα Άαρχους κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα βγαίνει άουτ

32'

32'

31'

31'

30'

Κατοχή: Άαρχους: 49%, Βίμποργκ: 51%.

30'

30'

30'

Ο Tobias Bech από την ομάδα Βίμποργκ είχε προσπάθεια εκτός στόχου

29'
Απόκρουση

Ο Daniel Anyembe απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

29'

28'

28'

28'
Γέμισμα

Ο Christian Soerensen από την ομάδα Βίμποργκ εκτελεί ένα φάουλ, αλλά ο συμπαίκτης του έφτασε λίγο καθυστερημένα και δεν πρόλαβε να την εκμεταλλευτεί.

27'

Κίτρινη κάρτα για τον Anthony D'Alberto

27'

Ο Anthony D'Alberto από την ομάδα Άαρχους το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Younes Bakiz

26'

26'

Ο Alassana Jatta από την ομάδα Βίμποργκ πιάνει την κεφαλιά αλλά η προσπάθεια του είναι πολύ άστοχη.

26'
Γέμισμα

25'

25'

25'

25'
Σέντρα

Ο Anthony D'Alberto από την ομάδα Άαρχους κάνει την σέντρα αλλά δεν βρίσκει στόχο

25'
Απόκρουση

24'
Σέντρα

Ο Frederik Brandhof κάνει τη σέντρα

24'

23'

Κατοχή: Άαρχους: 52%, Βίμποργκ: 48%.

23'

22'

22'
Κακό κοντρόλ

Ο Alassana Jatta από την ομάδα Βίμποργκ έκανε κακή επαφή με τη μπάλα και δεν εκμεταλλεύτηκε την σέντρα του συμπαίκτη του.

22'

22'

21'
Απόκρουση

21'

21'
Σέντρα

20'
Απόκρουση

20'

20'

19'
Γέμισμα

19'

Ο Alexander Munksgaard είναι τραυματίας και αντικαθίσταται από τον Anthony D'Alberto

19'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jeppe Groenning από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Frederik Brandhof

18'
Απόκρουση

18'
Σέντρα

18'

17'

Κατοχή: Άαρχους: 55%, Βίμποργκ: 45%.

16'

Ο Jack Wilshere έδωσε την ασίστ για το γκολ.

16'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Mikael Anderson σκοράρει με το δεξί πόδι!

16'

16'

Ο Tobias Bech από την ομάδα Βίμποργκ είναι σε θέση οφσάιντ

16'

Ο Daniel Anyembe πηγαίνει για γκολ και βλέπει το σουτ του να αλλάζει πορεία από την κόντρα

15'
Σέντρα

Ο Christian Soerensen από την ομάδα Βίμποργκ εκτελεί το φάουλ αλλά ο συμπαίκτης του δεν προλαβαίνει την μπάλα και η ευκαιρία χάνεται.

14'

14'

13'

13'

13'

Κατοχή: Άαρχους: 54%, Βίμποργκ: 46%.

12'

Ο Jack Wilshere από την ομάδα Άαρχους το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Younes Bakiz

11'

11'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jack Wilshere από την ομάδα Άαρχους ανατρέπει τον Younes Bakiz

10'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Justin Lonwijk από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Alexander Munksgaard

10'

9'
Απόκρουση

9'

O Nicolas Buergy στέλνει τη μπάλα μακριά.

9'

8'

Η ομάδα Άαρχους κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

8'

7'

7'
Σέντρα

6'
Απόκρουση

Ο Christian Soerensen από την ομάδα Βίμποργκ είναι σε εγρήγορση και γυρνάει με κεφαλιά στον τερματοφύλακα.

6'

5'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Alexander Munksgaard από την ομάδα Άαρχους ανατρέπει τον Younes Bakiz

5'

Ο Dawid Kurminowski κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο Lucas Lund Pedersen μπλοκάρει εύκολα

5'
Σέντρα

4'

4'
Απόκρουση

3'

2'
Απόκρουση

Ο Alexander Munksgaard απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

2'
Γέμισμα

Ο Christian Soerensen από την ομάδα Βίμποργκ εκτελεί το φάουλ αλλά δεν βρίσκει τον στόχο.

2'

2'

1'

Ο Mikael Anderson σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Lucas Lund Pedersen ελέγχει την φάση

1'

1'

Τέλεια ημέρα για ποδόσφαιρο, με ηλιόλουστο καιρό

1'

Η ομάδα Άαρχους είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Ceres Park, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Στους τελευταίους 5 από 6 αγώνες της ομάδας Άαρχους, μπήκαν περισσότερα από 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
    Σημείο: Over με απόδοση 1.92 στον ΟΠΑΠ

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα