21+

Άαλμποργκ - Κοπεγχάγη

3/4/2022 19:00
Κωδ ΟΠΑΠ: 537
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 764 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Κοπεγχάγη - Άαλμποργκ στις 18/5/2023

• Θεατές: 10216
90+5'

Η ομάδα Κοπεγχάγη είναι η νικήτρια του αγώνα, σ' ένα μοιρασμένο παιχνίδι όπου η μπίλια μπορούσε να κάτσει παντού

90+5'

90+5'

Κατοχή: Άαλμποργκ: 54%, Κοπεγχάγη: 46%.

90+4'

Ο διαιτητής δε δέχεται τα παράπονα από τον Mathias Ross, που βλέπει κίτρινη κάρτα για διαμαρτυρία

90+4'

Ο Oliver Ross τιμωρείται για σπρώξιμο στον Peter Ankersen

90+3'

Ο Peter Ankersen σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Jacob Rinne ελέγχει την φάση

90+3'

Η ομάδα Άαλμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

90+3'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Iver Fossum από την ομάδα Άαλμποργκ ανατρέπει τον Hakon Arnar Haraldsson

90+2'
Απόκρουση

Ο Denis Vavro απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+2'
Γέμισμα

Ο Jacob Rinne εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

90+2'

Ο Nicolai Joergensen τιμωρείται για σπρώξιμο στον Daniel Granli

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 4'

90+1'

Το σουτ του Lukas Lerager μπλοκάρεται

90+1'

Ο Hakon Arnar Haraldsson από την ομάδα Κοπεγχάγη εκτελεί χαμηλά το κόρνερ από τα δεξιά.

90'
Σέντρα

Ο Peter Ankersen από την ομάδα Κοπεγχάγη προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

90'

Η ομάδα Κοπεγχάγη εκδηλώνει επίθεση

90'

Η ομάδα Κοπεγχάγη κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

89'
Γέμισμα

Ο Hakon Arnar Haraldsson εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

88'

Ο Davit Khocholava επιστρέφει στο γήπεδο.

88'

Ο Oliver Ross έκανε φάουλ, καθώς δεν είχε άλλο τρόπο να σταματήσει την αντεπίθεση, και βλέπει κίτρινη κάρτα

88'

Ο Oliver Ross από την ομάδα Άαλμποργκ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Paul Mukairu

88'

Ο Paul Mukairu από την ομάδα Κοπεγχάγη προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

87'

87'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Davit Khocholava να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

87'

Ο Davit Khocholava είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

87'

87'

Ο Rasmus Thelander από την ομάδα Άαλμποργκ δίνει πάσα με το κεφάλι σε έναν συμπαίκτη του.

87'
Γέμισμα

Ο Iver Fossum εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

86'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Paul Mukairu από την ομάδα Κοπεγχάγη ανατρέπει τον Kristoffer Pallesen

86'
Απόκρουση

Ο Rasmus Falk απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

85'

Ένας παίκτης από την ομάδα Άαλμποργκ στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά.

85'

Ο Pep Biel δίνει τη θέση του στον Nicolai Joergensen

84'
Απόκρουση

Ο Davit Khocholava απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

84'

84'

84'

Ο Malthe Hoejholt δίνει τη θέση του στον Anosike Ementa

83'

10216 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

82'

Κατοχή: Άαλμποργκ: 55%, Κοπεγχάγη: 45%.

82'

Η ομάδα Άαλμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

81'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Viktor Claesson από την ομάδα Κοπεγχάγη έστειλε με κεφαλιά τη μπάλα στα δίχτυα!

81'
Απόκρουση

Ο Jacob Rinne αποτυγχάνει να απομακρύνει τη μπάλα και θέτει την ομάδα του υπό πίεση

80'
Σέντρα

Ο Kevin Diks κάνει τη σέντρα

80'
Απόκρουση

Ο Iver Fossum απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

80'

Ένας παίκτης από την ομάδα Κοπεγχάγη στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά.

79'

Ελεύθερο για την ομάδα Άαλμποργκ

79'
Σέντρα

Ο Peter Ankersen από την ομάδα Κοπεγχάγη κάνει την σέντρα αλλά δεν βρίσκει στόχο

79'
Σέντρα

Ο Peter Ankersen από την ομάδα Κοπεγχάγη εκτελεί το φάουλ αλλά ο συμπαίκτης του δεν προλαβαίνει την μπάλα και η ευκαιρία χάνεται.

77'

Ο Jakob Ahlmann δίνει τη θέση του στον Mathias Ross

77'

Ο Kasper Kusk δίνει τη θέση του στον Oliver Ross

77'

Ο Iver Fossum έκανε φάουλ, καθώς δεν είχε άλλο τρόπο να σταματήσει την αντεπίθεση, και βλέπει κίτρινη κάρτα

77'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Iver Fossum ανέτρεψε τον Paul Mukairu από πίσω και δόθηκε φάουλ

77'
Απόκρουση

Ο Kevin Diks απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

77'
Σέντρα

Ο Jakob Ahlmann κάνει τη σέντρα

76'

76'

Καλή ενέργεια από τον Lukas Lerager ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

76'
Απόκρουση

Ο Jacob Rinne απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

76'

Ο Pep Biel από την ομάδα Κοπεγχάγη εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

76'

Σουτ του Hakon Arnar Haraldsson βρίσκει σε σώματα και καταλήγει εκτός εστίας

75'

Ο Pep Biel από την ομάδα Κοπεγχάγη εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

75'

Το σουτ του Viktor Claesson μπλοκάρεται

74'

74'

Ο Pep Biel από την ομάδα Κοπεγχάγη είχε προσπάθεια εκτός στόχου

74'

73'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Rasmus Falk από την ομάδα Κοπεγχάγη ανατρέπει τον Kasper Waarts Hoegh

72'

Η ομάδα Κοπεγχάγη κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

71'

Ο Milan Makaric δίνει τη θέση του στον Kasper Waarts Hoegh

71'

Κατοχή: Άαλμποργκ: 57%, Κοπεγχάγη: 43%.

71'

Η ομάδα Άαλμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

70'
Απόκρουση

Ο Daniel Granli απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

70'
Σέντρα

Ο Peter Ankersen κάνει τη σέντρα

69'

Ο Kasper Kusk από την ομάδα Άαλμποργκ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Rasmus Falk

68'

67'

Το σουτ του Denis Vavro μπλοκάρεται

67'
Απόκρουση

67'

Ένας παίκτης από την ομάδα Κοπεγχάγη στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά.

67'
Απόκρουση

67'
Γέμισμα

Ο Pep Biel εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

66'

Ο Roony Bardghji δίνει τη θέση του στον Hakon Arnar Haraldsson

66'

Ο Khouma Babacar δίνει τη θέση του στον Paul Mukairu

66'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Jakob Ahlmann ανέτρεψε τον Roony Bardghji από πίσω και δόθηκε φάουλ

65'

65'

Ο Rasmus Falk από την ομάδα Κοπεγχάγη κάνει μία ωραία πάσα μέσα στην περιοχή αλλά οι συμπαίκτες του δεν μπορουν να την εκμεταλλευτούν.

64'

Ελεύθερο για την ομάδα Κοπεγχάγη

64'

Ο Rasmus Thelander από την ομάδα Άαλμποργκ προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά αυτός δεν μπορεί να επωφεληθεί.

64'

64'

63'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Roony Bardghji από την ομάδα Κοπεγχάγη ανατρέπει τον Anders Hagelskjaer

62'

61'

Ο William Boeving δίνει τη θέση του στον Viktor Claesson

60'

60'

Κατοχή: Άαλμποργκ: 56%, Κοπεγχάγη: 44%.

60'
Απόκρουση

60'

Ένας παίκτης από την ομάδα Άαλμποργκ στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά.

59'
Απόκρουση

59'
Σέντρα

Ο Iver Fossum κάνει τη σέντρα

59'

Ο Davit Khocholava κάνει σκληρό φάουλ σε αντίπαλο και σημειώνεται στο μπλοκάκι του διαιτητή

58'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Davit Khocholava από την ομάδα Κοπεγχάγη ανατρέπει τον Louka Prip

58'

57'

57'

Το σουτ του Roony Bardghji κατέληξε σε κόρνερ μετά από επέμβαση του γκολκίπερ

57'

Ο Khouma Babacar από την ομάδα Κοπεγχάγη πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

56'
Απόκρουση

56'

56'

Το σουτ του Louka Prip μπλοκάρεται

56'

Ο Kasper Kusk από την ομάδα Άαλμποργκ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

56'

55'
Απόκρουση

Ο Davit Khocholava απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

55'
Σέντρα

54'

54'

53'

Πως το έχασε αυτό; Ο Roony Bardghji έχει μια υπέροχη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά κατά κάποιο τρόπο καταφέρνει να χάσει τον στόχο!

53'

Ο Rasmus Falk από την ομάδα Κοπεγχάγη πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

52'

52'

Η ομάδα Κοπεγχάγη κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

52'
Σέντρα

Ο Kasper Kusk από την ομάδα Άαλμποργκ εκτελεί το φάουλ αλλά ο συμπαίκτης του δεν προλαβαίνει την μπάλα και η ευκαιρία χάνεται.

51'

Φράγμα από τον Jakob Ahlmann, ο οποίος διακόπτει το τρέξιμο του Peter Ankersen. Το φάουλ σφυρίχτηκε.

50'

Καλή ενέργεια από τον Pep Biel ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

49'

49'

Ο Pep Biel από την ομάδα Κοπεγχάγη κάνει το φάουλ καθώς βρίσκει με τον αγκώνα του τον Malthe Hoejholt

48'

Ο Kevin Diks κάνει σκληρό φάουλ σε αντίπαλο και σημειώνεται στο μπλοκάκι του διαιτητή

48'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Kevin Diks από την ομάδα Κοπεγχάγη ανατρέπει τον Louka Prip

47'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Malthe Hoejholt από την ομάδα Άαλμποργκ ανατρέπει τον Rasmus Falk

47'

Το σουτ του William Boeving μπλοκάρεται

47'
Σέντρα

Ο Khouma Babacar κάνει τη σέντρα

47'

Η ομάδα Άαλμποργκ παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

47'

O Denis Vavro στέλνει τη μπάλα μακριά.

46'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jakob Ahlmann από την ομάδα Άαλμποργκ ανατρέπει τον Peter Ankersen

46'

45+2'

Οι δύο ομάδες δεν έχουν πολλές διαφορές στο πρώτο ημίχρονο

45+2'

45+1'

45+1'
Απόκρουση

45+1'
Σέντρα

45+1'
Απόκρουση

Ο Kamil Grabara απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

45+1'

Ο Iver Fossum από την ομάδα Άαλμποργκ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

43'

Η ομάδα Κοπεγχάγη παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

43'

Ο Louka Prip αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

43'
Απόκρουση

43'

Ο Kasper Kusk από την ομάδα Άαλμποργκ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

42'

Ο Rasmus Thelander τιμωρείται για σπρώξιμο στον Peter Ankersen

42'

42'

41'

40'
Απόκρουση

Ο Anders Hagelskjaer απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

40'

40'

Ο Roony Bardghji κάνει το σουτ, ο Jacob Rinne αποκρούει αλλά δεν μπορεί να συγκρατήσει την μπάλα...

39'

38'

Ο Roony Bardghji από την ομάδα Κοπεγχάγη είναι σε θέση οφσάιντ

38'
Απόκρουση

38'
Σέντρα

37'
Απόκρουση

37'

37'
Σέντρα

Ο Milan Makaric από την ομάδα Άαλμποργκ προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

36'

35'

Ο Denis Vavro από την ομάδα Κοπεγχάγη δεν πιάνει καλά το σουτ και η μπάλα φεύγει μακριά από την εστία

35'
Απόκρουση

Ο Rasmus Thelander απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

35'
Σέντρα

Ο Rasmus Falk κάνει τη σέντρα

35'
Απόκρουση

Ο Milan Makaric απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

35'

35'

Σουτ του Peter Ankersen βρίσκει σε σώματα και καταλήγει εκτός εστίας

34'

Ο Peter Ankersen από την ομάδα Κοπεγχάγη κάνει την πάσα στην πλάτη της άμυνας αλλά ο τερματοφύλακας βγαίνει και μαζεύει.

33'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Lukas Lerager από την ομάδα Κοπεγχάγη ανατρέπει τον Louka Prip

32'

Η ομάδα Άαλμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

32'
Απόκρουση

32'
Γέμισμα

32'

31'

Ο Roony Bardghji κάνει σκληρό φάουλ σε αντίπαλο και σημειώνεται στο μπλοκάκι του διαιτητή

31'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Roony Bardghji από την ομάδα Κοπεγχάγη ανατρέπει τον Kasper Kusk

31'

Ο Iver Fossum από την ομάδα Άαλμποργκ κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

31'
Σέντρα

30'
Απόκρουση

30'
Σέντρα

Ο Kasper Kusk κάνει τη σέντρα

30'
Απόκρουση

30'

29'

Το σουτ του Milan Makaric κατέληξε σε κόρνερ μετά από επέμβαση του γκολκίπερ

29'

Εδώ θα μπορούσε να γίνει μία καλή ευκαιρία καθώς ο Kasper Kusk από την ομάδα Άαλμποργκ «κόβει» την αντίπαλη άμυνα στα δύο με μία κάθετη πάσα...

29'
Απόκρουση

29'
Σέντρα

Ο Daniel Granli κάνει τη σέντρα

28'

Ο Kevin Diks τιμωρείται για σπρώξιμο στον Jakob Ahlmann

28'

27'

Κατοχή: Άαλμποργκ: 49%, Κοπεγχάγη: 51%.

27'

Ο Lukas Lerager από την ομάδα Κοπεγχάγη είδε την πάσα του να κόβεται από έναν αντίπαλο.

26'

Ο Kristoffer Pallesen κάνει σκληρό φάουλ σε αντίπαλο και σημειώνεται στο μπλοκάκι του διαιτητή

26'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Kristoffer Pallesen από την ομάδα Άαλμποργκ ανατρέπει τον Kevin Diks

25'

25'

Ο Kasper Kusk από την ομάδα Άαλμποργκ εκτελεί το κόρνερ χαμηλά από τα αριστερά.

24'

Το σουτ του Kasper Kusk μπλοκάρεται

24'

Η ομάδα Κοπεγχάγη κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

23'
Απόκρουση

Διάβασε την φάση ο Daniel Granli από την ομάδα Άαλμποργκ και έκοψε μία υποσχόμενη επίθεση του αντιπάλου.

23'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον William Boeving , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

22'

21'

21'

Ο Rasmus Thelander τιμωρείται για σπρώξιμο στον Khouma Babacar

21'

20'

19'

19'

19'

Ο Peter Ankersen αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

18'
Απόκρουση

18'

17'
Απόκρουση

Ο Pep Biel απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

17'

Ο Kristoffer Pallesen από την ομάδα Άαλμποργκ στέλνει την μπάλα στην καρδιά της περιοχής.

17'

Κατοχή: Άαλμποργκ: 52%, Κοπεγχάγη: 48%.

16'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Iver Fossum από την ομάδα Άαλμποργκ ανατρέπει τον Rasmus Falk

16'

15'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Rasmus Thelander ανέτρεψε τον Khouma Babacar από πίσω και δόθηκε φάουλ

14'

Ο Khouma Babacar από την ομάδα Κοπεγχάγη κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

14'

Ο Khouma Babacar από την ομάδα Κοπεγχάγη είναι σε θέση οφσάιντ

13'

13'

Ο Rasmus Thelander κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο Kamil Grabara μπλοκάρει εύκολα

13'

12'
Σέντρα

Ο Kasper Kusk από την ομάδα Άαλμποργκ προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

11'

11'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Louka Prip από την ομάδα Άαλμποργκ ανατρέπει τον Rasmus Falk

10'

10'

9'

Ο Kristoffer Pallesen υποπίπτει σε χέρι

9'

8'

8'

8'

Ο Kasper Kusk από την ομάδα Άαλμποργκ στέλνει την μπάλα λίγο άουτ. Τόσο κοντά!

8'

Ο Malthe Hoejholt από την ομάδα Άαλμποργκ στέλνει την μπάλα στην καρδιά της περιοχής.

7'

Κατοχή: Άαλμποργκ: 63%, Κοπεγχάγη: 37%.

7'

6'

6'

Ο Jakob Ahlmann από την ομάδα Άαλμποργκ κάνει μία ωραία πάσα μέσα στην περιοχή αλλά οι συμπαίκτες του δεν μπορουν να την εκμεταλλευτούν.

5'

5'
Απόκρουση

5'

5'
Απόκρουση

Ο Lukas Lerager απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

5'

Ο Kasper Kusk από την ομάδα Άαλμποργκ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

3'

Ο Jakob Ahlmann από την ομάδα Άαλμποργκ κάνει την πάσα στην πλάτη της άμυνας αλλά ο τερματοφύλακας βγαίνει και μαζεύει.

3'

Ο Kristoffer Pallesen από την ομάδα Άαλμποργκ κάνει μία πάσα στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας αλλά «κόβεται από τον αντίπαλο.

2'
Απόκρουση

2'

1'

1'

Ο Khouma Babacar από την ομάδα Κοπεγχάγη είχε προσπάθεια εκτός στόχου

1'

Τι κακό γήπεδο. Το χορτάρι λείπει σε πολλά μέρη.

1'

Είναι μία κρύα μέρα για να παίξεις ποδόσφαιρο.

1'

Η ομάδα Κοπεγχάγη είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Aalborg Portland Park, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Η ομάδα Κοπεγχάγη δεν έχει χάσει στους τελευταίους 12 από 13 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: X2 με απόδοση 1.25 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Κοπεγχάγη νίκησε στους τελευταίους 5 αγώνες στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα.
    Σημείο: 2 με απόδοση 1.92 στον ΟΠΑΠ
  • Στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες της ομάδας Άαλμποργκ, μπήκαν περισσότερα από 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
    Σημείο: Over με απόδοση 1.78 στον ΟΠΑΠ
  • Στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες της ομάδας Κοπεγχάγη, μπήκαν λιγότερα από 2.5 γκολ (στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα).
    Σημείο: Under με απόδοση 1.82 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Κοπεγχάγη νικούσε στο ημίχρονο στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα.
    Σημείο: Ημ.2 με απόδοση 2.57 στον ΟΠΑΠ

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα