21+

Άαλμποργκ - Κοπεγχάγη

28/11/2021 19:00
Κωδ ΟΠΑΠ: 897
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 890 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Κοπεγχάγη - Άαλμποργκ στις 18/5/2023

• Θεατές: 10254
90+6'

Δίκαιη νίκη για την ομάδα Κοπεγχάγη μετά από μία καλή εμφάνιση

90+6'

90+6'

Ελεύθερο για την ομάδα Κοπεγχάγη

90+6'

O Kristoffer Pallesen στέλνει τη μπάλα μακριά.

90+6'

Κατοχή: Άαλμποργκ: 58%, Κοπεγχάγη: 42%.

90+5'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Anosike Ementa για την ομάδα Άαλμποργκ. Ο Jonas Wind σταματάει την φάση.

90+5'
Απόκρουση

Ο Jonas Wind απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+5'

Ένας παίκτης από την ομάδα Άαλμποργκ στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά.

90+5'
Απόκρουση

Ο Marios Oikonomou απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+5'

Ο Tim Prica από την ομάδα Άαλμποργκ στέλνει την μπάλα στην καρδιά της περιοχής.

90+4'
Απόκρουση

90+4'
Γέμισμα

Ο Jacob Rinne εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

90+4'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Hakon Arnar Haraldsson από την ομάδα Κοπεγχάγη ανατρέπει τον Louka Prip

90+3'
Απόκρουση

Ο Jens Stage απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+3'

Ένας παίκτης από την ομάδα Άαλμποργκ στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά.

90+2'

Ο Kamil Grabara κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

90+2'

Η ομάδα Άαλμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

90+2'

Ο William Boeving δίνει τη θέση του στον Marios Oikonomou

90+2'
Απόκρουση

Ο Nicolai Boilesen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+1'
Σέντρα

Ο Magnus Christensen κάνει τη σέντρα

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 5'

90+1'

90+1'

Ο Lukas Lerager επιστρέφει στο γήπεδο.

90+1'

90+1'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Lukas Lerager να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

90+1'

Ο Lukas Lerager είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

90+1'

90'

Ο Marcus Hannesbo από την ομάδα Άαλμποργκ κάνει μία πάσα στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας αλλά «κόβεται από τον αντίπαλο.

89'
Απόκρουση

Ο Davit Khocholava απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

89'
Σέντρα

89'

88'

88'

Κατοχή: Άαλμποργκ: 60%, Κοπεγχάγη: 40%.

87'

87'

Ο διαιτητής δε δέχεται τα παράπονα από τον Kristoffer Pallesen, που βλέπει κίτρινη κάρτα για διαμαρτυρία

87'

Ο διαιτητής δείχνει κίτρινη στον Kamil Grabara για αντιαθλητικό χτύπημα

86'

86'

86'
Γέμισμα

Ο Louka Prip εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

86'

Ο διαιτητής δε δέχεται τα παράπονα από τον Victor Kristiansen, που βλέπει κίτρινη κάρτα για διαμαρτυρία

86'

Ο Lukas Lerager από την ομάδα Κοπεγχάγη το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Rufo

85'

Η ομάδα Κοπεγχάγη έχει την κατοχή της μπάλας

84'

Ο Rasmus Thelander τιμωρείται για σπρώξιμο στον Peter Ankersen

83'
Σέντρα

Ο Magnus Christensen από την ομάδα Άαλμποργκ προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

83'
Απόκρουση

83'
Σέντρα

Ο Marcus Hannesbo κάνει τη σέντρα

83'

82'

82'

Ο Kasper Kusk δίνει τη θέση του στον Anosike Ementa

81'

Κατοχή: Άαλμποργκ: 57%, Κοπεγχάγη: 43%.

80'

Ο Roony Bardghji δίνει τη θέση του στον Isak Bergmann Johannesson

79'

79'

78'

Ο Rufo από την ομάδα Άαλμποργκ είχε προσπάθεια εκτός στόχου

78'
Απόκρουση

78'

77'

Ο Hakon Arnar Haraldsson από την ομάδα Κοπεγχάγη εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

77'
Απόκρουση

Ο Malthe Hoejholt απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

76'

Η ομάδα Κοπεγχάγη κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

76'

75'

Ο Rasmus Thelander τιμωρείται για σπρώξιμο στον Kamil Grabara

75'

Ο Malthe Hoejholt από την ομάδα Άαλμποργκ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

75'
Απόκρουση

Ο Victor Kristiansen απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

75'
Γέμισμα

Ο Kasper Kusk εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

74'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Nicolai Boilesen από την ομάδα Κοπεγχάγη ανατρέπει τον Kristoffer Pallesen

74'

10254 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

73'

Ο Malthe Hoejholt από την ομάδα Άαλμποργκ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Victor Kristiansen

72'

Ο Pep Biel δίνει τη θέση του στον Hakon Arnar Haraldsson

72'

Κατοχή: Άαλμποργκ: 56%, Κοπεγχάγη: 44%.

72'

Ο Milan Makaric δίνει τη θέση του στον Tim Prica

72'

Ο Kristoffer Pallesen από την ομάδα Άαλμποργκ είναι σε θέση οφσάιντ

71'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Jens Stage ανέτρεψε τον Milan Makaric από πίσω και δόθηκε φάουλ

71'

Το σουτ του Roony Bardghji μπλοκάρεται

71'

Ο Pep Biel από την ομάδα Κοπεγχάγη εκτελεί χαμηλά το κόρνερ από τα δεξιά.

71'
Απόκρουση

Ο Magnus Christensen απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

71'
Σέντρα

Ο Jonas Wind κάνει τη σέντρα

70'

Η ομάδα Κοπεγχάγη κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

70'

70'

70'

Ο Magnus Christensen κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο Kamil Grabara μπλοκάρει εύκολα

70'
Σέντρα

Ο Louka Prip κάνει τη σέντρα

70'
Απόκρουση

Ο Kamil Grabara απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

69'

69'
Απόκρουση

Ο Davit Khocholava απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

69'
Σέντρα

69'
Απόκρουση

Ο Peter Ankersen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

69'

69'

Ο Rufo της ομάδας Άαλμποργκ παίρνει την κεφαλιά αλλά βλέπει την προσπάθεια του να μπλοκάρεται πριν καταλήξει στα δίχτυα.

68'

Ο Kasper Kusk από την ομάδα Άαλμποργκ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

68'

Το σουτ από μακρινή απόσταση που επιχείρησε ο Louka Prip κατέληξε σε κόρνερ μετά από επέμβαση του γκολκίπερ

67'

Η ομάδα Κοπεγχάγη κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

67'

67'

Η ομάδα Άαλμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

66'

Ο Jakob Ahlmann δίνει τη θέση του στον Rufo

66'

Ο Mathias Ross δίνει τη θέση του στον Marcus Hannesbo

65'

Ο Jonas Wind από την ομάδα Κοπεγχάγη κάνει την πάσα στην πλάτη της άμυνας αλλά ο τερματοφύλακας βγαίνει και μαζεύει.

64'
Απόκρουση

64'
Σέντρα

64'
Γέμισμα

Ο Kasper Kusk από την ομάδα Άαλμποργκ εκτελεί ένα φάουλ, αλλά ο συμπαίκτης του έφτασε λίγο καθυστερημένα και δεν πρόλαβε να την εκμεταλλευτεί.

63'

Ο Davit Khocholava από την ομάδα Κοπεγχάγη δέχεται κίτρινη κάρτα μετά από επικίνδυνο μαρκάρισμα σε αντίπαλο παίκτη.

63'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Davit Khocholava για την ομάδα Κοπεγχάγη. Ο Jakob Ahlmann σταματάει την φάση.

63'
Σέντρα

Ο Jakob Ahlmann κάνει τη σέντρα

63'

63'

62'

61'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Magnus Christensen από την ομάδα Άαλμποργκ ανατρέπει τον Jonas Wind

61'
Απόκρουση

61'

61'

Κατοχή: Άαλμποργκ: 54%, Κοπεγχάγη: 46%.

60'

59'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Roony Bardghji από την ομάδα Κοπεγχάγη ανατρέπει τον Jakob Ahlmann

58'

Ο William Boeving από την ομάδα Κοπεγχάγη κάνει την πάσα στην πλάτη της άμυνας αλλά ο τερματοφύλακας βγαίνει και μαζεύει.

58'
Απόκρουση

58'
Σέντρα

57'

Ελεύθερο για την ομάδα Άαλμποργκ

56'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Jens Stage από την ομάδα Κοπεγχάγη αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

56'
Σέντρα

Ο Peter Ankersen κάνει τη σέντρα

56'

Κατοχή: Άαλμποργκ: 52%, Κοπεγχάγη: 48%.

56'
Απόκρουση

Ο Rasmus Thelander απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

56'

Ο Pep Biel από την ομάδα Κοπεγχάγη εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

55'
Απόκρουση

Ο Mathias Ross απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

55'

Ο Jonas Wind κάνει το σουτ, ο Jacob Rinne αποκρούει αλλά δεν μπορεί να συγκρατήσει την μπάλα...

55'

55'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Jonas Wind από την ομάδα Κοπεγχάγη αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

54'
Σέντρα

Ο William Boeving κάνει τη σέντρα

54'
Απόκρουση

54'
Σέντρα

Ο Roony Bardghji κάνει τη σέντρα

54'

Ο Roony Bardghji κάνει το σουτ, ο Jacob Rinne αποκρούει αλλά δεν μπορεί να συγκρατήσει την μπάλα...

54'

Η ομάδα Κοπεγχάγη ξεκινάει αντεπίθεση

54'
Απόκρουση

54'

Ο Jakob Ahlmann από την ομάδα Άαλμποργκ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

53'
Απόκρουση

53'
Σέντρα

Ο Kasper Kusk κάνει τη σέντρα

53'

Ο Roony Bardghji τιμωρείται για σπρώξιμο στον Anders Hagelskjaer

53'

53'

Ο Milan Makaric από την ομάδα Άαλμποργκ είχε προσπάθεια εκτός στόχου

52'

Κατοχή: Άαλμποργκ: 53%, Κοπεγχάγη: 47%.

52'

51'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Peter Ankersen από την ομάδα Κοπεγχάγη ανατρέπει τον Jakob Ahlmann

50'

50'

50'

50'
Απόκρουση

50'

Ο Kasper Kusk από την ομάδα Άαλμποργκ δίνει πάσα με το κεφάλι σε έναν συμπαίκτη του.

50'

49'
Απόκρουση

49'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Kristoffer Pallesen , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

49'

Ο Mathias Ross έκανε φάουλ, καθώς δεν είχε άλλο τρόπο να σταματήσει την αντεπίθεση, και βλέπει κίτρινη κάρτα

49'

Ο Mathias Ross από την ομάδα Άαλμποργκ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον William Boeving

48'

48'
Απόκρουση

48'
Σέντρα

46'

Ο Jacob Rinne κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

46'
Σέντρα

Ο Victor Kristiansen κάνει τη σέντρα

46'

Ο Pedro Ferreira δίνει τη θέση του στον Magnus Christensen

46'

45+2'

Η ομάδα Κοπεγχάγη παρουσιάζει το καλύτερο πρόσωπο σ' αυτό το ημίχρονο

45+2'

45+2'

Ο Davit Khocholava από την ομάδα Κοπεγχάγη προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ο τερματοφύλακας βγαίνει και «καθαρίζει» την φάση.

45+1'

Ο Pedro Ferreira κάνει σκληρό φάουλ σε αντίπαλο και σημειώνεται στο μπλοκάκι του διαιτητή

45+1'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Pedro Ferreira από την ομάδα Άαλμποργκ ανατρέπει τον Pep Biel

45+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 1'

45'

45'

45'

Κατοχή: Άαλμποργκ: 51%, Κοπεγχάγη: 49%.

44'

43'
Απόκρουση

43'
Γέμισμα

43'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jens Stage από την ομάδα Κοπεγχάγη ανατρέπει τον Milan Makaric

41'

Ο Peter Ankersen έδωσε την ασίστ για το γκολ.

41'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο William Boeving σκοράρει με το αριστερό πόδι!

41'

Ο Peter Ankersen από την ομάδα Κοπεγχάγη στέλνει την μπάλα στην καρδιά της περιοχής.

41'

41'

39'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Davit Khocholava από την ομάδα Κοπεγχάγη ανατρέπει τον Kasper Kusk

39'

Ο Jonas Wind τιμωρείται για σπρώξιμο στον Anders Hagelskjaer

39'

38'

37'

37'

37'
Σέντρα

Ο Kasper Kusk από την ομάδα Άαλμποργκ εκτελεί το φάουλ αλλά ο συμπαίκτης του δεν προλαβαίνει την μπάλα και η ευκαιρία χάνεται.

37'

Ο Kasper Kusk από την ομάδα Άαλμποργκ εκτελεί χαμηλά το κόρνερ από τα δεξιά.

36'

36'
Απόκρουση

36'
Σέντρα

36'

Η ομάδα Άαλμποργκ εκδηλώνει επίθεση

35'

Ο Jonas Wind από την ομάδα Κοπεγχάγη είναι σε θέση οφσάιντ

34'

Η ομάδα Κοπεγχάγη εκδηλώνει επίθεση

33'

Η ομάδα Άαλμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

31'

Ο Pep Biel έδωσε την ασίστ για το γκολ.

31'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Roony Bardghji της ομάδας Κοπεγχάγη νικάει τον τερματοφύλακα έξω από την περιοχή με το αριστερό πόδι!

31'

Ο Pep Biel από την ομάδα Κοπεγχάγη πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

31'

31'

Ανόητη κίτρινη για τον Lukas Lerager καθώς χτύπησε τη μπάλα από εκνευρισμό

30'

Ο Pep Biel από την ομάδα Κοπεγχάγη το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Malthe Hoejholt

29'

29'
Σέντρα

Ο Victor Kristiansen από την ομάδα Κοπεγχάγη κάνει την σέντρα αλλά δεν βρίσκει στόχο

29'

28'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jakob Ahlmann από την ομάδα Άαλμποργκ ανατρέπει τον Roony Bardghji

28'
Απόκρουση

28'

28'
Σέντρα

Ο Kasper Kusk από την ομάδα Άαλμποργκ προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

27'

27'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Pep Biel , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

26'

25'

Η ομάδα Κοπεγχάγη κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

25'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Lukas Lerager ανέτρεψε τον Jacob Rinne από πίσω και δόθηκε φάουλ

24'

24'

Ο Peter Ankersen από την ομάδα Κοπεγχάγη εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

24'
Σέντρα

Ο William Boeving από την ομάδα Κοπεγχάγη προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

23'

Ο Kasper Kusk από την ομάδα Άαλμποργκ κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

22'

Η ομάδα Άαλμποργκ έχει την κατοχή της μπάλας

21'

Κατοχή: Άαλμποργκ: 49%, Κοπεγχάγη: 51%.

21'

21'

21'

Έχει σταματήσει το παιχνίδι και ο διαιτητής μιλάει στους παίκτες.

20'

20'
Σέντρα

Ο Mathias Ross κάνει τη σέντρα

19'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Anders Hagelskjaer από την ομάδα Άαλμποργκ ανατρέπει τον Roony Bardghji

18'

Ο Pep Biel κάνει σκληρό φάουλ σε αντίπαλο και σημειώνεται στο μπλοκάκι του διαιτητή

18'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Pep Biel για την ομάδα Κοπεγχάγη. Ο Pedro Ferreira σταματάει την φάση.

16'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Louka Prip στέλνει με το αριστερό πόδι την μπάλα στα δίχτυα!

16'

Ο Kamil Grabara βγαίνει από την εστία του αλλά δεν καταφέρνει να μπλοκάρει τη μπάλα

16'
Σέντρα

16'

Κατοχή: Άαλμποργκ: 40%, Κοπεγχάγη: 60%.

15'

15'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Lukas Lerager της ομάδας Κοπεγχάγη σκοράρει με κεφαλιά

15'
Σέντρα

14'

14'
Απόκρουση

14'
Σέντρα

13'
Απόκρουση

13'

13'
Απόκρουση

Ο Peter Ankersen απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

13'
Σέντρα

Ο Kristoffer Pallesen κάνει τη σέντρα

12'

Κατοχή: Άαλμποργκ: 36%, Κοπεγχάγη: 64%.

12'
Απόκρουση

Ο Jakob Ahlmann απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

11'

11'

Το σουτ του William Boeving βρίσκει σε σώματα και αλλάζει πορεία αλλά ο γκολκίπερ σώζει σε κόρνερ! Σωτήρια επέμβαση!

10'

9'

Ο Malthe Hoejholt από την ομάδα Άαλμποργκ προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ένας αντίπαλος παρεμβαίνει.

8'

8'

Ο Louka Prip από την ομάδα Άαλμποργκ δεν πιάνει καλά το σουτ και η μπάλα φεύγει μακριά από την εστία

8'

Ο William Boeving τιμωρείται για σπρώξιμο στον Mathias Ross

8'

Το σουτ του William Boeving μπλοκάρεται

7'

7'

7'
Απόκρουση

7'

Ο Pep Biel από την ομάδα Κοπεγχάγη εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

6'
Σέντρα

Ο Peter Ankersen από την ομάδα Κοπεγχάγη κάνει μία σέντρα που κοντράρει μέσα στην περιοχή.

5'

4'

3'

3'

Ο Peter Ankersen από την ομάδα Κοπεγχάγη κάνει μία ωραία πάσα μέσα στην περιοχή αλλά οι συμπαίκτες του δεν μπορουν να την εκμεταλλευτούν.

2'

2'

Καλή ενέργεια από τον Roony Bardghji ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

2'
Απόκρουση

Ο Anders Hagelskjaer απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

1'
Σέντρα

1'

1'

Είναι μία κρύα μέρα για να παίξεις ποδόσφαιρο.

1'

Η ομάδα Κοπεγχάγη είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Aalborg Portland Park, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα