21+

Βίλεμ - Σπάρτα Ρότερνταμ

6/11/2021 21:00
Κωδ ΟΠΑΠ: 1023
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 903 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Βίλεμ - Σπάρτα Ρότερνταμ στις 29/7/2023

• Θεατές: 13028
90+4'

90+4'

Το σημερινό παιχνίδι θα διεξαχθεί με περιορισμένο αριθμό θεατών στις εξέδρες, εξαιτίας των μέτρων κατά της εξάπλωσης του κορωνοϊού.

90+4'

13028 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

90+4'

Κατοχή: Βίλεμ: 56%, Σπάρτα Ρότερνταμ: 44%.

90+3'

Η ομάδα Βίλεμ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

90+3'

Η ομάδα Βίλεμ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

90+2'

Η ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

90+2'

Η ομάδα Βίλεμ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

90+1'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Vito van Crooij από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ ανατρέπει τον Leeroy Owusu

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 3'

90'

Κατοχή: Βίλεμ: 55%, Σπάρτα Ρότερνταμ: 45%.

89'

Η ομάδα Βίλεμ παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

89'

Ο Timon Wellenreuther κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

89'

Ο Aaron Meijers από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

88'

Ο Emanuel Emegha δίνει τη θέση του στον Kenzo Goudmijn

88'

Ο Bryan Smeets δίνει τη θέση του στον Mohammed Osman

88'
Απόκρουση

Ο Godfried Roemeratoe απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

88'
Γέμισμα

Ο Vito van Crooij εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

87'

Ο Derrick Koehn τιμωρείται για σπρώξιμο στον Aaron Meijers

86'

Η ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ έχει την κατοχή της μπάλας

86'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Bryan Smeets από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ ανατρέπει τον Max Svensson

85'

85'

85'

Ελεύθερο για την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ

84'

Ο Che Nunnely από την ομάδα Βίλεμ κάνει μία ωραία πάσα μέσα στην περιοχή αλλά οι συμπαίκτες του δεν μπορουν να την εκμεταλλευτούν.

84'

Η ομάδα Βίλεμ έχει την κατοχή της μπάλας

83'

83'

Ο Kwasi Okyere Wriedt από την ομάδα Βίλεμ είχε προσπάθεια εκτός στόχου

82'

82'

81'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Emanuel Emegha από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ ανατρέπει τον Ringo Meerveld

81'

81'

80'

Κατοχή: Βίλεμ: 54%, Σπάρτα Ρότερνταμ: 46%.

79'

Ο Vito van Crooij έδωσε την ασίστ για το γκολ.

79'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Emanuel Emegha της ομάδας Σπάρτα Ρότερνταμ σκοράρει με κεφαλιά

79'
Σέντρα

Ο Vito van Crooij κάνει τη σέντρα

78'

78'

Ο Max Svensson δίνει τη θέση του στον John Yeboah

78'

Ο Sven Mijnans δίνει τη θέση του στον Aaron Meijers

78'

Ο Adil Auassar δίνει τη θέση του στον Vito van Crooij

77'

Ο διαιτητής επιστρέφει για να δείξει στον Dirk Abels από την Σπάρτα Ρότερνταμ κίτρινη κάρτα για προηγούμενο φάουλ.

77'

Το παιχνίδι σταμάτησε

76'
Απόκρουση

Ο Tom Beugelsdijk απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

76'
Σέντρα

Ο Che Nunnely κάνει τη σέντρα

76'

75'

Ένας παίκτης από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά.

75'

75'

74'

Η ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

74'

73'

Ο Emil Bergstroem από την ομάδα Βίλεμ πιάνει την κεφαλιά αλλά η προσπάθεια του είναι πολύ άστοχη.

73'

Ο Max Svensson από την ομάδα Βίλεμ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

73'
Απόκρουση

Ο Dirk Abels απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

73'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Leeroy Owusu , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

72'

71'

Η ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

71'

Ο Lennart Thy δίνει τη θέση του στον Mario Engels

71'

Ο Leeroy Owusu από την ομάδα Βίλεμ κάνει μία πάσα στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας αλλά «κόβεται από τον αντίπαλο.

70'

70'

Κατοχή: Βίλεμ: 52%, Σπάρτα Ρότερνταμ: 48%.

69'

69'

68'

Ο Leeroy Owusu αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

68'

67'
Απόκρουση

Ο Emil Bergstroem απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

67'
Σέντρα

Ο Sven Mijnans κάνει τη σέντρα

66'

66'

Ο Che Nunnely από την ομάδα Βίλεμ είχε προσπάθεια εκτός στόχου

66'
Απόκρουση

Ο Bart Vriends αποτυγχάνει να απομακρύνει τη μπάλα και θέτει την ομάδα του υπό πίεση

66'
Σέντρα

Ο Max Svensson κάνει τη σέντρα

65'

Ο Derrick Koehn από την ομάδα Βίλεμ κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

65'

65'

Ο Bryan Smeets από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ είναι σε θέση οφσάιντ

65'

Το σουτ του Lennart Thy μπλοκάρεται

64'

Ο Dirk Abels από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

64'

64'

63'

Ο Bryan Smeets από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

63'

Ο Sven Mijnans από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ κάνει το σουτ έξω από την περιοχή το οποίο όμως μπλοκάρεται

63'

Ο Bryan Smeets από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ένας αντίπαλος παρεμβαίνει.

63'

62'

Ο Pol Llonch δίνει τη θέση του στον Godfried Roemeratoe

62'

Ο Mats Koehlert δίνει τη θέση του στον Argyris Kampetsis

61'

Η ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ εκδηλώνει επίθεση

60'

Ο Emanuel Emegha από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ κάνει μία πάσα στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας αλλά «κόβεται από τον αντίπαλο.

60'
Απόκρουση

60'
Σέντρα

Ο Derrick Koehn κάνει τη σέντρα

60'

60'

Κατοχή: Βίλεμ: 53%, Σπάρτα Ρότερνταμ: 47%.

60'

Ο Che Nunnely από την ομάδα Βίλεμ κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

59'

59'

Η ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ ξεκινάει αντεπίθεση

58'

58'
Σέντρα

Ο Michael Pinto κάνει τη σέντρα

57'

57'
Σέντρα

Ο Adil Auassar από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

57'
Απόκρουση

Ο Timon Wellenreuther απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

57'

Ο Sven Mijnans από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

56'
Σέντρα

Ο Giannis Masouras από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

56'

Η ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

56'

55'

55'

55'
Απόκρουση

Ο Maduka Okoye απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

55'
Σέντρα

55'

Ο Bryan Smeets επιστρέφει στο γήπεδο.

54'

54'

54'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Bryan Smeets να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

54'

Ο Bryan Smeets είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

53'

53'

52'
Απόκρουση

Ο Dirk Abels απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

52'
Σέντρα

Ο Ringo Meerveld κάνει τη σέντρα

52'

Ο Mats Koehlert από την ομάδα Βίλεμ εκτελεί χαμηλά το κόρνερ από τα δεξιά.

52'
Σέντρα

Ο Che Nunnely από την ομάδα Βίλεμ προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

51'

Η ομάδα Βίλεμ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

50'

Ο Adil Auassar από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ένας αντίπαλος παρεμβαίνει.

50'

50'

50'
Απόκρουση

Ο Che Nunnely απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

50'

49'

Ο Emanuel Emegha από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή αλλά κόβεται από έναν αντίπαλο.

49'

48'

Ο Maduka Okoye κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

48'
Σέντρα

Ο Leeroy Owusu κάνει τη σέντρα

48'

47'

Ο Lennart Thy από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή αλλά κόβεται από έναν αντίπαλο.

47'

47'

46'

Ο Dries Saddiki δίνει τη θέση του στον Ringo Meerveld

46'

45+2'

45+2'

Ο Mats Koehlert από την ομάδα Βίλεμ προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά αυτός δεν μπορεί να επωφεληθεί.

45+2'
Γέμισμα

Ο Max Svensson εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

45+1'

Ο Bryan Smeets τιμωρείται για σπρώξιμο στον Leeroy Owusu

45+1'

Ο Lennart Thy από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ είναι σε θέση οφσάιντ

45+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 1'

45'

45'

Κατοχή: Βίλεμ: 51%, Σπάρτα Ρότερνταμ: 49%.

45'

45'

44'

Ο Adil Auassar από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ κάνει μία πάσα στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας αλλά «κόβεται από τον αντίπαλο.

44'

43'
Σέντρα

Ο Che Nunnely από την ομάδα Βίλεμ εκτελεί το φάουλ αλλά ο συμπαίκτης του δεν προλαβαίνει την μπάλα και η ευκαιρία χάνεται.

42'

41'
Απόκρουση

41'
Σέντρα

Ο Giannis Masouras κάνει τη σέντρα

41'

Η ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

41'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Sven Mijnans από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ ανατρέπει τον Derrick Koehn

40'

40'
Απόκρουση

Ο Ulrik Yttergaard Jenssen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

40'

40'

Ο Sven Mijnans από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

40'

Ο Lennart Thy από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ένας αντίπαλος παρεμβαίνει.

40'
Γέμισμα

Ο Bryan Smeets εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

39'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Max Svensson από την ομάδα Βίλεμ ανατρέπει τον Adil Auassar

39'

Ο Lennart Thy από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ κάνει μία ωραία πάσα μέσα στην περιοχή αλλά οι συμπαίκτες του δεν μπορουν να την εκμεταλλευτούν.

38'

38'

38'

Ο Dries Saddiki από την ομάδα Βίλεμ προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή, αλλά το σουτ του έφυγε δίπλα από την εστία.

38'
Απόκρουση

38'
Σέντρα

37'

Ο Emanuel Emegha τιμωρείται για σπρώξιμο στον Dries Saddiki

37'

36'

36'

Ελεύθερο για την ομάδα Βίλεμ

36'

Ο Adil Auassar αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

36'

35'

35'

35'
Σέντρα

35'

34'

34'

Ανόητη κίτρινη για τον Adil Auassar καθώς χτύπησε τη μπάλα από εκνευρισμό

33'
Απόκρουση

Ο Michael Pinto απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

33'

Ο Mats Koehlert από την ομάδα Βίλεμ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

33'
Σέντρα

Ο Mats Koehlert από την ομάδα Βίλεμ προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

33'

32'

31'

Ο Adil Auassar από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά αυτός δεν μπορεί να επωφεληθεί.

31'

31'

30'

Κατοχή: Βίλεμ: 50%, Σπάρτα Ρότερνταμ: 50%.

30'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Adil Auassar από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ ανατρέπει τον Leeroy Owusu

28'

Ο Sven Mijnans έδωσε την ασίστ για το γκολ.

28'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Bart Vriends της ομάδας Σπάρτα Ρότερνταμ σκοράρει με κεφαλιά

28'

28'
Σέντρα

Ο Sven Mijnans από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

27'

27'

26'

Κίτρινη κάρτα για τον Kwasi Okyere Wriedt

26'

Ο Kwasi Okyere Wriedt τιμωρείται για σπρώξιμο στον Tom Beugelsdijk

25'

25'

25'

25'

Ο Bryan Smeets από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ κάνει μία πάσα στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας αλλά «κόβεται από τον αντίπαλο.

25'

24'

23'

23'

Το αμυντικό λάθος του Derrick Koehn μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

23'

22'

22'

21'

21'

20'

20'

Ο Max Svensson υποπίπτει σε χέρι

20'

19'

Κίτρινη κάρτα για τον Sven Mijnans

19'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Sven Mijnans υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Derrick Koehn

17'

Ο Bryan Smeets έδωσε την ασίστ για το γκολ.

17'

17'
Σέντρα

Ο Bryan Smeets κάνει τη σέντρα

17'
Απόκρουση

Ο Dries Saddiki απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

17'

17'

Έχουμε ένα καλό μακρινό σουτ από τον Emanuel Emegha και ο αναγκάζεται σε απόκρουση. Κόρνερ.

17'

Ο Emanuel Emegha από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

16'

Καλή ενέργεια από τον Lennart Thy ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

16'
Σέντρα

16'

Ο Tom Beugelsdijk από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ένας αντίπαλος παρεμβαίνει.

16'
Γέμισμα

15'

Κατοχή: Βίλεμ: 58%, Σπάρτα Ρότερνταμ: 42%.

15'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Dries Saddiki από την ομάδα Βίλεμ ανατρέπει τον Lennart Thy

14'

14'

13'

13'

12'

12'

11'

Ο Emil Bergstroem από την ομάδα Βίλεμ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Emanuel Emegha

11'

Ο Adil Auassar τιμωρείται για σπρώξιμο στον Dries Saddiki

10'

10'

10'

10'

9'

Αυτή είναι μία τρομερή πάσα από τον Lennart Thy της ομάδας Σπάρτα Ρότερνταμ. Την πέρασε στην πλάτη της άμυνας αλλά η ευκαιρία πήγε χαμένη

9'

8'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Dries Saddiki για την ομάδα Βίλεμ. Ο Emanuel Emegha σταματάει την φάση.

8'

7'

7'

Ο Pol Llonch αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

7'

Ο Max Svensson από την ομάδα Βίλεμ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

7'

7'
Απόκρουση

Ο Tom Beugelsdijk απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

7'
Σέντρα

7'

6'
Απόκρουση

Ο Michael Pinto απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

6'

5'

5'

Κατοχή: Βίλεμ: 49%, Σπάρτα Ρότερνταμ: 51%.

5'
Απόκρουση

Διάβασε την φάση ο Giannis Masouras από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ και έκοψε μία υποσχόμενη επίθεση του αντιπάλου.

5'

Η ομάδα Βίλεμ έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

5'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Che Nunnely , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

4'

4'

Ο Dirk Abels από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ κάνει μία πάσα στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας αλλά «κόβεται από τον αντίπαλο.

4'

3'
Σέντρα

Ο Derrick Koehn από την ομάδα Βίλεμ προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

3'

2'

Ο Sven Mijnans από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ κάνει μία πάσα στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας αλλά «κόβεται από τον αντίπαλο.

2'

1'

1'

Καλώς ήρθατε στο σημερινό παιχνίδι όπου οι προβολείς φωτίζουν όλο το γήπεδο.

1'

Η ομάδα Βίλεμ είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Koning Willem II Stadion, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Η ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ δεν έχει κερδίσει στους τελευταίους 10 από 11 αγώνες στη διοργάνωση Ερεντιβίζιε.
    Σημείο: 1X με απόδοση 1.28 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ ήταν ισόπαλη στο ημίχρονο στους τελευταίους 5 αγώνες εκτός έδρας σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: Ημ.X με απόδοση 2.00 στον ΟΠΑΠ
  • Στους τελευταίους 4 αγώνες της ομάδας Σπάρτα Ρότερνταμ, μπήκαν λιγότερα από 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
    Σημείο: Under με απόδοση 1.74 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ έχασε στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες εκτός έδρας στη διοργάνωση Ερεντιβίζιε.
    Σημείο: 1 με απόδοση 2.10 στον ΟΠΑΠ

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ερεντιβίζιε