• Χωρητικότητα: 14700
90+5'

Ο Magnus Mattsson από την ομάδα Ναϊμέγκεν είναι υποψήφιος για παίκτης του παιχνιδιού μετά την σπουδαία σημερινή του εμφάνιση

90+5'

Η ομάδα Ναϊμέγκεν είναι η νικήτρια του αγώνα, σ' ένα μοιρασμένο παιχνίδι όπου η μπίλια μπορούσε να κάτσει παντού

90+5'

90+5'

Κατοχή: Βίλεμ: 60%, Ναϊμέγκεν: 40%.

90+5'
Απόκρουση

Εξαιρετική άμυνα από τον Leeroy Owusu της ομάδας Βίλεμ για να αποτρέψει το γκολ.

90+5'

Κίνδυνος! Ο Mikkel Duelund από την ομάδα Ναϊμέγκεν δίνει μία σωστή πάσα στην πλάτη της άμυνας και βρίσκει έναν συμπαίκτη του.

90+5'

Η ομάδα Ναϊμέγκεν ξεκινάει αντεπίθεση

90+4'
Απόκρουση

Ο Ivan Marquez απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+4'
Σέντρα

Ο Che Nunnely κάνει τη σέντρα

90+4'

Το σουτ του Derrick Koehn μπλοκάρεται

90+4'

Το σουτ του Goerkem Saglam μπλοκάρεται

90+4'

Η ομάδα Βίλεμ έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

90+4'

Η ομάδα Βίλεμ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

90+3'

90+2'

Ο Elayis Tavsan σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Timon Wellenreuther ελέγχει την φάση

90+2'

Η ομάδα Ναϊμέγκεν εκδηλώνει επίθεση

90+2'

90+1'

Η ομάδα Βίλεμ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

90+1'
Απόκρουση

Ο Rodrigo Guth απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+1'
Γέμισμα

Ο Goerkem Saglam εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

90+1'

Ο Calvin Verdonk υποπίπτει σε χέρι

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 4'

90+1'

Κατοχή: Βίλεμ: 59%, Ναϊμέγκεν: 41%.

90'
Απόκρουση

Ο Calvin Verdonk απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90'

Ο Goerkem Saglam από την ομάδα Βίλεμ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

90'
Σέντρα

Ο Che Nunnely από την ομάδα Βίλεμ προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

90'

Η ομάδα Βίλεμ έχει την κατοχή της μπάλας

90'

Ο Elayis Tavsan εκτελεί το φάουλ αλλά η μπάλα βρίσκει στο τείχος

89'
Κόκκινη κάρτα

ΑΠΟΒΟΛΗ! - Ο Ulrik Yttergaard Jenssen έκανε φάουλ και αποβάλλεται καθώς ήταν ο τελευταίος παίκτης!

89'

Ο Ulrik Yttergaard Jenssen από την ομάδα Βίλεμ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Elayis Tavsan

89'

Η ομάδα Ναϊμέγκεν έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

89'

Η ομάδα Βίλεμ παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

88'

Ο Bart van Rooij επιστρέφει στο γήπεδο.

88'

Ο Mikkel Duelund από την ομάδα Ναϊμέγκεν είναι σε θέση οφσάιντ

88'

Αυτή είναι μία τρομερή πάσα από τον Lasse Schoene της ομάδας Ναϊμέγκεν. Την πέρασε στην πλάτη της άμυνας αλλά η ευκαιρία πήγε χαμένη

88'

88'

88'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Bart van Rooij να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

88'

Ο Bart van Rooij είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

87'

87'

Ο Kwasi Okyere Wriedt από την ομάδα Βίλεμ είναι σε θέση οφσάιντ

87'

Ο Max Svensson από την ομάδα Βίλεμ κάνει μία εναέρια πάσα σε συμπαίκτη του.

87'

Ο Che Nunnely από την ομάδα Βίλεμ είδε την πάσα του να κόβεται από έναν αντίπαλο.

87'

Το σουτ του John Yeboah μπλοκάρεται

86'

86'

Η ομάδα Ναϊμέγκεν κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

85'
Απόκρουση

Ο Bart van Rooij απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

85'
Σέντρα

Ο Leeroy Owusu κάνει τη σέντρα

85'

Η ομάδα Βίλεμ εκδηλώνει επίθεση

85'

84'

Η ομάδα Ναϊμέγκεν κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

84'

Ο Magnus Mattsson δίνει τη θέση του στον Mikkel Duelund

83'

Ο Ringo Meerveld δίνει τη θέση του στον John Yeboah

83'

Ο Godfried Roemeratoe δίνει τη θέση του στον Mats Koehlert

83'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Javier Vet από την ομάδα Ναϊμέγκεν ανατρέπει τον Ringo Meerveld

83'

Το σουτ του Javier Vet μπλοκάρεται

83'

Το σουτ του Magnus Mattsson μπλοκάρεται

83'

Ο Bart van Rooij από την ομάδα Ναϊμέγκεν στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή και βρίσκει έναν συμπαίκτη του.

82'

82'

Ο Derrick Koehn υποπίπτει σε χέρι

82'

Η ομάδα Ναϊμέγκεν έχει την κατοχή της μπάλας

82'

Ο Mattijs Branderhorst κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

82'
Σέντρα

Ο Max Svensson κάνει τη σέντρα

81'
Απόκρουση

Ο Cas Odenthal απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

81'
Σέντρα

81'

81'

81'

80'

80'

80'

80'

79'

Ελεύθερο για την ομάδα Ναϊμέγκεν

79'

Ο Che Nunnely από την ομάδα Βίλεμ είχε προσπάθεια εκτός στόχου

79'

Ο Che Nunnely από την ομάδα Βίλεμ προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

79'

Η ομάδα Βίλεμ ξεκινάει αντεπίθεση

79'

Ο Calvin Verdonk από την ομάδα Ναϊμέγκεν είδε την πάσα του να κόβεται από έναν αντίπαλο.

79'
Απόκρουση

Ο Godfried Roemeratoe αποτυγχάνει να απομακρύνει τη μπάλα και θέτει την ομάδα του υπό πίεση

79'
Σέντρα

Ο Bart van Rooij κάνει τη σέντρα

78'

Ο Godfried Roemeratoe από την ομάδα Βίλεμ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Magnus Mattsson

78'

78'
Απόκρουση

78'
Σέντρα

Ο Derrick Koehn κάνει τη σέντρα

77'

77'

77'

Ο Magnus Mattsson από την ομάδα Ναϊμέγκεν προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή, αλλά το σουτ του έφυγε δίπλα από την εστία.

77'

Ο Elayis Tavsan από την ομάδα Ναϊμέγκεν προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

77'

76'
Απόκρουση

76'
Σέντρα

76'

Ο Goerkem Saglam από την ομάδα Βίλεμ κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

76'

76'

Η ομάδα Βίλεμ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

75'

75'

Ο Jordy Bruijn δίνει τη θέση του στον Javier Vet

75'

74'

74'
Απόκρουση

74'
Σέντρα

Ο Leeroy Owusu από την ομάδα Βίλεμ κάνει μία σέντρα που κοντράρει μέσα στην περιοχή.

73'

73'

73'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Argyris Kampetsis από την ομάδα Βίλεμ αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

73'
Σέντρα

72'
Απόκρουση

72'
Σέντρα

72'

71'

Ο Elton Kabangu δίνει τη θέση του στον Argyris Kampetsis

71'

Ο Dries Saddiki δίνει τη θέση του στον Goerkem Saglam

71'

Ο Pol Llonch δίνει τη θέση του στον Kwasi Okyere Wriedt

70'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Magnus Mattsson από την ομάδα Ναϊμέγκεν ανατρέπει τον Timon Wellenreuther

70'

70'

70'

Κατοχή: Βίλεμ: 58%, Ναϊμέγκεν: 42%.

69'

69'

68'

68'

Αυτή είναι μία τρομερή πάσα από τον Max Svensson της ομάδας Βίλεμ. Την πέρασε στην πλάτη της άμυνας αλλά η ευκαιρία πήγε χαμένη

68'

68'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Dirk Proper ανέτρεψε τον Pol Llonch από πίσω και δόθηκε φάουλ

67'

67'

66'

66'
Σέντρα

Ο Max Svensson από την ομάδα Βίλεμ προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

66'

65'

Κατοχή: Βίλεμ: 57%, Ναϊμέγκεν: 43%.

65'

64'

Ο Cas Odenthal τιμωρείται για σπρώξιμο στον Leeroy Owusu

64'

Ο Lasse Schoene από την ομάδα Ναϊμέγκεν εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

64'

Σουτ του Jordy Bruijn βρίσκει σε σώματα και καταλήγει εκτός εστίας

64'

Ο Dirk Proper κάνει το σουτ, ο Timon Wellenreuther αποκρούει αλλά δεν μπορεί να συγκρατήσει την μπάλα...

63'

Ο Dirk Proper από την ομάδα Ναϊμέγκεν προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

63'

63'

62'

Το σουτ του Max Svensson μπλοκάρεται

62'

61'
Απόκρουση

61'
Σέντρα

61'

61'

60'

Ο Elton Kabangu από την ομάδα Βίλεμ είναι σε θέση οφσάιντ

60'

Εδώ θα μπορούσε να γίνει μία καλή ευκαιρία καθώς ο Pol Llonch από την ομάδα Βίλεμ «κόβει» την αντίπαλη άμυνα στα δύο με μία κάθετη πάσα...

60'

59'

59'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Dries Saddiki από την ομάδα Βίλεμ ανατρέπει τον Magnus Mattsson

59'

58'

58'

58'
Σέντρα

Ο Leeroy Owusu από την ομάδα Βίλεμ κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα βγαίνει άουτ

57'

56'

56'

Ο Che Nunnely από την ομάδα Βίλεμ προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ο τερματοφύλακας βγαίνει και «καθαρίζει» την φάση.

56'

O Ulrik Yttergaard Jenssen στέλνει τη μπάλα μακριά.

55'

55'

Η ομάδα Ναϊμέγκεν κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

55'

Κατοχή: Βίλεμ: 55%, Ναϊμέγκεν: 45%.

55'

54'

Το σουτ του Elayis Tavsan μπλοκάρεται

53'

52'

52'
Απόκρουση

Ο Ulrik Yttergaard Jenssen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

52'
Σέντρα

Ο Calvin Verdonk κάνει τη σέντρα

52'

51'

50'

50'

50'

Ο Calvin Verdonk από την ομάδα Ναϊμέγκεν κάνει την πάσα στην πλάτη της άμυνας αλλά ο τερματοφύλακας βγαίνει και μαζεύει.

50'

49'

49'

48'

48'

48'

Η ομάδα Βίλεμ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

48'

48'

47'

47'

Η ομάδα Ναϊμέγκεν παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

47'

Ο Pol Llonch αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

47'

46'

46'

46'

45+2'

Το γκολ που σκόραρε η ομάδα Ναϊμέγκεν της δίνει ένα ελαφρύ προβάδισμα στην ανάπαυλα.

45+2'

45+2'

45+1'

45+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 1'

45+1'

45'

45'

Κατοχή: Βίλεμ: 54%, Ναϊμέγκεν: 46%.

45'

45'

Ο Dries Saddiki από την ομάδα Βίλεμ κάνει μία πάσα στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας αλλά «κόβεται από τον αντίπαλο.

44'

44'

44'

43'
Απόκρουση

Ο Lasse Schoene απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

43'
Σέντρα

43'

42'

41'

Κατοχή: Βίλεμ: 53%, Ναϊμέγκεν: 47%.

41'

41'

Το απευθείας φάουλ του Derrick Koehn κατέληξε στα χέρια του γκολκίπερ, ο οποίος δίνει συνέχεια στο ματς

40'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jordy Bruijn από την ομάδα Ναϊμέγκεν ανατρέπει τον Pol Llonch

40'
Απόκρουση

40'

Ο Mattijs Branderhorst βγαίνει από την εστία του αλλά δεν καταφέρνει να μπλοκάρει τη μπάλα

40'
Σέντρα

39'

39'

39'
Ολοκληρώθηκε

Ο ΕΛΕΓΧΟΣ ΤΟΥ VAR ΤΕΛΕΙΩΣΕ - Δεν θα υπάρξει κάποια αλλαγή απόφασης μετά τον έλεγχο του VAR.

39'

VAR - ΠΙΘΑΝΟ ΓΚΟΛ! - Ο διαιτητής σταματάει το παιχνίδι. Έλεγχος από το VAR σε εξέλιξη, πιθανός καταλογισμός γκολ.

38'

Ο Jordy Bruijn έδωσε την ασίστ για το γκολ.

38'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Magnus Mattsson σκοράρει με το αριστερό πόδι!

38'

ΕΥΚΑΙΡΙΑ! Ο Magnus Mattsson βρέθηκε τετ α τετ με τον τερματοφύλακα...

38'

Ο Jordy Bruijn «κόβει» την αντίπαλη άμυνα με μία τρομερή πάσα

38'

37'

36'

36'
Σέντρα

36'

36'

35'
Απόκρουση

Ο Dirk Proper απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

35'
Γέμισμα

Ο Ringo Meerveld εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

35'

Κατοχή: Βίλεμ: 52%, Ναϊμέγκεν: 48%.

35'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Calvin Verdonk υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Che Nunnely

35'

34'

34'

33'

33'

32'

Ο Timon Wellenreuther κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

32'

Το σουτ του Lasse Schoene μπλοκάρεται

32'

31'

31'

31'
Απόκρουση

31'
Σέντρα

30'
Απόκρουση

30'
Σέντρα

30'

30'

29'

Ο Dirk Proper από την ομάδα Ναϊμέγκεν κάνει την πάσα στην πλάτη της άμυνας αλλά ο τερματοφύλακας βγαίνει και μαζεύει.

29'

28'

28'

Ο Derrick Koehn αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

28'

28'

27'

27'
Σέντρα

27'

27'

27'

26'

26'
Απόκρουση

Ο Elayis Tavsan απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

26'
Γέμισμα

Ο Max Svensson εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

25'

Φράγμα από τον Calvin Verdonk, ο οποίος διακόπτει το τρέξιμο του Che Nunnely. Το φάουλ σφυρίχτηκε.

25'
Απόκρουση

25'
Σέντρα

25'

25'

25'

24'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Godfried Roemeratoe από την ομάδα Βίλεμ ανατρέπει τον Jordy Bruijn

24'

23'

23'

Η ομάδα Ναϊμέγκεν κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

22'

22'

22'

21'

21'

Το παιχνίδι αρχίζει ξανά με ελεύθερο

20'

Ο Derrick Koehn είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

20'

20'

20'

Το σουτ του Jordy Bruijn μπλοκάρεται

20'

19'

19'

Ο Ringo Meerveld από την ομάδα Βίλεμ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

19'
Απόκρουση

Ο Jordy Bruijn απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

19'

19'

Σουτ του Derrick Koehn βρίσκει σε σώματα και καταλήγει εκτός εστίας

19'
Απόκρουση

19'

Ο Ringo Meerveld από την ομάδα Βίλεμ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

18'
Σέντρα

18'

17'
Απόκρουση

17'
Σέντρα

17'

17'
Απόκρουση

Ο Godfried Roemeratoe απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

17'

17'

Ο Elayis Tavsan αναγκάζει τον Timon Wellenreuther σε μία καλή απόκρουση και η μπάλα φεύγει κόρνερ!

16'

16'

15'

15'

Ελεύθερο για την ομάδα Βίλεμ

15'

14'

14'

Ο Jordy Bruijn κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο Timon Wellenreuther μπλοκάρει εύκολα

14'

Ο Magnus Mattsson από την ομάδα Ναϊμέγκεν κάνει επιτυχημένη εναέρια πάσα σε συμπαίκτη του.

14'
Απόκρουση

14'
Σέντρα

13'

12'

Το παιχνίδι έχει χαμηλό ρυθμό καμία από τις δύο πλευρές δεν έχει πάρει την πρωτοβουλία

12'

11'

11'

10'

Κατοχή: Βίλεμ: 64%, Ναϊμέγκεν: 36%.

10'

10'

Ο Elton Kabangu από την ομάδα Βίλεμ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

10'

9'

9'

8'

8'

7'

7'

Ο Che Nunnely από την ομάδα Βίλεμ προσπαθεί να πασάρει την μπάλα σε συμπαίκτη του, αλλά δεν πλησίασε κοντά στο στόχο του.

7'

7'

7'

6'

5'

5'

Κατοχή: Βίλεμ: 68%, Ναϊμέγκεν: 32%.

4'

3'

3'

3'

3'

2'

2'
Σέντρα

Ο Elton Kabangu από την ομάδα Βίλεμ προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

2'

1'

Το σημερινό παιχνίδι θα διεξαχθεί κεκλεισμένων των θυρών, εξαιτίας των μέτρων προστασίας για την πανδημία του κορωνοϊού.

1'

1'

1'

Ο αγωνιστικός χώρος είναι σε φανταστική κατάσταση σήμερα και οι παίκτες απολαμβάνουν την επιφάνεια.

1'

Καλώς ήρθατε στο σημερινό παιχνίδι όπου οι προβολείς φωτίζουν όλο το γήπεδο.

1'

Η ομάδα Ναϊμέγκεν είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Koning Willem II Stadion, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Η ομάδα Βίλεμ δεν έχει κερδίσει στους τελευταίους 11 από 12 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: X2 με απόδοση 1.42 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Βίλεμ έχασε στους τελευταίους 8 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: 2 με απόδοση 2.55 στον ΟΠΑΠ
  • Στους τελευταίους 7 από 8 αγώνες της ομάδας Βίλεμ, μπήκαν περισσότερα από 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
    Σημείο: Over με απόδοση 1.88 στον ΟΠΑΠ
  • Στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες της ομάδας Ναϊμέγκεν, μπήκαν περισσότερα από 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
  • Η ομάδα Βίλεμ ήταν ισόπαλη στο ημίχρονο στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες εντός έδρας στη διοργάνωση Ερεντιβίζιε.
    Σημείο: Ημ.X με απόδοση 1.98 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Ναϊμέγκεν νικούσε στο ημίχρονο στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες εκτός έδρας σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: Ημ.2 με απόδοση 3.10 στον ΟΠΑΠ

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ερεντιβίζιε