Αποτελέσματα Πάμε Στοίχημα ΟΠΑΠ

 ΔIO ΩΡΑ ΚΩΔ ΟΜΑΔΕΣ 1 Χ 2 ΗΜΙΧ ΣΚΟΡ ΛΕΠ ΤΕΛ
10:45 100 Γουέστερν Γιουνάιτεντ - Περθ Γκλόρι 0 - 01 - 01
12:15 101 Μπότεφ Βράτσα - Τσάρσκο Σέλο 0 - 00 - 0X
13:35 1449 Τσενγκντού Ρονγκτσένγκ - Μέιζου Χάκα 0 - 00 - 0X
14:30 102 Σλάβια Σόφιας - Μπότεφ Πλόβντιβ 0 - 00 - 0X
14:45 1388 Σουντ Αμέρικα - Ατλέτικο Ρεντίστας 2 - 13 - 11
15:00 1389 Αλ Αράμπι Ντόχα - Αλ Κχορ 0 - 01 - 01
15:00 1390 Χάποελ Άκο - Μπειτάρ Τελ Αβίβ Μπατ Γιαμ 0 - 02 - 01
15:00 1391 Νάσιοναλ Μπανκ - Αλ Μοκαβλούν Αλ Αράμπ 0 - 02 - 11
15:00 1392 Χάποελ Πετάχ Τίκβα - Χάποελ Ραμάτ Γκαν 1 - 11 - 1X
15:00 1397 Χαποέλ Νιρ Ράματ Χάσαρον - Ιρόνι Ρίσχον Λέζιον 1 - 12 - 2X
15:00 1398 Μακάμπι Αχί Ναζαρέτ - Μακάμπι Μπνέι Ρέινε 0 - 00 - 12
15:00 1399 Χάποελ Ραανάνα - Άγκουνταντ Σπόρτ Ασντόντ 0 - 12 - 11
16:00 1415 Γκόα - Τζαμσχεντπούρ 0 - 01 - 32
16:20 1416 Αλ Γιαρμούκ Κουβέιτ - Κάζμα 0 - 11 - 32
16:30 1417 Μπαλικεσιρσπόρ - Μανίσα ΦΚ 0 - 00 - 0X
16:45 103 Τσέρνο Μόρε Βάρνα - Μπερόε Στάρα Ζαγορά 0 - 01 - 01
16:50 1418 Αλ Τααβόν - Αλ Φάιχα 0 - 01 - 1X
17:10 1419 Κατάρ ΣΚ - Αλ Γκαράφα 2 - 04 - 01
17:30 1420 Χέρμανσταντ - Πετρολούλ Πλοέστι 0 - 01 - 01
17:30 1421 Ισμαΐλι - Γκαζ Ελ Μαχαλά 0 - 00 - 0X
18:00 1422 Κροατία (Γ) - Λιθουανία (Γ) 0 - 00 - 0X
18:30 1423 Ιταλία (Γ) - Ελβετία (Γ) 0 - 21 - 22
18:35 1424 Αλ Τανταμόν - Αλ Κουβέιτ 0 - 00 - 12
18:40 1425 Αλ Αχλί Τζέντα - Αλ Νασρ Ριάντ 0 - 01 - 22
19:00 105 Κροτόνε - Βιτσέντζα 0 - 00 - 12
19:00 106 Οσίγιεκ - Λοκομοτίβα Ζάγκρεμπ 1 - 13 - 11
19:00 107 Εθνικός Άχνας - Ολυμπιακός Λευκωσίας 1 - 01 - 01
19:00 108 Πιάστ Γκλίβιτσε - Νιετσιέτζα 0 - 12 - 11
19:00 109 Σκρα Τσεστοτσόβα - ΛΚΣ Λοτζ 0 - 00 - 0X
19:00 110 Κατοβίτσε - Μιέντζ Λέγκνικα 1 - 12 - 32
19:00 111 Άδανα Ντεμίρσπορ - Κασίμπασα 0 - 00 - 0X
19:00 112 Μπασακσεχίρ - Αλτάι 0 - 00 - 0X
19:00 1426 Κύπρος (Γ) - Λευκορωσία (Γ) 0 - 11 - 1X
19:00 1427 Γκεντσλερμπιρλιγκί - Μπούρσασπορ 0 - 02 - 01
19:05 1428 Ρουχ Χορζόφ - Μότορ Λούμπλιν 0 - 00 - 0X
19:30 114 Βάκερ Ίνσμπρουκ - Αούστρια Βιέννης II 1 - 11 - 42
19:30 115 Γκράζερ ΑΚ - Αούστρια Λουστενάου 0 - 00 - 0X
19:30 116 Λαφνίτζ - ΦΚ Γιούνιορς 0 - 22 - 2X
19:30 117 Ρέγκενσμπουργκ - Ντιναμό Δρέσδης 1 - 03 - 11
19:30 118 Φορτούνα Ντίσελντορφ - Χάιντενχαϊμ 0 - 00 - 12
19:30 119 Μαριούπολ - Λβιβ 0 - 00 - 12
19:30 1429 Φορτούνα Ντίσελντορφ ΙΙ - Αλεμάνια Άαχεν 1 - 03 - 01
20:00 120 MSV Ντούισμπουργκ - Βάλντχοφ Μανχάιμ 1 - 21 - 32
20:00 121 Άαρχους - Σίλκεμποργκ 1 - 01 - 1X
20:00 122 Λίνγκμπι - Γιάμερμπουγκτ 0 - 03 - 01
20:00 123 Χέλσινγκορ - Κόγκε 0 - 01 - 1X
20:00 124 Φαρένσε - Κάζα Πία 0 - 10 - 12
20:00 1430 Μπάγερν Μονάχου Β’ - Μέμινγκεν 1 - 11 - 1X
20:00 1431 Σόνενχοφ - Χοφενχάιμ ΙΙ 0 - 00 - 0X
20:00 1432 Ουντερχάκινγκ - Χαϊμστέτεν 1 - 04 - 31
20:00 1433 TSV Στάινμπαχ - Χέσεν Κασέλ 2 - 12 - 2X
20:00 1434 Ντιναμό Βερολίνου - VSG Αλτγκλιένιτσκε 1 - 02 - 01
20:00 1435 Ελ Γκαΐς - Φιούτσουρ ΦΚ 0 - 01 - 01
20:00 1436 Όπτικ Ράθενο - Μπέρλινερ 0 - 03 - 11
20:00 1437 Μάλτα (Γ) - Μαυροβούνιο (Γ) 0 - 10 - 22
20:30 125 Ντιναμό Βουκουρεστίου - FCU Κραϊόβα 0 - 00 - 0X
20:30 1438 Σάλκε ΙΙ - Ουέρντινγκεν 1 - 04 - 11
20:30 1439 Ρουμανία (Γ) - Μολδαβία (Γ) 0 - 03 - 01
20:30 1440 Λες Ερμπιέ - Μπαστιά 1 - 11 - 1*X
21:00 126 Χάιντουκ Σπλιτ - Ίστρα 2 - 04 - 01
21:00 127 Ναϊμέγκεν - Καμπούρ 2 - 12 - 32
21:00 128 Τοπ Ος - Τελστάρ 1 - 01 - 1X
21:00 129 Εξέλσιορ - Ουτρέχτη Β' 0 - 12 - 11
21:00 130 Μάαστριχτ - Αϊντχόφεν B' 1 - 01 - 22
21:00 131 Ντε Γκράαφτσαπ - Άγιαξ Β' 1 - 11 - 32
21:00 132 Ντεν Χάαγκ - Ντόρντρεχτ 4 - 05 - 11
21:00 133 Ρόντα - Φένλο 0 - 00 - 0X
21:00 134 ΦΚ Αϊντχόφεν - Άλκμααρ Β' 1 - 01 - 01
21:00 135 Φόλενταμ - Ντεν Μπος 1 - 03 - 01
21:00 1441 Βίρτον - Βάασλαντ Μπέβερεν 0 - 30 - 32
21:00 1442 Νασιονάλ Ποτόσι - Σαν Χοσέ Ορούρο 2 - 07 - 11
21:15 1443 Ουαλία (Γ) - Ελλάδα (Γ) 3 - 05 - 01
21:25 136 Φλοριντσντόρφερ - Άμστετεν 2 - 03 - 01
21:30 137 Στουτγκάρδη - Μάιντζ 1 - 12 - 11
21:30 138 Βίντερτουρ - Σαφχάουζεν 1 - 22 - 52
21:30 139 Ξαμάξ - Ιβερντόν 2 - 12 - 11
21:30 140 Τουν - Κρινς 2 - 13 - 11
21:30 141 Λέτσε - Τερνάνα 2 - 13 - 3X
21:30 142 Βίσλα Κρακοβίας - Ραντόμιακ Ράντομ 0 - 10 - 12
21:30 143 Όντρα Οπόλε - Ποντμπεσκίτζιε 0 - 11 - 1X
21:30 1444 Λίβερπουλ Μοντεβιδέο - Νασιονάλ Μοντεβιδέο 0 - 12 - 2X
21:35 1445 Σκωτία (Γ) - Ουκρανία (Γ) 0 - 11 - 1X
21:45 144 Κόλτσεστερ - Νιούπορτ Κάουντι 0 - 11 - 1X
21:45 145 Γκλέντοραν - Ντάνγκανον 1 - 03 - 01
21:45 146 Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ - Λέουβεν 0 - 21 - 32
21:45 147 Γουότερφορντ Γιουνάιτεντ - Γιου Σι Ντι 1 - 21 - 22
21:45 148 Κάλιαρι - Σαλερνιτάνα 0 - 01 - 1X
21:45 149 Πάρτικ Θιστλ - Ντανφέρμλιν 0 - 01 - 01
21:45 1447 Μπάλα Τάουν - Κόναχ Κουέι Νόμαντς 1 - 11 - 42
22:00 150 Γουέστ Μπρομ - Νότιγχαμ Φόρεστ 0 - 00 - 0X
22:00 151 Λανς - Ανζέ 0 - 12 - 2X
22:00 152 Αθλέτικ Μπιλμπάο - Γρανάδα 1 - 22 - 2X
22:00 153 Αλκορκόν - Λούγκο 0 - 11 - 1X
22:00 154 Μιράντες - Οβιέδο 0 - 01 - 1X
22:15 155 Μορεϊρένσε - Ζιλ Βιθέντε 0 - 02 - 2X
00:00 156 Μπαΐα - Γκρέμιο 2 - 03 - 11
00:00 157 Πόντε Πρέτα - Κοριτίμπα 0 - 23 - 21

Stoixima - ειδησεις

Ολυμπιακός: Στην αποστολή μετά από τρεις μήνες ο Σεμέδο
30/11/2021 17:43
Ολυμπιακός: Στην αποστολή μετά από τρεις μήνες ο Σεμέδο

Ο Ρούμπεν Σεμέδο συμπεριλήφθηκε στην αποστολή του Ολυμπιακού για το παιχνίδι Κυπέλλου με τον Λεβαδειακό, επιστρέφοντας έτσι στις επιλογές του Πέδρο...

ΑΕΚ: «Συναγερμός» για Τσούμπερ, αμφίβολος ενόψει Παναθηναϊκού
30/11/2021 16:47
ΑΕΚ: «Συναγερμός» για Τσούμπερ, αμφίβολος ενόψει Παναθηναϊκού

Ο Στίβεν Τσούμπερ ταλαιπωρείται από ένα μυϊκό τραυματισμό και η συμμετοχή του στο ντέρμπι της ΑΕΚ με τον Παναθηναϊκό για τη 12η αγωνιστική της Super...

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ: Ο Κάρικ θα κοουτσάρει και απέναντι στην Άρσεναλ
30/11/2021 15:52
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ: Ο Κάρικ θα κοουτσάρει και απέναντι στην Άρσεναλ

Ο Μάικλ Κάρικ θα εκτελέσει χρέη υπηρεσιακού τεχνικού και στον αγώνα της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ με την Άρσεναλ για την εμβόλιμη 14η αγωνιστική της...

Κεκλεισμένων των θυρών το Μπάγερν-Μπαρτσελόνα λόγω κορωνοϊού
30/11/2021 13:49
Κεκλεισμένων των θυρών το Μπάγερν-Μπαρτσελόνα λόγω κορωνοϊού

Η Μπάγερν Μονάχου θα υποδεχθεί τη Μπαρτσελόνα για την τελευταία αγωνιστική του Τσάμπιονς Λιγκ δίχως να έχει την στήριξη των φιλάθλων της μετά από...

Πρωτοσέλιδα

Πρόγραμμα

Τρίτη, 19:00 COSMOTE SPORT 8 HD Φενέρμπαχτσε - Καρσίγιακα

Τρίτη, 19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Αταλάντα - Βενέτσια

Τρίτη, 19:30 COSMOTE SPORT 9 HD Φιορεντίνα - Σαμπντόρια

Περισσότερα