Stoixima στο ποδόσφαιρο

Στοίχημα Stoixima Live Scores

Λίγκα 2 Βαθμολογία και Στατιστικά

Βαθμολογία ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 2 2021/2022

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1ος Όμιλος
  1 Μιερκουρέα Τσίουκ 6 48 5 0 1 22:6
  2 Βιτορούλ Σελιμπάρ 6 37 4 2 0 17:4
  3 Μεταλογκλόμπους 6 37 2 3 1 11:7
  4 Πολιτέχνικα Ιάσι 6 36 3 2 1 7:5
  5 Πολιτέκνικα Τιμισοάρα 6 28 2 1 3 10:11
  6 Ντουναρέα Καλαράσι 6 7 0 0 6 2:20
  7 Μπράιλα 6 5 1 0 5 4:20
2ος Όμιλος
  1 Γκλόρια Μπουζάου 6 44 4 0 2 14:10
  2 Ουνιρέα Ντετζ 6 43 5 0 1 13:4
  3 Βιτορούλ Παντούρι 6 34 3 1 2 15:8
  4 Ριπένσια Τιμισοάρα 6 31 2 0 4 7:11
  5 Μπρασόφ 6 26 4 0 2 17:8
  6 Ουνιρέα Κονστάντα 6 18 2 1 3 9:14
  7 Άστρα Γκιούργκιου 6 -1 0 0 6 3:23
Γκρουπ Ανόδου
  1 Πετρολούλ Πλοέστι 10 63 3 5 2 9:7
  2 Χέρμανσταντ 10 61 5 5 0 14:5
  3 Ουνιβερσιτάτεα Κλουζ 10 57 4 3 3 13:9
  4 CSA Στεάουα Βουκουρεστίου 10 50 3 4 3 10:10
  5 Κονκόρντια Κιάζνα 10 44 2 2 6 8:17
  6 Ουνιρέα 2004 Σλομπόζια 10 41 1 5 4 6:12
Λίγκα ΙΙ
  1 Πετρολούλ Πλοέστι 19 49 16 1 2 41:7
  2 Ουνιβερσιτάτεα Κλουζ 19 42 14 0 5 34:14
  3 Χέρμανσταντ 19 41 12 5 2 41:15
  4 CSA Στεάουα Βουκουρεστίου 19 37 11 4 4 31:13
  5 Κονκόρντια Κιάζνα 19 36 10 6 3 18:10
  6 Ουνιρέα 2004 Σλομπόζια 19 33 9 6 4 33:13
  7 Μιερκουρέα Τσίουκ 19 33 10 3 6 32:23
  8 Γκλόρια Μπουζάου 19 32 9 5 5 43:14
  9 Ουνιρέα Ντετζ 19 28 8 4 7 17:16
  10 Μεταλογκλόμπους 19 28 8 4 7 22:23
  11 Πολιτέχνικα Ιάσι 19 25 7 4 8 25:21
  12 Ριπένσια Τιμισοάρα 19 25 6 7 6 18:19
  13 Βιτορούλ Παντούρι 19 24 6 6 7 16:20
  14 Βιτορούλ Σελιμπάρ 19 23 6 5 8 18:26
  15 Πολιτέκνικα Τιμισοάρα 19 21 6 3 10 19:27
  16 Μπρασόφ 19 14 3 5 11 16:32
  17 Ουνιρέα Κονστάντα 19 11 3 2 14 18:54
  18 Ντουναρέα Καλαράσι 19 7 1 4 14 12:50
  19 Μπράιλα 19 2 0 2 17 7:53
  20 Άστρα Γκιούργκιου 19 -1 5 4 10 21:32

Promotion playoff

Relegation playoff

Ιστορικό Αγώνων

HΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΗΜΙΧ ΣΚΟΡ
21/5/2022 Μπρασόφ Πολιτέκνικα Τιμισοάρα0 - 01 - 0
15/5/2022 Χέρμανσταντ CSA Στεάουα Βουκουρεστίου0 - 00 - 0
15/5/2022 Ουνιρέα 2004 Σλομπόζια Πετρολούλ Πλοέστι0 - 00 - 0
15/5/2022 Κονκόρντια Κιάζνα Ουνιβερσιτάτεα Κλουζ1 - 01 - 0
14/5/2022 Πολιτέκνικα Τιμισοάρα Μπρασόφ1 - 01 - 2
10/5/2022 Ουνιβερσιτάτεα Κλουζ Χέρμανσταντ0 - 11 - 2
9/5/2022 Πετρολούλ Πλοέστι Κονκόρντια Κιάζνα1 - 02 - 0
8/5/2022 CSA Στεάουα Βουκουρεστίου Ουνιρέα 2004 Σλομπόζια1 - 02 - 0
7/5/2022 Πολιτέχνικα Ιάσι Πολιτέκνικα Τιμισοάρα1 - 13 - 1
7/5/2022 Ουνιρέα Ντετζ Γκλόρια Μπουζάου2 - 03 - 0
7/5/2022 Βιτορούλ Παντούρι Ριπένσια Τιμισοάρα0 - 10 - 2
7/5/2022 Μπρασόφ Άστρα Γκιούργκιου5 - 06 - 1
7/5/2022 Ντουναρέα Καλαράσι Μιερκουρέα Τσίουκ1 - 12 - 6
7/5/2022 Μεταλογκλόμπους Βιτορούλ Σελιμπάρ1 - 01 - 1
5/5/2022 Χέρμανσταντ Πετρολούλ Πλοέστι1 - 01 - 1
4/5/2022 CSA Στεάουα Βουκουρεστίου Ουνιβερσιτάτεα Κλουζ0 - 10 - 2
4/5/2022 Ουνιρέα 2004 Σλομπόζια Κονκόρντια Κιάζνα1 - 01 - 1
1/5/2022 Πετρολούλ Πλοέστι CSA Στεάουα Βουκουρεστίου0 - 00 - 0
30/4/2022 Ουνιβερσιτάτεα Κλουζ Ουνιρέα 2004 Σλομπόζια0 - 11 - 2
30/4/2022 Πολιτέκνικα Τιμισοάρα Μεταλογκλόμπους0 - 01 - 1
30/4/2022 Άστρα Γκιούργκιου Βιτορούλ Παντούρι0 - 30 - 6
30/4/2022 Ριπένσια Τιμισοάρα Ουνιρέα Ντετζ1 - 21 - 4
30/4/2022 Γκλόρια Μπουζάου Ουνιρέα Κονστάντα2 - 04 - 1
30/4/2022 Βιτορούλ Σελιμπάρ Μπράιλα2 - 06 - 0
30/4/2022 Μιερκουρέα Τσίουκ Πολιτέχνικα Ιάσι2 - 03 - 0
28/4/2022 Κονκόρντια Κιάζνα Χέρμανσταντ1 - 11 - 3
26/4/2022 Ουνιβερσιτάτεα Κλουζ Πετρολούλ Πλοέστι3 - 03 - 1
23/4/2022 CSA Στεάουα Βουκουρεστίου Κονκόρντια Κιάζνα1 - 03 - 0
22/4/2022 Ουνιρέα Κονστάντα Ριπένσια Τιμισοάρα0 - 02 - 1
22/4/2022 Ουνιρέα Ντετζ Άστρα Γκιούργκιου0 - 01 - 0
22/4/2022 Βιτορούλ Παντούρι Μπρασόφ1 - 11 - 2
22/4/2022 Πολιτέχνικα Ιάσι Ντουναρέα Καλαράσι2 - 02 - 0
22/4/2022 Μεταλογκλόμπους Μιερκουρέα Τσίουκ0 - 11 - 3
22/4/2022 Μπράιλα Πολιτέκνικα Τιμισοάρα1 - 22 - 4
21/4/2022 Ουνιρέα 2004 Σλομπόζια Χέρμανσταντ0 - 00 - 0
18/4/2022 Ουνιβερσιτάτεα Κλουζ Κονκόρντια Κιάζνα2 - 13 - 1
17/4/2022 CSA Στεάουα Βουκουρεστίου Χέρμανσταντ1 - 21 - 4
17/4/2022 Πετρολούλ Πλοέστι Ουνιρέα 2004 Σλομπόζια2 - 13 - 1
16/4/2022 Πολιτέκνικα Τιμισοάρα Βιτορούλ Σελιμπάρ0 - 21 - 2
16/4/2022 Μπρασόφ Ουνιρέα Ντετζ0 - 00 - 2

Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
 1Βιτορούλ Σελιμπάρ51341017:4
 2Μιερκουρέα Τσίουκ51240119:6
 3Ουνιρέα Ντετζ51240111:3
 4Γκλόρια Μπουζάου51240114:7
 5Μπρασόφ51240111:5
 6Πολιτέχνικα Ιάσι5103117:5
 7Χέρμανσταντ592306:3
 8CSA Στεάουα Βουκουρεστίου582215:2
 9Βιτορούλ Παντούρι5721212:8
 10Ουνιρέα Κονστάντα572128:12
 11Ουνιβερσιτάτεα Κλουζ562037:6
 12Μεταλογκλόμπους561317:6
 13Πετρολούλ Πλοέστι561314:4
 14Ουνιρέα 2004 Σλομπόζια561313:4
 15Ριπένσια Τιμισοάρα562037:8
 16Πολιτέκνικα Τιμισοάρα541137:9
 17Κονκόρντια Κιάζνα541133:9
 18Μπράιλα531043:16
 19Ντουναρέα Καλαράσι500052:17
 20Άστρα Γκιούργκιου500052:20